روش تشخیص Disk های stealth

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
من همه ی بازیهام stealth patch بود جز 3 تا!
saints rowاز وست گرفته بودم(خودشم گفت)
scdaاز تکاوچ
gow از تکاوچ
بازیهای نکست جن همشون پچ رو داشتن(هم قدیمی هم جدید)

خب پس iXtreme1.2 رو نصب کن برو تو لایو. البته بگم بااین فیرمورم %100 ضمانت نمیشه بن نشی.... ولی خب باز خیلی بهتره....

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
بازيهايي كه stealth patch نشدن رو ixtreme1.2 اجرا ميشن؟
دستگاه من كپي خور شده ولي اگه با بازي اورجينال هم برم بن ميشم؟

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
بازيهايي كه stealth patch نشدن رو ixtreme1.2 اجرا ميشن؟

نه قاعدتا نباید اجرا بشن.

دستگاه من كپي خور شده ولي اگه با بازي اورجينال هم برم بن ميشم؟

قاعدتا نباید بن بشی ولی بازم چون فیرمورت هک یا مودیفای شده از قوانین لایو سرپیچی کردی و اگه تشخیص بدن ممکنه بن بشی.
من شنیدم بعضیها بدون اینکه تو لایو بازی بکنن و فقط برای دانلود دمو و تریلر و ... هم بن شدن. اگه حقیقت داشته باشه یا مایکروسافت فیرمور هک شده رو تشخیص میده یا وقتی بصورت آفلاین بازی کپی تو دستگات میذاری مشخص میشه و بعد که آنلاین شدی اطلاعاتت قابل دسترس میشه که این یکی احتمالش کمه ...
نظر من اینه که اگه بازی اوریجینال میتونی تهیه کنی و مشکل پولی نداری یه کنسول core بخر حدودا 340-330 تومن وبا خیال راحت برو لایو.

S.W.A.T

کاربر سایت
Dec 26, 2006
80
نام
sajad
خواهشن یکی بیاد به ما بگه که این stealth به چی درد میخوره باید از کجا اینارو گیر باریم لینک به روز ترین برنامه های تشخیص این دیسک ها رو بدین ؟
ربطی به بن شدن داره یا نه ؟
اصلا ما بخوایم وصل شیم اینترنت و بن نشیم باید چه کنیم :(

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
خواهشن یکی بیاد به ما بگه که این stealth به چی درد میخوره باید از کجا اینارو گیر باریم لینک به روز ترین برنامه های تشخیص این دیسک ها رو بدین ؟
سلام
این تاپیک کاملا مطالعه کن!
stealth یعنی اینکه دیسکت شبیه ترین حالت به دیسک اورجینال بشه یعنی یه جورایی گولش بزنی!:)

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254

به کجا چنین شتابان دوست عزیز. اگه همه پستهای این تاپیکو از اول با دقت بخونی، جواب سوالاتو میگیری.

اینو یادت باشه تا زمانی که کنسولتوکپی خور کردی، هیچ برنامه ای و هیچ شخصی نمیتونه ضمانت کنه که بن نمیشی. Stealth کردن هم خیلی ساده بگم یعنی اینکه دیسک شما تا حد ممکن به دیسک اوریجینال شبیه بشه که اینجوری احتمال اینکه بفهمن از دیسک کپی استفاده میکنی و بن بشی کمتر بشه.

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
یه چیز بگم که ممکنه فکر کنید به این تاپیک ربط نداره ولی خیلی ربط داره.
ببینید اکثر افرادی که تو اروپا و آمریکا زندگی میکنن که بخش عظیمی از یوزرها هستن نه تنها خودشون کنسولشونو کپی خور میکنن، بلکه خودشون بازیهاشونو رایت میکنن، stealth میکنن، وفیرمور جدیدی اومد خودشون عوضش میکنن. چرا؟ مشخصه چون اونجا یه چیزی بنام قانون کپی رایت هست. اگه یه مغازه بازیه کپی بفروشه یا در ملع عام کنسولو کپی خور کنه بمعنی کامل پدرشو درمیارن.
حالا جالبه ما ایرانیها هم استعدادشو داریم هم مغزشو. ولی مشکل اینجاست دوست داریم همه چیز هلو بره تو گلو باشه! چهار صفحه در رابطه با یه مطلب توضیح دادیم بعد یه سری سوالاتی میشه که در رابطه با همش صحبت شده. دریغ از اینکه یک صفحه قبلو چک کنیم ببینیم موضوع اصلا چی بوده.... خیلی جالبه هنوز دوستان میان میپرسن Stealth یعنی چی؟! :wallbash::smoke1:
مثل اینکه استاد داره انتگرال سه گانه درس میده یهو یکی بپرسه اصلا انتگرال چیه؟!
چه خوب بود بجای این صحبتها یکم بحث فنی بشه که همه یه چیزی یاد بگیریم.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
خب پس iXtreme1.2 رو نصب کن برو تو لایو. البته بگم بااین فیرمورم %100 ضمانت نمیشه بن نشی.... ولی خب باز خیلی بهتره....

خیلی ممنون دوست عزیز...حتما توی این هفته میدم واسم بریزنش...
البته من همین الانم تو لایو دارم بازی میکنم:laughing:چون بن شدن با بازی نکردن یکیه:D:biggrin1:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
من الان چنتا از بازی هامو تست کردم و دیدم اونایی که قسمت ixtreme compatible شون تیک نخوره. اینا وقتی می خوان لود شن این پیغام رو می دن:
ISO Appears to be zero padded. this ISO in unlikely to EVER boot
یه مقدار در مورد این ارور تو فروم ها گشتم یکی گفته بود که این یعنی اینکه video partition دیسک و یا احتمالا چیزای دیگه یکم ایراد داره. البته نمی دونم حرفش تا چه حد می تونه درست باشه چون اگه video partition ایراد داشته باشه قاعدتا نباید کنار video data و video partition تیک بخوره در صورتی که تیک می خوره یعنی کاملا سالم هست.

ولی بقیه گزینه ها همش تیک خوردس تو برنامه xbc هم تست کردم می نویسه stealth check passed.

حالا سوالی که هست اینکه که اگه بازی stealth نباشه اصلا روی ixtreme 1.2 اجرا نمی شه ولی بازی های اینطوری بدون مشکل اجرا می شن.
من روی این موضوع یکم تحقیق می کنم و نتیجه ای اگه به دست اوردم حتما می نویسم.

ویرایش:
من این بازی ها رو از روی image شون که با همین برنامه xdvd mulleter گرفته بودم چک می کردم و اینطوری می شد. الان رفتم و iso رو از روی خود دیسک چک کردم و دیدم که iso به راحتی load شد و هیچ پیغام خطایی هم نمی ده و تمامی گزینه ها از جمله ixtreme compatible تیک خورده هست.

فکر کنم این برنامه درست ایمیج نمی گیره!

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
وقتی بازی Gears Of War رو چک میکنم .

این جوری میشه .:(

2007-07-20_073517.jpg

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
من الان چنتا از بازی هامو تست کردم و دیدم اونایی که قسمت ixtreme compatible شون تیک نخوره. اینا وقتی می خوان لود شن این پیغام رو می دن:
ISO Appears to be zero padded. this ISO in unlikely to EVER boot
یه مقدار در مورد این ارور تو فروم ها گشتم یکی گفته بود که این یعنی اینکه video partition دیسک و یا احتمالا چیزای دیگه یکم ایراد داره. البته نمی دونم حرفش تا چه حد می تونه درست باشه چون اگه video partition ایراد داشته باشه قاعدتا نباید کنار video data و video partition تیک بخوره در صورتی که تیک می خوره یعنی کاملا سالم هست.

ولی بقیه گزینه ها همش تیک خوردس تو برنامه xbc هم تست کردم می نویسه stealth check passed.

حالا سوالی که هست اینکه که اگه بازی stealth نباشه اصلا روی ixtreme 1.2 اجرا نمی شه ولی بازی های اینطوری بدون مشکل اجرا می شن.
من روی این موضوع یکم تحقیق می کنم و نتیجه ای اگه به دست اوردم حتما می نویسم.

ویرایش:
من این بازی ها رو از روی image شون که با همین برنامه xdvd mulleter گرفته بودم چک می کردم و اینطوری می شد. الان رفتم و iso رو از روی خود دیسک چک کردم و دیدم که iso به راحتی load شد و هیچ پیغام خطایی هم نمی ده و تمامی گزینه ها از جمله ixtreme compatible تیک خورده هست.

فکر کنم این برنامه درست ایمیج نمی گیره!

سلام.
پس اون بازیهای نکست جن هم که iXtremeش تیک نخورده، اونها هم اجرا نمیشن؟
آخه گفتی چک کردی و اونا اجرا میشن... اگه میشه یه توضیح بده.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
سلام
من بلاخره کدوم ورژن رو دانلود کنم صفحات اول گفتیم ولی خیلی قاطی پاتیه!
لطفا اون 17 مگیه رو ندین چون نمیتونم دانلودش کنم:blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر