راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

سلام خدمت دوستان xbox360 ti
یه سوالی داشیم...!
چرا با اینکه xbox360 نهایت 420 تومنه بعضی ها مثل من برا اجرای بازی های روز سیستمشونو هر 1 الی 2سال با 500_600 ارتقاء میدن؟؟!!!!
حالا بحث بعضی علایق برا من مهم نیس مثل بازی های انحصاری...من از نسل کنسولها میکرو.سگاء و ps1 رو داشتم بنظرم بیدردسرم هست گیم رو میگیری میندازی راحت اجراء میشه!ولی pc خیلی مشکلات داره...
حال درخواستی که دارم اینکه منو راهنمایی کنین...چون من سیستمو تا 2_3هفته دیگه دوباره ارتقاء میدم...و کارت گرافیکی که در نظر گرفتم GTX275 هستش که با مادربورد و CPU وRAMو....درمیاد 500 _600 تومن...شاید ما هم بعد 5 سال به کنسولی ها پیوستیم...;)
pc اصلا واسه بازی توصیه نمیشه چون آدمو کچل می کنه....یه 360 بخر هربازی که دلت خواست اجرا می کنه مثل pc نیست که الان ارتقاه بدی یه ماه دیگه کم میاره.....

ببخشيد بچه ها من تازه كارم سوال هاي الكي مي پرسم :
چه طور ميشه ايكس باكس 360 رو به مونيتور وصل كرد (اگه تاپيكي در اين باره هست لطفا لينك بديد )

مانيتور من از اين قديمي هاست (lcd هست ولي قديمي ) (مدل ال جي L1510S )
ميخوام صدا رو هم داشته باشم
بعد هم ميخواستم بدونم ايكس باكس 360 در اين شرايط گروني به صرفست يا نه ؟
با تشكر
محمد:biggrin1:
اگه مانیتورت پروت dvi داره باید کابل HDMI TO DVI بگیری اگه نداره باید تبدیل vga بگیری....صدا رو میتونی از اسپیکر بگیری....فعلا که قیمت زده بالا....

خوب تصمیمم 50_50 شد ولی این وسط یه چیزه دیگه هم مطرحه...مانیتور xbox360...میشه یه مناسبشو پیشنهاد بدین با قیمتش... و اینکه xbox360 از کجا بگیرم؟و کی؟قیمت بهترینش چنده...؟

اگه مانیتورت پروت dvi داره باید کابل HDMI TO DVI بگیری اگه نداره باید تبدیل vga بگیری....صدا رو میتونی از اسپیکر بگیری....فعلا که قیمت زده بالا....

بعد كه كابلو گرفتم به مانيتور وصل كردم صدا رو چه جور از اسپيكر بگيرم ؟
اخه (hdmi) به (dvi) وصل ميشه و اون به مانيتور بعد صدا رو از كجا بيارم ؟:confused:
با تشكر
محمد

سلام من امتياز آچيومنت هام 3750 بود بعد دستگاه رو وصل كردم به اينترنت بعد كه كارم تمام شد خاموش كردم دو ساعت بعد كه روشن كردم ديدم شده 3510 اين 200 كجا رفته ؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا تو حود ايكس باكس 3510 هست توي سايت ايكس باكس 3750 زده تكليف اين آچيومنت ها چيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اخه (hdmi) به (dvi) وصل ميشه و اون به مانيتور بعد صدا رو از كجا بيارم ؟:confused:
با تشكر
محمد
باید از این کابل استفاده کنی که تو جعبه ایکس باکس هست...
xbox_360_hd_cable_component.jpg

Game Score و Achivement فقط یه نوع Reward هستن که مایکرو برای جذب شدن گیمر به بازیها و انگیزه برای اتمام بازیها تو بازیهاش از اون استفاده میکنه ! و هیچ ربطی به پوینت نداره !
مایکروسافت پوینت مثل PSN Card باید با پول خریداری بشه و از MS Point برای خریدن بازیها و اهنگ یا فیلم هایی که تو XBL قرار داده میشه استفاده میکنن .
یعنی هم پول لایو رو باید داد و هم پول پوینت؟؟؟ چه جالب.

