راهنمایی برای خرید موبایل

یعنی امروز بعد از سالها از 4 تا 6s دیگه میخوام رسمآ با اپل خداحافظی کنم .. رسما شده باگ . مخصوصا تو IOS 10.1 که خیلی ها شاکی هستن که یکدفعه گوشیشون قفل میکنه تو نرم افزار
تو تلگرام داریم کانالارو میگردیم یهو قفل میکنه . دیگه IOS اون پایداری سابقو نداره . تیم کوک رسمآ اپلو داره نابود میکنه . اگر نوت 7 به مشکل نمیخورد . هیچ کس آیفون 7 نمیخرید

دوستان S7 بگیرم یا HTC 10 ؟
Sony Xperia XZ هم انتخاب خوبیه!گوشی جمع جوری هست!!!
ONEPLUS 3 هم هست که قیمت خوب در کنار امکاناتی که داره ارزش بالاست!!
XIAOMI MI5S PLUS هم هست اینم قیمت اش عالی هست!!6gb ram و Snapdragon 821 داره!!!

s7 با Edge جز صفحه خمیده فرق خاصی داره ؟

بین Note 5 و S7 کدومو پیشنهاد میکنید؟
نمایشگر بزرگ تر و باتری قویتر داره
از نظر ظاهر هم که خیلی زیباتره میشه گفت زیباترین گوشی بازاره

بینs7واچ تی سی10
اس7ضد اب.باتری یه کم بهتر.دوربین سریعتر
10بدنه کامل فلزی.صدا و اسپیکر بهتر.رابط سبک تر
تو بقیه بخش ها در یه حد هستن تقریبا هر دو از هر نظر عالی و کامل هستن

بین نوت5و اس 7خب نوت5ضعیف تر و قدیمی تر
اس7دوربین بهتر.درگاه کارت حافظه.ضداب.سخت افزار قویتر.
نوت5هم برتریش همون قلم و نمایشگر بزرگتر
اس7هم بعد حذف نوت7 پشتیبانی بهتری ازش میشه

میتونی صبر کنی پیکسل های گوگل وارد شن اونام عالی هستن
xiaomiهم چند روز پیش دوتا گوشی عالی معرفی کرد یکی بدون حاشیه و یکی هم طراحی شبیه نوت7با قویترین سخت افزار و قیمت زیر500دلار

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o
یعنی امروز بعد از سالها از 4 تا 6s دیگه میخوام رسمآ با اپل خداحافظی کنم .. رسما شده باگ . مخصوصا تو IOS 10.1 که خیلی ها شاکی هستن که یکدفعه گوشیشون قفل میکنه تو نرم افزار
تو تلگرام داریم کانالارو میگردیم یهو قفل میکنه . دیگه IOS اون پایداری سابقو نداره . تیم کوک رسمآ اپلو داره نابود میکنه . اگر نوت 7 به مشکل نمیخورد . هیچ کس آیفون 7 نمیخرید

من چند روزه 10 گرفتم داداش مشکی.
همه میدونن من فن htc هستم و باید بگم نبوغ کامل این برند رو تو 10 میتونی حس کنی.
دوربین گوشی بعد از اپدیت طوری شده که رفیق خودم که فن اپل بود اذعان کرد رو دستش نیست!

راجب پیکس ها متاسفانه این طور که از شواهد پیداست قیمت بالایی دارن و متاسفانه به علت عوضی بودن اکثر وارد کننده ها کلن هر چیزی اسم اپل یا اچ تی سی روش باشه رو گرونتر از حدش میفروشن.

من میخاستم پیکسل هارو بگیرم ولی خب با توجه قیمت حدودی 820 یورو با حساب سود این دزدای وطنی دیدم همین 10 همه جوره کارمو راه میندازه با 1.800

من چند روزه 10 گرفتم داداش مشکی.
همه میدونن من فن htc هستم و باید بگم نبوغ کامل این برند رو تو 10 میتونی حس کنی.
دوربین گوشی بعد از اپدیت طوری شده که رفیق خودم که فن اپل بود اذعان کرد رو دستش نیست!

راجب پیکس ها متاسفانه این طور که از شواهد پیداست قیمت بالایی دارن و متاسفانه به علت عوضی بودن اکثر وارد کننده ها کلن هر چیزی اسم اپل یا اچ تی سی روش باشه رو گرونتر از حدش میفروشن.

من میخاستم پیکسل هارو بگیرم ولی خب با توجه قیمت حدودی 820 یورو با حساب سود این دزدای وطنی دیدم همین 10 همه جوره کارمو راه میندازه با 1.800

ممنون .. با هزار بدبختی 6S 16 رو فروختم .. نمیخریدن ...
s7 گرفتم
از شکل و شمایل 10 خوشم نیومد

• Like
Reactions: SleepyTurtel

خدا را شکر یکی پیدا شد و واقعیت را گفت !
جرات نمیکنیم به یکی که فن اپل هست بگیم بالای چشمت ابرو هست

خدا را شکر یکی پیدا شد و واقعیت را گفت !
جرات نمیکنیم به یکی که فن اپل هست بگیم بالای چشمت ابرو هست

فن بازی الکی به درد نمیخوره ... من آیفون نگرفته بودم برم جلوی آیینه از خودم عکس بگیرم با آرم پشت گوشی .. خیلی ها این کار میکنن. من استفاده کننده بودم ..
IOS دیگه قابل استفاده شده و تحمل هنگاش واقعآ در آوره .. آبدیت های بیخودی میده .. دیگه اون سیستم عامل سابق نیست .. گوشیمم مشکلی نداشت ولی ابدیت های ios پشت هم باعث هنگی میشد ..آیفون 7 هم بشدت طراحیش افتضاح شده ... من سرعتی که الان روی s7 دارم میبینم روی 6S ندیدم ... به نظرم با اینکه نوت 7 افتضاح به بار آورد ولی فروش ایفون نرفت بالا .. فروش s7 , S7EDGE رفته بالا
من از گوشی زیاد استفاده میکنم ایفون روزی 4 بار تو شارژ بود ولی الان s7 رو 1 روزه نزدم شارژ

سبلام
تاپیک مشکلات گوشی نداریم تو سایت؟
من یکی از دوستام به مشکل خورده گفتم شاید اینجا به جوابش برسم.
گوشی سونی Z2 داره. گوشی رو به اندروید 5.1.1 آپدیت کزده. الان گوشیش دیگه زبان فارسی نداره, حتی تو کیبورد. میخواد بدونه چجوری میشه زبان فارسی رو دوباره داشته باشه رو گوشی؟

آخرین ویرایش:
سبلام
تاپیک مشکلات گوشی نداریم تو سایت؟
من یکی از دوستام به مشکل خورده گفتم شاید اینجا به جوابش برسم.
گوشی سونی Z2 داره. گوشی رو به اندروید 5.1.1 آپدیت کزده. الان گوشیش دیگه زبان فارسی نداره, حتی تو کیبورد. میخواد بدونه چجوری میشه زبان فارسی رو دوباره داشته باشه رو گوشی؟
باید رام خاورمیانه بزنه

فن بازی الکی به درد نمیخوره ... من آیفون نگرفته بودم برم جلوی آیینه از خودم عکس بگیرم با آرم پشت گوشی .. خیلی ها این کار میکنن. من استفاده کننده بودم ..
IOS دیگه قابل استفاده شده و تحمل هنگاش واقعآ در آوره .. آبدیت های بیخودی میده .. دیگه اون سیستم عامل سابق نیست .. گوشیمم مشکلی نداشت ولی ابدیت های ios پشت هم باعث هنگی میشد ..آیفون 7 هم بشدت طراحیش افتضاح شده ... من سرعتی که الان روی s7 دارم میبینم روی 6S ندیدم ... به نظرم با اینکه نوت 7 افتضاح به بار آورد ولی فروش ایفون نرفت بالا .. فروش s7 , S7EDGE رفته بالا
من از گوشی زیاد استفاده میکنم ایفون روزی 4 بار تو شارژ بود ولی الان s7 رو 1 روزه نزدم شارژ
حاجی هیچکدوم مشکلات شمارو بنده با 6اس ios 9 نداشتم همینطور ios 10 و 10.1 تنها ورژنی که مشکلات داشت 8 بود که از 9 به بعد اوضاع بهتر شد دوباره.
تازه با آپدیت OTA . ورژن 10 حتی از ورژن 9 هم روان تر و بهتره. مشکلات گوشیتون رابطه مستقیم با نحوه استفادتون از اوون داره وقتی اکثریت مشکلات شمارو ندارن
آیفون 5 هنوز آپدیت جدید دریافت میکنه اما خیلی از گوشی های اندروید بعد اومدن اندروید 7 هنوز منتظر اندروید 6 ان !!!
پیشنهاد بنده برای کسایی که میخوان آیفون تهیه کنن همین 6s هست چون تفاوت چشمگیری با 7 نداره و کاملاً گوشی روونی هست و ورژن 128 گیگش الان با قیمت 2.500 هم گیر میاد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: S0lid Snake
بچه ها لطفا از لحاظ بهترین انتخاب برای خرید بین این مدل های زیر یه رده بندی قرار بدید به ترتیب خوب تا بد

S6,LG V10,NOTE 5,LG G5

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

بچه ها لطفا از لحاظ بهترین انتخاب برای خرید بین این مدل های زیر یه رده بندی قرار بدید به ترتیب خوب تا بد

S6,LG V10,NOTE 5,LG G5

g5
note 5
s6
v10
جی5جدیدتره قویتره و بهترین دوربین رو داره
نوت5بهترین نمایشگر و باتری رو داره دوربینشم عالیه ولی قدیمتر و ضعیف تره ازg5مموری کارت هم نمیخوره
s6هم همون نوت5با باتری ضعیف تر و نمایشگر کوچک تر یدون قلم
v10هم از اس6پردازنده و باتری ضعیف تری داره

S6,LG V10,NOTE 5,LG G5

سلام رفیق من بین اینا الان همه رو دارم جز سامسونگ ها.
1- htc 10
2- lg g5
3- lg v 10
این رده بندی رو با توجه به تجربه خودم نوشتم واست.
البته امروزم یه موتورولا ایکس استایل گرفتم و حسابی ازش خوشم اومده . 1.450 ورژن 32 گیگ

راجب دوربین هم htc 10 بعد از اپدیت از همه بهتره.
رو این حاضرم شرط ببندم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or