سرخط خبرها

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
ما فقط درباره Wonder Woman می‌دانیم، اما به نظر می‌رسد مونولیت پروداکشنز (Monolith Productions) پروژه‌های بیشتری را از دنیای DC در دست ساخت دارد.
به نظر می‌رسد بیش از یک پروژه در حال آماده‌سازی است. با توجه به فهرست مشاغل جدید برای یک تهیه‌کننده اجرایی، فرد متقاضی «بر توسعه پروژه‌های متعدد نظارت خواهد کرد» و همچنین از او خواسته شده که «درباره فرانچایزهای DC آگاهی داشته باشد».

بازی The Elder Scrolls 6 از فاز پیش‌تولید خارج و وارد مرحله تولید شد​

Starfield به سازندگان ماد اجازه خلق سیاره‌های کامل را می‌دهد​

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,606
نام
alireza

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
یکی دوتا خبر:

استودیو رمدی تایید کرد که دلیل اصلی به تعویق انداختن ۱۰ روزه‌ی بازی Alan Wake 2 فاصله گرفتن از روز عرضه‌ی بازی انحصاری Marvel's Spider-Man 2 بوده است.

---

طبق گزارشات غیررسمی، امروز لانچ تریلر Starfield همراه با آهنگ Imagine Dragon برای این بازی، منتشر خواهد شد.

---

قراردادهای مایکروسافت و سونی با ناشرها برای آوردن بازی‌ها به سرویس‌های اشتراکی، کوچک و کوچک‌تر می‌شوند. رسانه گیمز اینداستری اطلاعات تازه در این رابطه را در گزارش جدید خود منتشر کرد:

ظاهرا با توجه‌ به وضعیت بازار سرویس‌های اشتراکی، دیگر شرکت‌های مختلف به اندازه‌ی قبل برای آوردن بازی‌های تردپارتی (محصول استودیوها و شرکت‌های دیگر) به سرویس‌هایی مثل گیم پس و پلی استیشن پلاس دست‌ و دل‌باز نیستند.

این اتفاق دارد آسیب سنگینی به برخی از بازی‌سازهای مستقل می‌زند. زیرا مخاطبی که مثلا عادت کرده است بازی‌های مستقل خوب را در روز عرضه از سرویس GamePass دریافت کند، دیگر تمایلی به خرید این دسته از ویدیوگیم‌ها ندارد. پس استودیوها مجبور می‌شوند به دریافت مبالغ کاهش‌یافته راضی شوند و بازی خود را از روز عرضه روی سرویس بگذارند تا حداقل اندکی درآمد داشته باشند.

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,247
نام
Mansour
سال ۲۰۲۳ همچنان داره طوفانی پیش می‌ره! :D
Sea of Stars فعلاً با ۱۷ تا نقد توی اپن‌کریتیک، به میانگین ۹۴ رسیده! بازی قبلی استودیو Sabotage یعنی The Messenger واقعاً چیز جالبی بود و در کنار گیم‌پلی خوب و موسیقی‌های محشر، ویژگی‌های خلاقانه‌ای هم با تغییر بین حالت‌های ۸ بیتی و ۱۶ بیتی داشت. این Sea of Stars هم از همون تریلر اولش خیلی خوب به نظر می‌رسید، ولی حتی از سطح انتظارم هم فراتر رفت!
خبر خوب اینکه بازی برای هر دو سرویس گیم پس و پلاس عرضه می‌شه و از اونجایی که درصد زیادی از بچه‌ها مشترک این سرویس‌ها هستن، می‌تونن فردا برن سراغش.
خبر بد هم اینکه متأسفانه خیلی‌ها هنوز با این جور بازی‌ها مشکل دارن و مفهوم بازی براشون توی آثار AAA عظیم با گرافیک‌های بنیان‌فکن خلاصه می‌شه. :(

sdczxc_xf1j.jpg

dsasadsa_rvu5.jpg
نمیخوام آف تاپیک صحبت کنم چون اینجا اصلا جاش نیست
ولی دیروز بعد دیدن این پست رفتم دانلودش کردم و به شدت پیشنهاد میدم
من سنم واسه فاینال فانتسی های قدیمی قد نمیده ولی از بس داداش بزرگه م که خوره این سبکه تعریف فاینال های قدیمی میکیرد که دوران PS2 رفتم سراغ فاینال فانتسی 5 و بسی لذت بردم
این بازی در یکی دو ساعت اولی که بازی کردم دقیقا منو یاد اون بازی ها انداخت اما پیشرفته تر :x

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,006
نام
آریا
Embracer استادیو Volition سازنده Saint’s row رو‌ تعطیل کرد.
این استادیو ۳۰ سال قدمت داشت.
یه جورایی انگار مخصوصاً خبر رو وسط هیاهوی امتیازهای Starfield منتشر کردن که زیاد سر و صدا نکنه و ملت کمتر به Embracer فحش بدن. :| چون از مدت‌ها قبل مشخص بود که امتیازهای بازی کِی میاد و توی همچین شرایطی هم هر خبر دیگه‌ای زیر سایه اون می‌ره و گم و گور می‌شه.
من از تعطیل شدن هر استودیویی ناراحت می‌شم، چه برسه به استودیویی که ۳۰ سال سابقه داشته و IPهای بزرگی مثل Red Faction و Saints Row رو خلق کرده که نسخه‌های اول‌شون خیلی خوب بود. یا Descent که بازی متفاوتی نسبت به زمان خودش بود یا مثلاً FreeSpace 2 که خودم تجربه‌ش نکردم، ولی ازش خیلی خوب می‌گن.
ولی از طرفی هم Volition واقعاً توی سال‌های اخیر خرابکاری کرد. از Saints Row: Gat out of Hell که یادمه طرفدارهای Saints Row رو خیلی ناامید کرد، تا Agents of Mayhem و در نهایت هم نسخه جدید SR که گویا اصلاً چیزهای جالبی نبودن.
متأسفانه صنعت بازی یه جوریه که حتی استودیوهای قدیمی هم کافیه یکی دو تا شکست رو تجربه کنن تا ریق رحمت رو سر بکشن. از اون طرف هم Embracer انقدر پشت سر هم استودیو خرید که الآن به غلط کردن افتاده و همین چند وقت پیش خبر اومد که به فکر تعدیل نیروی اساسی و بستن یه سری از زیرمجموعه‌ها و کنسل کردن بعضی از پروژه‌ها افتادن. :|

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
یه جورایی انگار مخصوصاً خبر رو وسط هیاهوی امتیازهای Starfield منتشر کردن که زیاد سر و صدا نکنه و ملت کمتر به Embracer فحش بدن. :| چون از مدت‌ها قبل مشخص بود که امتیازهای بازی کِی میاد و توی همچین شرایطی هم هر خبر دیگه‌ای زیر سایه اون می‌ره و گم و گور می‌شه.
من از تعطیل شدن هر استودیویی ناراحت می‌شم، چه برسه به استودیویی که ۳۰ سال سابقه داشته و IPهای بزرگی مثل Red Faction و Saints Row رو خلق کرده که نسخه‌های اول‌شون خیلی خوب بود. یا Descent که بازی متفاوتی نسبت به زمان خودش بود یا مثلاً FreeSpace 2 که خودم تجربه‌ش نکردم، ولی ازش خیلی خوب می‌گن.
ولی از طرفی هم Volition واقعاً توی سال‌های اخیر خرابکاری کرد. از Saints Row: Gat out of Hell که یادمه طرفدارهای Saints Row رو خیلی ناامید کرد، تا Agents of Mayhem و در نهایت هم نسخه جدید SR که گویا اصلاً چیزهای جالبی نبودن.
متأسفانه صنعت بازی یه جوریه که حتی استودیوهای قدیمی هم کافیه یکی دو تا شکست رو تجربه کنن تا ریق رحمت رو سر بکشن. از اون طرف هم Embracer انقدر پشت سر هم استودیو خرید که الآن به غلط کردن افتاده و همین چند وقت پیش خبر اومد که به فکر تعدیل نیروی اساسی و بستن یه سری از زیرمجموعه‌ها و کنسل کردن بعضی از پروژه‌ها افتادن. :|
این استودیو بیش از یک دَهَس که تبدیل شده بود به یک shit factory
Agents of mayhem داغون و Gat out of hell که دو ساعتم نتونستم تحملش کنم
حتی Saints Row 4 هم مالی نبود
دیگه تا چند سال دیگه باید گند بزنن؟

این "ریبوت" Saints Row هم بازی کردم
"چیز جالبی نبوده" چوب کاری محسوب میشه
از گیم پلی و گرافیکو لول دیزاین تاریخ مصرف گذشته و داغونش که بگذریم، نویسندگی و داستانش یه سم خالص بود، قشنگ معلومه یه سری فمنیست مو رنگی نوشته بودنش
یعنی از هر نظر یه آشغال خالص

از همون تریلرهاش معلومه چی بود، وقتیم طرفدارا اعتراض کردن و گفتن این اصلا Saints Row نیست این جوابشون بود

20230831_215956.jpg

بهت قول میدم اونایی که بازیهای خوبشونو ساختن خیلی وقته از استودیو رفتن وگرنه همچین آشغالهایی تحویل نمیدادن

پول دادن به این استودیو مثل این میمونه که پولاتو بریزی تو استخر خالی بعد بنزین بریزی روشو آتیشش بزنی
همون بهتر درشو تخته کردن

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,104
نام
محمد علی

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031

علاقه Suda51 به ساخت نسخه بعدی Shadows of the Damned با مشارکت شینجی میکامی​

گویچی سودا (Goichi Suda) ملقب به Suda51 می‌گوید که به ساخت یک بازی جدید از Shadows of the Damned با حضور شینجی میکامی و بدون محدودیت‌هایی که برای او در نسخه اول اعمال شد، علاقه دارد.

نسخه سالگرد ۲۰ سالگی Beyond Good and Evil توسط ESRB رده‌بندی سنی شد​

با توجه به ثبت رده‌بندی سنی اخیر توسط ESRB، به نظر می‌رسد در آینده‌ای نزدیک شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی ویژه‌ی سالگرد ۲۰ سالگی بازی Beyond Good and Evil برای کنسول‌ها و PC خواهیم بود.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
چندبار اخبار اینو تو بخش PS کذاشتم، امروز دیگه اینجا میگم :D
یک ماه پیش بازی Ratatan معرفی شد ، و از این پروژه های کیک استارتر بود ، بازی ادامه معنوی Patapon هست، با همون سبک و سیاق و از همون تیم :D

خلاصه امروز ساعات پایانی کیک استارترشون هست و به همه ی اهداف رسیدن :-" و (بیش از) 10برابر بودجه ی اولیه برای ساخت، پول جمع شد :D

اهدافی که رسیدن :
2b0d6d4dfffb813dfa3758026a70cbcf_original.png
اون آخری هم احتمالا اوکیه(الانش 206M ین جمع شده:-" )

اون بخش Dark Ratatan رو قبلا پوشش ندادم:p اونا یه گروه رقیب هستن، که تو هدف آخری به عنوان کاراکتر قابل بازی هم در اومدن! بسیار هم عالی>:) طراحیاشونم خیلی خفنه :p

ردیف اول کاراکترهای اصلی و ردیف دوم Dark Ratatan هستن :x

b909c7a04cf54e84ea71b90ba2e57ef4_original.png

خلاصه اینکه ... دیگه بریم تا آپریل 2025 :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر