راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

درود
بالاخره تونستم با ناتال مخ پدرم رو بزنم.اون هم قبول كرد كه يه x360 بگيره.تا 1 هفته ديگه پدرم داره ميره به يه سفر خارج از كشور حالا معلوم نيست كجا بره.(سوريه.لندن.اسپانيا.)من ميخوام بپرسم.وايسم تو بهمن ماه از همين جا يه x360بگيرم يا از خارج .با تو جه به ارزان شدن x360.بعد چه مدلي بگيرم بهتره.اليت.پريميوم.اركيد و...
فرقي نداره اگه از خارج بگيري بايد كپي خورش كني اگه هم تا بهمن صبر داري ميتوني صبر كني يه كپي خور بگيري ولي اگه از خارج بگيري فك كنم به صرفه تره بهترين مدل همون پريميوم هست

فرقي نداره اگه از خارج بگيري بايد كپي خورش كني اگه هم تا بهمن صبر داري ميتوني صبر كني يه كپي خور بگيري ولي اگه از خارج بگيري فك كنم به صرفه تره بهترين مدل همون پريميوم هست
امشب بابام تصميم گرفت بره سوريه.سال بعد انشاا... اسپانيا.اونجا(سوريه) با صرفه تر هست يا ايران تا چند ماه بعد.بعد پريميوم هاردش كم نيست.اليت بگيرم بهتر نيست.در ضمن قيمت اليت و پريميوم چنده رمضان بگيرم بهتره يا همون طرفاي بهمن اسفند.

امشب بابام تصميم گرفت بره سوريه.سال بعد انشاا... اسپانيا.اونجا(سوريه) با صرفه تر هست يا ايران تا چند ماه بعد.بعد پريميوم هاردش كم نيست.اليت بگيرم بهتر نيست.در ضمن قيمت اليت و پريميوم چنده رمضان بگيرم بهتره يا همون طرفاي بهمن اسفند.
دوستان يكي جواب بده بابام دوشنبه پروازشه ما هم امشب ميريم. ديگه تا دوشنبه دسرس به نت ندارم.

قفل گذاری روی داشبورد xbox 360

دوستان عزیز با عرض پوزش یه سوال داشتم خیلی وقته که می خوام بدونم می شه xbox36 رو روی داشبوردش قفل گذاشت یا به قولن xbox360 را قفل کرد اگه کسی میدونه کمکم کنه ممنونم

كسي نبود جواب بده .در ضمن پدرم گفت اينجا ارزون تر هست تا سوريه.:confused:نظر شما چيه.

دوستان یک سوال داشتم

Xbox 360 فایل های MKV رو اجرا می کنه ؟

چه جوری ؟
نه هنوز نمی تونه اجرا کنه...

دوستان يكي جواب بده بابام دوشنبه پروازشه ما هم امشب ميريم. ديگه تا دوشنبه دسرس به نت ندارم.

فکر نکنم تو سوریه باشه اما اگه دیدی بود وقیمتش مناسب بخر دیگه..!
دوستان عزیز با عرض پوزش یه سوال داشتم خیلی وقته که می خوام بدونم می شه xbox36 رو روی داشبوردش قفل گذاشت یا به قولن xbox360 را قفل کرد اگه کسی میدونه کمکم کنه ممنونم

آره میشه
باید بری تو setting یه سری تنظیمات خانوادگی داره مثلا برای رده بازیهای
M به بالا یا E به بالا رمز بزارید تا کسی نتونه بازی کنه!
البته فقط می تونه با یه سری دکمه خاص رمز گزاری کنی مثل LT RT Y ,...
در ضمن یادت باشه چی می زنی.. (دیگه رمز گم کردی معلوم نیست ...:biggrin1:)

كسي نبود جواب بده .در ضمن پدرم گفت اينجا ارزون تر هست تا سوريه.:confused:نظر شما چيه.

من که خواستم از عربستان بخرم!

اصلا اونجا هیچی بارشون نیست! هیچی.

خودت باید دقت کنی که بردش جاسپر باشه و تاریح ساختش 2009 باشه و .....

یادت نره که کنسولی که میخری ریجنش پال باشه که بازی براش گیر بیاری.

جون من اونجا J دیدم و نخریدم!

_____

عربستان که ارزون تر بودن . یه 15 تومن با قیمت اصلی ایکسباکس فرق میکردن. مثلا ارکید 213 تومن به پول ما بود که قیمت واقعیش 199 دلار است

من که خواستم از عربستان بخرم!

اصلا اونجا هیچی بارشون نیست! هیچی.

خودت باید دقت کنی که بردش جاسپر باشه و تاریح ساختش 2009 باشه و .....

یادت نره که کنسولی که میخری ریجنش پال باشه که بازی براش گیر بیاری.

جون من اونجا J دیدم و نخریدم!

_____

عربستان که ارزون تر بودن . یه 15 تومن با قیمت اصلی ایکسباکس فرق میکردن. مثلا ارکید 213 تومن به پول ما بود که قیمت واقعیش 199 دلار است
نکه اینجا خیلی بارشونه که آرکید رو 350 و پرمیوم رو 400 تو پاچه همه می کنن...

سلام
اگه بازی رو روی هارد x360 بریزیم دیگه فرق میکنه بازی روی چه دیسکی بخریم؟
اگه دیسک آشغالی بود ولی بازی رو روی هارد ریختیم لنز درایو که چیزیش نمیشه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or