اخه (hdmi) به (dvi) وصل ميشه و اون به مانيتور بعد صدا رو از كجا بيارم ؟
با تشكر
محمد

مانیتور شما پورت DVI داردیا هردوی DVI و VGA را دارد ولی میخواهید از DVI استفاده کنید:
در این حالت باید کابل HDMI (در جعبه X360 Elite موجود است و در فروشگاههای مربوطه قابل خریداری) را به یک تبدیل HDMI-to-DVI وصل کنید ، سپس HDMI را به کنسول و DVI را به مانیتور وصل نمایید.
همچنین اگر کابل HDMI ندارید ، می توانید بجای خرید کابل و تبدیل ، یک کابل HDMI-to-DVI بخرید.
برای صدا گرفتن ، باید کابل مخصوص خروجی صدای X360 را تهیه کنید (XBOX 360 Audio Adapter)
همچنین می توانید صدا را از کابل HD/AV یا Composite موجود در جعبه بگیرید ، اما قسمتی که به کنسول متصل می شود در این دو کابل خیلی قطور است و در کنار HDMI با هم در کنسول جا نمی شوند ، بنابر این مجبورید به قطر کابل HDMI ، پلاستیک کابل مورد نظر خود را ببرید تا در کنار هم متصل شوند. (این کار در برخی موارد باعث هنگ دستگاه شده.)
CABLESPORTS.jpg
این صفحه رو بخون همه چی دستت میاد:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=17851
البته من همون XBOX 360 Audio Adapter رو پیشنهاد میکنم;)

سلام

من میخواستم یه 360 آرکید بگیرم و چند تا سوال داشتم ....

1- آیا برای من که اصلا به اینترنت وصل نمیشم و فقط میخوام بازی هامو save کنم ، مموری های xbox 360 arcade کافی است یا نه ؟

2- هر سیو بازی های 360 چقدر حجم از مموری رو اشغال میکنه ؟

3- آیا میتونم دسته های بلوتوث رو به مدل آرکید 360 وصل کنم ؟

4- ایا مدل آرکید کابل hdmi رو ساپورت میکنه ...؟

5- تا چقدر میتونم مموری آرکید رو ارتقا بدم ؟

6- آیا از لحاظ کیفیت بازی ها با دیگر مدل های 360 تفاوتی داره یا نه ؟

7- حدود قیمتش ( در حال حاضر) در بازار چنده ؟

ممنون

سلام

من میخواستم یه 360 آرکید بگیرم و چند تا سوال داشتم ....

1- آیا برای من که اصلا به اینترنت وصل نمیشم و فقط میخوام بازی هامو save کنم ، مموری های xbox 360 arcade کافی است یا نه ؟

2- هر سیو بازی های 360 چقدر حجم از مموری رو اشغال میکنه ؟

3- آیا میتونم دسته های بلوتوث رو به مدل آرکید 360 وصل کنم ؟

4- ایا مدل آرکید کابل hdmi رو ساپورت میکنه ...؟

5- تا چقدر میتونم مموری آرکید رو ارتقا بدم ؟

6- آیا از لحاظ کیفیت بازی ها با دیگر مدل های 360 تفاوتی داره یا نه ؟

7- حدود قیمتش ( در حال حاضر) در بازار چنده ؟

ممنون

1-بله . همون مموری برای سیو بازی ها کافیه ... منتها آرکید جاسپر خودش 512 مگابایت مموری داره که برای کاره شما کافیه ... هارد درایو کمک زیادی به زیاد کردن عمر مفید درایو شما هم میتونه بکنه ...
2- حجم زیادی نمیگیره . بستگی به باری داره ولی حداکثر فکر می کنم تا 1 مگابایت فضا بگیره .
3- خیالت راحت ! تا 4 تا دسته بیسیم میتونی بهش وصل کنی ...
4- بله تمام مدلهای جدید (فالکون و جاسپر) HDMI ساپورت می کنه ...
5-شما از فاز ارتقا مموری بیا بیرون ... پول داشتی هارد بگیر ...همون مموری دستگاه برات کافیه !! مطمئن باش...
6-اونم خیالت راحت که هیچ فرقی نداره !! فقط از لحاظ کیفیت ساخت دستگاه مدلهای جدید بهتره ...
7-الان قیمتها خیلی رفته بالا !! به خاطره تابستون و تعطیلی مدارس !! حدود قیمت خیلی نوسان داره ولی تا جایی که من میدونم آرکید فالکون 340 تومان و آرکید جاسپر 390 تومان بود ..حدود 2 هفته پیش ...
در کل تو همین سایت می تونی اطلاعات کامل تری بگیری ...;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or