راهنمایی برای خرید موبایل

لومیا 1020 هنوز نیومده دوستان؟

اومده ، 2400 ـه !
من خودم تو نخ یک لومیا هستم ، اما موندم 920 بخرم یا مثلا 925 یا اصلا 820 ؟ :| :دی
اما کلا لومیا نوکیا گوشی خیلی خاص و با کلاسی هست ، سیستم عامل هم روون و تکراری نمیشه !
باید خواهانش باشی البته و محدودیت هاش هم برات مشکلی نباشه .

اومده ، 2400 ـه !
من خودم تو نخ یک لومیا هستم ، اما موندم 920 بخرم یا مثلا 925 یا اصلا 820 ؟ :| :دی
اما کلا لومیا نوکیا گوشی خیلی خاص و با کلاسی هست ، سیستم عامل هم روون و تکراری نمیشه !

۱۰۲۰بخر.یا۹۲۵

Sent from my HTC One using Tapatalk 4 Beta

اومده ، 2400 ـه !
اصولا" همه ی این مدلایی که اسم بردی از نظر سخت افزار یکین دقیقا" ولی تو کیفیت تصویر فرق دارن :d اگربودجه هست که به نظرم همون 1020 رو بگیر چون علاوه بر سخت افزار دوربینه خدایی هم داره ولی در غیر این صورت هم 920 به خاطر شکل شیکترش توصیه میشه ، اصولا" باید نوکیا دوست باشی تا بری سراغش ، ویندوز 8 روی گوشی و کلا" سیستم کاربریش عالیه یعنی هم روون هم با کلاس تنها مشکل محدودیت ساپورت و اَپ هست که اونم طی یک مدت درست میشه و خودش رو میاره تو رقابت!

اومده ، 2400 ـه !
من دو هفته قبل یه 520 خریدم بعد هی میگذره دارم بیشتر باهاش حال میکنم :دی
ولی بازی های خیلی گرافیکی که از این به بعد میان رو انگار مشکل داره ... البته من کلی بازی دارم بدون مشکل میاره ولی خواستم یه بازی دان کنم بهم گفت ممکنه گوشی شما برای این App مناسب نباشه که راست هم میگفت :|:d
اگر میخوای بخری و 2 به بالا میخوای خرج کنی که یه 1020 بخر ولی اگر بودجه اون قدر نیست همین 920 زرد بخر بگیر دستت تو مترو ملت حال کنن :دی
لومیا 520 طبق گفته نوکیا تا اواخر 2015 ساپورت میشه :| یعنی براش آپدیت میده هی
تنها مشکل محدودیت ساپورت و اَپ هست که اونم طی یک مدت درست میشه و خودش رو میاره تو رقابت!
هر روز که من چک میکنم تو استور یه بازی درست حسابی فری میاد :دی
البته بازی های پولی همه ـشون هستن ولی خب پولیه :دی
برنامه هم که الا ماشالله ...
من برنامه یا بازی هایی که خواستم انواعش وجود داشت تو استور و مشکلی نداشتم

هر روز که من چک میکنم تو استور یه بازی درست حسابی فری میاد :biggrin1:
البته بازی های پولی همه ـشون هستن ولی خب پولیه :biggrin1:
برنامه هم که الا ماشالله ...
من برنامه یا بازی هایی که خواستم انواعش وجود داشت تو استور و مشکلی نداشتم
من تنها سیستمی که طرفش نرفتم WP بوده به خاطر محدودیت Storeـش بوده ! حتی الان Instagramرسمی هم نداره!‌ الان تو میری همینجوری تست می‌کنی میگی فلان برنامه و فلان برنامه هست خوبه !، ولی وقتی گوشی رو خریدی، یه برنامه هایی که نیاز داشتی و دیدی نبود،‌ کلی حالت گرفته میشه !
خلاصه بهت پیشنهاد می‌کنم با احتیاط و اطلاع کامل بری به سمت WP !

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

من تنها سیستمی که طرفش نرفتم WP بوده به خاطر محدودیت Storeـش بوده ! حتی الان Instagramرسمی هم نداره!‌ الان تو میری همینجوری تست می‌کنی میگی فلان برنامه و فلان برنامه هست خوبه !، ولی وقتی گوشی رو خریدی، یه برنامه هایی که نیاز داشتی و دیدی نبود،‌ کلی حالت گرفته میشه !
خلاصه بهت پیشنهاد می‌کنم با احتیاط و اطلاع کامل بری به سمت WP !

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
الان دو هفته ای هست رفتم البته :دی
اینستاگرام رسمی رو نمیدونم ولی من یکی دارم الان فکر رسمی باشه ! نمیدونم البته ولی به نظر فیک و اینا نمیاد
خوبی این وین 8 اینکه اگر برنامه یا بازی مشکل داشته باشه با آپدیت حل میشه مثل iOS .. آندروید نمیدونم این جوری هست یا نه
مثلا Tapatalk مشکل داشت که یه up دادن حل شد و ...

اصولا" همه ی این مدلایی که اسم بردی از نظر سخت افزار یکین دقیقا" ولی تو کیفیت تصویر فرق دارن :d اگربودجه هست که به نظرم همون 1020 رو بگیر چون علاوه بر سخت افزار دوربینه خدایی هم داره ولی در غیر این صورت هم 920 به خاطر شکل شیکترش توصیه میشه ، اصولا" باید نوکیا دوست باشی تا بری سراغش ، ویندوز 8 روی گوشی و کلا" سیستم کاربریش عالیه یعنی هم روون هم با کلاس تنها مشکل محدودیت ساپورت و اَپ هست که اونم طی یک مدت درست میشه و خودش رو میاره تو رقابت!

من دو هفته قبل یه 520 خریدم بعد هی میگذره دارم بیشتر باهاش حال میکنم :biggrin1:
ولی بازی های خیلی گرافیکی که از این به بعد میان رو انگار مشکل داره ... البته من کلی بازی دارم بدون مشکل میاره ولی خواستم یه بازی دان کنم بهم گفت ممکنه گوشی شما برای این App مناسب نباشه که راست هم میگفت :|:d
اگر میخوای بخری و 2 به بالا میخوای خرج کنی که یه 1020 بخر ولی اگر بودجه اون قدر نیست همین 920 زرد بخر بگیر دستت تو مترو ملت حال کنن :biggrin1:
لومیا 520 طبق گفته نوکیا تا اواخر 2015 ساپورت میشه :| یعنی براش آپدیت میده هی

من ته زورم 925 ـه که دورش آلومینیومی هست و خیلی استایلیش و نیم نگاهی به همون 920 هم دارم .
چیزی که منو مردد میکنه صدای مکالمه و زنگ این گوشی هاست !
حالا از زنگش هم بگذریم بیشترین چیز که برام اهمیت داره اینه صدای طرف رو بلند و واضح بشنوم و صدا منم از تو چاه نره :دی
برا همین الان e5 دارم که تو این مورد بهترینه واقعا ولی خوب دیگه میخوام عوضش کنم .
واسه همین بدجوری دنبال اینم تو این مورد تجربه پیدا کنم یا کسی تجربشو بهم بده ! مهمترین الویتم همینه و البته آهنگ گوش دادن با هدفون هم با کیفیت باشه :دی

آپدیت 8.1 که برای همه اینا میاد ، من نگران win 9 هستم که سال دیگه میاد ! میترسم مثل گوشی های wp7 که به wp8 آپدیت نشدن ، اینا هم به 9 آپدیت نشن که بنظرم همینطوره ـه :( :|

خلاصه بهت پیشنهاد می‌کنم با احتیاط و اطلاع کامل برو به سمت WP !
اتفاقا تنها برنامه ای که شاید بخوامش و نباشه همینه و الا بنظرم wp کامله !
حالا میگی instagram رسمی نداره ، اگر غیر رسمی هم داشته باشه ما باش میسازیم !
instagram و utube چون برای گوگل هستن ، نسخه رسمی روی wp نداره !
گوگلم شورشو در آورده ، ترسیده :دی

من ته زورم 925 ـه که دورش آلومینیومی هست و خیلی استایلیش و نیم نگاهی به همون 920 هم دارم .
چیزی که منو مردد میکنه صدای مکالمه و زنگ این گوشی هاست !
حالا از زنگش هم بگذریم بیشترین چیز که برام اهمیت داره اینه صدای طرف رو بلند و واضح بشنوم و صدا منم از تو چاه نره
:biggrin1:
برا همین الان e5 دارم که تو این مورد بهترینه واقعا ولی خوب دیگه میخوام عوضش کنم .
واسه همین بدجوری دنبال اینم تو این مورد تجربه پیدا کنم یا کسی تجربشو بهم بده ! مهمترین الویتم همینه و البته آهنگ گوش دادن با هدفون هم با کیفیت باشه
:biggrin1:

آپدیت 8.1 که برای همه اینا میاد ، من نگران win 9 هستم که سال دیگه میاد ! میترسم مثل گوشی های wp7 که به wp8 آپدیت نشدن ، اینا هم به 9 آپدیت نشن که بنظرم همینطوره ـه
خب برو بررسی رو بخون :دی
ولی بزار من بهت بگم ... من نوکیا E5 داشتم ... ولی صدای این لومیا از هر جهت بهتره ... میتونم بگم دوبرابر با کیفیت و بلند تره صدا
این برنامه هم الان دیدم رسمی نیست و اسم ـش instance هست :دی
ولی یه برنامه داره که همه اینا باید برن بوق بزنن :دی
Nokia experss

خب برو بررسی رو بخون :دی
ولی بزار من بهت بگم ... من نوکیا E5 داشتم ... ولی صدای این لومیا از هر جهت بهتره ... میتونم بگم دوبرابر با کیفیت و بلند تره صدا
این برنامه هم الان دیدم رسمی نیست و اسم ـش instance هست :دی
ولی یه برنامه داره که همه اینا باید برن بوق بزنن :دی
Nokia experss

در مورد e5 که اشتباه میکنی :دی
اما تو اینجا رو ببین ، Nokia Lumia 520 review: Best buys - GSMArena.com
گوشی تو از لحاظ بلندی صدای رفت و برگشت مکالمه از 920 بهتره توی تست ها !! :دی

در مورد e5 که اشتباه میکنی :دی
اما تو اینجا رو ببین ، Nokia Lumia 520 review: Best buys - GSMArena.com
گوشی تو از لحاظ بلندی صدای رفت و برگشت مکالمه از 920 بهتره توی تست ها !! :دی
خب من داشتم این گوشی رو چرا اشتباه میکنم ؟:|
صدای رو از 10 میزارم رو 5 معمولا تازه میشه اندازه E5 ولی با کیفیت:دی
کلا صدای این گوشی من خیلی زیاده :|
یعنی از هرچی گوشی که باهاش کار کردم مثل آیفون S4 و ... بیشتر بوده:دی

و الا بنظرم wp کامله !
نظرت کاملا اشتباه ـه ! :d
windowsphoneiosapps.jpg

----
وین 8 اینکه اگر برنامه یا بازی مشکل داشته باشه با آپدیت حل میشه
از 80سال پیش تمام برنامه‌های OS ها با آپدیت مشکلات رو حل می‌کردن، چیز عجیبی نیست ! :d

----

کلا WP سیستم عامل خاصی هست و اگه کسی خوشش بیاد، بشدت به طرف حال میده، من چندتا از دوستام دارن واقعلا لذت میبرن، که من اصلا درک نمی‌کنم ! :d
----
instagram و utube چون برای گوگل هستن ، نسخه رسمی روی wp نداره !
گوگلم شورشو در آورده ، ترسیده
biggrin1.gif
اینستاگرم که هیچ ربطی به گوگل نداره !
اتفاقا اگه گوگل میخواست لج کنه تمام سرویس های اصلی و فرعیش رو برای iOS نمیزد، مثل Google Plus, Gmail, Google translate , Google Earth حتی وقتی که Apple لج کرد و از iOS6 دیگه از Google Maps و You*ube به صورت پیشفرض پشتیبانی نکرد گوگل به سرعت به صورت جداگانه این App هارو برای iOS عرضه کرد

دلیل ساپورت نکردن گوگل از WP رو نمیدون ولی هرچی هست ترسیدن نیست، چون اگه به این بود این محدودیت هارو برای iOS که رقیب اصلی هست اعمال می‌کرد.

=========
رو گوشی من فقط رو آیفونا با ویندوز 8 دیدم
biggrin1.gif

iOS, Android,Blackberry OS, Windows, Mac,Windows Phone همه این قابلیت رو دارن !‌ حتی یادمه واسه برنامه ها Symbian هم آپدیت میومد !‌ :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or