روش تشخیص Disk های stealth

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
سلام
من بلاخره کدوم ورژن رو دانلود کنم صفحات اول گفتیم ولی خیلی قاطی پاتیه!
لطفا اون 17 مگیه رو ندین چون نمیتونم دانلودش کنم:blushing:

سلام.
اینو دانلود کن. حدودا یک مگه و آخرین ورژن این برنامه هست. اون نسخه هائی که حجمشون بالاتره یه سری برنامه اضافی و همچنین یه ویدئو پک دارن که برای چک کردن Stealth بدردت نمیخوره.
این ورژن 9.7 هست ولی اون 17 مگیه ورژن 9.2 هست. بعضی از بچه ها با ورژن 9.7 مشکل داشتند چون موقع چک کردن Stealth برنامه ارور میداد. واسه همین مجبور شدن 9.2 رو دانلود کنن که حجمش 17 مگ بود بخاطر اینکه برنامه های اضافه داشت.
حالا شما اینو دانلود کن، اگه ارور نداد بهترینه. در ضمن باید net Framework.
حتما رو کامپیوترت نصب باشه. اگه نه اصلا هیچ ورژنیش کار نمیکنه.

http://www.360patches.com/XDVDMulleterBeta9.7.rar

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام.
پس اون بازیهای نکست جن هم که iXtremeش تیک نخورده، اونها هم اجرا نمیشن؟
آخه گفتی چک کردی و اونا اجرا میشن... اگه میشه یه توضیح بده.
بازی های قدیمی nextgen همان طور که قبلا نوشته بودم در قسمت video data ایراد دارن و همچنین ixtreme compatible نیز تیک نمی خوره درست مثل عکسی که old_snake در صفحه قبل گذاشته ولی بازی ها روی ixtreme 1.2 اجرا می شن. همان طور که گفتم بازی ها چه ixtreme compatible شون تیک خورده باشه چه نخورده باشه روی 1.2 اجرا می شن.

این پست قبلی من در مورد 2 تا از بازی ها بود که تمامی گزینه ها تیک خورده بودن و کاملا سالم بودن فقط گزینه آخر تیک نخورده بود که بعدش فهمیدم چون اینارو image گرفته بودم اینطوری شده بود و از روی خود dvd تمامی گزینه ها بدون هیچ اروری تیک می خوره.

(این بازی ها مال nextgen نبودند)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
خب اگه 9.2 ش رو یکی اپلود کنه واسم خیلی خوب میشه چون مثل اینکه با exetreme سازگاره!
اون 17 مگیه تو پکش برنامه های زیادی بود نمیشه فقط خوده برنامش رو بزارین

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
خب اگه 9.2 ش رو یکی اپلود کنه واسم خیلی خوب میشه چون مثل اینکه با exetreme سازگاره!
اون 17 مگیه تو پکش برنامه های زیادی بود نمیشه فقط خوده برنامش رو بزارین
يك لينك صفحه هاي اول بود كه 1.5 مگ بود سالم هم هست اونو بگير من با اون چك ميكنم كارم ميكنه درست

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
من 9.7 رو دانلود کردم فایل XDVDMulleter رو که میزنم این ارور رو مینویسه;)

6fs23o7.jpg

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
من 9.7 رو دانلود کردم فایل XDVDMulleter رو که میزنم این ارور رو مینویسه;)

6fs23o7.jpg

Hamid_da2007 :

حالا شما اینو دانلود کن، اگه ارور نداد بهترینه. در ضمن باید net Framework.
حتما رو کامپیوترت نصب باشه. اگه نه اصلا هیچ ورژنیش کار نمیکنه.

آخرین ویرایش:

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
اجرا شدن بازی ها با فرم ور iXtreme ، [البته iXtreme 1.2 نه iXtreme1 چون این نسخه ی اولیش مشکل داشت] ملزوم وجود دو فایل PFI و DMI هست و نه تیک خوردن iXtreme چون این 2 تا فایل های اصلی Stealth هستند و برای تیک زدن iXtreme Conpatible فایل های Video هم باید کامل باشن و کاملا مشخص هست که آقا طاهر هم به طور خیلی خوب فایل های Video های تو بازی رو عوض نکرده برا همین نرم افزار بش گیر میده [اگر برین تعداد فایل های ویدئویش رو با فایل های ویدئویی یک دیسک دستکاری نشده مقایسه کنید میبینید که اصلا یک فایل کم شده!]
این رو هم اضافه کنم که این XDVDMulleter خیلی باگ داره و اصلا نرم افزار جالبی نیست
در ضمن اون برنامه stealthploader بدرد میخوره. اون یه database هست. که پچ stealth بازیها رو توش پیدا میکنی اگه بازیت stealth نشده و بخوای پچشون کنی.
تو باهاش کار کردی؟ از همون سایتی که دادی میشه اینو DL کرد؟
بی خیال بابا!
حجم این .NET Framework زیاده یعنی 22.4 MB هست;)
بی خیالش شدم...

امین با نصب ویندوز ویستا این Framework2 هم باش نصب میشه

نسخه ی 10 این XDVDMulleter ریلیز شده و من دانلودش کردم و تا حالا که فوق العاده جواب داده! بازی های Xbox1 رو هم به خوبی پچ میکنه و همینطور بازی های X360 ;)
دانلود [این نسخه 14MB هست]
توجه: اگه میخواین بازی ها رو پچ کنید باید حتما نسخه ی کامل رو دانلود کنید و اگر فقط میخواین بازی رو چک کنید میتونید نسخه ی 1MB رو دانلود کنید

آخرین ویرایش:

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
کدوم سایت ؟ :confused:

میشه یکم کامل تر آموزش بدی ؟

من برنامرو دانلود کردم .

حالا باید چی کار کنم ؟ :biggrin1:
علیرضا جان، وقتی گزینه ی اول رو زدی و بازی رو Load کردی یا Image بازی رو نشونش دادی؛ اگر برا بازی PFI Presents و DMI Presents رو تیک زده باشه، اون وقت بازیت رو iXterem اجرا میشه
اگر نداشت میتونی روی Insert Stealth کلیک کنی و به نرم افزار فایل pfi.bin بین بازی رو نشون بدی تا این فایل رو [که فایل Stealth بازی] برات پچ کنه و یه Image با Stealth برات بسازه [برا گیر اوردن این PFI.bin ها برو تو این سایت]
موفق باشی

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
این یعنی اینکه بازی Stealth هست ؟
Stealth صد در صد نیست و این هم که فایل های Video Partition تو Stealth بودن بازی تاثیر داره بی دلیل نیست!
مثلا شما داری با دیسکی که از NextGen تهیه کردی تو XBL بازی میکنی و دیسکت هم دو تا PFI و DMI ها رو هم داره و داری رو iXtreme 1.2 هم بازی رو اجرا میکنی ولی باز MS به سادگی آب خوردن میتونه BANت کنه! چون MS میاد به راحتی تعداد فایل های تو Video Partitionت رو چک میکنه و میبینه که یه فایل کمه پس صد در صد داری از دیسک کپی استفاده میکنی و بنت میکنه [من 4 تا دیسک از NextGen داشتم و تست کردم دیدم همشون اینجوری هستند]
این رو مطمعن باشید که اگه MS بخواد فردا میتونه همه ی دستگاهای کپی خور شده رو از کار بندازه! [این نظر من نیست و نظر همه ی مدیر های سایت xbox-scene.com هم هست که تا حالا من باشون آشنا شدم]
موفق باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر