راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

realx

کاربر سایت
Oct 19, 2010
92
نه PS3 نداشتم ولی نمیدونم ، مال خودم صدا میده اگه میخوای خیالت راحت بشه برو تعمییر گاه بپرس چون شوخی نیست اگه خدای نکرده خراب باشه ، پول اضافی باید برای تعمییر بدی!
میدونی روی حالت افقی صدا میده ولی مثل هواکش (مثلا اگر در کیس رو باز کنید حالت مکش هوا و تهویه شنیده میشه دیگه) اونطوری مشکل نیست ولی وقتی در حالت عمودی قرار میگیره صدای قرقر میده مثل موزر اصلاح موی سر که اگر محکم با دست روی کنسول فشار بدم صدا تقریبا قطع میشه و بعضی وقتا که به حالت افقی برش گردونم این ویز ویز هست تا اینکه یکی تو سر بخش فنش بزنم یهو قطع میشه.این صدای ویز ویز که مثل موزر هست به نظر من عادی نیستش چون داداشم یه کنسول داره تو شهر دیگه و تست کرد گفت اینطوری نیست و فقط همون صدای هواکش هست حالا هر چقدر هم زیاد

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
میدونی روی حالت افقی صدا میده ولی مثل هواکش (مثلا اگر در کیس رو باز کنید حالت مکش هوا و تهویه شنیده میشه دیگه) اونطوری مشکل نیست ولی وقتی در حالت عمودی قرار میگیره صدای قرقر میده مثل موزر اصلاح موی سر که اگر محکم با دست روی کنسول فشار بدم صدا تقریبا قطع میشه و بعضی وقتا که به حالت افقی برش گردونم این ویز ویز هست تا اینکه یکی تو سر بخش فنش بزنم یهو قطع میشه.این صدای ویز ویز که مثل موزر هست به نظر من عادی نیستش چون داداشم یه کنسول داره تو شهر دیگه و تست کرد گفت اینطوری نیست و فقط همون صدای هواکش هست حالا هر چقدر هم زیاد
ایکس باکس 360 رو به طور کلی عمودی طراحی شده! و اگه صداش با تغییر حالت عوض میشه و برادرت هم میگه اینطوری نیست پس حتما یه مشکلی هست! برو به یه کاربلد نشون بده!

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
اقا من میخوام فقط بازی های قدیمی و جدید رو انجام بدم و انلاین هم نمیزنم .. کپی خور باشه خوبه ؟

آخرین ویرایش:

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
اقا من میخوام فقط بازی های قدیمی و جدید رو انجام بدم و انلاین هم نمیزنم .. کپی خور باشه خوبه ؟

با کنسول کپی خور هم میتونید آنلاین بازی کنید فقط نیازمند فریم ویر جدید LT3 هستید!.برای بانجام بازی های جدید هم نیازمند LT3 هستید!
اگر میخواید بازی های نسل قبل و تجربه کنید که این کنسول تا 3-4 سال دیگه براتون کافی هست و بازی هم براش منتشر میشه تا اون موقع (البته نه مثل نسل جدید) و فکر میکنم سرورهای لایو هم تا اون موقع باز باشه!

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
با کنسول کپی خور هم میتونید آنلاین بازی کنید فقط نیازمند فریم ویر جدید LT3 هستید!.برای بانجام بازی های جدید هم نیازمند LT3 هستید!
اگر میخواید بازی های نسل قبل و تجربه کنید که این کنسول تا 3-4 سال دیگه براتون کافی هست و بازی هم براش منتشر میشه تا اون موقع (البته نه مثل نسل جدید) و فکر میکنم سرورهای لایو هم تا اون موقع باز باشه!
با LT3 میشه بازی های قدیمی رو انجام داد؟

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
بچه ها کنسول پرمیوم با هارد 60 گیگ و دوتا دسته سفید و شارژر با بازی ارزش داره 450 بخرم؟ فقط میگه محلت تست نمیده ولی جلوی خودم تست میکنه و بعدش دیگه با خودمه

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
با LT3 میشه بازی های قدیمی رو انجام داد؟

اکثر بازی های را می توانه اجرا کنه یک تعداد بازی هستند که باید حتما Patch بشند و اما هم معروف نیستند و تعدادشون هم انگشت شماره.

بچه ها کنسول پرمیوم با هارد 60 گیگ و دوتا دسته سفید و شارژر با بازی ارزش داره 450 بخرم؟ فقط میگه محلت تست نمیده ولی جلوی خودم تست میکنه و بعدش دیگه با خودمه

شما با یکبار روشن کردن دستگاه به هیچ عنوان نمی توانید از صحت و سالم بودن ان اطمینان حاصل کنید به همین دلیل به نظر من اگر 50 تومان هم بخواهد بده نمی ارزه.چون دستگاه باید حداقل 2 تا 1:30 بتوانه یک روند کار کنه تا حداقل ببینی مشکل حرارتی نداشته باشه.

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام
نمیدونم جاش اینجاس سوالم یا نه اما در کل.
فامیل ما یک xbox360 داره از این ارکید سفیدا قدیما خریده جاسپر هست.حالا میخواد اپدیت کنه که تمامی بازی ها را بدونه مشکل اجرا کنه.
به نظر شما باید چه کار کنه بهتره؟بده jtag کنند یا فریم ور جدید میشه ریخت؟اصلا jtag میشه؟
این که هارد نداره یک هارد بخره بهتره یا هارد اکسترنال بگیره که به کاره دیگه هم بیاد؟
انلاین هم بازی نمیکنه فقط میخواد تمام بازی ها راحت اجرا بشوند.

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
سلام
نمیدونم جاش اینجاس سوالم یا نه اما در کل.
فامیل ما یک xbox360 داره از این ارکید سفیدا قدیما خریده جاسپر هست.حالا میخواد اپدیت کنه که تمامی بازی ها را بدونه مشکل اجرا کنه.
به نظر شما باید چه کار کنه بهتره؟بده jtag کنند یا فریم ور جدید میشه ریخت؟اصلا jtag میشه؟
این که هارد نداره یک هارد بخره بهتره یا هارد اکسترنال بگیره که به کاره دیگه هم بیاد؟
انلاین هم بازی نمیکنه فقط میخواد تمام بازی ها راحت اجرا بشوند.
داداش اگه آنلاین بازی نمیکنه جی تگش کنید خیلی راحتـترید
به نظرم اگه هاردش رو میتونید پیدا کنید خیلی بهتره چون بعضی بازی ها باید حتما روی هارد داخلی خوده کنسول نصب بشن.فک کنم هارد های ارکید و الایت تا 120 گیگ باشن
120 گیگ هم کم نیست!!!چون اگر بخواید روی فلش یا اکسترنال نصب کنید ارور میدن و نصب میشن (مثل بتلفیلد 4)
در هر صورت هر جور خودتون میدونید ولی اگه اهل آنلاین بازی کردن نیست کنسول رو جی تگ کنید بهتره!

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
اسلیم LT+3 بگیرم میتونم بازی های قدیمی رو اجرا کنم؟ (بدون نیاز به پچ کردن و...)
اهل آنلاین نیستم و RGH (جیتگ) هم نمیخوام بگیرم

این بازی ها:
Shadow Complex
Gears of War
Gears of War 2
Halo 3
Halo 3: ODST
Halo: Reach

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
الان قیمت اسلیم 250 تو بانه چقدر فرق داره تا تهران ؟
داداش من که تهران نیستم از بانه هم خبر ندارم ولی چون بیشتر تو بانه بدون گارانتی هستن یه 100 تا 200 تومن جنسا اروزنتر هستن شایدم بیشتر
اسلیم LT+3 بگیرم میتونم بازی های قدیمی رو اجرا کنم؟ (بدون نیاز به پچ کردن و...)
اهل آنلاین نیستم و RGH (جیتگ) هم نمیخوام بگیرم

این بازی ها:
Shadow Complex
Gears of War
Gears of War 2
Halo 3
Halo 3: ODST
Halo: Reach
داداش من خودم کنسولم جی تگ هستش و زیاد اینجور چیزا خبری ندارم ولی میدونم که بازی های قدیمی احتیاج به فریم ور LT2 دارن

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
داداش من خودم کنسولم جی تگ هستش و زیاد اینجور چیزا خبری ندارم ولی میدونم که بازی های قدیمی احتیاج به فریم ور LT2 دارن

یعنی کسی lt3 داشته باشه بازی ها قدیمی روش اجرا نمیشند؟
اگه کسی بخواد تمام بازی ها قدیم تا جدید را بازی کنه چه کنه؟jtag کنه میشه؟
این لایو هنوز هم مثل قدیم خطر بن داره یا کلا دیگه بن کسی نمیشه؟

Sent from my iPhone 4s

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585

Sent from my iPhone 4s
داداش تا جایی که من میدونم بازی های قدیمی احتیاج به lt2 دارن
ولی آره اگه جی تگ کنید میتونید به راحتی هم بازی جدید رو نصب کنید و بازی کنید هم بازی های قدیمی رو
والا اگه جی تگ باشی بن میشی ولی اگه هک دستگاه lt3 باشه نه بن نمیکنن

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820

Sent from my iPhone 4s
شما lt3 بريز با خيال راحت بازي كن ، بازيهاي قديمي اصلا از اين سوسول بازيا ندارنو راحت روي همه فرم ويرها اجرا ميشن ، من خودم الان دستگام lt3ه ، بازي split second , bully و بازيهاي ديگه كه مال خيلي وقت پيش رو راحت بازي ميكنم ، جيتگ كني كه بايد قيد لايو رو بزني

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر