سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

arman_69

کاربر سایت
Jan 5, 2019
257
جمله رو تصحیح میکنم انتظارات غلط رو بذارید کنار مسئله اصلی این که شما خودتون هم نمیدونید چه انتظاری از پورش باید داشته باشید فقط میگی من این نمیخوام چون تودوزیش زرشکی مثلا!
انتظاراتی که خود پورشه برای ما تعریف کرده! مثلا مدل سال 2012 و 2013 خیلی آپشنای بالایی داره! بعد مدل سال 2019 در حد پرایده! وقتی این مدل جدید با اون مدل های بهتر قدیمی مقایسه می شه نارضایتی ایجاد می کنه.

UnHoLy666

کاربر سایت
Feb 7, 2014
217
نام
عرفان
اينطوري كه داره پيش ميره انتظار دارم بعد از قسمت ٦ بيان بگن ما تا حالا داشتيم شوخي ميكرديم و سر به سرتون ميذاشتيم. از اين هفته قسمت هاي واقعي رو پخش ميكنيم. خدايي اينا چطور روشون شده چنين فيلمنامه اي رو فيلمبرداري كنن؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اينطوري كه داره پيش ميره انتظار دارم بعد از قسمت ٦ بيان بگن ما تا حالا داشتيم شوخي ميكرديم و سر به سرتون ميذاشتيم. از اين هفته قسمت هاي واقعي رو پخش ميكنيم. خدايي اينا چطور روشون شده چنين فيلمنامه اي رو فيلمبرداري كنن؟
با روی شورانر های محترم :
D&D -> Dump & Dumper

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
وقتی سریال در طول 7 فصل میاد یک آنتاگونیست مثل نایت کینگ رو با تمام قدرت به مخاطبین معرفی میکنه، و تمام ذهن بیننده ها رو با پیش زمینه داستان مرموز برن و بلاد ریون و بچه های جنگل و.... و نمایش دادن نماد های عجیب و غریب درگیر میکنه انتظار دارید بیینده ها در مورد بچه توی شکم سرسی صحبت کنن؟ یا برای رسیدن به پاسخ دست به دامن انواع و اقسام تئوری های ربط و بی ربط بشن.
View attachment 106058
من بالا گفتم با نوع مردنش مشکل داشتم به نظرم باید حداقل یه فصل رو به نایت کینگ اختصاص میدادن اما داستانش ناقص نموند این علامت ها رو که کارگردانش همون سیزن قبل توضیح دادن چیه بعد از اون بازم ملت نظریه پردازی میکردن راجع بهش

photo_2019-05-07_15-14-53.jpg

گیر الکی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی خدا وکیلی به جان خودم پستت پتانسیل ریپورت شدن رو داره !!!! این جور پیاده روی روی اعصاب این همه فن که خودشون حسابی منزجر و عصبانی هستن خیلی حرفه!!

........

تورموند : چرا با اژدها نمیری

جان اسنو : مگه نمیدونی ریون کمین کرده برامون ، برم که نمیتونن اژدها رو بکشن !!!

یعنی داستان در این حد شلغم گلابی شده ، یه بچه 6 ساله هم سناریو و منطق داستانی بهتری میتونست بنویسه (فقط نیاید بگید 60 کیلو وزن جان اسنو برای اژدهایی که باید 1000 کیلومتر
پرواز کنه زیادی کرده بود )

اشکالاتی که شما میگیری تو مایه های همون چرا حلقه رو با عقاب گندالف ننداختن تو موردور اصل ماجرا رو ول کردید واسه چهار تا سوتی مزخرف سریال واسه خودتون و همه زهر کردید

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,539
آخه فیلمبرداری هم سرتاپاش ایراده :D شیرتوشیری بود ، VFX نبرد هوایی خیلی بد بود ، این همه منتظر بودم یه نبرد عظیم بینشون ببینم ، اونموقع نمیتونستم تشخیص بدم کی سوار کدوم اژدهاست :))

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار

بابا ما میخواستیم دو سر لوله به هم جوش بدیم ! از حداقل 7-8 مرحله نظارت و کنترل کیفی عبور میکرد و اخرشم ازش عکس برداری میشد برای اطمینان ! بعد یه همچین پروژه خدا میلیون دلاری یه بخش کنترل کیفی نداشتن ، هیج نظارتی روی کارشون نبود ! خود بازیگرا صداشون در نیومد که بگن این دیالوگ ها این سناریو چیه دادید دست ما !!!!

نمیدونم والا شاید دو قسمت اخر سوپرایز های ویژه ای داشته باشن که این چهار قسمت رو تحت الشعاع قرار بده !!!!

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,539
نمیدونم والا شاید دو قسمت اخر سوپرایز های ویژه ای داشته باشن که این چهار قسمت رو تحت الشعاع قرار بده !!!!
شاه شب حکمِ ثانوس رو داشت حتی با جذبه تر ، از الان به بعد فقط گیسو گیس کشیه :D ، دقیقا منتظر چی باید باشیم !

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
انتظاراتی که خود پورشه برای ما تعریف کرده! مثلا مدل سال 2012 و 2013 خیلی آپشنای بالایی داره! بعد مدل سال 2019 در حد پرایده! وقتی این مدل جدید با اون مدل های بهتر قدیمی مقایسه می شه نارضایتی ایجاد می کنه.
من اگه پورشه 2019 رو مجانی بهم بدن سعی میکنم نقاط قوتشم در نظر بگیرم اقلا این حد مسئولیت رو برای این همه زحمتی که برای ساختش کشیده شده و مجانی دست من رسیده رو برای خودم قائلم

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
من بالا گفتم با نوع مردنش مشکل داشتم به نظرم باید حداقل یه فصل رو به نایت کینگ اختصاص میدادن اما داستانش ناقص نموند این علامت ها رو که کارگردانش همون سیزن قبل توضیح دادن چیه بعد از اون بازم ملت نظریه پردازی میکردن راجع بهش

View attachment 106062

اشکالاتی که شما میگیری تو مایه های همون چرا حلقه رو با عقاب گندالف ننداختن تو موردور اصل ماجرا رو ول کردید واسه چهار تا سوتی مزخرف سریال واسه خودتون و همه زهر کردید

1- چرا اصلا میای جایی که همه دارن انتقاد میکنن که برات زهر شه ؟؟
2-چرا کسی همچین ایراداتی رو از فصل 3 و 4 و 6 نمی گرفت ؟؟
3- ایرادات عینی و واضح رو گذاشتن کنار ادعاهای محیر العقول فن ها نشون از درک بالای شما داره

به جای دفاع غیر قابل توجیه فقط یه دلیل قابل قبول به من ارایه بده که ایراد من منطقی نیست ! اصلا امکانش نبود جان سوار ریگال بشه D:

شاه شب حکمِ ثانوس رو داشت حتی با جذبه تر ، از الان به بعد فقط گیسو گیس کشیه :D ، دقیقا منتظر چی باید باشیم !

میگم که فرض رو بر محال گذاشتم که شاید یه چیزی رو کنن ! شاید برن چیزی برای مخفی کردن داشته ! به هر حال ما همچنان سرگشته و سر خورده در حال دعا برای گوری هستیم که مرده توش نیست بلکه معجزه ای بشه

هر چند گیس و گیس کشی همواره در طول تاریخ جز خفن ترین درگیری ها و نزاع های خونین به حساب میومده

آخرین ویرایش:

Dr. Salvador

کاربر سایت
Mar 22, 2019
238
1- چرا اصلا میای جایی که همه دارن انتقاد میکنن که برات زهر شه ؟؟
2-چرا کسی همچین ایراداتی رو از فصل 3 و 4 و 6 نمی گرفت ؟؟
3- ایرادات عینی و واضح رو گذاشتن کنار ادعاهای محیر العقول فن ها نشون از درک بالای شما داره

به جای دفاع غیر قابل توجیه فقط یه دلیل قابل قبول به من ارایه بده که ایراد من منطقی نیست ! اصلا امکانش نبود جان سوار ریگال بشه D:

میگم که فرض رو بر محال گذاشتم که شاید یه چیزی رو کنن ! شاید برن چیزی برای مخفی کردن داشته ! به هر حال ما همچنان سرگشته و سر خورده در حال دعا برای گوری هستیم که مرده توش نیست بلکه معجزه ای بشه
قبول داری از هر ساخته ای رو کره زمین میشه میلیون ها ایراد اینطوری درآورد ؟

• Like
Reactions: TEK ZXEN

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
تورموند : چرا با اژدها نمیری

جان اسنو : مگه نمیدونی ریون کمین کرده برامون ، برم که نمیتونن اژدها رو بکشن !!!

