راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام به دوستان
من میخواستم یه کنسول بگیرم اما نمیدونم xbox 360 بگیرم یا ویتا...
من انلاین بازی کردن برام مهمه ولی نمیخوام زیاد خرج کنم از طرفی کم میترسم xbox دیگه دورش تموم شده و بازیاش خیلی کم تر بشه

حالا بنظرتون xbox بگیرم یا ویتا؟:-/
به نطر من اگه پولش رو داری هر دو رو بگیر. ولی اگه دنبال بازی کپی و ارزون هستی ویتا به کارت نمیاد چون بازیهاش گرون هست و بالای 60 یا 70 تومن هست (دسته دوم).

rezash123

کاربر سایت
Mar 15, 2014
18
نام
رضا
سلام به دوستان
من میخواستم یه کنسول بگیرم اما نمیدونم xbox 360 بگیرم یا ویتا...
من انلاین بازی کردن برام مهمه ولی نمیخوام زیاد خرج کنم از طرفی کم میترسم xbox دیگه دورش تموم شده و بازیاش خیلی کم تر بشه

حالا بنظرتون xbox بگیرم یا ویتا؟:-/

بهتر xbox بگیری چون live خیلی جذابه و با lt3 هم می تونی راحت به لایو وصل شی و بازی هاش هم ارزونه . دوم اینکه خود ماکروساف گفته xbox 360 حالاحالا ها از دور خارج نمی شه وبازم بازی براش میاد در کل بهتر از ویتا ست

eagle.cezar

کاربر سایت
May 9, 2012
4
سلام دوستان
من توی یکی از سایت ها یه مدل از xbox 360 دیدم به اسم super slim میخواستم بدونم چه تفاوت هایی با slim داره و اینکه بصورت lt3 هم میشه یا نه؟
ممنون . . . ;)

mohamadzarin

کاربر سایت
Feb 2, 2013
133
نام
mohammad zarin
سلام دوستان
من توی یکی از سایت ها یه مدل از xbox 360 دیدم به اسم super slim میخواستم بدونم چه تفاوت هایی با slim داره و اینکه بصورت lt3 هم میشه یا نه؟
ممنون . . . ;)

عزیز من اصلا پیشنهاد نمیکنم مدل سوپر اسلیمو بگیرید
از لحاظ مادربردی ضعیف تره در کل اگه خواستی slim بگیری خیلی بهتره

eagle.cezar

کاربر سایت
May 9, 2012
4
خیلی ممنون.;)
فقط به نظرتون 250 GB بگیرم یا 4GB ؟اگه 4GB بگیرم مشکلی برای نصب بازی ها نخواهم داشت؟(همه ی بازی ها رو با این اندازه از هارد میشه اجرا کرد؟)

mohamadzarin

کاربر سایت
Feb 2, 2013
133
نام
mohammad zarin
خیلی ممنون.;)
فقط به نظرتون 250 GB بگیرم یا 4GB ؟اگه 4GB بگیرم مشکلی برای نصب بازی ها نخواهم داشت؟(همه ی بازی ها رو با این اندازه از هارد میشه اجرا کرد؟)

عزیز هرچی بیشتر بهتر اونم به این دلیل که مثلا اومدیم mappack یه بازیو خریدیم کمترین حجم هر مپ پک 1گیگه
حالا شما بلفرض بیای دوتا پروفایل بزنی توش 3-4تا گیم سیو و dlc بزاری توش
حقیقا 4gb کفایت نمیکنه دوسته گلم
نه نمیشه چون حجم یه دیسک بازی 8گیگه شما دوتا هارد 4گیگ هم داشته باشه کفایت نمیکنه چون یه مقدار هارد میره برا سیستم
من خودم دوتا هارد 250دارم
یکیش هرچی سریه call of duty و تمام مپ پکاشه که 60گیگ فضا اشغال کرده
درکل 250بگیری ضرر نمیکنی

YosefFaraji

کاربر سایت
Nov 8, 2013
320
سلام خدمت دوستان.یه ایکس باکس 360 پرمیوم سراغ دارم با مادربرد زنون ساخت 2009.به نظرتون چقدر ارزش داره؟مادربردش احتمال سه چراغه شدن داره؟دستگاه JTAG شده و LT3هست.لطفا اگه اطلاعاتی دارید منو راهنمایی کنید.ممنون

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام خدمت دوستان.یه ایکس باکس 360 پرمیوم سراغ دارم با مادربرد زنون ساخت 2009.به نظرتون چقدر ارزش داره؟مادربردش احتمال سه چراغه شدن داره؟دستگاه JTAG شده و LT3هست.لطفا اگه اطلاعاتی دارید منو راهنمایی کنید.ممنون
داداش نگیر اینو که بیچاره میشی #:-s

newman

کاربر سایت
Aug 23, 2009
92
برای کنسول جی تگم می خوام هارد اکسترنال خوب و با قیمت مناسب بخرم . زیاد بازی ندارم زیاد هم بازی نمی کنم . چه هاردی رو توصیه می کنید ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر