روش تشخیص Disk های stealth

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
اقا من اون ورژن 1.5 مگي رو دانلود كردم با تو بازي FIFA 07 و COD3 هم چك كردم اررو نداد اما اين صفحه اومد حالا راجب اون گزينه هاي سمت راست بالا توضيح ميدين؟؟؟
كدومشون نشون ميده stealth?
عكس:
61uro1s.jpg

اون قسمت video data present تیک نخورده فکر کنم برای همین iXtreme ساپورتش نمیکنه بازیتو. ببینم بازیتو از کجا خریدی؟ همینی که ازش اسکرین شات گذاشتی.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
میتونی ورژن Beta9.2 رو دانلود کنی. خوبیش اینه که با iXtreme1.2 رو ساپورت میکنه.
فقط حجمش زیاده. حدودا 17 مگابایت. فکر کنم چون میخوای به لایو وصل شی سرعت اینترنتت خوب باشه. من نتونستم دانلود کنم(سرعتم پائینه).
2 تا لینک میذارم. ببین کدومشو راحتتر میتونی دانلود کنی.

http://download371.mediafire.com/ywc...r+Beta+9.2.rar

---------------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.verzend.be/v/211537/XDVDM...a_9.2.rar.html

این یکی رو باید صفحشو باز کنی. فکر کنم قابلیت Resume برای دانلود نداره.

تو دومی یه سری برنامه واثه Stealth چکه خیلی خوبه . ( hamid_da2007 ) دستت درد نکنه . :love:

ولی من هنوز نتونستم .

بفهمم بازی هام stealth patch داره یا نه . :(

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
اون عكس مال fifa07 كه از nextgen گرفتم اما COD3 هرچي گزينه تو اين صفحه هست براش تيك خورده

آره منم فکر کردم اون یکی رو از نکست جن گرفتی. ببین وقتی فیفا 2007 رو میزاری تو کامپیوتر. برو داخلش و شاخه VIDEO_TS رو باز کن. بعد فایل VIDEO_TS رو اجرا کن. یه فایل ویدئوئی چند ثانیه ای هست. اگه دقت کنی آرم نکست جن تو اون فایل ویدئویی هست. چون نکست جن اون فایلو عوض کرده و یکی دیگه خودش ساخته جاش گذاشته. ولی مال COD3 اوریجینال هست. من فکر کنم بخاطر همین اون قسمت Video Present و iXtreme تیک نخورده. یعنی این بازیت با فیرمور iXtreme اجرا نمیشه....

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
نه .

چطور مگه ؟

اینجور که این برنامه میگه بازیت بصورت کامل stealth نیست. باید تمام گزینهای سمت راست بالا و همچنین آخریش که iXtreme هست تیک خورده باشه.
با این عکس برات مشخص میکنم.
اون قسمتی که با دایره قرمز کشیدم. اونا همه بید تیک داشته باشه. اگه اینجوری بود بازیت کاملا Stealth هست.
این عکسی که تو گذاشتی دو تاش که با فلش علامت گذاشتم تیک نداره...
2000027001700301851_rs.jpg

این کاری که میگم بکن، بیا خبرشو بهم بده. ببین وقتی بازی رو میزاری تو کامپیوتر. برو داخلش و شاخه VIDEO_TS رو باز کن. بعد فایل VIDEO_TS رو اجرا کن. یه فایل ویدئوئی چند ثانیه ای هست. تصویر آرم 360 میاد و میگه بازی رو تو کنسول بذارید. ببین به فارسیه یا انگلیسی.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
اقا جواب منم میدی؟:blushing:
باید همینکاره بالارو بکنم؟
اگر انگلیسی باشه یعنی Stealth هستش؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر