سرخط خبرها

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,475
🍀بازی Red Dead Redemption 2 به عنوان بهترین دنباله تاریخ از نظر کاربران Bafta Game Awards انتخاب شد

🔸این نظرسنجی بین ۱۶ بازی انجام شد که بازی رد دد ردمپشن ۲ توانست در فینال بازی Half Life 2 را شکست دهد

🔸عنوان‌های شرکت‌ کننده در این نظر سنجی شامل بازی‌های زیر هستند.

Street Fighter 2
Half Life 2
Super Mario Galaxy 2
Assassin’s Creed 2
Doom 2
Mass Effect 2
The Last of Us 2
Resident Evil 2
Red Dead Redemption 2
Tony Hawk Pro Skater 2
The Sims 2
Portal 2
Sonic the Hedgehog 2
Call of Duty: Modern Warfare 2

View attachment 333238
gow یعنی اصلا جز 16 تا نیست ؟ جالبه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
میدونم اینجا جاش نیست ولی آپریل هم اول آپریل های قدیم.
10 تا سایت تخصصی گیم باز کردم امان از یک خبر سرکاری .

دنیا چرا اینطوری شده؟
=====
شما چیزی به چشمتون خورده؟

• Like
Reactions: MrElectricWizard

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,244
نام
امیرحسین

دنیا چرا اینطوری شده؟
=====
نینتندو یه ویدیو از virtual boy pro داده خیلی خوبه :D

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,497

دنیا چرا اینطوری شده؟
=====
خبر که نه ولی اورواچ هر سال یه گیم مود میده با تغییرات عجیب غریب و دیالوگ آلتیمیت کاراکترا رو عوض میکنه، مال امسالش خیلی خنده داره :D
==
Team Cherry هم وقت گیر آورده امروز پیج استور ایکس باکس Silksong رو لایو کرده که ریتینگ نهایی ESRB روش هست :))
Buy Hollow Knight: Silksong | Xbox

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
301
ریمستر Brütal Legend هم معرفی شد!
بین آبان تا دی 1403 منتشر میشه و خوب روی گیم پس هم خواهد بود روز اول.چقدر بی سروصدا معرفی شد! توئیتر double fine رو چک کردم ولی چیزی نزده بود. نمیدونم چرا ولی دیدم بعضی ها که نسل 7 بازیش کرده بودن ، ازش به عنوان یک گیم خاطره انگیز یاد میکنند

brutal legend.png

نمیدونم این پائینی باید چطور تحلیلش کرد ولی شاید به زمان عرضه hollow knight silk song نزدیک باشیم. دیدم که خیلی ها تو همین بازیسنتر هم منتظر این بازی هستند

silksong.png

اینم لینک بازی در استور ایکس باکس

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
ریمستر Brütal Legend هم معرفی شد!
بین آبان تا دی 1403 منتشر میشه و خوب روی گیم پس هم خواهد بود روز اول.چقدر بی سروصدا معرفی شد! توئیتر double fine رو چک کردم ولی چیزی نزده بود. نمیدونم چرا ولی دیدم بعضی ها که نسل 7 بازیش کرده بودن ، ازش به عنوان یک گیم خاطره انگیز یاد میکنند

View attachment 333300

نمیدونم این پائینی باید چطور تحلیلش کرد ولی شاید به زمان عرضه hollow knight silk song نزدیک باشیم. دیدم که خیلی ها تو همین بازیسنتر هم منتظر این بازی هستند

View attachment 333301

اینم لینک بازی در استور ایکس باکس
Brutal Legend خیلی خوب بود، یه بازی که تلفیقی از چند سبک مختلف که با وجود مشکلاتی که داشت ولی در مجموع پکیج جذابی بود. اگه ریمستر بشه احتمالا نسخه جدید در دست ساخته ولی خب من جایی خبرش رو ندیدم و به نظرم دروغ اول آوریل باشه :D یه نکته دیگه اینکه نصف جذابیت بازی به خاطر حضور جک بلک هست، بعید می‌دونم دوباره بتونن ازش استفاده کنن و خب در نبود ایشون واقعا اون دنباله ای که ملت دنبالش هستن رو نمی بینیم.

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
301
Brutal Legend خیلی خوب بود، یه بازی که تلفیقی از چند سبک مختلف که با وجود مشکلاتی که داشت ولی در مجموع پکیج جذابی بود. اگه ریمستر بشه احتمالا نسخه جدید در دست ساخته ولی خب من جایی خبرش رو ندیدم و به نظرم دروغ اول آوریل باشه :D یه نکته دیگه اینکه نصف جذابیت بازی به خاطر حضور جک بلک هست، بعید می‌دونم دوباره بتونن ازش استفاده کنن و خب در نبود ایشون واقعا اون دنباله ای که ملت دنبالش هستن رو نمی بینیم.
اووووووه فااااااک x_x
داداش شما درست میگی ، الان رفتم کامنت های زیرش رو خوندم و بله متاسفانه دروغ آوریل بود #-o
من از عزیزان عذر میخوام اولی فیک بود ولی دومی واقعی هستش. برای رفع سوتفاهم و اگه کسی یهو هایپ شد و بعدش با کله خورد زمین باید بگم بازی اصلی توی گیم پس هست.خودمم تعجب کردم چرا انقدر یهویی معرفی شد!

bruu.png

البته من از ستاد تبلیغ گیم پس نیستم فقط خواستم خرابکاریم رو جبران کنم ، به بزرگی خودتون ببخشی دوستان.:D

از مدیران فروم تقاضای بن دارم :D

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,497
اصل کاری موزیسین های معروف دیگه بودن که قطعا لایسنس کردن دوباره ظاهر و صداشون ارزون نیست و یکیشون هم که اصلا دیگه در قید حیات نیست :D

SIAS

کاربر سایت
Mar 23, 2024
30
Devs Reportedly Question Why PS5 Pro Is Happening As They Feel They Aren’t ‘Making The Most Out Of PS5’ - PlayStation Universe

آقای کریستوفر درینگ گفت در صحبتی که با برخی بازیسازان در GDC داشته، اونها گفتند که نمیدونن سونی برای چی داره کنسول Pro رو عرضه میکنه.

"برخی شرکت ها به من گفتن که این کنسول قرار نیست بازار رو رشد بده. هیچ چیزی رو تکون نخواهد نداد."

بازیسازها معتقدند این نسل هنوز واقعا شروع نشده و نیازی به یک کنسول میان نسلی وجود نداره.
در صورتیکه PS5 Pro از کنسولهای نسل پیش پیشتیبانی و بازیهاشون رو با کیفیت و فریم خیلی بهتر اجرا کنه(بدون نیاز به پچ و هزار جور اما اگر) کاملا ارزش خرید داره. ولی اگه تنها مزیتش بهبود کیفیت عناوین این نسل باشه(که تازه بیشترشون ریمیک و ریمستر بودن) حقیقت علاقه ای به کلاه گذاشتن سر خودم ندارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر