راهنمایی برای خرید PS3

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

F4T4L1TY

کاربر سایت
Oct 23, 2011
231
سلام دوستان...
چیزه :D میخوام یه PS 3 بدزدم :D منتها نمیدونم کدومش بهترینه که اونو بدزدم :D
یعنی چینی، ژاپنی داره؟ یا مثه PS 1 شماره سریال داره و مدل خاصیش (اون موقع 5501- PS1 عالی بود :D) خوبه؟!
بعدشم این قضیه ریجن دیگه نمنه؟! کلا چی هست و به چه دردی میخوره؟
دیگه... آهان! قضیه این 320 گیگ و 160 گیگ چیه؟! بر فرض من 160 بخرم نمیتونم یه هارد اکسترنال بهش وصل کنم؟!
یه قیمت و مشخصاتی هم برا بهترین مدل PS3 که تا بحال اوومده بدید...
راستی چیزی که مهمه اینه که بنده اصلا و ابدا قصد هک کردن چنین کنسولی رو ندارم (و کلا مخالف هک PS3 هستم);)
با تشکر از تمامی اهل فن >:d<
به امید اینکه بعد از آموزشیم ما هم به جمعتون بپیوندیم :D

F4T4L1TY

کاربر سایت
Oct 23, 2011
231
از کجا :-/ :D =))
اوکی! الان... :D

---------- نوشته در 09:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:09 PM ارسال شده بود ----------

حمید جان دست توپولت درد نکنه :D راهنمایی بسیار جامعی بود.
ولی خدا لعنتت نکنه پسر!!!! سر قسمت خرید انقدر خندیدم داشت از چشام اشک میومد بیرون :D =))
اما فقط چندتا مورد بی جواب موند!
1. دروغ چرا :D هیچی از این حرفتو نفهمیدم :D
سوال اینجاس که این کنسولها چرا هارد متفاوتی دارن؟
وجود هارد به این خاطر هست که شخص خریدار با احتساب نیاز خود از این حجم . یک کنسول دلخواه برگزیند.
اما این به چه معناس؟
یعنی هارد کم یا زیاد هیچ ربطی به کارایی کنسول هک نشده ندارد. و کاملا اختیاری بوده . لزا تنها برای مواردی از قبیل ذخیره فایلهای بازی . نصب در اغلب موارد . فیلم . موسیقی . عکس . و ... بسیاری از موارد دیگه که جنبه ی حافظه پرکن رو دارن.

هارد چه ربطی به هک داره :-/ واسه منی که نمیخوام هکش کنم چه تأثیری داره؟! اصلن به این جواب بده که من میتونم یه هارد اکسترنال بهش وصل کنم و از اونم استفاده کنم و خلاااااااااااص؟!

2. PS 3 ساخت چینی یا ژاپنی یا بازار مشترک داره؟! یا طبق روال همش چینه؟! :D

3. اختلاف قیمتا فقط سر هارد و اسلیم یا فت و یا باندله دیگه؟! چیز دیگه ای که دخیل نیست؟!

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
از کجا :-/ :D =))
اوکی! الان... :D

---------- نوشته در 09:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:09 PM ارسال شده بود ----------

حمید جان دست توپولت درد نکنه :D راهنمایی بسیار جامعی بود.
ولی خدا لعنتت نکنه پسر!!!! سر قسمت خرید انقدر خندیدم داشت از چشام اشک میومد بیرون :D =))
اما فقط چندتا مورد بی جواب موند!
1. دروغ چرا :D هیچی از این حرفتو نفهمیدم :D

هارد چه ربطی به هک داره :-/ واسه منی که نمیخوام هکش کنم چه تأثیری داره؟! اصلن به این جواب بده که من میتونم یه هارد اکسترنال بهش وصل کنم و از اونم استفاده کنم و خلاااااااااااص؟!

2. PS 3 ساخت چینی یا ژاپنی یا بازار مشترک داره؟! یا طبق روال همش چینه؟! :D

3. اختلاف قیمتا فقط سر هارد و اسلیم یا فت و یا باندله دیگه؟! چیز دیگه ای که دخیل نیست؟!
بیخیال . موقعی که توضیح میدادم آیکیو رو 100% گذاشته بودم :D

1- ربطش به اینه اونایی به هارد بیشتر احتیاج دارن که کنسول رو هک کرده باشن . وگرنه بره تو 160 هم کافیه.
اکسترنال هم میتونی وصل کنی ولی شرایطی داره که من فعلا نمیدونم :D
2- از دم چینی :D مردی ژاپنی پیدا کن
3-بلی :D چرا فروشنده هم دخیل هست. مثلا میگه جنسای ما اصله پس قیمتشم بلاس :D

F4T4L1TY

کاربر سایت
Oct 23, 2011
231
بیخیال . موقعی که توضیح میدادم آیکیو رو 100% گذاشته بودم :D

1- ربطش به اینه اونایی به هارد بیشتر احتیاج دارن که کنسول رو هک کرده باشن . وگرنه بره تو 160 هم کافیه.
اکسترنال هم میتونی وصل کنی ولی شرایطی داره که من فعلا نمیدونم :D
2- از دم چینی :D مردی ژاپنی پیدا کن
3-بلی :D چرا فروشنده هم دخیل هست. مثلا میگه جنسای ما اصله پس قیمتشم بلاس :D
بازم دمت مشعل رفیق :D
ببین، این قضیه رو واسه من با آیکیو کمتر از جلبک حل کن :D از هارد میشه این استفاده رو کرد که مثلا من یه بازی گرفتم کپی کنم رو هارد و بعدا بدون نیاز به دیسکش بازی کنم؟! (الان نگی پس واسه چی کنسولو هک میکننا! فقط یه فرضیه بود :D) چون من بجز این کاربرد، کاربرد دیگه ای نمیتونم درنظر بگیرم واسه این هارد!!!! شاید مشکل از آیکیومه :D هارد اکسترنال دیگه چه شرایطی باید داشته باشه :(( اصلا چــــــــــــرا هارد؟! من نمیفهمم :(( :(( :((
راستی سر مورد آخر یه شک واسم بوجود اوومد! مگه PS3 تقلبی هم هست :-/ یا فقط محض مزاح گفتی :D

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
بازم دمت مشعل رفیق :D
ببین، این قضیه رو واسه من با آیکیو کمتر از جلبک حل کن :D از هارد میشه این استفاده رو کرد که مثلا من یه بازی گرفتم کپی کنم رو هارد و بعدا بدون نیاز به دیسکش بازی کنم؟! (الان نگی پس واسه چی کنسولو هک میکننا! فقط یه فرضیه بود :D) چون من بجز این کاربرد، کاربرد دیگه ای نمیتونم درنظر بگیرم واسه این هارد!!!! شاید مشکل از آیکیومه :D هارد اکسترنال دیگه چه شرایطی باید داشته باشه :(( اصلا چــــــــــــرا هارد؟! من نمیفهمم :(( :(( :((
راستی سر مورد آخر یه شک واسم بوجود اوومد! مگه PS3 تقلبی هم هست :-/ یا فقط محض مزاح گفتی :D
هارد بره اینه که بعضی بازیها یه مقدار از حجمشون رو روی هارد نصب میکنن.
هارد بره اینه که توش فیلم و آهنگ و عکس بریزی :D
هارد بره اینه که برنامه های دلخواهتو نصب کنی
هارد بره اینه که از psn چیزی خریدی بریزی روش
هارد بره اینه که :D ...

اون مورد آخری رو هم :D

F4T4L1TY

کاربر سایت
Oct 23, 2011
231
خوشم اوومد که خوب بلدی با یه آیکیو جلبکی مثه من صحبت کنی :D
این چند مورد بنظرم منطقی بود
هارد بره اینه که بعضی بازیها یه مقدار از حجمشون رو روی هارد نصب میکنن.
هارد بره اینه که برنامه های دلخواهتو نصب کنی
هارد بره اینه که از psn چیزی خریدی بریزی روش
اما بازم سؤال :D
1. گفتی برنامه دلخواهتو نصب کنی! یعنی چی؟! مگه رو PS 3 برنامه نصب میشه؟! مثلا چیا؟!
2. از PSN چی مگه میشه خرید؟! بازی؟! یعنی 25 گیگ دانلود کنم؟! :-o
دقت کنی سؤالام داره کم میشه :D امیدوار باش :D تو از پس یه جلبک بر میای :D تو میتونی :D

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خوشم اوومد که خوب بلدی با یه آیکیو جلبکی مثه من صحبت کنی :D
این چند مورد بنظرم منطقی بود

اما بازم سؤال :D
1. گفتی برنامه دلخواهتو نصب کنی! یعنی چی؟! مگه رو PS 3 برنامه نصب میشه؟! مثلا چیا؟!
2. از PSN چی مگه میشه خرید؟! بازی؟! یعنی 25 گیگ دانلود کنم؟! :-o
دقت کنی سؤالام داره کم میشه :D امیدوار باش :D تو از پس یه جلبک بر میای :D تو میتونی :D

برنامه مثله هام هست که اونم حجم داره بعضی از برنامه هاش هست که برای ایران کار میکنه و بعضی هاش هم برای ایران کار نمیکنه مثلا اگر برای ایران کار میکرد میتوانستی فیلم را به صورت دمو ببینی که متاسفانه ما نداریم
توی psn خیلی چیزها هست مثلا بازی های ارکید و یا بازی های قدیمی و یا تم های جالب و یا اهنگ و یا فیلم و یا انیمه و یا انیمشن و چیزهای دیگه
تا وصل نشی متوجه نمیشی باید وصل بشی به psn تا خودت ببینی چه چیزهایی داره
اگر من جای تو بودم همون هارد را با ظریفت بالا میگرفتم که احیانا به مشکل بر نخوری
مثلا همین متالگیر خیلی حجم میخواد با ابدیتش کلا 6گیگ میشه از هاردته پر میکنه
و بقیه بازی ها هم این طوری هستن و البته نه همشون

F4T4L1TY

کاربر سایت
Oct 23, 2011
231
سلام
ممنون حسین جان
تقریبا توجیه شدم. من PS 3 رو بخاطر انحصاریاش میخوام... بلوری پلیر دارم
راستی شما اطلاعی از اضافه کردن هارد اکسترنال به PS3 داری؟! حمید جون فقط گفت که شرایطی داره
اگه سر هارد زیاد صحبت میکنم بخاطر اینه که من نزدیک 2 ترا هارد اضافه دارم :D گفتم تو خرید PS3 دیگه واسه هارد هزینه نکنم :D

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
سلام
ممنون حسین جان
تقریبا توجیه شدم. من PS 3 رو بخاطر انحصاریاش میخوام... بلوری پلیر دارم
راستی شما اطلاعی از اضافه کردن هارد اکسترنال به PS3 داری؟! حمید جون فقط گفت که شرایطی داره
اگه سر هارد زیاد صحبت میکنم بخاطر اینه که من نزدیک 2 ترا هارد اضافه دارم :D گفتم تو خرید PS3 دیگه واسه هارد هزینه نکنم :D
واسه ارتقای هارد شما باید از هاردهای 2.5 اینچی (لپتاپی) استفاده کنی تا حداکثر حجم 720 گیگ که داخل محفظه هارد کنسول جا بشه .

• Like
Reactions: F4T4L1TY

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر