راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

سلام
من می خوام یه دستگاه بن شده بگیرم
می خواستم بدونم دیگه هیچ جوری نمیشه روی هارد بازی ریخت؟
و اینکه میشه برای سیو بازی ها و ریختن فایل های صوتی و تصویری از هارد رو کنسول بن شده استفاده کرد؟
به نظر شما هارد بگیرم بهتره و ارزونتره یا مموری(برای دستگاه بن شده)
میشه دوستان قیمت هارد 20 یا بالاتر و مموری رو بگن
ممنون

از تمام توضيحاتت ممنونم ....

اين كه گفتي نميدونم چيه ! لطفا يه توضيح مختصر بده ...

منظورت همون مشكيه كه كابل ether net و hdmi و 120 گيگ هارد دارست ديگه ؟

در آخر , به نظرت الان خريده xbox عاقلانست ؟ (از لحاظ قيمت ميگم ...) (چون اون پكه اليت

كه پيشنهاد كردي گفتي تازه اومده ...)

ممنون.
:smile:
-----
وا.... باید ADSL داشته باشی- (این اولین رکنه)
بعد برای اینکه پینگت رو بدست بیاری برو به سایت http://speedtest.net/
بعد وقتی رفتی توی سایت از نقشه پایینی برو روی قاره امریکا و از نقشه بالایی new york رو انتخاب کن-بصورت خودکار ping -سرعت دانلود و اپلودت رو نشون میده پینگ هم هرچی زیر 250-300 باشه بهتره!!!
البته به هیچ وجه به لایو وصل نشو(چون خیلی قابلیت ها رو از کنسولت میگره میکرو سافت-چون کپی بازی میکنی- وقتی ixtreme جدید اومد و کسی بن نشد اون موقع میتونی با خیال راحت به لایو وصل بشی)

---------------
الیت پک جدید این لوازم رو داره: کلیه الیت های جدید جسپر هست مادر بردشون)
کنسول مشکی-کابل کامپوزیت-هارد 120 گیگ -دسته مشکی-ترانس-خدفون(مطمئن نیستم این یک رقم رو)

الیت پک قدیم این لوازم رو داره : حتما توجه و دقت کن جسپرش رو بخری ):
کنسول -کابل کامپوننت (6 فیشه- که 3 فیش تصویر برای تلویزیون هایی هست که ورودی کامپوننت دارند و 2 فیش صدا-1 فیش زرد هم داره برای اتصال به تلویزیونهای قدیمی)-هارد 120 گیگ
کابل HDMI اصل میکروسافت-کابل تبدیل برای خروجی صدا(اگر خواستید به اسپیکری غیر از تلویزون وصل کنید میتونی از این کابل استفاده کنی)-هدفون- دسته مشکی-کابل ethernet -ترانس برق!!
----------------------
در اخر بازار ایران بی سباط ترین بازاره- من خرید رو پیشنهاد میکنم- افت قیمت نهایتا 30 تومن بیاد پایین-
اگه LCD TV داری برو پک الیت قدیم رو بخر (که کامل باشه)-قیمتش بیشتر از 390 نیست نهایت 400(حتما توجه کن جسپر باشه)
اگه LCD TV نداری - الکی 30تومن خرج اضافی نکن برو پک جدید الیت رو بگیر

اگه بودجت پایینه -برو ارکید رو بگیر بعدا براش یک هارد جور کن که اگه خواستی بازی توش نصب کنی و کمتر به درایوت فشار بیاد و کمتر کنسولت داغ کنه

سلام
من می خوام یه دستگاه بن شده بگیرم
می خواستم بدونم دیگه هیچ جوری نمیشه روی هارد بازی ریخت؟
و اینکه میشه برای سیو بازی ها و ریختن فایل های صوتی و تصویری از هارد رو کنسول بن شده استفاده کرد؟
به نظر شما هارد بگیرم بهتره و ارزونتره یا مموری(برای دستگاه بن شده)
میشه دوستان قیمت هارد 20 یا بالاتر و مموری رو بگن
ممنون
فعلا یک تئوری اومده که اگه پایه ششم اون چیپ NAND رو قطع کنی وبه بدنه دستگاه وصل کنی میشه بازی توی هارد دستگاه ریخت-ولی اگه بازی اپدیت داشته باشه- برای اینکه اپدیت توی اون چیپ NAND ریخته میشه باید دوباره اون رو وصل کنی(چون اگه بازی جدید بگیری و اپدیت داشته باشه- بدون اپدیت اجرا نمیشه)

فایل تصویری نمیشه توی هارد ریخت- فقط میشه بازی نصب کرد- و CD های موزیک که بصورت Audio(مثل CD آورجینالی مزیکی که میخری) هستند رو میشه توی هارد RIP کرد!و توی هارد ریخت.
شما اگه تونستی یک مموری 256 تهیه کن- فکر نمیکنم 15-20 تومن بیشتر بشه- ولی اگه پول دم دست داری یک هارد 20 گیگ بگیر!(خیلی بدرد بخوره- توی سرعت لود بازی تاثیرش رو نشون میده-حتی وقتی بازی نصب نباشه)قیمت هارد 20 دست دو 35 به لالاست- نوش هم 45 تومنه-
خودت میدونی(به نظرم 20 گیگ بگیر)
120 گیگ هم چون نمیتونی بازی نصب کنی -نگیر;)
سلام
اقا يه پريميوم جسپر هارد 6 گيگ بن شده چقدر ميارزه ؟؟؟
وقتي دستگاه بن ميشه چه امكاناتي حذف ميشه ؟؟؟؟؟؟؟
-وا... دستگاه بن شده- امکان نصب بازی ازش گرفته میشه!!!دیگه نمیتونی لایو بری -مدیا سنتر هم مالیده میشه--لینک دو دستگاه از بین میره!یعنی 50 درصد دستگاه عملا پریده
من برای جسپر 180 تمن برترکه پول میدم(170 خدایش قیمت مناسبیه-یعنی دستگاه در حد اکبند باشه 180 پول میدم-ولی کار کرده چون-نمیدونی چقدر کار کرده-170 بیشتر نباید بدی(من دوتا بن شده گرفتم یکیش 2 هفته کار کرده بود 185 یکیش 1 هفته 190 پول دادم پاشون-البته چون خودم دستگاه رو براشون گرفته بودم این قیمت دادم وگرنه 180 میدادم)!!!(اگه میخوای از یکی بخری- بهم بگو کیه- شاید بدونم روی چه وضعی باهاش بازی میکنه اونموقع شاید 190 هم بیارزه پول بدی)
هارد 60 گیگ هم دسته دوم 50-60 تومن قیمتشه!

آخرین ویرایش:
سلام
اقا يه پريميوم جسپر هارد 6 گيگ بن شده چقدر ميارزه ؟؟؟
وقتي دستگاه بن ميشه چه امكاناتي حذف ميشه ؟؟؟؟؟؟؟
وقتي دستگاه بن ميشه نميتوني از لايو(اينترنت) و خدماتش استفاده كني . و ديگه نمي توني بازي ها رو روي هارد نصب كني . همچنين دسترسي به مديا سنتر قطع ميشه

-----
وا.... باید ADSL داشته باشی- (این اولین رکنه)
بعد برای اینکه پینگت رو بدست بیاری برو به سایت http://speedtest.net/
بعد وقتی رفتی توی سایت از نقشه پایینی برو روی قاره امریکا و از نقشه بالایی new york رو انتخاب کن-بصورت خودکار ping -سرعت دانلود و اپلودت رو نشون میده پینگ هم هرچی زیر 250-300 باشه بهتره!!!
البته به هیچ وجه به لایو وصل نشو(چون خیلی قابلیت ها رو از کنسولت میگره میکرو سافت-چون کپی بازی میکنی- وقتی ixtreme جدید اومد و کسی بن نشد اون موقع میتونی با خیال راحت به لایو وصل بشی)

---------------
الیت پک جدید این لوازم رو داره:(کلیه الیت های جدید جسپر هست مادر بردشون)
کنسول مشکی-کابل کامپوزیت-هارد 120 گیگ -دسته مشکی-ترانس-خدفون(مطمئن نیستم این یک رقم رو)

الیت پک قدیم این لوازم رو داره:(حتما توجه و دقت کن جسپرش رو بخری ):
کنسول -کابل کامپوننت (6 فیشه- که 3 فیش تصویر برای تلویزیون هایی هست که ورودی کامپوننت دارند و 2 فیش صدا-1 فیش زرد هم داره برای اتصال به تلویزیونهای قدیمی)-
کابل HDMI اصل میکروسافت-کابل تبدیل برای خروجی صدا(اگر خواستید به اسپیکری غیر از تلویزون وصل کنید میتونی از این کابل استفاده کنی)-هدفون- دسته مشکی-کابل ethernet -ترانس برق!!
----------------------
در اخر بازار ایران بی سباط ترین بازاره- من خرید رو پیشنهاد میکنم- افت قیمت نهایتا 300 تومن بیاد پایین-
اگه LCD TV داری برو پک الیت قدیم رو بخر (که کامل باشه)-قیمتش بیشتر از 290 نیست نهایت 300(حتما توجه کن جسپر باشه)
اگه LCD TV نداری - الکی 30تومن خرج اضافی نکن برو پک جدید الیت رو بگیر

اگه بودجت پایینه -برو ارکید رو بگیر بعدا براش یک هارد جور کن که اگه خواستی بازی توش نصب کنی و کمتر به درایوت فشار بیاد و کمتر کنسولت داغ کنه

رفيق انقدر هم ديگه شوت نيتم ! من معني پينگ رو نفهميدم (به خدا فهميدم كه بايد adsl داشته باشم)

من الان ميتونم واسه دستگاه تا 400 هزينه كنم و lcd tv ندارم ولي قصد دارم با دستگاه بخرم ...

به نظرت ارزش داره lcd tv بخرم يا كيفيت اونقدر هم فرقي نداره ؟

يه جاي حرفت هم نفهميدم باز ! :blushing: گفتي اگه lcd دارم پك قديم بگيرم ؟ ! يارو بهم گفت پك قديم به غير از

كابل هاي ضروري هيچي روش نداره (مثلا كابل افزايش كيفيت تصوير hdmi) ... هارد هم گفت نداره !

بعدشم گفت اين كابل ها پيدا نميشه اصلش ! ... راست گفته ؟!

يعني منظورت تيم بود كه من پك قديم رو حدوده 290 بخزم بعد يه هارد و كابل hdmi واسش بگيرم ؟...

speed test هم رفتم اينا رو داد :

ping : 260

download speed : 53mbps

upload speed : 10mbps

چه طوره ؟ به درده لايو ميخوره يا بايد بزارم دمه كوزه .....

آخرین ویرایش:
رفيق انقدر هم ديگه شوت نيتم ! من معني پينگ رو نفهميدم (به خدا فهميدم كه بايد adsl داشته باشم)

من الان ميتونم واسه دستگاه تا 400 هزينه كنم و lcd tv ندارم ولي قصد دارم با دستگاه بخرم ...

به نظرت ارزش داره lcd tv بخرم يا كيفيت اونقدر هم فرقي نداره ؟

يه جاي حرفت هم نفهميدم باز ! :blushing: گفتي اگه lcd دارم پك قديم بگيرم ؟ ! يارو بهم گفت پك قديم به غير از

كابل هاي ضروري هيچي روش نداره (مثلا كابل افزايش كيفيت تصوير hdmi) ... هارد هم گفت نداره !

بعدشم گفت اين كابل ها پيدا نميشه اصلش ! ... راست گفته ؟!

من شوتم:biggrin1: نه شما سوتی دادم در حد قرن 2
الیت پک قدیم 390 تا 400 هستش(اشتباه گفتم)
واقعا ال سی دی خوب بدردت میخوره- هم بدرد خونتون- اگه فقط برای بازی میخوای مانیتور با ورودی HDMI بگیر!!
اون کابل اصل هم توی بازار نیستش!!
پک قدیم 3 کابل برای افزایش تصویر و صدا اضافه تر داره--
اگه فعلا قصد خرید ال سی دی رو نداری- همون الیت پک جدید رو بگیر نهایتا یک پولی میدی
یک کابل HDMI خوب میخری-20-30 تومن

(شما برو پک قدیم رو بخر داداش- تو که 400 داری-:biggrin1:حله دیگه-البته دقت کن جسپر باشه چون اخرین پک های موجود هست و ممکنه مادر برد فالکون هم توشون باشه)

يعني منظورت تيم بود كه من پك قديم رو حدوده 290 بخزم بعد يه هارد و كابل hdmi واسش بگيرم ؟...
390 منظورمه اشتباه گفتم- شرمنده بخدا:blushing::blushing:
اینقدر زیاد نوشتم سوتی دادم-
شما برو پک قدیم الیت با مادر برد جسپر رو بخر- حله-:biggrin1:چون هم هارد الیت بدردت میخوره-
هم کابلهاش در اینده که LCD بخری

پک قدیم الیت هم هارد 120 گیگ داره(یارو پ چرت گفته -هارد 120 گیگ نداره)- شاید من ذکر نکردم(در کل کامل ترین پک- پک الیت قدیم هست)در پک جدید فقط کابلهای HD از روی بسته حذف شده(توسط MS)

speed test هم رفتم اينا رو داد :

ping : 260

download speed : 53mbps

upload speed : 10mbps

چه طوره ؟ به درده لايو ميخوره يا بايد بزارم دمه كوزه .....
سرعت چند میگیری؟؟؟ISP شما چیه؟؟؟

فعلا بزارش دمه کوزه ابش رو بخور- تا انشا... ixtreme جدید انشا... بزودی بیاد میتونی لایو بازی کنی!!
پینگت مناسبه- اگه ثابت باشه!!ولی من بین سرعت دانلود و اپلودت اختلاف دیدم

شما کمترین متوسط سرعتی که دانلود میکنی چند هست؟؟

آخرین ویرایش:
بچه ها من Fifa010 رو دانلود کردم بعد رایت کرم با IMGburn (لایربریک هم تعین کردم) . رایت میشه بدون هیچمشکلی . 360 میشناستش و بازی رو میاری ولی من بازی دوستانه رفتم 1 مین نشد که ارور داد و clean the disk whit a ..... رو گفت . مشکلش چیه (فریمورم 1.51 هست درایو لایت ان)

من شوتم:biggrin1: نه شما سوتی دادم در حد قرن 2
الیت پک قدیم 390 تا 400 هستش(اشتباه گفتم)
واقعا ال سی دی خوب بدردت میخوره- هم بدرد خونتون- اگه فقط برای بازی میخوای مانیتور با ورودی HDMI بگیر!!
اون کابل اصل هم توی بازار نیستش!!
پک قدیم 3 کابل برای افزایش تصویر و صدا اضافه تر داره--
اگه فعلا قصد خرید ال سی دی رو نداری- همون الیت پک جدید رو بگیر نهایتا یک پولی میدی
یک کابل HDMI خوب میخری-20-30 تومن

(شما برو پک قدیم رو بخر داداش- تو که 400 داری-:biggrin1:حله دیگه-البته دقت کن جسپر باشه چون اخرین پک های موجود هست و ممکنه مادر برد فالکون هم توشون باشه)

390 منظورمه اشتباه گفتم- شرمنده بخدا:blushing::blushing:
اینقدر زیاد نوشتم سوتی دادم-
شما برو پک قدیم الیت با مادر برد جسپر رو بخر- حله-:biggrin1:چون هم هارد الیت بدردت میخوره-
هم کابلهاش در اینده که LCD بخری

پک قدیم الیت هم هارد 120 گیگ داره(یارو پ چرت گفته -هارد 120 گیگ نداره)- شاید من ذکر نکردم(در کل کامل ترین پک- پک الیت قدیم هست)در پک جدید فقط کابلهای HD از روی بسته حذف شده(توسط MS)

سرعت چند میگیری؟؟؟ISP شما چیه؟؟؟

فعلا بزارش دمه کوزه ابش رو بخور- تا انشا... ixtreme جدید انشا... بزودی بیاد میتونی لایو بازی کنی!!
پینگت مناسبه- اگه ثابت باشه!!ولی من بین سرعت دانلود و اپلودت اختلاف دیدم

شما کمترین متوسط سرعتی که دانلود میکنی چند هست؟؟

يايت تمام توضيحاتت ممنون , ميدوني سره چي گيج شدم ؟ !

يارو گفت جديدترين ايكس باكس 2تا كابل داره و يه هارد 120 گيگ كه قيمتش 390 هست ...

شما ميگي پك قديميه اليت هستش كه اين مشخصات رو داره ...

احتمالا يارو رو هوا بوده چرت گفته پس ...

من سرعت دانلودم اكثرا 69kb هستش و زياد آپلود نميكنم كه سرعتش رو بهت بگم ...

اينترنتم هم شاتل با سرعت 128kb هستش ....

خوب حالا چي ؟

راستي من lcd samsung 22 اينچ قيمت گرفتم 325 هزار ...

حالا به نظرت يه مانيتور با خروجي hdmi تو همين سايز بگيرم بهتره يا lcd ؟

حدود قيمت مانيتور 22 با خروجي hdmi رو داري ؟

دمت گرم ....

بچه ها من Fifa010 رو دانلود کردم بعد رایت کرم با IMGburn (لایربریک هم تعین کردم) . رایت میشه بدون هیچمشکلی . 360 میشناستش و بازی رو میاری ولی من بازی دوستانه رفتم 1 مین نشد که ارور داد و clean the disk whit a ..... رو گفت . مشکلش چیه (فریمورم 1.51 هست درایو لایت ان)

سلام دوسته عزیز
وقتی این ارورو میده که دیسک کثیف باشه و لنز تو خوندنش مشکل داشته باشه
یا کثیفه یا خش داشته دی وی دی ای که رایت کردین

بچه ها
قضیه چیه که میگن تو ایکس باکسا یه هيت سينكشو میگیرن و هيت سينك اضافی نداره که زود سه چراغ شه
کسی میدونه

يايت تمام توضيحاتت ممنون , ميدوني سره چي گيج شدم ؟ !

يارو گفت جديدترين ايكس باكس 2تا كابل داره و يه هارد 120 گيگ كه قيمتش 390 هست ...

شما ميگي پك قديميه اليت هستش كه اين مشخصات رو داره ...

احتمالا يارو رو هوا بوده چرت گفته پس ...

من سرعت دانلودم اكثرا 69kb هستش و زياد آپلود نميكنم كه سرعتش رو بهت بگم ...

اينترنتم هم شاتل با سرعت 128kb هستش ....

خوب حالا چي ؟

راستي من lcd samsung 22 اينچ قيمت گرفتم 325 هزار ...

حالا به نظرت يه مانيتور با خروجي hdmi تو همين سايز بگيرم بهتره يا lcd ؟

حدود قيمت مانيتور 22 با خروجي hdmi رو داري ؟

دمت گرم ....
اون پک جدید الیت هست و قیمتش 370-نهایتا 375 هست!!!
کابلهاش اندازه ارکید هست یک کابل تصویر داره فقط و یکی که برای ترانس هستش!!!
+هارد 120 گیگ

پک قدیمی الیت کامله(کابل HDMI کابل +خروجی صدا+کابل کامپوننت +هارد 120 گیگ +هدفون +خود دستگاه و کنترلر سیاه و ترانس داره)قیمت نهایتا 400

پک جدید -هارد 120 گیگ داره- یک کابل تصویر 3 فیشه(زرد-قرمز-سفید)+ترانس و دستگاه و کنترلر سیاه رنگ )قیمت نهایتا 380

اینا کلیه مشخصاتشه!!!

با 128 به سختی میشه بازی کرد- چون دائما سرعتاش بالا پایین میشه- شاتل همISp چندان جالبی نبود برای لایو(یک مدت ازش گرفتم ناراضی بودم ولی 256 نا محدودش عالی بود-55 تومن ماهی میگرفت نامرد)

LCD 22 سامسونگ هم خوبه- چون تلویزیون رو توی خونه هم میشه استفاده کرد- برای سایر افراد خونواده هم کاربرد داره ولی مانیتور فقط کار مانیتورینگ رو برای گیم و PC انجام میده
قیمت یک 22 با ورودی HDMI 250 به بالا یا همون اون دورورا باید باشه!!!
البته مانیتور فول HD هم هست 23 اینچ سمت 340-350(توی قسمت راهنمای خرید مانیتور برو اونجا خوب کمکت میکنند)

پک قدیمی الیت کامله(کابل HDMI کابل +خروجی صدا+کابل کامپوننت +هارد 120 گیگ +هدفون +خود دستگاه و کنترلر سیاه و ترانس داره)قیمت نهایتا 400

پيش به سوي پك اليت قديمي ....

سوال بني اسرائيلي !! خوده دستگاه چه رنگيه ؟ مشكي يا سفيد ؟

از خارج دستگاه ميتونم تشخيص بدم درايو لايتون هستش يا بن كيو ؟

(آخه تو عكسي كه گزاشتي اشاره به رنگه سيم ها شده كه به نظر,درايو وقتي باز بشه سيم ها قابل رويته ...)

قيمته دسته اضافه چنده حدودا ؟

ممنون.

(آخه تو عكسي كه گزاشتي اشاره به رنگه سيم ها شده كه به نظر,درايو وقتي باز بشه سيم ها قابل رويته ...)

ممنون.
پست هاي قبلي و بخون همراه با عكس جواب داده شده

ممنون.

الايت سياه هست و اركد سفيد.
دستگاه هاي جديد همه لايتون
40 تومان هم دسته

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or