راهنمایی برای خرید PS3

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
سلام من میخوام یه ps3 اسلیم بخرم چه مدلی بگیرم بهتره؟(از نظر سخت افزاری) آخه مدل 40 فلت داشتم سوختش در ضمن من از این فروشنده اولین باره که میخوام خرید کنم از کجا بفهمم دستگاهش آکه؟ ودر آخر اینکه اگه کپی خورش کنم آیا میشه fifa12 که قراره بیاد رو بازی کرد؟ ممنون
به نظر من
استیم ها همشون خوبن

marbab

کاربر سایت
Jun 20, 2009
11
با سلام خدمت دوستان می خواستم یک ps3 از دبی بخرم، لطفا در مورد مدل های کپی خور و نحوه شناسایی مدل های اونها راهنمایی کنید.
ممنونم

Bezmenon

کاربر سایت
Jan 12, 2011
127
سلام

یه سوال؟
اگه هک 3.66 نیاد اصلا نمیشه بازی های جدید رو کپی شده بازی کرد؟
با این آخرین هک تا چه بازی هایی رو میشه انجام داد؟:((

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
تا الان که ، بله نمیشه بازی کرد ...
و بدبخت میشیم :: :((:((:((:((
======
تا الان هم روی 3.55 تا بازی های L.A.Noire و inFamous 2 رو میشه اونم با پچ چون در اصل اونا روی 3.66 اجرا میشن .

Tajdar

کاربر سایت
Aug 12, 2011
20
البته به نظرم همیشه اینطور نیست بازی های خیلی معروف روشون زیاد کار میشه و هکشون میکنن (البته یه خورده صبر نیاز داره)

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
سلام
من دیروز رفتم یه ps3 اسلیم 160 گرفتم
از مغازه ای که میخواستم بگیرم pal نداشت یکی دوتا داشت که آپدیتش 3.60 بود و من مجبور شدم ntfs رجیون 3 بگیرم
همین که داشتم میامدم خونه دوتا از رفیقام رو دیدم که هردوتا دستگاهشون pal هستش و کلی تو ps3 ادعاشون میشه
بعد بهم گفتند چرا ntfs گرفتی pal از همه نظر از اون بهتره مثلا بازیهای کپی بیشتری اجرا میکنه وکلی ایراد دیگه گرفتند و کلی خورد تو ذوقم الان هم یه جوری شدم
میخواستم ببینم واقعا اینطوری هستش یعنی pal بازی های کپی بیشتری رو اجرا میکنه؟از نظر سخت افزاری هم فرق دارند؟
خیلی ممنون

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
دوستان سلام.
میخوام PS3 بگیرم. راستش اصلا فن کنسول نیستم و فقط به خاطر انحصاریاش اومدم طرفش. با خوندم مطالب اینجا فهمیدم که باید ریجن 2 و پال باشه و فیرم ویر 3.55. اگه اشتباهه راهنماییم کنین.
بین 160 و 320 هم موندم.... آخه اختلاف قیمت 100 تومن دارن.... همچنین موندم که PS3 رو جدا بگیرم و Move رو جدا یا از این پک ها بگیرم؟
سوال خارج از بحث تاپیک هم اینه که من اگه فقط بخوام یکی 2 تا بازی رو انجام بدم آیا خرید اوریجینال هم امکان پذیر هست؟ با توجه به اینکه هک شده قطعا طرفدارای اریجینال کم شدن؟ و آیا فروشگاهی برای خرید اریجینال میتونین بهم معرفی کنین؟
پیشاپیش ممنون و سپاسگذارم

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
دوستان سلام.
میخوام PS3 بگیرم. راستش اصلا فن کنسول نیستم و فقط به خاطر انحصاریاش اومدم طرفش. با خوندم مطالب اینجا فهمیدم که باید ریجن 2 و پال باشه و فیرم ویر 3.55. اگه اشتباهه راهنماییم کنین.
بین 160 و 320 هم موندم.... آخه اختلاف قیمت 100 تومن دارن.... همچنین موندم که PS3 رو جدا بگیرم و Move رو جدا یا از این پک ها بگیرم؟
سوال خارج از بحث تاپیک هم اینه که من اگه فقط بخوام یکی 2 تا بازی رو انجام بدم آیا خرید اوریجینال هم امکان پذیر هست؟ با توجه به اینکه هک شده قطعا طرفدارای اریجینال کم شدن؟ و آیا فروشگاهی برای خرید اریجینال میتونین بهم معرفی کنین؟

شما اول مشخص کن میخوای کپی خور کنی یا بازی اورجینال بخری بعد راحت تر میشه راهنماییتون کرد
هک شده بوووود الان دیگه خیلی از بازیها با اون قضیه هک اجرا نمیشن و باید اورجینال تهیه کنین

aghili72

کاربر سایت
Mar 19, 2011
225
نام
سعید عقیلی
دوستان سلام.
درست
به نظر من اگه می خوای هک کنی بهتره 160 g رو بخری بعد بری یک هارد اکسترنال 320 -500 یا 1ترا ( بستگی به نیازت داره ) بخری
برای خرید موو همراش یا جدا : فکر کنم اگه بخوای همراش بگیری باید حتما ps3 320 g بخری (( من خیلی اطلاعات ندارم دوستان دیگر راهنمایی کنند ))
برای خرید بازی اوریج بهترین جا فروم های سایت ها است ( که بهترینش این جاست ) بعدش توپخونه

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
از هر 2 عزیز ممنونم.
فعلا فقط یه خاطر Kill Zone میخوام بگیرمش که اونم فکر کنم کپی خوره، نه ؟ در کل کپی خور باشه بهتره ...
راستش مشکلی با هارد یا قیمتش ندارم. همون 320 هم کفایت میکنه منتها چون فروشنده ها اصرار میکنن 320 وردارم شک کردم که شاید بجز هارد امکانات دیگشون هم فرق بکنه.
ایشالله که هک تازش هم زود میاد. فقط یه سوال در مورد اوریجینال ؟ من تبریز هستم و به علت مشغله کاری نمیتونم بیام تهران و توپخونه و اونورا اونم فقط به خاطر گیم. خودم هم دوست دارم اگه یه بازی رو اریجینال میگیرم سلفوتش رو هم خودم باز کنم. تو این فروم یا جای دیگه جایی رو میشناسین که گیم اریجینال واقعی بفروشه؟ چون من جنس رو ندیده میخرم ؟
بازم ممنون از وقتی که گذاشتین.

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
یه سوال در مورد اوریجینال ؟ من تبریز هستم و به علت مشغله کاری نمیتونم بیام تهران و توپخونه و اونورا اونم فقط به خاطر گیم. خودم هم دوست دارم اگه یه بازی رو اریجینال میگیرم سلفوتش رو هم خودم باز کنم. تو این فروم یا جای دیگه جایی رو میشناسین که گیم اریجینال واقعی بفروشه؟ چون من جنس رو ندیده میخرم ؟
سلام تبریزلی گارداش :D

ببین از این سایت خوشت میاد.

---------- نوشته در 01:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:18 PM ارسال شده بود ----------

سلام کسی از دوستان میدونه پک ها {باندل ها } که برای ps3 در حال حاظر موجود هستن در بازار تهران کدومن ؟

پک GT5 رو دیدم .
بگرد پیدا میکنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر