سرخط خبرها

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
به نظر می‌رسه بعد از کمیک The Legacy of Kain: Soul Reaver - The Dead Shall Rise، نوبت به ریمستر نسخه‌های اول و دوم Soul Reaver رسیده.
یه مقدار زیادی برای ریمستر قدیمی نیستن؟:دی تا جایی که من میدونم ریمستر یکم رنگ و لعاب تازه تر میشه ٬ کاش ریمیک میکردن

• Like
Reactions: Dinosaur
به نظر می‌رسه بعد از کمیک The Legacy of Kain: Soul Reaver - The Dead Shall Rise، نوبت به ریمستر نسخه‌های اول و دوم Soul Reaver رسیده.
توی نمایشگاه کامیک‌کان، کنار اکشن فیگورهای رازیل و کین می‌شه عبارت ریمستر رو دید که احتمالا اشتباهی از زیر دستشون در رفته، چون هنوز همچین چیزی به طور رسمی اعلام نشده! :دی بعید نیست زمان انتشارش (یا شاید هم معرفی رسمی) برای ماه آینده باشه. چون Soul Reaver آگوست ۹۹ اومده بود و امسال می‌شه بیست و پنجمین سالگرد انتشارش.

34b026_241000005924.jpg

069026_24LijIHro.jpeg

سری Legacy of Kain از اون چیزهایی هست که دنیا و شخصیت‌ها و داستان محشری داره، ولی من نسخه اول رو ناقص بازی کردم و نسخه دوم هم با اینکه تا اواخرش رفتم، تموم نکردم و فقط Defiance رو تموم کردم که فوق‌العاده بود. بارها می‌خواستم برم سراغ نسخه‌های اول و دوم، ولی هی می‌گفتم ایشالا ریمیک می‌شه و الان با اینکه خبری از ریمیک نیست، ولی همین ریمستر هم عالیه و جزو بهترین خبرهای این چند وقت اخیر برای بنده. :دی
این هم ویدیوی ابتدای نسخه اول که هنوز بعد از ۲۵ سال محشره و یکی از بهترین ویدیوهای افتتاحیه بازی‌ها. تا حالا ۲۰۰ بار دیدمش، ولی هنوز موسیقی دقیقه ۲:۵۷ باعث می‌شه موهای بدنم سیخ بشه! :دی

چقدر ذوق کردم از خوندن این خبر
علیرغم مخالفتم با پروسه ی ریمیک و ریمستر، برای این سری باید یه استثنایی قائل بشم و بگم که یه ریمیک که باعث بازگشت شکوهمندانه این سری به اوج بشه یکی از آرزوهای منه
چه از نظر خط داستانی و چه از نظر گیم پلی و مکانیک های گیم پلی، این سری خیلی از زمان خودش جلوتر بود

پ.ن: علیرغم اینکه سینماتیک افتتاحیه این بازی شاهکاره، ولی بنظر من بهترین ویدئوی افتتاحیه یک بازی با اختلاف دست بلیزارد و wow هست. قطعاً wow vannila سینماتیک بسیار دیوانه کننده ای داشت، ولی سینماتیک wow frozen throne توی یه لیگ دیگه ای بازی می کرد.
از نظر کل سینماتیک های تاریخ گیمینگ هم فکر نمی کنم ویدئویی بتونه رو دست ویدئوی خیانت آرتاس (arthas betrayal) در وارکرفت ۳ بیادش. اون آهنگ حماسی و گلبرگ های رزی که از آسمون روی سر آرتاس میریخت...

gsmarena_001.jpg

اپیک گیم قراره که استور خودش رو بیاره روی iOS و اندروید و همکاریش با سامسونگ Galaxy Store رو هم به خاطر سیاست های جدید عدم اجازه به نصب سایدلود نرم افزار ها روی گوشی های سامسونگ، قطع میکنه. بازی فورتنایت در اروپا هم روی iOS عرضه خواهد شد.

Epic Games removes Fortnite from Galaxy Store, plans to bring it to the AltStore for iOS users in the EU

دومین دایرکت Grasshopper Manufacture برای تاریخ 31 جولای اعلام شد. ظاهرا این دایرکت بیشتر روی نسخه ریمستر Shadows of the Damned تمرکز داره و با حضور گوچی سودا و شینجی میکامی در مورد مراحل تولید نسخه اورجینال و همینطور آپدیت های نسخه ریمستر صحبت میشه.

1817847618422309274_dark_nothread.png

FIRC1OY.png

Screenshot_20240731_134646_X.jpg
ترجمه توسط گوگل:

بسیار نادر است که ببینیم سرمایه گذاران در طول جلسه های درآمدی مایکروسافت در مورد ایکس باکس سوال کنند، اما کیت باخمن از BMO شب گذشته این کار را کرد. پاسخ ساتیا نادلا، مدیر عامل مایکروسافت، جالب است، زیرا او به تمرکز بیشتر روی بازی های رایانه شخصی و همچنین هیجان در مورد آوردن Xbox Cloud Gaming به مکان های [پلتفرمهای] بیشتری اشاره می کند. آمی هود، مدیر ارشد مالی، به حرکت ایکس باکس به سمت چیزی اشاره می‌کند که «از نظر ما بیشتر شبیه یک کسب‌وکار سالیانه نرم‌افزاری و اشتراک با تراکنش‌های پیشرفته و مالکیت IP است». هود به پیشرفت با Game Pass و IP اشاره می‌کند که «از راه‌های مختلف قابل کسب درآمد است».

View attachment 345168
ترجمه توسط گوگل:

بسیار نادر است که ببینیم سرمایه گذاران در طول جلسه های درآمدی مایکروسافت در مورد ایکس باکس سوال کنند، اما کیت باخمن از BMO شب گذشته این کار را کرد. پاسخ ساتیا نادلا، مدیر عامل مایکروسافت، جالب است، زیرا او به تمرکز بیشتر روی بازی های رایانه شخصی و همچنین هیجان در مورد آوردن Xbox Cloud Gaming به مکان های [پلتفرمهای] بیشتری اشاره می کند. آمی هود، مدیر ارشد مالی، به حرکت ایکس باکس به سمت چیزی اشاره می‌کند که «از نظر ما بیشتر شبیه یک کسب‌وکار سالیانه نرم‌افزاری و اشتراک با تراکنش‌های پیشرفته و مالکیت IP است». هود به پیشرفت با Game Pass و IP اشاره می‌کند که «از راه‌های مختلف قابل کسب درآمد است».
مسلماً فروش نرم‌افزار راحتتر از فروش سخت افزار برای فروش نرم افزار به کاربران هست.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or