راهنمایی برای خرید موبایل

دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید درباره گوشیا بلک بری

درباره گوشی ها بلک بری هایی مثل z3 و z10 و z30 یا q5
اینا که سیستم خود بلکبربی دارن , آیا از رده خارج شدن؟ چون 2 گوشی آخر بلک بری کلا اندرویدی شدن
همون مدل ها z3 و z10 و z30 یا q5 آیا زبان فاسی ساپورت میکنن؟ تو استور خودش app ها معمول مثل تلگرام و اینستاگرام و ...... داره؟
یکی نوشته بود من بلک بری دارم برای تمس گرفتن باید دیتا گوشی روشن بشه , واقعا اینطوریه؟
نصب app ها اندرویدی براش مشکل پیش نمیاره؟ چون سخت افزارش مناسب و بهینه اس برای سیستم عامل خودش

سلام
بچه ها نظرتون درباره گلکسی (A5 (2016 و 4 Note چیه؟
کدوم رو بگیرم؟
بودجم ته تهش تا همون یک و سیصد هست.
هیچکدوم:دی
نوت4 درسته عالیه هنوز ولی دیگه2ساله شده
a5عالیه ولی گرونه یه چیزی در حدp9لایت که الان زیر800تومن
a7بهتره یاa8
سریcهم عالیه ولی مخصوص چین نسخه جهانیش هنوز عرضه نشده
حدود1تومن جی4عالیه فقط باتری ضعیفی داره

• Like
Reactions: ehsanservat
دوستان بین galaxy c5 و Zenfone 2 deluxe edition کدوم از لحاظر سخت افزار و بالا آوردن بازیها و اپلیکیشن های سنگین بهتره؟
تو رنج قیمت 1200000 مدل های دیگه ای پیشنهاد میکنید؟

آخرین ویرایش:
g4 لگن مطلقه دو سوت برد گوشی سوخته داداش.

من همون موقع گفتم به پسر داییم خرید و بعد از 3 هفته بردش سوخت.
چندتا از دوست و اشناها دارن حدود یک ساله مشکلی نداشتن بجز باتری ضعیف
ولی اره انگار مشکل داره برد خیلی ها سوخته.من خبر نداشتم

یعنی امروز بعد از سالها از 4 تا 6s دیگه میخوام رسمآ با اپل خداحافظی کنم .. رسما شده باگ . مخصوصا تو IOS 10.1 که خیلی ها شاکی هستن که یکدفعه گوشیشون قفل میکنه تو نرم افزار
تو تلگرام داریم کانالارو میگردیم یهو قفل میکنه . دیگه IOS اون پایداری سابقو نداره . تیم کوک رسمآ اپلو داره نابود میکنه . اگر نوت 7 به مشکل نمیخورد . هیچ کس آیفون 7 نمیخرید

دوستان S7 بگیرم یا HTC 10 ؟

یعنی امروز بعد از سالها از 4 تا 6s دیگه میخوام رسمآ با اپل خداحافظی کنم .. رسما شده باگ . مخصوصا تو IOS 10.1 که خیلی ها شاکی هستن که یکدفعه گوشیشون قفل میکنه تو نرم افزار
تو تلگرام داریم کانالارو میگردیم یهو قفل میکنه . دیگه IOS اون پایداری سابقو نداره . تیم کوک رسمآ اپلو داره نابود میکنه . اگر نوت 7 به مشکل نمیخورد . هیچ کس آیفون 7 نمیخرید

دوستان S7 بگیرم یا HTC 10 ؟
دوتاشون عالین ولی من بودم 10

sent from my s7 edge

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or