سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
اقا تورو خدا یکی کمک کنه من امروز صبح که 360 رو روشن کردم تصویر کر داشت بهد خاموش کردم تصویر نیومد فقط صدا هیچ چراغ قرمزی هم نزد بعد کابل کامپننت در اوردم درست شد امروز بعد از ظهر هم کنسولو روشن کردم همین مشکل پیش امد مشکل چیه تورو خدا کمک کنید:(
واضح تر توضیح بدید. تصویر چی داشت ؟

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
تورو خدا کمک کنید مشکل من اینه که وقتی 360 رو روشن میکنم تصویر واضح نیست بعد که رستارت میکنم تصویر نیست ولی صدا هست با یه کابله دیگه هم تست کردم نشد به نظر شما مشکل چیه؟چراغ قرمز هم ندارم.تورو خدا کمک کنید درست میشه؟

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
تورو خدا کمک کنید مشکل من اینه که وقتی 360 رو روشن میکنم تصویر واضح نیست بعد که رستارت میکنم تصویر نیست ولی صدا هست با یه کابله دیگه هم تست کردم نشد به نظر شما مشکل چیه؟چراغ قرمز هم ندارم.تورو خدا کمک کنید درست میشه؟
از طاهر جان بپورس اون خیلی وارده

میخواستم بدونم آیا کسی هست که از اول از اینتر کولر استفاده کرده باشه ولی دستگاهش مشکل پیدا کنه ؟

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
تصویر مشکل من یه نقاط سفید زیادی هستن که صدا نیست جناب vbigdeli فکر کنم مشکل منو داشتن ممنون میشم اگه جواب بدن

AC

کاربر سایت
Oct 10, 2006
58
نام
محمود
اقا تورو خدا یکی کمک کنه من امروز صبح که 360 رو روشن کردم تصویر کر داشت بهد خاموش کردم تصویر نیومد فقط صدا هیچ چراغ قرمزی هم نزد بعد کابل کامپننت در اوردم درست شد امروز بعد از ظهر هم کنسولو روشن کردم همین مشکل پیش امد مشکل چیه تورو خدا کمک کنید:(

پشت دستگاه محلی که کابل component راوصل میکنی با اسپری خوب تمیز کن وبعد کابل را محکم جا بزن.
اگه کنسولتntsc هست ببین تلوزیونت ntsc راساپورت میکنه یا نه درمورد pal همینطور.

میتونی دستگاهت را با یه تلویزیون دیگه هم امتحان کنی.

اینجا هم یه نگاه بنداز

http://support.microsoft.com/kb/911151

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
منظورت چیه با اسپری تمیز کن میگم 100 بار تمیز کردم میگم شاید از سوکت باشه اخه دستگاه شب درست بود صبح که روشن کردم این جور شد

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
منظورت چیه با اسپری تمیز کن میگم 100 بار تمیز کردم میگم شاید از سوکت باشه اخه دستگاه شب درست بود صبح که روشن کردم این جور شد
شما با کابل دیگه ای تست کردی ؟ منظورم کابلی هست که از سالم بودنش مطمئن باشی.

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
بله اقا طاهر با یه کابله دیگه تست کردم ولی باز همونه صدا داره ولی تصویر کلا سیاه و یه چیزی حالت برفک مانند داره دونه هایی سفید من موندم چراغ قرمز هم ندارم

آخرین ویرایش:

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
بله اقا طاهر با یه کابله دیگه تست کردم ولی باز همونه صدا داره ولی تصویر کلا سیاه و یه چیزی حالت برفک مانند داره دوته هایی سفید
پس با این حساب اگه از سالم بودن تلویزیون هم اطمینان دارید، باید برای تعمیر کنسول اقدام کنید ! احتمال داره مشکل از داخل کنسول باشه، نه از کانکتور.

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
اقا طاهر اگه مشکل سخت افزاری بود و .. چراغ قرمز میداد؟شما حدس میزنید امشکل از چیه؟یه بنده خدایی میگفت یکی از خازن ها سوخته!

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
اقا طاهر اگه مشکل سخت افزاری بود و .. چراغ قرمز میداد؟شما حدس میزنید امشکل از چیه؟یه بنده خدایی میگفت یکی از خازن ها سوخته!
اگه چراغ قرمز میداد از Error Code میشد تشخیص داد ولی حالا که نمیده نمیشه دقیق گفت و باید کنسول باز بشه.

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
با توجه به تمام این مشکلاتی که عنوان شد خرید 360
میتونه ریسک بزرگی باشه برای کسی که حدود 500 تومن داره خرج میکنه . شما فکر نمیکنید اگه pc رو ارتقا بدیم با وجود گارانتی های معتبر کمتر ریسک میشه (مثلا یه کارت 8800 بخریم):confused:

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
برای منم همچین مشکلی بود
اما با یکبار فشار دادن سیم برق درست شد:biggrin1:
محمد تو هم یک تست بکن شاید بشه ها(نزنی ها شوخی نکردم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر