راهنمایی برای خرید موبایل

سلام
من قصد خرید گوشی دارم تا پایان مهر ماه.
خودم در حال حاظر یک گلکسی S3 دارم. خودم خیلی دلم میخواد که یک گلکسی S7 بگیرم ولی متاسفانه بودجه ام نمکیشه و اگه بخوام که قیمشت به حد بودجه من برسه (زیر یک و پونصد) باید چندین ماه صبر کنم ولی متاسفانه نمیتونم چند ماه صبر کنم!! این S3 دیگه خیلی حلزونی شده!! :D فریز شدن و لگ دار شدن و توقف برنامه در حین انجام کار تو این یکی دو ماهه خیلی زیاد شد؛ نمیتونم صبر کنم.
الان میتونم تا حدودای یک و صد برای گوشی هزینه کنم و بهترین گزینه موجود که پیدا کردم گلکسی (A5 (2016 هست. یک تومن و این حدوداست. گوشی موبایل سامسونگ مدل Galaxy A5 2016 SM-A510FD دو سیم کارت
میخواستم نظر شما رو درباره اش بدونم. گوشی خوبیه؟! کسی تجربه کار با این گوشی رو داره؟! یا اطرافیانش؟!
از نظر من عالیه مشخصاتش تو این قیمت. فقط اینکه چراغ نوتیفیکشن نداره یکم رو اعصابه.
علاوه بر استفاده معمولی و روزانه از گوشی, من خودم بیشتر از گوشی برای دانلود و تماشای فیلم و سریال استفاده میکنم. سنگین ترین کاری هم که با گوشی بکنم استفاده همزمان از کروم, قندشکن و دانلودمنجر (دانلود) باشه.
ولی میخوام یکی دو تا بازی قدمی دیتا دار مثل مکس پین و واکینگ دد و GOT رو نصب کنم و بازی کنم. از لحاظ سخت افزاری خوبه؟! مشکلی پیش نمیاد؟ سایر مشخصاتش؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
سریaسامسونگ گرونه و نسبت به قیمت سخت افزار ضعیفی دارن
ولی از هر نظر عالیه.طراحی و کیفیت ساخت.دوربین.نمایشگر.باتری و..عالیه
ولی خب قیمتش بالاست زیر800میتونی گوشی در همین حد از هواوی بگیری مثلp9 lite
یا با 1تومن میتونیg4ال جی بگیری از هر نظر بهتره بجز باتری که ضعیفه
اگرم فقط سامسونگ میخوای سریcبگیر مثلc5وc7جدیدترن و سخت افزار و طراحی و جنس بدنه بهتری دارن
a7هم عالیه و قیمتش باید همین حدودا باشه

سریaسامسونگ گرونه و نسبت به قیمت سخت افزار ضعیفی دارن
ولی از هر نظر عالیه.طراحی و کیفیت ساخت.دوربین.نمایشگر.باتری و..عالیه
ولی خب قیمتش بالاست زیر800میتونی گوشی در همین حد از هواوی بگیری مثلp9 lite
یا با 1تومن میتونیg4ال جی بگیری از هر نظر بهتره بجز باتری که ضعیفه
اگرم فقط سامسونگ میخوای سریcبگیر مثلc5وc7جدیدترن و سخت افزار و طراحی و جنس بدنه بهتری دارن
a7هم عالیه و قیمتش باید همین حدودا باشه
سلام
ممنون از پست تون. من اصلا با سری C آشنایی نداشتم!! :D
اون A7 و C7 رو کنار گذاشتم چون صفحه بزرگ دوست ندارم. هوآوی هم کلا از لیستم خارجه. چون اطمینان ندارم از سخت افزارش. بین سامسونگ و ال جی، من خودم سامسونگ رو ترجیح میدم. ممنون از پیشنهادات.
الان انتخابم بین C5 و A5 هست.
این C5 خیلی خوبه. یعنی همون A5 هست ولی کلی بهتر، بدنه تمام فلزی، چراغ نوتیفیکشن، سخت افزار قوی تر نسبت به A5.
فقط یه سؤال، این C5 قیمتش همون حدود یک تومن هست؟!

سلام
ممنون از پست تون. من اصلا با سری C آشنایی نداشتم!! :D
اون A7 و C7 رو کنار گذاشتم چون صفحه بزرگ دوست ندارم. هوآوی هم کلا از لیستم خارجه. چون اطمینان ندارم از سخت افزارش. بین سامسونگ و ال جی، من خودم سامسونگ رو ترجیح میدم. ممنون از پیشنهادات.
الان انتخابم بین C5 و A5 هست.
این C5 خیلی خوبه. یعنی همون A5 هست ولی کلی بهتر، بدنه تمام فلزی، چراغ نوتیفیکشن، سخت افزار قوی تر نسبت به A5.
فقط یه سؤال، این C5 قیمتش همون حدود یک تومن هست؟!
سلام.خواهش میکنم
مثل اینکه سریcهنوز رسما وارد نشده عجیبه چون چند ماه پیش معرفی شد
همشون از چین وارد شدن و رام چینی روش نصبه هر کیم یه قیمت میزنه پس بیخیالش
اگه ازa5خوشت اومده بگیر گوشیه خوبیه
نمایشگر و دوربین و باتری.طراحی عالیه ولی سخت افزار متوسط

• Like
Reactions: Alkazar
خب یه چند تا گوشی تا یکو و چهارصد معرفی کنید واسه دوستم میخوام اولویت و تاکیدشم رو دوربینش هستش
زیر1500بهترین دوربین
g5ال جی
اس6.z5سونی وp9هواوی
اگه با باتری ضعیفg5کنار میاد بهترین دوربین رو داره جدیدترین و قوی ترینم هست پس بهترین انتخابه
اس6از بقیه قدیمی تر ولس هنوزم یکی از بهترین دوربین هارو داره
p9هم از هر نظر عالیه دوربینشم فوق العادست فقط فیلم برداریش در حد بقیه نیست
بعد g5هم بهترین انتخابz5وz5pگوشی کامل و عالیه
xهم هست که دوربینش بهتره ولی ضد اب نیست از نظر سخت افزار در حد میان ردست

سلام
دوستان دست دوم S7 چند قیمت هست؟!
اگه بتونم تا 1500 یک S7 دست دوم پیداکنم, می ارزه که بخرم؟
نو که1850.900فک کنم.کارکرده باید1600باشه
اگه1500پیدا کردی که عالیه.
گوشی که از هر نظر عالیه و یکی از بهترین و کامل ترین گوشی های بازاره اگه تمیز و بی مشکل باشه ارزش خرید داره

یعنی کله شوق من بعد از دیدن قیمت Pixel پکید!!!رسما مشت محکمی بر دهان سری نکسوس بود رفته شده هم قیمت آیفون!!!بدبختی اینه هنوز دلم میخوادش و باید بگیرم حتما.

یعنی کله شوق من بعد از دیدن قیمت Pixel پکید!!!رسما مشت محکمی بر دهان سری نکسوس بود رفته شده هم قیمت آیفون!!!بدبختی اینه هنوز دلم میخوادش و باید بگیرم حتما.
از نظر من اشتباه میکنی !
روز اول نکسوس قرار بود یک گوشی عالی با قیمت ارزون باشه اما الان چی شده ؟ هم قیمت ایفون .. از نظر رابط کاربری هم که به پای شرکت های دیگه نمیرسه .. سرعتم دیگه گذشت زمانی که اندروید در پرچمدارها هم لگ داشت !

از نظر من اشتباه میکنی !
روز اول نکسوس قرار بود یک گوشی عالی با قیمت ارزون باشه اما الان چی شده ؟ هم قیمت ایفون .. از نظر رابط کاربری هم که به پای شرکت های دیگه نمیرسه .. سرعتم دیگه گذشت زمانی که اندروید در پرچمدارها هم لگ داشت !
از اول هم همین بود دیگه خدایی نسکسو ها همیشه قیمتشون عالی بود و مشخصاته تاپی داشتن همیشه.من خودم تجربه کار با nexus 4 رو برای 8 ماه داشتم هم لوکس بود هم خیلی روون و مشخصاتش هم با پرچمدارایه اون موقع برابری میکرد .
اینکه میگی هم قیمت آیفونه ماله بازاره یارانه!!!نمیدونم داستانش چیه فقط اون نکسوسایی که LG میزد خودش با برند خودش اینجا نمایندگی وارد میکرد قیمتش خوب بود بقیه 2 برابر قیمت واقعی ارزش گذاری میشد!Nexus 6p با اون مشخصاتش که 500 دلار بود یعنی 200 دلار به بالا با بقیه پرچمدارا فرق داشت اما همین الان تو ایران زیر 1800-1900 نیست!!!ونم بعد از این همه مدت.کلا این مشکلاز جایه دیگه ایه!
این گوشی های Pixel به جز قیمت بنظرم ارزش بیشتری نسبت به بقیه دارن چون کلی ریزه کاری های اپل گونه توش هست.برای همینه من خیلی خوشم اومده چون من تنها مشکلم با آیفونا اکوسیستم محدودشه که برای من واقعا آزار دهنده هستش(نظر و استفاده شخصی)
الان مثلا دوربین این پیکسل هرچی ریویو دیدم ازش تعریف میکردن با اینکه لرزشگیر اپتیکال نداره اما همون EIS میگن از بعضی OIS ها هم بهتر عمل میکنه.یا نکته های جالبی مثل اینکه حساسیت به تاچ و روان بودنش برای اولین بار میگفتن از آیفونها بیشتر شده چیزی که نبوده تا الان البته یه سری نقد بود میگفت دقیقا در حد همونه بعضیا میگفتن بهتره.
لانچرشم با سری نکسوس فرق داره و اندروید خام نیست بلکه گوگل Pixel luncher روش گذاشته که جالب و سبکه.

• Like
Reactions: ehsanservat
بچه ها الان ایفون 7 توی جعبه اش هدفوناش بی سیمه یا با سیمه به همراه تبدیل؟ کدومشه؟

یک هدفون با درگاه Lightning هست به همراه یک تبدیل Lightning به جک 3.5 که بتونید هدفون های مرسوم بازار هم بهش وصل کنید

btw: از لحاظ Boxing واقعا یکی ا افتضاح ترین Boxing ها رو داره این iPhone 7 بین iPhone ها

• Like
Reactions: *Black Roze*

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or