راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

mehrdad_fofol

کاربر سایت
Dec 11, 2012
1
سلام دوستان لطافان اگه میشه یه کمکی به من بکنید واقان گیج شدم. امروز رفتم پشت شهرذاری و کلی سوال کردم و گفتن xbox360 slim بهتره از xbox360 super slim و یه slim 250 g full pack گرفتم ولی باز میخواهم ببینم واقان کدوم بهتره چون امکان پس دادنش هست. و اگه slim بهتره باید main bordesh و موشخساتش چی باشه؟ مرسی

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
دوستان من چند روز پیش رفته بودم قم...بعد رفتم مرکز کنسول اینا...یه مغازه بود داشت ایکس باکس new slim 4 گیگ رو با باندال کینکت میداد 790:O

من جعبه رو دیدم واقعا تمییر بود انگار از کارخونه اورده بودنش...آک هم بود....من شک کردم حالا نمیدونم نظر شماها چیه بچه ها؟مشکلی داره که اینقدر ارزون میده یا نه؟اگر خواستم بگیرم چجوری میتونم مطمئن شم کنسول کاملا سالمه؟مخصوصا کینکت؟

ممنون از همه

راستی میتونم از این هارد به عنوان هارد کنسول استفاده کنم؟البته کل فضا رو نمیگم مثلا 100 گیگ ماله کنسول باشه بقیش رو بتونم با کامپیوتر کار کنم؟

اینجا

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان من چند روز پیش رفته بودم قم...بعد رفتم مرکز کنسول اینا...یه مغازه بود داشت ایکس باکس new slim 4 گیگ رو با باندال کینکت میداد 790:O

من جعبه رو دیدم واقعا تمییر بود انگار از کارخونه اورده بودنش...آک هم بود....من شک کردم حالا نمیدونم نظر شماها چیه بچه ها؟مشکلی داره که اینقدر ارزون میده یا نه؟اگر خواستم بگیرم چجوری میتونم مطمئن شم کنسول کاملا سالمه؟مخصوصا کینکت؟

ممنون از همه

راستی میتونم از این هارد به عنوان هارد کنسول استفاده کنم؟البته کل فضا رو نمیگم مثلا 100 گیگ ماله کنسول باشه بقیش رو بتونم با کامپیوتر کار کنم؟

اینجا

تمیز بودن دستگاه یا جعبه نمی توان ملاک درستی باشه برای سالم بودن اون بنابراین توصیح می کنم حتما 24/48 ساعت مهلت تست بگیرید با دیسک های مختلف و میزان بازی کردن های 1:30 تا 2 ساعت بصورت مداوم را امتحان کنید روی بازی های مختلف که از تمام قدرت کنسول استفاده میشه.اگر بعد از تمام این کارا سالم بود شما می توانید بعنوان یک دستگاه سالم ازش بخرید.

معمولا هاردی که برای xbox استفاده میشه چون باید از فرمت خاص خوده xbox استفاده کنه شما نمی توانید دیگه به PC وصل کنید شاید برنامه هایی باشه که بشه به دو پارتیشن جدا تقسیم کرد اما تا جایی که من اطلاع داره امکان نداره.

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
تمیز بودن دستگاه یا جعبه نمی توان ملاک درستی باشه برای سالم بودن اون بنابراین توصیح می کنم حتما 24/48 ساعت مهلت تست بگیرید با دیسک های مختلف و میزان بازی کردن های 1:30 تا 2 ساعت بصورت مداوم را امتحان کنید روی بازی های مختلف که از تمام قدرت کنسول استفاده میشه.اگر بعد از تمام این کارا سالم بود شما می توانید بعنوان یک دستگاه سالم ازش بخرید.

معمولا هاردی که برای xbox استفاده میشه چون باید از فرمت خاص خوده xbox استفاده کنه شما نمی توانید دیگه به PC وصل کنید شاید برنامه هایی باشه که بشه به دو پارتیشن جدا تقسیم کرد اما تا جایی که من اطلاع داره امکان نداره.

ممنونم از پاسخت..

میخوام ببینم یعنی کلکی تو کار نیست چون همه مغازه های دور ورش باندال اسلی 4 گیگ با کینکت رو از 1 تومن تا 1100 میدن بعد این چطور نیو اسلیم 4 گیگ باکینکت میده 790؟!!
در مورد هارد هم من شنیده بودم میتونی تو خوده ایکس باکس تعیین کنی تا چقدر مورد استفاده ایکس باکش باشه و چقدر نباشه...من گفتم شاید بشه اینکارو کرد.
------------
یه چیزی که هم که رو کینکت حساسم خیلی ها گفتن سنسوره IR مشکل داره برا همین من چون اصفهان زندگی میکنم امکان تست کینکت رو ندارم همین طوری نمیشه بفهمم سالمه؟:d

بازم ممنون به خاطر جواب ...لطف کردی

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod

ممنونم از پاسخت..

میخوام ببینم یعنی کلکی تو کار نیست چون همه مغازه های دور ورش باندال اسلی 4 گیگ با کینکت رو از 1 تومن تا 1100 میدن بعد این چطور نیو اسلیم 4 گیگ باکینکت میده 790؟!!
در مورد هارد هم من شنیده بودم میتونی تو خوده ایکس باکس تعیین کنی تا چقدر مورد استفاده ایکس باکش باشه و چقدر نباشه...من گفتم شاید بشه اینکارو کرد.
------------
یه چیزی که هم که رو کینکت حساسم خیلی ها گفتن سنسوره IR مشکل داره برا همین من چون اصفهان زندگی میکنم امکان تست کینکت رو ندارم همین طوری نمیشه بفهمم سالمه؟:d

بازم ممنون به خاطر جواب ...لطف کردی

در مورد قیمت که نمی دونم چی بگم ، اما درمورد کینکت هم هیچ راهی نداره شما باید بزاری روشن بشه و کار کنی باهاش تا اگر عیبی داره مشخص بشه.

abk

کاربر سایت
May 23, 2013
68
نام
ali
سلام.دوستان معلوم هست x360 تا کی ساپورت میشه و بازی براش میاد؟اگه کارش تمومه بریم بفروشیم.از اون ور معلوم نی کنسولای جدید کی هک بشن.

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا
دوستان یه اسلیم 250 گیگ جیتگ با یه کینکت رو میده 1300 خوب میگه؟

در ضمن دستگاه آک هستا یعنی دست دوم نیست
خوبه ولی سعی کن تا میتونی قیمت و بکش پایین البته بازم به خودت بستگی داره که بودجه ای که در نظر گرفتی چقده. اینم بگم وقتی دستگاهی که میگیری JTAG باشه دیگه نمیتونی به لایو وصل شی و آنلاین بازی کنی ( برای آنلاین بازی کردن باید LT+3 باشه و باید گلد هم بخری )

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
ممنون از پاسخت

من اصلا اهل لایو نیستم...

اینترنتشو اینا رو دارم ولی قبلا هم ایکس باکس داشتم اصن لایو نرفتم فقط یه بار ثبت نام کردم:d

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
سلام!!!
این تابستون میخوام Xbox360 Slimیا X360 Slim E بخرمb-)
دوتا سوال دارم!
1.الان که کنسول های نسل هشت اومده و هک هم نشده و بازیاشم قربونش برم دونه ای200000 تومنه((قبلا با این قیمت میشد کنسول خرید دی:))به نظر شما الان ارزش داره اکس باکس 360 بگیرم تا یکی از نسل هشتمیا کپی خور شه؟؟؟یعنی بازی جدید براش خواهد اومد؟؟؟
2.من از فروشگاه غلامی رشت پرسیدم گفت 1میلیون تا یک ملیون و ششصد.((از نضر قیمت برام فرقی نداره))فقط میخوام بدونم فرق اون 1تومنی با اون یک وششصدی تو چیه((فقط تو حافظه و کینکت هست؟))l-)1سوال دیگه هم دارم.
چرا بعضی از بازی ها دو دیویدی دارن و آیا رو چهار گیگی ها اجرا میشه؟؟؟باید این نوع بازیا رو نصب کرد؟؟؟یا باید وسط بازی دیسکو عوض کرد؟اگه 250گیگی بگیرم از نظر بازی های 2 DVD مشکلی نخواهم داشت؟؟؟
ببخشید خیلی بیشتر از 2 تا شد:">
فقط یکی نظر قطعی بده.Slim بهتره یا Slim E؟
چون مثلا Slim از New Slim بهتره میخواستم بدونم Slim E هم همینطوره؟؟؟؟

سلام دوستان
یه xbox 360 slim E 250GB آکبند از خارج آوردم ولی کپی خور نیست
میخواستم بدونم چه راهایی واسه کپی خور کردنش هست و اینکه راه های تشخیص برد و درایوش با 360 slim یکیه
ممنون میشم راهنماییم کنین
هرگز!به هیچ وجه و اصلا خودتون اقدام به کپی خور کردن نکنین بدین یه جای معتبر بکنن براتون
فک میکنم راهش یکی باشه

- - -ویرایش - - -

آیا 1600000 تومان قیمت معقولی واسه یه ایکس باکسه((دسته دو نباشه))

آخرین ویرایش:

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
سلام!!!
این تابستون میخوام Xbox360 Slimیا X360 Slim E بخرمb-)
دوتا سوال دارم!
1.الان که کنسول های نسل هشت اومده و هک هم نشده و بازیاشم قربونش برم دونه ای200000 تومنه((قبلا با این قیمت میشد کنسول خرید دی:))به نظر شما الان ارزش داره اکس باکس 360 بگیرم تا یکی از نسل هشتمیا کپی خور شه؟؟؟یعنی بازی جدید براش خواهد اومد؟؟؟
2.من از فروشگاه غلامی رشت پرسیدم گفت 1میلیون تا یک ملیون و ششصد.((از نضر قیمت برام فرقی نداره))فقط میخوام بدونم فرق اون 1تومنی با اون یک وششصدی تو چیه((فقط تو حافظه و کینکت هست؟))l-)1سوال دیگه هم دارم.
چرا بعضی از بازی ها دو دیویدی دارن و آیا رو چهار گیگی ها اجرا میشه؟؟؟باید این نوع بازیا رو نصب کرد؟؟؟یا باید وسط بازی دیسکو عوض کرد؟اگه 250گیگی بگیرم از نظر بازی های 2 DVD مشکلی نخواهم داشت؟؟؟
ببخشید خیلی بیشتر از 2 تا شد:">
فقط یکی نظر قطعی بده.Slim بهتره یا Slim E؟
چون مثلا Slim از New Slim بهتره میخواستم بدونم Slim E هم همینطوره؟؟؟؟

ببین به نظرم الان اصلا ارزش نداره بخوای 1 تومن به بالا واسه کنسول نسل هفتی هزینه کنی برو به بجاش با چهارصد تا پانصد هزار تومن هزینه یه دسته دو با مین جاسبر بگیر

از بازیای نسل هفت لذت ببر ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر