روش تشخیص Disk های stealth

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
خود شما داری می گی که من 1.2 ندارم پس نمی تونی بگی بازی های next-gen روی 1.2 اجرا نمی شه چرا که همانطور که گفتم اجرا می شه.
بازی های next-gen همشون در قسمت Video Data Present ایراد دارن و ارور invalid checksum می ده ولی بازی ها بدون مشکل روی 1.2 اجرا می شن. هر چند من توصیه می کنم که استفاده نکنید از اینا هم. البته بازی های جدید next-gen هیچ کدام دست کاری نشده اند.

در کل بازی هایی که با این برنامه تست می شن و تمامی گزینه های قسمت Xtreme Compatability کنارشون تیک خورده است به غیر از آخرین گزینه یعنی iXtreme Compatible اینا همگی از لحاظ stealth بودن مطمئن هستند! و هیچ مشکلی ندارند. گزینه آخر هم همانطور که گفتم به منظور یه تایییده هست و فقط در بازی های جدید که بعد از ixtreme آمده اند این تیک زده می شه و بازی های قدیمی رو هیچ کدام نمی شه تغییر داد مگر اینکه از نسخه اورجینال آنها مجددا image گرفته شود.

سلام.
آره منم تو همه پستام گفتم نمیدونم بازیهای قدیمیه نکست جن روی iXtreme 1.2 اجرا میشن یا نه و بحثم بر اساس Xdvd mulleter بود.ولی من بازی قدیمی دارم مثل COD3 و GOW که 2-3 ماه پیش گرفتم البته نه از نکست جن. ولی موقع چک کردن اون گزینه iXtreme هم تیک خورده. البته از نکست جن بازی نگرفتم جدیدا و با بازیهای جدیدشون چک نکردم. من صحبتهائی که کردم بر اساس این برنامه بوده. اگه شما بازیهای قدیمی نکست جن رو که گزینه iXtreme ش تیک نخورده رو با فیرمور 1.2 اجرا کردی پس نباید مشکلی باشه.

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
ما بالاخره نفهميديم ... چجوري ميشه با اين برنامه فهميد كه بازي استيلت هست يا نه !!! اشكان جان كامل توضيح مي ديد ؟

ببین راحتترین کاری که میتونی بکنی اینه که فیرمور iXtreme1.2 رو نصب کنی. بازیهائی که با این فیرمور اجرا شدن قاعدتا مشکلی ندارن. و اگه مشکلی داشتن و اجرا نشدن میتونی یه ایمیج بگیری ازشون، پچشون کنی و دوباره رایت کنی. توصیه شده برای بازی تو لایو بهتره از فیرمور iXtreme1.2 استفاده کنی. این فیرمور اگه بازی بصورت درست Stealth نشده باشه اصلا بازی رو اجرا نمیکنه. پس خیالت راحت اگه بازیت با فیرمور 1.2 اجرا شد مشکلی نیست.دیگه زیاد مهم نیست چکشون کنی....

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
این برنامه Xdvdmulleter ورژن کاملش 13مگه... وتنها فرقش با ورژن 1 مگیش اینه که تو ورژن 13 مگیش یه چیزی داره به نام ویدئو پک. که دقیقا همون ویدئوی هست که وقتی بازی رو تو کامپیوتر میذاری نمایش میده.

این برنامه ورژن 13 مگی نداره .

اونی هم که صفحه قبل بود ( 17 مگی ) .

توش یه چیزای بیشتری راجع به Stealth بود .

که برنامه ی Xdvdmulleter هم توش بود .

راستی یکی اون ( 17 مگی ) رو دانلود کنه .

ببین توش برنامه ی بدرد بخوری هست یا نه .

من خودم اونو دانلود کردم .

برنامه هایی که توش بود :

MIRC v6.21 و Stealth360Uploader و XDVDMulleter Beta 9.2 و XVI32 is a hex-editor

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
یعنی نکست جن دست میبره تو سی دی؟
این قسمت رو نگرفتم میشه توضیح بدی!

نه نکست جن دست نمیبره... اتفاقا کیفیت بازیهای نکست جن بسیار بسیار خوبه... بحث سر استفاده از این بازیها تو لایو هست.
یه دستکاری تو بازیای قدیمیتر نکست جن شده بود که مثل اینکه جدیدا دیگه اون ویدئو روهم تغئیر نمیدن... بحث سره اینه که بهتره تو لایو از اون بازیها استفاده نشه... ممکنه ربطی هم نداشته باشه ولی خب یه جور محکم کاریه... واسه اینکه مطمئن باشید بازیتون کاملا شبیه بازی اوریجینال هست...

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
ما بالاخره نفهميديم ... چجوري ميشه با اين برنامه فهميد كه بازي استيلت هست يا نه !!! اشكان جان كامل توضيح مي ديد ؟
dvd بازی رو بزار بعد برنامه رو اجرا کن و برو به قسمت view ISO details.
برو به پنجره Load from DVDR و laod disc رو بزن چند ثانیه صبر کن تا دیسک load شه بعد next رو بزن و در صفحه بعدی همه چی مشخصه.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
مثل COD3 و GOW که 2-3 ماه پیش گرفتم البته نه از نکست جن. ولی موقع چک کردن اون گزینه iXtreme هم تیک خورده. البته از نکست جن بازی نگرفتم جدیدا و با بازیهای جدیدشون چک نکردم.
احتمالا این بازی ها مجددا و نسبتا جدید image گرفته شده اند. بازی هایی مثل gow یا cod3 هم چون خیلی معروف هستن اورجیناشون تو همین تهران گیر میاد.

در مورد nextgen هم من منظورم تمام بازی ها نبودا مثلا بازی graw2 رو من از nextgen گرفتم ولی این بازی اصلا stealth نیست و در دستگاه هم اجرا نمی شه. من بازی هایی رو گفتم اجرا می شه که stealth هستن ولی اون ویدئو اولشون تغییر کرده.

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
ببین راحتترین کاری که میتونی بکنی اینه که فیرمور iXtreme1.2 رو نصب کنی. بازیهائی که با این فیرمور اجرا شدن قاعدتا مشکلی ندارن. و اگه مشکلی داشتن و اجرا نشدن میتونی یه ایمیج بگیری ازشون، پچشون کنی و دوباره رایت کنی. توصیه شده برای بازی تو لایو بهتره از فیرمور iXtreme1.2 استفاده کنی. این فیرمور اگه بازی بصورت درست Stealth نشده باشه اصلا بازی رو اجرا نمیکنه. پس خیالت راحت اگه بازیت با فیرمور 1.2 اجرا شد مشکلی نیست.دیگه زیاد مهم نیست چکشون کنی....
گيرم كه من اين فيرم وير رو ريختم ... اگه 1000 تا بازي گرفتم اجرا نكرد چي ؟
يه مغازه اي بگيد كه همه ديسكاش استيلت باشه !

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
این برنامه ورژن 13 مگی نداره .

اونی هم که صفحه قبل بود ( 17 مگی ) .

توش یه چیزای بیشتری راجع به Stealth بود .

که برنامه ی Xdvdmulleter هم توش بود .

راستی یکی اون ( 17 مگی ) رو دانلود کنه .

ببین توش برنامه ی بدرد بخوری هست یا نه .

من خودم اونو دانلود کردم .

برنامه هایی که توش بود :

MIRC v6.21 و Stealth360Uploader و XDVDMulleter Beta 9.2 و XVI32 is a hex-editor

سلام. اون 17 مگه چون یه سری برنامه اضافه تر داره مثل mirc و stealthuploader. نسخه برنامه Xdvdmulleter9.7 همراه با ویدئو پکش 13 مگه. بدون ویدئو پکش 1 مگ. ویدئو پک هم همون ویدئوی هست که صحبتشو کردیم.
اینم لینکش:

http://www.360patches.com/tools/index.php
برو تو این سایت... نسخه 9.7 هم با ویدئو پک هست که 13 مگه هم بدون ویدئو پکش 1 مگه.
در ضمن اون برنامه stealthploader بدرد میخوره. اون یه database هست. که پچ stealth بازیها رو توش پیدا میکنی اگه بازیت stealth نشده و بخوای پچشون کنی.

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
گيرم كه من اين فيرم وير رو ريختم ... اگه 1000 تا بازي گرفتم اجرا نكرد چي ؟
يه مغازه اي بگيد كه همه ديسكاش استيلت باشه !

اینکه بخوای از قبل چک کنی که با این برنامه Xdvdmulleter میتونی چک کنی. البته lich king عزیز گفت اگه گزینه ixtreme تیک نخورده باشه باز هم با فیرمور ixtreme1.2 بازیهاتون اجرا میشه. البته من اینو چک نکردم ولی مسلما حرفش درسته. فقط بقیه گزینه ها باید تیک خورده باشه. اگه هم ixtreme تیک خورده باشه چه بهتر. دیگه %100 اجرا میشه. اینجوری میتونی چک کنی.
در رابطه با مغازه نمیدونم. ولی چون بچه هایه نکست جن خوب اطلاعات دارن میتونیقبل از اینکه بازی ازشون بخری ازشون بپرسی که بازی روی ixtreme1.2 اجرا میشه یا نه.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
نه نکست جن دست نمیبره... اتفاقا کیفیت بازیهای نکست جن بسیار بسیار خوبه... بحث سر استفاده از این بازیها تو لایو هست.
یه دستکاری تو بازیای قدیمیتر نکست جن شده بود که مثل اینکه جدیدا دیگه اون ویدئو روهم تغئیر نمیدن... بحث سره اینه که بهتره تو لایو از اون بازیها استفاده نشه... ممکنه ربطی هم نداشته باشه ولی خب یه جور محکم کاریه... واسه اینکه مطمئن باشید بازیتون کاملا شبیه بازی اوریجینال هست...

بازی قدیمی هاشون چه مشکلی داشت؟
یعنی چیکار کرده بودن؟

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
من همه ی بازیهام stealth patch بود جز 3 تا!
saints rowاز وست گرفته بودم(خودشم گفت)
scdaاز تکاوچ
gow از تکاوچ
بازیهای نکست جن همشون پچ رو داشتن(هم قدیمی هم جدید)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر