راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

دوستان یک سوال دارم نمی دونم کجا باید بگم؟
من laptop دارم که پورت HDMI و مانیتور رو داره که این ها خروجی هستن نمیشه کاری کرد که xbox رو بهش وصل کرد که توی LCD بازی کنم (یعنی برنامه چیزی نیست این ها ورودی شه؟)
خودم می دونم سوالم مسخره هست ولی گفتم تکنولوژی هست دیگه شاید شد آخه می خوام برم مسافرت بی بازی نمیشه

من چند تا سوال دارم
چرا نکس جن مدل پرمیوم با مادربرد جاسپر و هارد 60 گیگ رو میده 470 هزار نومان!
دسته xbox 360 الان چنده!
بهترین فروشگاه عرضه xbox 360 کجاست
اگه تا سقف 500 هزار تومان پول داشته باشم الیت لگیرم یا پرمیوم

من چند تا سوال دارم
چرا نکس جن مدل پرمیوم با مادربرد جاسپر و هارد 60 گیگ رو میده 470 هزار نومان!
دسته xbox 360 الان چنده!
بهترین فروشگاه عرضه xbox 360 کجاست
اگه تا سقف 500 هزار تومان پول داشته باشم الیت لگیرم یا پرمیوم
صبر كن اليت جسپر تهران برسه بگير . عجله نكن.

دوستان یک سوال دارم نمی دونم کجا باید بگم؟
من laptop دارم که پورت HDMI و مانیتور رو داره که این ها خروجی هستن نمیشه کاری کرد که xbox رو بهش وصل کرد که توی LCD بازی کنم (یعنی برنامه چیزی نیست این ها ورودی شه؟)
خودم می دونم سوالم مسخره هست ولی گفتم تکنولوژی هست دیگه شاید شد آخه می خوام برم مسافرت بی بازی نمیشه

نه هيچ راهي وجود نداره .

سلام این درایو لایتون جدیدا اومده(دو هفته پیش تو ایران من دیدم) میگفتن کپی خور نمیشه
مثل اینکه کپی خور شدن
خواستم ببینم الان تمام مغازه ها میتونن کپی خور کنن و دیگه مشکلی نیست؟

سلام.
من تازه یه کنسول جاسپر خریدم اما با بازی ها مشکل داره و هی میگه دیسک را تمیز کن!

خواستم ببینم مشکل از چیه؟

ویرایش : اشتباه شد! منتقل کنید توی مشکلات کنسول ( این پست و پست 17788 را )

آخرین ویرایش:
سلام این درایو لایتون جدیدا اومده(دو هفته پیش تو ایران من دیدم) میگفتن کپی خور نمیشه
مثل اینکه کپی خور شدن
خواستم ببینم الان تمام مغازه ها میتونن کپی خور کنن و دیگه مشکلی نیست؟
بله دیگه مشکلی ندارن
سلام.
من تازه یه کنسول جاسپر خریدم اما با بازی ها مشکل داره و هی میگه دیسک را تمیز کن!

خواستم ببینم مشکل از چیه؟
مشکل از دیسکه!
البته اگه امکانش هست به عنوان تاپیک هم نگاهی بکنید:)

سلام.
1- آیا کنسول های ارکید هم 1 ماه رایگان لایو روشون هست؟

2- از زمان اتصال به لایو اکانت شروع میشه به کم شدن یا از لحظه ایی که وارد بازی آنلاین بشی؟

3- اگه اکانت نداشته باشی میشه کنسول را آپدیت کرد؟ ( مثلا که فرمت avi را پخش کنه؟ ) یا باید اکانت بخری و بعد آپدتش کنی؟

سلام.
1- آیا کنسول های ارکید هم 1 ماه رایگان لایو روشون هست؟

2- از زمان اتصال به لایو اکانت شروع میشه به کم شدن یا از لحظه ایی که وارد بازی آنلاین بشی؟

3- اگه اکانت نداشته باشی میشه کنسول را آپدیت کرد؟ ( مثلا که فرمت avi را پخش کنه؟ ) یا باید اکانت بخری و بعد آپدتش کنی؟

1. بله هست.
2. از زمان اتصال به حساب میاد.
3. بدون گلد هم می تونید آپدیت ها رو بگیرید.

من یه سری بازی جدید خریدم وقتی میزارم تو دستگاه ارور می ده .یکی گفت باید اپدیتش کنی.
این کار آسونه یا باید ببرمش دم یهمغازه این کارو برام بکنه؟

درود
بالاخره تونستم با ناتال مخ پدرم رو بزنم.اون هم قبول كرد كه يه x360 بگيره.تا 1 هفته ديگه پدرم داره ميره به يه سفر خارج از كشور حالا معلوم نيست كجا بره.(سوريه.لندن.اسپانيا.)من ميخوام بپرسم.وايسم تو بهمن ماه از همين جا يه x360بگيرم يا از خارج .با تو جه به ارزان شدن x360.بعد چه مدلي بگيرم بهتره.اليت.پريميوم.اركيد و...

درود
بالاخره تونستم با ناتال مخ پدرم رو بزنم.اون هم قبول كرد كه يه x360 بگيره.تا 1 هفته ديگه پدرم داره ميره به يه سفر خارج از كشور حالا معلوم نيست كجا بره.(سوريه.لندن.اسپانيا.)من ميخوام بپرسم.وايسم تو بهمن ماه از همين جا يه x360بگيرم يا از خارج .با تو جه به ارزان شدن x360.بعد چه مدلي بگيرم بهتره.اليت.پريميوم.اركيد و...
این ناتال اگر هیچی نباشه! ولی حداقل برای مخ زدن دیگران چیز توپیه!!:biggrin1:

من یه سری بازی جدید خریدم وقتی میزارم تو دستگاه ارور می ده .یکی گفت باید اپدیتش کنی.
این کار آسونه یا باید ببرمش دم یهمغازه این کارو برام بکنه؟
ببرش مغازه برات آپدیش کنن.. (کمتر 15 تومان ازت بگیرن بیشتر ندی بهشون...!)

درود
پدرم رفت . لطفا يكي جواب بده.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or