راهنمایی برای خرید موبایل

قبلا s3 داشتم حالم بهم خورده بود از اندرويد حالا رو اين از ios هم روونتره خيلو روون خيلى،چه دوربين عالى داره،بنظرتون تا كى از لحلظ نرم افزارى سخت افزارى ساپورت ميشه؟

اینم مقایسه نوت3با الجی جی2 و اکسپریا زد1 جی اس ام ارنا
نوت3اون دوتا دیگرو نابود کرد تو همه بخش ها .کلا ترکونده:دی
نوت3تو نمایشگر.رابط کاربری.قدرت سخت افزاری.کیفت صدا.کیفیت اسپیکر.موزیک وویدیوپلیر وکلامالتی میدیا .عمرباتری.فیلم برداری نورخوب وامکانات نرم افزاری.عکاسیhdr.پارانوما...اول شد
بجز طراحی که دوم شد.وعکاسی و فیلم برداری درنور کم سوم.
ال جی جی2هم تو اکثر بخش ها دوم شد و عالی بود
زد1هم تو اکثر بخش ها اخر شد بجز عکاسی

LG G2 vs. Samsung Galaxy Note 3 vs. Sony Xperia Z1: The triumvirate - GSMArena.com

تو دوربین در حالت عکس معمولی و در نور معمولی کدومشون از بین نوت3با الجی جی2 و اکسپریا زد1 بهترن؟
خب معلومه زد1بهتره تو عکاسی.تو فیلم برداری نوت3بهتره.

عکاسی درنور خوب

Winner: Sony Xperia Z1. The Sony flagship uses its superior sensor to produce excellent 8 MP stills, that have more detail, nicer colors and less noise than those of its competitors.
Runners-up: Samsung Galaxy Note 3. The Samsung Galaxy Note 3 photos have very good detail level, though not quite as high as on the Xperia Z1. Some of that sharp feel Note 3 photos have is down to strong sharpening, which results in some artifacts in the images though.
Third place: LG G2.
The resolved detail is about on par with the Galaxy Note 3, but the frequently over-exposed images meant the G2 had to settle for third here.

فیلم برداری نور خوب
gsmarena_015.jpg

Winner: Samsung Galaxy Note 3. Even when the playing field is even and we are comparing 1080p footage the Galaxy Note 3 has a clear advantage over its competitors. And when it kicks into higher, 4K, gear the other two stand no chance.
Runner-up: Sony Xperia Z1. The Sony Xperia Z1 produces decent footage with good detail levels and no major weak points to it.
Third place: LG G2. The LG smartphone has an overly-enthusiastic autofocus that hunts too much and ruins the clips. The exposure is also off more often than not, so the G2 is in desperate need of some fine tuning through a firmware update.

بحث دوربین سد یه چیزی رو بهتون بگم
خواهشا عاقلانه تصمیم بگیرید و موقع خرید گوشی اولویت اصلیتون رو دوربین گوشی قرار ندید
1. دوربین گوشی در بهترین حالت هم ضعیفتر از دوربین عکاسی هست
2. ببینید که چقدر میخواید از دوربین استفاده کنید... خود من طی 5 سال اخیر شاید 50 تا عکس با دوربین گوشیم نگرفتم
3. ببینید دوربین گوشی اگر هم استفاده میشه, چه کاربردی براتون داره ... اگه نهایتش میخواید چند تا عکس دست جمعی بگیرید, اصلا نیازی نیست بهترین دوربین روی گوشی رو انتخاب کنید
4. اگه دوربین دیجیتال ندارید , نگید که "یه گوشی با یه دوربین توپ میگیرم, کار دوربین رو برام انجام میده"... بعد چند وقت میفهمید که اشتباه بزرگی کردید

پ.ن: همه اینها به خاطر اینه که اولین بار به خاطر دوربین, یه گوشی گرون قیمت خریدم و با پولش میتونستم یه دوربین خوب بگیرم یا یه گوشی بهتر
ولی نه گوشیه عالی بود نه دوربینش

2. ببینید که چقدر میخواید از دوربین استفاده کنید... خود من طی 5 سال اخیر شاید 50 تا عکس با دوربین گوشیم نگرفتم
3. ببینید دوربین گوشی اگر هم استفاده میشه, چه کاربردی براتون داره ... اگه نهایتش میخواید چند تا عکس دست جمعی بگیرید, اصلا نیازی نیست بهترین دوربین روی گوشی رو انتخاب کنید
4. اگه دوربین دیجیتال ندارید , نگید که "یه گوشی با یه دوربین توپ میگیرم, کار دوربین رو برام انجام میده"... بعد چند وقت میفهمید که اشتباه بزرگی کردید
سلام. اصل حرف شما کاملا درسته! واضحه که یه دوربین عکاسی خیلی بهتر از موبایل عمل میکنه !
ولی دیگر بخش ها کاملا ربط به نظر شخصی و رفتارهای شخصی فرد و خانواده داره ! من خودم با گوشیم خیلی بیشتر عکس گرفتم تا با دوربین عکاسی !! اینکه دوربین عکاسی جدا داشته باشی ، اول اینکه جا میگیره ، دوم اینکه باید حتما حواست باشه ببریش با خودت و ...
اینایی هم که من گفتم کاملا نظر شخصی خودم بود ، آدم با آدم فرق میکنه . بنظرم یک دوربین معمولی داشته باشه که بتونه عکس واضح بگیره کافیه ! فکر میکنم حداقل 5 مگاپیکسل ! دیگه نیازی نیست با اولویت دوربین بین گوشی ها انتخاب کنیم . واقعا حرف درستیه...

دوستان گوشی xperia sp چطوره؟ توی رنج قیمت 900 الی 1 میلیون چی پیشنهاد میکنید؟
دوست خوبم من رفیقم میخاست بگیره ولی وقتی از نزدیک باهاش کار کرد طراحی گوشی رو تو دست نپسندید.
به پیشنهاد من رفت با HTC ONE SV کار کرد و سریع خرید .. با یه رم 16 کلاس 10 سلیکون پاور و قاب و برچسب واسش 1.50 خرید فوق العاده زیبا و روون گوشیش .. یه تست بکن و از نزدیک ببین قطعن خوشت میاد.

note 3 درحال حاضر چنده؟
اس 4 چنده؟
قیمت Note 3 بین 2100 تا 2300 هست و S4 هم بین 1700 تا 1900 الان هم خرید Note 3 توصیه نمیشه جا داره بیاد پایین تربازار گوشی هم شده مثل بازار مسکن کاملا" بی ثبات هست همین چند هفته پیش بود iPhone 5 رسیده بود به 1700 ولی دوباره برگشت به 2-2100!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or