راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
داداش شاید برا شما اینجوری باشه.چون تو فروم بگردید آموزش اجرای بازی های lt2 رو روی lt3 پیدا میکنید!:d
نه رفیق ، ربطی نداره ، اونایی که شما میگی قفل XGD3 دارن که اگه دستگاتون Lt3 باشه باید پچ Lt3 بگیری ، اگه LT2 باشه باید پچ Lt2 بگیری ، بازیهای خیلی قدیمی بدون نیاز به پچ کردن روی همه فرم ویرها اجرا میشن ، الانم همه فروشگاها بازیاشون روی Lt3 اجرا میشه ، مگه چند تا فروشگاه تک و توک برای LT2 هم بازی داشته باشن

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
یعنی کسی lt3 داشته باشه بازی ها قدیمی روش اجرا نمیشند؟
اگه کسی بخواد تمام بازی ها قدیم تا جدید را بازی کنه چه کنه؟jtag کنه میشه؟
این لایو هنوز هم مثل قدیم خطر بن داره یا کلا دیگه بن کسی نمیشه؟

Sent from my iPhone 4s
دیگه ب اون صورت مشکل نداره شخصا بازی 97% هم گذاشتم و راحت بازی کردم ولی باید مواظب باشید بازیی ک ریلیز نشده رو توی دستگاه نذارید و بعد ب لایو متصل بشید

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام دوستان

من تو نسل 6 یه ایکس باکس اورجینال داشتم که واقعا محشر بود و امکانات بینظیری داشت و قدرت بالا و بازی ها خیلی خوبی هم داشت بخصوص رو هارد 8 گیگ داخلی ویندوز xp نصب کرده بودم موس و کیبورد نصب کرده بودم برام شده بود pc

اول نسل هفت یه فالکو خریدک که سه چراع شد دیگه نیومدم دنبال ایکس باکس 360

تا کنسولا نسل هشت هک بشن میخوام یه ایکس باکس 360 بگیرم بازی کنم

چنتا سوال داشتم اگه جواب کامل بدید و کمکم کنید ممنونتون میشم

1. قیمت به روز ایکس باکس 360 چنده؟

2. چند نوع هک داریم و کدوم کار باهاش راحتره ؟ جی تگ و ال تی شنیدم داره

3. اینایی که هارد داخلی مثلا 250 گیگ دارن بازیا میشه ریخت روش بازی کرد؟ با dvd هم راحت اجرا میکنه؟

4.نیاز به خرید فن و لوازم اضافی داره؟

5. بازی تو سبک فان . ادونچر . پلتفرمر و رنگارنگ دوست دارم بخصوص تم ها شاد . فانتزی و ............این جور بازیا داره؟ چنتا عنوان میشه معرفی کنید؟

6. جنس کنترل هاش چطوره؟ زود خراب میشه؟

7. درباره کینکت آیا بدرد بخور هست؟ خیلی ها میگن نه خیلی ها هم میگن خوبه . من eyetoy برای ps2 دارم بازی باهاش حال میده حالا کینکت چطوره؟ بازی ها که با کینکت میشه بازی کرد بازی خوب چنتا داره؟ بازیا کپیشو میشه راحت اجرا کرد یا نیاز داره از استور خریده بشه؟ چون کینکت برام مهمه یکی از دلایلی که میخوام ایکس باکس 360 بخرم کینکته چون خودم wii داشتم و میخوام بدونم اگه کینکتم عالیه بخرم

8. من عاشق کنسولا باندلم بنظرتون ایکس باکس اسلیم معمولی بخرم یا ایکس باکس طرح xbox 1 کدوم قشنگتره و کدوم باندلشو بگیرم چون دیدم چنتا باندل مختلف داره مثلا با 3تا بازی اوریج و ........ کدوم نوع کنسول ایکس باکس 360 بگیرم؟

9. ایکس باکس 360 آک یک کنترل داره یا 2 گنترل بسته به نوع باندلش؟

10. اجرا بازیا کنسولا قدیمی روش برام مهمه کدوم کنسولا با شبیه ساز بدون مشکل اجرا میکنه؟

11 . ایکس باکس 360 بازیا ایکس باکس اوریج اجرا میکنه؟

ممنونم

آخرین ویرایش:

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
سلام دوستان

من تو نسل 6 یه ایکس باکس اورجینال داشتم که واقعا محشر بود و امکانات بینظیری داشت و قدرت بالا و بازی ها خیلی خوبی هم داشت بخصوص رو هارد 8 گیگ داخلی ویندوز xp نصب کرده بودم موس و کیبورد نصب کرده بودم برام شده بود pc

اول نسل هفت یه فالکو خریدک که سه چراع شد دیگه نیومدم دنبال ایکس باکس 360

تا کنسولا نسل هشت هک بشن میخوام یه ایکس باکس 360 بگیرم بازی کنم

چنتا سوال داشتم اگه جواب کامل بدید و کمکم کنید ممنونتون میشم

1. قیمت به روز ایکس باکس 360 چنده؟

2. چند نوع هک داریم و کدوم کار باهاش راحتره ؟ جی تگ و ال تی شنیدم داره

3. اینایی که هارد داخلی مثلا 250 گیگ دارن بازیا میشه ریخت روش بازی کرد؟ با dvd هم راحت اجرا میکنه؟

4.نیاز به خرید فن و لوازم اضافی داره؟

5. بازی تو سبک فان . ادونچر . پلتفرمر و رنگارنگ دوست دارم بخصوص تم ها شاد . فانتزی و ............این جور بازیا داره؟ چنتا عنوان میشه معرفی کنید؟

6. جنس کنترل هاش چطوره؟ زود خراب میشه؟

7. درباره کینکت آیا بدرد بخور هست؟ خیلی ها میگن نه خیلی ها هم میگن خوبه . من eyetoy برای ps2 دارم بازی باهاش حال میده حالا کینکت چطوره؟ بازی ها که با کینکت میشه بازی کرد بازی خوب چنتا داره؟ بازیا کپیشو میشه راحت اجرا کرد یا نیاز داره از استور خریده بشه؟ چون کینکت برام مهمه یکی از دلایلی که میخوام ایکس باکس 360 بخرم کینکته چون خودم wii داشتم و میخوام بدونم اگه کینکتم عالیه بخرم

8. من عاشق کنسولا باندلم بنظرتون ایکس باکس اسلیم معمولی بخرم یا ایکس باکس طرح xbox 1 کدوم قشنگتره و کدوم باندلشو بگیرم چون دیدم چنتا باندل مختلف داره مثلا با 3تا بازی اوریج و ........ کدوم نوع کنسول ایکس باکس 360 بگیرم؟

9. ایکس باکس 360 آک یک کنترل داره یا 2 گنترل بسته به نوع باندلش؟

10. اجرا بازیا کنسولا قدیمی روش برام مهمه کدوم کنسولا با شبیه ساز بدون مشکل اجرا میکنه؟

11 . ایکس باکس 360 بازیا ایکس باکس اوریج اجرا میکنه؟

ممنونم
داداش الان فقط دو مدل 360 هست یکی slim و new slim که تفاوت چندانی با هم ندارم.هر 2 مدل یه 4 گیگ دارن و یه 250 گیگ
4گیگ 800 تا 850 هزار تومن هست 250 گیگ هم 900 تا 950 هست (بدون کینکت) که تو نت الکی گرون میفروشن
آره درست شنیدید یه هک هست جی تگ که مزایای خودشو داره یه نوع هک هم هست که فریم ور هک شده هستش که همون LT3 هست که اونم مزایای خودش رو داره
اگه دستگاه رو جی تگ کنید دیگه از شر خرید بازی های برنر مکس (رایت 100) راحت میشید چون 3.4 هزار تومنی از بازی های معمولی (رایت 97 درصدی) گرونتر هستن
و میتونید راحت بازی ها رو نصب کنید و بدون دیسک بازی کنید و میتونید فن کنسول رو کم و زیاد کنید و 3.4 تا کاره دیگه.تنها بدی ای که داره اینه که باید بیخیال لایو و آنلاین بازی کردن بشید
چون مایکرو سریع کنسول های جی تگ شده رو بن میکنه (البته فقط پروفایل رو برای آنلاین بازی کردن کاری به افلاین بازی کردن نداره)
LT3 هم خوبیش اینه که میتونید با خیال راحت آنلاین بازی کنید و هیچ مشکلی نداره ولی دیگه باید از بازی های برنر مکس استفاده کنید
و وقتی دیسک رو نصب کردید و خواستید دوباره بازی کنید باید دیسک هم داخل کنسول باشه.(اگه اهل آنلاین بازی کردن هستید LT3 خیلی خوب هستش واسه این کار)
نه داداش فک نکنم فقط شما اگه خواستی یه شارژر واسه دسته بگیر
این بازی ها به نظرم تو سبک هایی که گفتید خوب هستن.تمام سری های Lego - تمام سری های Reyman - تمام سری های Skylanders
de Blob 2 - Viva Pinata و خیلی های دیگه.نه داداش اگه اصل بخرید و یا مال خوده کنسول باشن نه خراب نمیشن (یعنی چند سالی راحت کار میدن)
به نظرم کینکت سلیقه ای هستش ولی خوبِ سرگرمی جالبی هس ولی به پای کینکت 2 که برا ایکس باکس وان هست اصلا نمیرسه!!در رابطه با بازی هاش اطلاعی ندارم ولی میدونم تقریبا یه 70 تایی بازی داره
داداش دیگه الان بیشتر باندل کینکت خیلی زیاد هست که یه بازی ارجینال هم واسه کیکنت میدن.ولی هنوز فک کنم اگه بگردید باندل halo و gears of war یا forza رو بتونید پیدا کنید
نه داداش یه دسته بیشتر نداره.باندل ها هم 1 دسته بیشتر ندارن ولی خوب بعضی هاشون هم هدست دارن هم بازی اریج
فک کنم فقط بازی های Xbox رو بشه روی 360 اجرا کرد (البته فک کنم شاید بازی های سگا یا میکرو رو هم اجرا کنه)
بله اگه کپیخورش نکنید بازی های ارجینال رو هم اجرا میکنه.
به نظرم یه Slim یا New Slim بگیرید خیلی بهتر باشه البته 250 گیگ چون 4 گیگ زیاد فایده ای نداره.اگرم خواستید کینکت هم بگیرید اصلا یه باندل 250 گیگ کینکت بگیرید
دیگه همینا به ذهنم رسید که مهم بودن:d

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
داداش الان فقط دو مدل 360 هست یکی slim و new slim که تفاوت چندانی با هم ندارم.هر 2 مدل یه 4 گیگ دارن و یه 250 گیگ
4گیگ 800 تا 850 هزار تومن هست 250 گیگ هم 900 تا 950 هست (بدون کینکت) که تو نت الکی گرون میفروشن
آره درست شنیدید یه هک هست جی تگ که مزایای خودشو داره یه نوع هک هم هست که فریم ور هک شده هستش که همون LT3 هست که اونم مزایای خودش رو داره
اگه دستگاه رو جی تگ کنید دیگه از شر خرید بازی های برنر مکس (رایت 100) راحت میشید چون 3.4 هزار تومنی از بازی های معمولی (رایت 97 درصدی) گرونتر هستن
و میتونید راحت بازی ها رو نصب کنید و بدون دیسک بازی کنید و میتونید فن کنسول رو کم و زیاد کنید و 3.4 تا کاره دیگه.تنها بدی ای که داره اینه که باید بیخیال لایو و آنلاین بازی کردن بشید
چون مایکرو سریع کنسول های جی تگ شده رو بن میکنه (البته فقط پروفایل رو برای آنلاین بازی کردن کاری به افلاین بازی کردن نداره)
LT3 هم خوبیش اینه که میتونید با خیال راحت آنلاین بازی کنید و هیچ مشکلی نداره ولی دیگه باید از بازی های برنر مکس استفاده کنید
و وقتی دیسک رو نصب کردید و خواستید دوباره بازی کنید باید دیسک هم داخل کنسول باشه.(اگه اهل آنلاین بازی کردن هستید LT3 خیلی خوب هستش واسه این کار)
نه داداش فک نکنم فقط شما اگه خواستی یه شارژر واسه دسته بگیر
این بازی ها به نظرم تو سبک هایی که گفتید خوب هستن.تمام سری های Lego - تمام سری های Reyman - تمام سری های Skylanders
de Blob 2 - Viva Pinata و خیلی های دیگه.نه داداش اگه اصل بخرید و یا مال خوده کنسول باشن نه خراب نمیشن (یعنی چند سالی راحت کار میدن)
به نظرم کینکت سلیقه ای هستش ولی خوبِ سرگرمی جالبی هس ولی به پای کینکت 2 که برا ایکس باکس وان هست اصلا نمیرسه!!در رابطه با بازی هاش اطلاعی ندارم ولی میدونم تقریبا یه 70 تایی بازی داره
داداش دیگه الان بیشتر باندل کینکت خیلی زیاد هست که یه بازی ارجینال هم واسه کیکنت میدن.ولی هنوز فک کنم اگه بگردید باندل halo و gears of war یا forza رو بتونید پیدا کنید
نه داداش یه دسته بیشتر نداره.باندل ها هم 1 دسته بیشتر ندارن ولی خوب بعضی هاشون هم هدست دارن هم بازی اریج
فک کنم فقط بازی های Xbox رو بشه روی 360 اجرا کرد (البته فک کنم شاید بازی های سگا یا میکرو رو هم اجرا کنه)
بله اگه کپیخورش نکنید بازی های ارجینال رو هم اجرا میکنه.
به نظرم یه Slim یا New Slim بگیرید خیلی بهتر باشه البته 250 گیگ چون 4 گیگ زیاد فایده ای نداره.اگرم خواستید کینکت هم بگیرید اصلا یه باندل 250 گیگ کینکت بگیرید
دیگه همینا به ذهنم رسید که مهم بودن:d

ممنون از جواب کامل و کمکی که کردی

چه خوب قیمت خوبی هم دارن بنظر خودت 4 گیگ بخرم بهتره یا 250 گیگ؟

بنظرم جی تک برام بهتره . هزینه جی تک چنده؟

یه تاپیکی تو همین سایت دیدم برای دانلود رایگان بازیا از لایو . این دانلود رایگان برای lt3 ه ؟

پس خوبه یه باندل کینکت دار میگیرم

آخه باندل هالو دیدم 2 تا کنترل داشت

این باندل Xbox360 250GB Kinect Bundle New Slim - Stingray با کینکت و 3تا بازی اوریج 1130 قیمتش خوبه؟

بازم ممنون

این باندل Xbox360 250GB Kinect Bundle New Slim - Stingray با کینکت و 3تا بازی اوریج 1130 قیمتش خوبه؟

برای من بازی قشنگ پلتفرمر و بازیا شاد و تم طنز . پارچه ای و فانتزی و اینجور چیزا مهمه ایکس باکس 360 داره تعداد عناوین خوب تو این سبکا داره؟ سری لگو و ریمن رو wii و ds هم بازی کردم منظورم بازیا دیگه اس تو این سبکا

مرسی

Last edited by a moderator:

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
ممنون از جواب کامل و کمکی که کردی

چه خوب قیمت خوبی هم دارن بنظر خودت 4 گیگ بخرم بهتره یا 250 گیگ؟

بنظرم جی تک برام بهتره . هزینه جی تک چنده؟

یه تاپیکی تو همین سایت دیدم برای دانلود رایگان بازیا از لایو . این دانلود رایگان برای lt3 ه ؟

پس خوبه یه باندل کینکت دار میگیرم

آخه باندل هالو دیدم 2 تا کنترل داشت

بازم ممنون
داداش 250 گیگ بصرفه تره.جی تگ فک کنم 100 هزار تومن هزینه ـش باشه!
فک کنم برا دستگاه های LT3 باشه.ولی با کنسول جی تگ هم میتونید آنلاین بازی کنید که یه برنامه ای هستش به نام Link که از طریق اون میتونید با کنسول آنلاین بازی کنید
تو بخش جی تگ فک کنم تاپیکش باشه
اره باندل های بازی هایی مثل Halo و Gears Of War دو تا دسته دارن ولی بیشتر باندل ها بجای دسته ی اضافی هدست دارن
آره به نظرم قیمتش خیلی خوبه هم کینکت داره هم 250 گیگ هست به نظرم انتخاب خوبیه
در رابطه با بازی ها هم بله بازی تو این سبک خیلی هست که هم طرفدار دارن و هم متای بالایی گرفتن
ولی من زیاد با اسم هاشون آشنا نیستم ولی میدونم که خیلی زیادن و میونشون بازی خوب هم زیاد پیدا میشه!!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
داداش 250 گیگ بصرفه تره.جی تگ فک کنم 100 هزار تومن هزینه ـش باشه!
فک کنم برا دستگاه های LT3 باشه.ولی با کنسول جی تگ هم میتونید آنلاین بازی کنید که یه برنامه ای هستش به نام Link که از طریق اون میتونید با کنسول آنلاین بازی کنید
تو بخش جی تگ فک کنم تاپیکش باشه
اره باندل های بازی هایی مثل Halo و Gears Of War دو تا دسته دارن ولی بیشتر باندل ها بجای دسته ی اضافی هدست دارن
آره به نظرم قیمتش خیلی خوبه هم کینکت داره هم 250 گیگ هست به نظرم انتخاب خوبیه
در رابطه با بازی ها هم بله بازی تو این سبک خیلی هست که هم طرفدار دارن و هم متای بالایی گرفتن
ولی من زیاد با اسم هاشون آشنا نیستم ولی میدونم که خیلی زیادن و میونشون بازی خوب هم زیاد پیدا میشه!!

250 گیگ می گیرم جی تگ برام بهتره

چه عالی

یه دونه باندل هالو امروز تو همین سایت تو بازارچه دیدم اونم دوتا دسته داشت خیلی هم خوشگل بود

آره قیمتش خیلی مناسبه

ممنونم

rezash123

کاربر سایت
Mar 15, 2014
18
نام
رضا
درود . آیا کنسول های هیلو باندل بدون مشکل کپی خور میشن ؟

هیچ فرقی نمی کنه باندل هیلو فرقش در قابش است و دوتا دسته داره ویه بازی اورجینال هالو داخلش است من از اونجایی که گرفتم گفت اوناهم راحت کپی خور می شن

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
هیچ فرقی نمی کنه باندل هیلو فرقش در قابش است و دوتا دسته داره ویه بازی اورجینال هالو داخلش است من از اونجایی که گرفتم گفت اوناهم راحت کپی خور می شن
یه فرق دیگه می کنه نگفتی 320 گیگه معمولی 250

- - -ویرایش - - -

پروفایلم رو ریخته بودم روی فلش که مثل اینکه یکی فرمتش کرده آیا راهی برای بازگردوندنش هست..؟
نه فک نکنم

erfan0o0

کاربر سایت
May 31, 2012
176
نام
عرفان
سلام به دوستان
من میخواستم یه کنسول بگیرم اما نمیدونم xbox 360 بگیرم یا ویتا...
من انلاین بازی کردن برام مهمه ولی نمیخوام زیاد خرج کنم از طرفی کم میترسم xbox دیگه دورش تموم شده و بازیاش خیلی کم تر بشه

حالا بنظرتون xbox بگیرم یا ویتا؟:-/

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
سلام به دوستان
من میخواستم یه کنسول بگیرم اما نمیدونم xbox 360 بگیرم یا ویتا...
من انلاین بازی کردن برام مهمه ولی نمیخوام زیاد خرج کنم از طرفی کم میترسم xbox دیگه دورش تموم شده و بازیاش خیلی کم تر بشه

حالا بنظرتون xbox بگیرم یا ویتا؟:-/
ویتا که خیلی مسخرس به نظره من.
برا آنلاین هم xbox live خیلی بهتره.(حتی از PSN )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر