سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
sسلام بچه ها من راه حل مشکلو پیدا کردم به کمک ساسان پیداش کردیم مال من درست شد ولی ماله ساسانم:( خوب اینا راه حل های پیشنهادی از طرف مایکرو هستن
1-کنسول رو در حالت افقی قرار بدین
2-یک تیکه کاغذ نسبتا قطور سمت راست try بزارید
3-face plate رو یه بار در بیارین یه بارم جا بندازین
من با راه حله سوم درست شد البته به این امر نمیشه گفت مشکل
بعضی ها هم هستن که کارشون با این راهه حلا را نمیفته مشکلشون حاد هست تو انجمن خود مایکرو هم هیچکدومشون با این راه حلا درست نشده بودد
حالا خدااا رو صد هزار مرتبه شکر:praying:

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
دوستانی که کنسول هاشون به مشکلات چراغهای قرمز بر میخوره، اگر تعمیرات انجام شده در جاهای مختلف نتیجه نداد و کنسولتون درست نشد، آخر سر یه تماسی با NextGen بگیرید، بد نیست. شاید تونستیم براتون کاری انجام بدیم . ;)
موفق باشید

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
فقط اینا بگم که تنها کسی که تونست کنسول منا زنده کنه طاهر عزیز بود
کنسولی که پیش همه برده بودم
ولی گفتند که دیگه درست نمیشه
واقعا نمیدونه چطوری از زحماتی که ایشون برای من کشیدند تشکر کنم
هم از لحاظ فنی هم از لحاظ اخلاقی کاملا ایشون را تایید میکنم
و از همه لحاظ اطمینان کامل دارم بهشون

! Sir Matt Busby

کاربر سایت
Jul 2, 2006
376
من با ديسکهای " Verbatim " مشکل دارم ، درايو دستگاهم سامسونگ هست و ريجن U ، هر بازی که روی ديسک " Verbatim " رايت شده دفعه اول که در دستگاه قرار میگيره کار میکنه ولی بعدش که ديسک رو عوض میکنم و يه بازی ديگه که روی Verbatim هست میذارم کار نمیکنه ، این مشکل رو با DataWrite و Aone ندارم ولی Verbatimها فقط دفعه اول کار میکنن مگر اینکه کنسول تا چند ساعت خاموش باشه ، کسی چنين مشکلی داره ؟!

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
من با ديسکهای " Verbatim " مشکل دارم ، درايو دستگاهم سامسونگ هست و ريجن U ، هر بازی که روی ديسک " Verbatim " رايت شده دفعه اول که در دستگاه قرار میگيره کار میکنه ولی بعدش که ديسک رو عوض میکنم و يه بازی ديگه که روی Verbatim هست میذارم کار نمیکنه ، این مشکل رو با DataWrite و Aone ندارم ولی Verbatimها فقط دفعه اول کار میکنن مگر اینکه کنسول تا چند ساعت خاموش باشه ، کسی چنين مشکلی داره ؟!

من دقیقا مشکلو تو رو دارم
اگه مثلا 2 ساعت gears of war (رو ورباتیمه) بازی کنم بعدش oblivion بازی کنم (اونم رو ورباتیمه) مشکلی نداره ولی اگه بعدش مثلا lost planet (رو dataright هست) بازی کنم باز هم مشکلی نداره ولی اگه دوباره oblivion یا gears of war رو بذارم یه صدایی میاد از dvd rom بعد یه صدایی که انگار از کار بیفته از خودش میده بیرون بعد مینیویسه open tray!
یه1 ساعتی خاموش شه خودش درست میشه.
من فکر میکنم وقتی لنز درایو با دیسکهای دیگه عادت کنه دیگه مدل verbatim رو نمیتونه بخونه و این مورد واسه من فقط واسه ورباتیم اتفاق افتاده جون حتی saintsrow هم که رو gimax دارم بعد lost planet راحت اجرا میکنه.
ورباتیم از لحاظ کیفی از همه ی دیسکها ی تو بازار بهتره و بازی که من رو ورباتیم دارم dvd rom خیلی راحتتر و بی سرو صداتر میخونه
در کل اگه همه ی بازیها رو ورباتیم باشه لنز خودشو با این مورد dvd سازگار میکنه و دیگه مشکلی پیش نمیاد واسه همین من دیگه همه ی بازیهامو رو یه dvd میگیرم(ورباتیم)

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
سلام دوستان
امروز تو يكي از مغازه هاي پاساژ لباف بودم كه يه اقايي 360 اورده بود تعمير كنه
وقتي 360 رو روشن كرد حدود يه دقيقه N3 رو بازي كرد و بعد صفحه سياه شد و چراغ وسطيه پاور شروع كرد به چشمك زدن
2m69ydw.jpg

اگه كسي ميدونه بگه مشكل از چيه
خيلي ممنون

آخرین ویرایش:

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
فقط اینا بگم که تنها کسی که تونست کنسول منا زنده کنه طاهر عزیز بود
کنسولی که پیش همه برده بودم
ولی گفتند که دیگه درست نمیشه
واقعا نمیدونه چطوری از زحماتی که ایشون برای من کشیدند تشکر کنم
هم از لحاظ فنی هم از لحاظ اخلاقی کاملا ایشون را تایید میکنم
و از همه لحاظ اطمینان کامل دارم بهشون
آقا احسان میتونی بگی مشکل شما چی بود؟ اخه مشکل کنسول من رو هم که لاعلاج بود [!] آقا طاهر که نوکرشم هستم رفع کرد

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
سلام
دوستان من 1 روز مونده به عید xbox360 گرفتم. فیشی که به اداپتور وصل میشه دو سر بود در صورتی که قسمت اداپتور 3 سر بود. دنبال تبدیلش هم هرچی گشتم پیدا نکردم. بردم پس دادم فروشنده یه سه سر به من داد
میگفت سری های جدیدی که امده بعضی هاش اینجوریه
جریان این چیه ؟;)
از ماکروسافت چنین حرکت هایی بعیده ؟:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر