سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
دوستان کسی در مورد تولیدمثل اژدها چیزی میدونه مثلا تخم هاشون چجوری به وجود میاد اصلا دروگون نره یا ماده ؟ :D بیشتر از پایان سریال نگران نسل این گوگولی مگولیا شدم :))

احتمالا ایده نویسنده ها اینه که تمام هیولا ها رو از بین ببرند ! وایت واکر ها ، دوتراکی ها ، اژدها ها!

arman_69

کاربر سایت
Jan 5, 2019
257
توی سیزن قبلی توی جنگ دنریس ولنیسترها ، این بران یه از خودگذشتگی کرد و به طرز محیر العقولی با یه پرش جانانه، جیمی رو از آتش اژدها و مرگ نجات داد و با یک زیرآبی جانانه تر با اون همه لباس جنگی، از اون سر دریاچه در اومد( سلام بر هندوستان!) کاری به هندی بودن اون سکانس ندارم اما سوالم اینجاست آدمی که حاضره جونشو برای جیمی بده ( قطعا جون مهم تر از پوله) چه طوری حاضر می شه به خاطر پول بهش خیانت کنه؟ یا نباید بهش خیانت می کرد یا اونجا فصل پیش اصلا نباید از خودگذشتگی می کرد و جیمی یه جور دیگه نجات پیدا می کرد! در اون صورت شخصیت پردازیش و پول پرستیش ( که از اول سریال هم به خوبی بهش پرداخته شده) مشکلی نداشت! اما با در نظر گرفتن اون ایثار! این خیانتش زیاد باورپذیر نیست! که این هم عیب نویسندگی فیلمنامه است!

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
توی سیزن قبلی توی جنگ دنریس ولنیسترها ، این بران یه از خودگذشتگی کرد و به طرز محیر العقولی با یه پرش جانانه، جیمی رو از آتش اژدها و مرگ نجات داد و با یک زیرآبی جانانه تر با اون همه لباس جنگی، از اون سر دریاچه در اومد( سلام بر هندوستان!) کاری به هندی بودن اون سکانس ندارم اما سوالم اینجاست آدمی که حاضره جونشو برای جیمی بده ( قطعا جون مهم تر از پوله) چه طوری حاضر می شه به خاطر پول بهش خیانت کنه؟ یا نباید بهش خیانت می کرد یا اونجا فصل پیش اصلا نباید از خودگذشتگی می کرد و جیمی یه جور دیگه نجات پیدا می کرد! در اون صورت شخصیت پردازیش و پول پرستیش ( که از اول سریال هم به خوبی بهش پرداخته شده) مشکلی نداشت! اما با در نظر گرفتن اون ایثار! این خیانتش زیاد باورپذیر نیست! که این هم عیب نویسندگی فیلمنامه است!
منم برام قابل درک نبود کلا اون سکانس. خیلی جدی و بی ربط به شخصیتش تو سیزن های قبلی بود.
فقط هم این نیست، نه تریون حرف زدنش به نظر خیلی هوشمندانه میاد دیگه و نه لرد وریس دیالوگ های به یاد موندنی میگه مثل قبل
نمیدونم چقدر جرج آر آر مارتین نقش داشته تو سیزن های اولیه و چقدر جدیدا نقش داره ولی مشخصه کیفیت شخصیت پردازی و داستان و غیره افت زیادی داشته
یه چیزی که من نفهمیدم واقعا کشتی های یورون بود! دنریس داشت خیلی خوشحال واسه خودش میرفت اینارو نمیدید یعنی؟ از زیر آب در اومدن؟

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
این صحنه از فصلهای قبل برای یادآوری جالب هست،
حالا چندین عدد از این سلاح‌ها قدرتمند تر از قبل همزمان با هم شلیک کنند دیگه نتيجش همون کشته شدن اژدها میشه :( برای آتیش زدن هدف در سطح زمین یا دریا باید بیاد پایین و ارتفاع را کم کنه چون برد آتشش محدوده ،اگه در شب حمله میکردن احتمال زدن اژدها خیلی کم میشد (حالا شاید در قسمت بعدی عقلشان برسه ماییم همین یک اژدها :)))
تازه اون یکی هم در خطر بود اما به موقع با راهنمایی مادرش جاخالی داد :D

• Like
Reactions: S@eEd and arash1996

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
اصلا این چطوری انقدر راحت رفت جایی که جیمی و تیریون بودن؟ اونجا گارد مارد خبری نیست؟ یعنی سرسی یه 3و4 تا mercenary استخدام می کرد میتونست بکشه اینا رو؟
حالا اپیزود قبل زیاد منو اذیت نکرد چون یه جور باید قضیه ابرغول نایت کینگ که عملا روی کاغذ شکست نا پذیره رو جمع می کردن ولی این قسمت قشنگ ضعف script داشت, اصلا لازم نبود انقدر غیر منطقی پیش بره همه چیز.

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
خوب بود 8 میدم. خیلی دوست دارم مرگ اریا رو ببینم با اینکه شخصیت خوبی داره. ولی تو انتخاب بازیگرش گند زدن.
احتملا دنی تو جنگ کشته میشه. جیمی سرسی رو میکشه و جان یا تیریون شاه بشه. ولی خدایی اگه اریا بزنه سرسی رو بکشه دیگه خیلیییی ابکی میشه :-@

• Like
Reactions: Horror and Crossway

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
دیگه یه سری هم شورش رو درآوردن اگر بهترین اپیزود تاریخ سریال هم ساخته شه ۰ میدن
به جز قسمت ۳ بقیه قسمتا این فصل همگی عالی بودن
الان کدوم قسمت عالی بوده و برای من توضیح بده
از نمرات معلومه که قسمت عالی در کار نبوده . هر چهار قسمت رسما تو دیوار بودن . اونم برای فصلی که این همه تبلیغ و هزینه کردن براش واقعا خراب کردن

106001

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
همه ی انتظارات از سریال با خاک یکسان شدن و از سریال انتظار خاصی نداریم، ولی بازم اپیزود 4 بدتر از چیزی بود که فکرشو میکردیم 8-|
اسلحه های بالیستیک سرسی و نحوه کشته شدن ریگال که رسما توهین به شعور مخاطب بود :D ، دیالوگ ها به شدت آبکی و افتضاح بودن :| و از اونطرف دوباره با برن، گوست و .... شبیه خیار رفتار کردن.
یعنی از اون همه ادم یه نفر نبود از برن بخواد که بهشون اطلاعات بده؟
+
جیمی در اتاق برین: اینجا چقد گرمه. "شروع به کندن لباس هایش میکند" :|
یه لحظه فکر کردم پور ن یا فن فیکشن هست :D
الان نمیتونم تصمیم بگیرم " theon you are a good man " دیالوگ بهتری بود یا دیالوگ جیمی :D

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,478
نام
Nightwing
خوب بود 8 میدم. خیلی دوست دارم مرگ اریا رو ببینم با اینکه شخصیت خوبی داره. ولی تو انتخاب بازیگرش گند زدن.
احتملا دنی تو جنگ کشته میشه. جیمی سرسی رو میکشه و جان یا تیریون شاه بشه. ولی خدایی اگه اریا بزنه سرسی رو بکشه دیگه خیلیییی ابکی میشه :-@
kate upton یا daddario ?

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
یه چیزی که من نفهمیدم واقعا کشتی های یورون بود! دنریس داشت خیلی خوشحال واسه خودش میرفت اینارو نمیدید یعنی؟ از زیر آب در اومدن؟
دفعه اول‌شون هم نیست. هر بار یهویی می‌بینیم صد تا کشتی از ناکجاآباد ظاهر میشن و میریزن سر ملت! احتمالاً اینا یه سیستم پیشرفته‌ای دارن که مثلاً کراکن زیر دریا حمل‌شون می‌کنه و بعد در مواقع نیاز میاد بالا و کشتی‌ها رو تُف می‌کنه و برای همین انقدر غافلگیر می‌کنن ملت رو! :))
کلاً اون صحنه چیز مسخره‌ای بود. اون کشتی‌های خوشگل چیزی نیستن که وقتی یکی داره توی آسمون پرواز می‌کنه نبینتشون. اگه بگیم پشت صخره قایم شده بودن هم باز زاویه دید از بالا نسبت بهشون بیشتره تا اینکه دنریس اون‌ها رو نبینه، ولی اون‌ها دنریس رو از پشت صخره ببینن و انقدر قشنگ به سمت اژدها تیراندازی کنن. نامردا انقدر دقیق هم سه تا تیر بدون خطا شلیک کردن به اژدهای بدبخت که من در حیرت بودم چرا همون لحظه یه تیر هم به اون یکی اژدها نزدن! البته اون‌طوری از جذابیت سریال کم می‌شد و دیگه دنریس خانوم بدون اژدها به جایی نمی‌رسید، گور بابای منطق داستان! :D

دوستان کسی در مورد تولیدمثل اژدها چیزی میدونه مثلا تخم هاشون چجوری به وجود میاد اصلا دروگون نره یا ماده ؟ :D بیشتر از پایان سریال نگران نسل این گوگولی مگولیا شدم :))
یه سرچی زدم، مثل اینکه اژدهایان توی این داستان‌ها می‌تونن جنسیت خودشون رو تغییر بدن و نقش نر و ماده رو ایفا کنن! :D توی واقعیت هم بعضی از جک جونورها همچین قابلیتی دارن! :D
احتمالاً اژدهای ماده تخم میذاره و اژدهای نر هم بارورش می‌کنه، ولی اینکه تا الآن همچین کاری کردن یا هنوز سن و سال‌شون به اونجا نمی‌رسید معلوم نیست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر