راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

با سلام یه سوال داشتم ازتون میخواستم بدونم آیا میشه بازی های XBOX360 رو روی هاردش ریخت یا کپی کرد و بدون دی وی دی اونو بازی کرد و اگه میشه چجوری ؟
با تشکر

سلام من امتياز آچيومنت هام 3710 بود بعد دستگاه رو وصل كردم به اينترنت بعد كه كارم تمام شد خاموش كردم دو ساعت بعد كه روشن كردم ديدم شده 3510 اين 200 كجا رفته ؟؟؟؟؟؟؟؟

یه سوال: این پوینت هایی که به فروش میرسه با اچیومنت ها رابطه ای داره؟؟ مثلا میگن DLC فلان بازی 1600 تا پوینت وقتی اچیومنت بگیری پوینت هم میگیری یا کلا فرق داره؟؟؟؟

یه سوال: این پوینت هایی که به فروش میرسه با اچیومنت ها رابطه ای داره؟؟ مثلا میگن DLC فلان بازی 1600 تا پوینت وقتی اچیومنت بگیری پوینت هم میگیری یا کلا فرق داره؟؟؟؟

واسه گرفتن پوینت باید پول بدی....

Game Score و Achivement فقط یه نوع Reward هستن که مایکرو برای جذب شدن گیمر به بازیها و انگیزه برای اتمام بازیها تو بازیهاش از اون استفاده میکنه ! و هیچ ربطی به پوینت نداره !
مایکروسافت پوینت مثل PSN Card باید با پول خریداری بشه و از MS Point برای خریدن بازیها و اهنگ یا فیلم هایی که تو XBL قرار داده میشه استفاده میکنن .

ببخشيد بچه ها من تازه كارم سوال هاي الكي مي پرسم :
چه طور ميشه ايكس باكس 360 رو به مونيتور وصل كرد (اگه تاپيكي در اين باره هست لطفا لينك بديد )

مانيتور من از اين قديمي هاست (lcd هست ولي قديمي ) (مدل ال جي L1510S )
ميخوام صدا رو هم داشته باشم
بعد هم ميخواستم بدونم ايكس باكس 360 در اين شرايط گروني به صرفست يا نه ؟
با تشكر
محمد:biggrin1:

سلام خدمت دوستان xbox360 ti
یه سوالی داشیم...!
چرا با اینکه xbox360 نهایت 420 تومنه بعضی ها مثل من برا اجرای بازی های روز سیستمشونو هر 1 الی 2سال با 500_600 ارتقاء میدن؟؟!!!!
حالا بحث بعضی علایق برا من مهم نیس مثل بازی های انحصاری...من از نسل کنسولها میکرو.سگاء و ps1 رو داشتم بنظرم بیدردسرم هست گیم رو میگیری میندازی راحت اجراء میشه!ولی pc خیلی مشکلات داره...
حال درخواستی که دارم اینکه منو راهنمایی کنین...چون من سیستمو تا 2_3هفته دیگه دوباره ارتقاء میدم...و کارت گرافیکی که در نظر گرفتم GTX275 هستش که با مادربورد و CPU وRAMو....درمیاد 500 _600 تومن...شاید ما هم بعد 5 سال به کنسولی ها پیوستیم...;)

سلام خدمت دوستان xbox360 ti
یه سوالی داشیم...!
چرا با اینکه xbox360 نهایت 420 تومنه بعضی ها مثل من برا اجرای بازی های روز سیستمشونو هر 1 الی 2سال با 500_600 ارتقاء میدن؟؟!!!!
حالا بحث بعضی علایق برا من مهم نیس مثل بازی های انحصاری...من از نسل کنسولها میکرو.سگاء و ps1 رو داشتم بنظرم بیدردسرم هست گیم رو میگیری میندازی راحت اجراء میشه!ولی pc خیلی مشکلات داره...
حال درخواستی که دارم اینکه منو راهنمایی کنین...چون من سیستمو تا 2_3هفته دیگه دوباره ارتقاء میدم...و کارت گرافیکی که در نظر گرفتم GTX275 هستش که با مادربورد و CPU وRAMو....درمیاد 500 _600 تومن...شاید ما هم بعد 5 سال به کنسولی ها پیوستیم...;)
pc اصلا واسه بازی توصیه نمیشه چون آدمو کچل می کنه....یه 360 بخر هربازی که دلت خواست اجرا می کنه مثل pc نیست که الان ارتقاه بدی یه ماه دیگه کم میاره.....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or