راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

پيش به سوي پك اليت قديمي ....

سوال بني اسرائيلي !! خوده دستگاه چه رنگيه ؟ مشكي يا سفيد ؟

از خارج دستگاه ميتونم تشخيص بدم درايو لايتون هستش يا بن كيو ؟

(آخه تو عكسي كه گزاشتي اشاره به رنگه سيم ها شده كه به نظر,درايو وقتي باز بشه سيم ها قابل رويته ...)

قيمته دسته اضافه چنده حدودا ؟

ممنون.

دسته اضافی که دوستمون گقت-ولی به نظر من برای دسته اضافه - برو پیش اقا جمیل
این اخرین پستش هست! دسته اورجینال-5 تا 10 تومن گرونتره!فکر کنم دسته اصل داشته باشه!!
این عکس پک جدید الیت هست

اینم عکس پک قدیم الیت

سلام دوستان از کجا بدونم ریجن دستگاهم چیه هر چی میگردم پیدا نمیکنم
دستگاهم الیته
ممنون
شما به بازی هایی که میگیری نگاه کن!!!مثلا فیفا 09 شما ریجنش چی بوده؟؟؟

PES2010 َما ریجنش چیه؟؟؟ روی پک بازی مینویسه- (بالا سمت راست عکس اصلی)
یا PAL هست(اگه جدید باشه حتما پاله)
یا NTSC-j

یا NTSC -UC که این یکی خیلی کم پیدا میشه زیاد تو بازار نیست

دور جعبه کنسول رو هم بگردی- یک گوشش مینویسه
یا اینکه این عکس رو نگاه کن -.............

آون قسمتی که قرمز کردم لیبل روی کارتن هست- ببین اون کشور ها چی هستند- از اونجا کاملا مشخص میشه(نفهمیدی اسم اون کشور ها رو بزار(همون 2 حرف اولشون رو)
تا ریجنت رو بگم:smile:

بچه ها
قضیه چیه که میگن تو ایکس باکسا یه هيت سينكشو میگیرن و هيت سينك اضافی نداره که زود سه چراغ شه
کسی میدونه

:eek:
yekiyam javab en soal maro bede:mad:[/QUOTE]
میتونی سوالت رو بهتر بپرسی من اصلا متوجه نمیشم!!!!:confused:

توی سری جدید کنسولها فکر میکنم سینک دوم GPU رو برداشتن- (خود MS)

من اطلاع دقیقی ندارم- از خلیل جان خواهش میکنم اگه چیز بیشتری میدونن در اخیار ما هم بزارند -

----------------------------------------------
الان گشتم یک نمه چیز توی X-S پیدا کردم

consoles without the 2nd-GPU heatsink/heatpipe (like the early Xenon consoles). This European Forza3-pack Xbox 360 Elite has a MFG 2009-08-17, LOT 0942. It seems like Microsoft is now confident enough their HW no longer needs the extra GPU heatsink.
The device also came with an Philips-LiteOn DG16D2S-09C drive which seems unreadable by DOSflash atm ('Invalid Drive Data').

imag0083.jpg
گفته:
کنسولهای جدید بدون هیت سینک و پایپ سینک دوم GPU( پایپ سینک همون لولها های خنک کننده حرارت منظورشه) -درست مثل زنون اولیه (مادر برد های اولی 360)-
پک فورزا(اروپایی-منظورش ریجن پال -یا همون عرضه شده توی اروپا هست)(همین پکی که باندل بازی فورزا 3 هست)که مدل الیت هست که مشخصات MFG 2009-08-17, LOT 0942 رو داره.
میکرو سافت مثل اینکه به اندازه کافی مطمئن شده که HW (فکر میکنم منظورش Hard wareباشه)سخت افزار دیگه به هتسینک اضافی برای GPU نیاز نداشته باشه.
دستگاه همیچنین با پ درایو جدید لایتون فیلیپس DG16D2S-09C عرضه میشه -این درایو هم همونطور که میدونید :
تولید درایو Lite-On DG-16D2S-09C FW:93450C

93450C.jpg

بعد از پخش سری دوم 83850C، مایکروسافت سری چهارم درایو Lite-On را در فاصله ی کمتر از یک فصل در September 2009 پخش کرد.

این درایو آخرین سری از درایوهای Lite-On است و دارای جدیدترین و متفاوت ترین Frimware نیز می باشد.

سری جدید 93450C هنوز کپی خور نشده است و تیم C4eva هیچ گونه خبر رسمی در رابطه با جزئیات Frimware iXtreme و روش کپی خور کردن این درایو اعلام نکرده است.

در حال حاظر هنوز تولید انبوه 74850C و 83850C (ورژن اول و دوم) در بازار موجود است و باید مدتی بگذرد که با کمبود این سری و در بازار رو به رو شویم و سری جدید 93450C کامل جایگزین شود.

تا آن زمان تیم C4eva زمان کافی را پیدا می کنید که Frimware و روش Flash کردن سری درایوهای جدید را بسازد و در دسترس عموم قرار دهد.

این تاپیک به روز آپدیت می شود

توی داس فش قابل خوندن نیست و سریال نامبرش رو نمیتونن در بیارن (در کل کپی خور نشده)

---------------------------
من چیزی بیشتر از این دستگیرم نشد- اگه بازهم جایی چیزی دیدم سعی میکنم -براتون اطلاعات رو بزارم.

-----------------------------------------------------
تشکر از همه دوستان
به ویژه Console & capitanrayan & kasra1986
مثل این که پال هستش
en/fr/de/it
:biggrin1::biggrin1::biggrin1:
خوب مطمئن باش که پاله- مثل اینکه نداره:biggrin1:- اگه راه های دیگه شناخت ریجن رو هم میخوای بگو تا برات بگم- مثلا کار بر بیکار بخش XBOX360 هستیما:biggrin1:

آخرین ویرایش:
salam
bebakhshida
soalamo nafahmidin en ghadr javab peyda kardin ag mifahmidin ke hichi
bazam kheyli mamnonam az shoma doste azizam

soale man daghighan ene ke foroshandegani to iran ke xboxo baraye co pi khor kardan va mikonan yeki az age dorost neveshte basham hitsink hasho migiran ta tasire ziyadi to se cheragh shodanesh dashte basheeee:mad:

درود بر شما دوست گرامی
Product ID و Serial Number پشت دستگاه من با اونهایی که تو داشبورد نوشته نمی خونه , یعنی چی ؟
فالکون رو به اسم جاسپر دادن به من ؟

عزیز از کجا خریدی؟به نظر من سریعا برو بهش پس بده و از یه جای دیگه خرید کن احتمالا همون چیزی که گفتین هست

salam
bebakhshida
soalamo nafahmidin en ghadr javab peyda kardin ag mifahmidin ke hichi
bazam kheyli mamnonam az shoma doste azizam

soale man daghighan ene ke foroshandegani to iran ke xboxo baraye co pi khor kardan va mikonan yeki az age dorost neveshte basham hitsink hasho migiran ta tasire ziyadi to se cheragh shodanesh dashte basheeee:mad:
لطفا فارسی بنویس-یاهو مسنجر که نیست:-"(گردنم شکست تا خوندمش:biggrin1:)!!!قوانین سایت رو هم دمت گرم نقض کردی :biggrin1::biggrin1:

نه بابا- ایرانیها -هیچ کدومشون عرضه ندارند - دست به GPU بزنن -حتی نزدیکش هم نمیشن!!!
مگه کار اون هاست؟؟؟؟
فقط چند نفر تو ایران(-4-3نفر)هستند که میتونند کامللا همه چیز رو جدا کنند!!
در ضمن اون قسمت دوم GPU -منظور این نیست که 2تا تیکه سوا از همه- جدا کردن اون قطعه فقط با کارشناسی MS میتونه برداشته بشه- اگه
یکی بیاد سینک رو برداره دستگاه در ان واحد GPU وش از داغی میترکه و موقع سرد شدن خورد میشه!!!
شایعه ای بیش نیست!!!

عزیز از کجا خریدی؟به نظر من سریعا برو بهش پس بده و از یه جای دیگه خرید کن احتمالا همون چیزی که گفتین هست
بابا- چرا بچه مردم رو میتر سونی!!!خوی همه ی سریال نامبر های دستگاه ها با هم فرق داره!!!-همونطور که- کرتن دستگاه ها عوض میشه- ممکنه قابش هم عوض شده باشه- یکی از دستگاهای قدیمی من اینطوری بود!!!
salam
shak nakon aziz
vaghean ke
shans biyari pas begire
متاسفانه- دیگه نیازی به شانس برای پس دادن ندارند- دستگاهشون جسپره:biggrin1:

--------------------------------------------------------------------
دستگاه اون دوستمون رو بررسی کردم جسپر بود

-خواهش میکنم اینقدر روی هوا قضاوت نکنید-
اومد و دستگاه برای یک بچه 10-15 ساله بود -بچه سکته میکنه!!!:biggrin1:
لطفا اول برسی کنید بعد- بدین شکل شهید کنید یوزر رو:biggrin1:
-------------------------------------
shayad shayee bish nabashad
akhe windozo tae avaz kardam hano farsish nakardam i so sorry my honnyyy
e
pas
che maraziye ke seryal nambera nakhone
bara man mikhone pas chera
agha to ye tapik haminja khondam bayad seryal namberash yeki bashan:confused:

احتمال 100 دو 200% میدم موقع کپی خور کردن درایو قابها جابجا شده- توی همین فروشگاه فتحی- 20 تا کنسول رو باز میکنه تا کپی خور کنه!! خوب مثلا هیچ کدومشون توی قاب اصلیشون و کارتی که ازش بیرون اورده میشن بر نمیگردن!!!

شما یک نگاه به جعبه کنسولت بکن- سریال نامبرش با کنسولت فرق داره!!!(البته خیلی خوش شانس باشی فرق نداشته باشه)!!!

آخرین ویرایش:
shayad shayee bish nabashad
akhe windozo tae avaz kardam hano farsish nakardam i so sorry my honnyyy
e
pas
che maraziye ke seryal nambera nakhone
bara man mikhone pas chera
agha to ye tapik haminja khondam bayad seryal namberash yeki bashan:confused:

سلام من کنسولم چند روز پیش بن شد الان میخوام هاردش رو بفروشم میخواستم بدونم مشکلی برای هاردش پیش نیومده میتونم رو یه کنسول دیگه هارد رو بزارم؟
بله از هارد میشه استفاده کرد-مشکلی برای هارد پیش نیومده!!!ولی به خریدار بگید یک دست فرمتش کنه!!!
خودتون هم میتونید این کار رو بکنید-از منوی ستینگ دستگاه-قسمت مموری ستینگ

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or