یعنی داستان در این حد شلغم گلابی شده ، یه بچه 6 ساله هم سناریو و منطق داستانی بهتری میتونست بنویسه (فقط نیاید بگید 60 کیلو وزن جان اسنو برای اژدهایی که باید 1000 کیلومتر
پرواز کنه زیادی کرده بود )

یک نفر نباید همراه ارتش شون روی زمین باشه؟ یا اینکه کل ارتش رو با کشتی از شمال به جنوب اوردند؟

بازی تاج و تخت

arman_69

کاربر سایت
Jan 5, 2019
257
من اگه پورشه 2019 رو مجانی بهم بدن سعی میکنم نقاط قوتشم در نظر بگیرم اقلا این حد مسئولیت رو برای این همه زحمتی که برای ساختش کشیده شده و مجانی دست من رسیده رو برای خودم قائلم
شما داری به ما توهین می کنی! خیال می کنی ما این سریال دوست نداریم؟ دشمن خونیشیم؟ چرا به ما می گی بی مسئولیت؟ یا قدرنشناس؟ بله. این سریال تا پایان فصل چهار و بعضی قسمتهای فصل 6 خیلی خوب بود. نقاط قوتش اینه! این فصل و فصل قبل هم نقاط قوتش بیشتر یه هیجان و هندی بازیشه دیگه! اگه کسی از این سریال سطح انتظارش همین هیجان و هندی بازی باشه کاملا راضی می شه ازش. بستگی داره مخاطب چقدر سطح سواد و توقعش باشه. مجانی بودنش هم دیگه ببخشید!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
قبول داری از هر ساخته ای رو کره زمین میشه میلیون ها ایراد اینطوری درآورد ؟
از هر ساخته ای میتونی بگی انتظارم چیز دیگه ای بود یا میتونست اینطوری بشه ، یا اگه اینطوری میشد بهتر بود ! ولی فقط از ساخته ای که پر از فاجعه است میتونی از تمام ثانیه هاش ایراد بگیری ! تک تک دقایقش جای سوال و ابهام بزاره !

یک نفر نباید همراه ارتش شون روی زمین باشه؟ یا اینکه کل ارتش رو با کشتی از شمال به جنوب اوردند؟

بازی تاج و تخت

اصلا خودش جای سواله که چرا حتی یک نفر رو هم با کشتی اوردن !! هممون ثانیه اولی که توقسمت قبل کشتی ها رو دیدم گفتم این اسکلا چرا با کشتی اومدن ! وقتی که میدونی دشمنت بزرگترین و قوی ترین نیروی دریایی تاریخ وستروس رو در اختیار داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

photo_2019-05-07_15-14-53.jpg
اگه منظورت از ناقص نموندن آرک داستانیش رها کردن شخصیتش به عنوان ی شخصیت کلیشه ای سیاه که فقط اومده ی شخصیت سیاه تو خالی باشه و بس اره خیلی قشنگ و به جا بستن پایانش رو اصلا نه انگار هفت فصل تمام بهش شخصیت منحصر به فرد داده بودن ! حاضرم شرط ببندن اگه فصل هشت رو و صحنه کشته شدن نایت کینگ رو ی نفر بدون اینکه بقیه فصل رو دیده ببینه به حرفای بقیه اینجا برسه در کل نمیدونم چرا سعی داری از این به اب بستن سریال واسه هرچه زود تر تموم کردنش میخوای دفاع کنی سریال به وضوح ضعف منطق روایی فیلمنامه شخصیت پردازی و ... داره چند صفحه داره در موردش بحث میشه بعد هی میگی ایراد بنی اسرائیلی میگیرید انتظاراتتون رو بیارید پایین انگار نه انگار این سریال ی زمانی لیبل کیفت شبکه HBO روش خورده بود که الان این چنین فقط به قصد تموم کردن هرچه زود ترش به هر جاش که رسیدن آب بستن

طبق منطق شما از هیچی نباید اینجا ایراد گرفت :))

آخرین ویرایش:

Dr. Salvador

کاربر سایت
Mar 22, 2019
238
به نظرم سازنده ها جنگارو مثل فصلای اول کلا اسکیپ میکردن و تمرکز میذاشتن رو دیالوگ و داستان گویی بهتر بود
البته اون موقع احتمالا لقب سریال ترکی میگرفتن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر