راهنمایی برای خرید موبایل

من تقریبا یک ماه پیش گرفتم عالیه عالی فوق العاده

سخت افزارش نسبت به قیمتش حرف نداشت
اما متاسفانه نیست دیگه ، الان یا باید L Fino بگیرید توی اون رنج که سخت افزار ضعیف تری داره ، یا باید هزینه بیشتری بکنید و G2 Mini یا L Bello بگیرید
مدیاپردازش می گفت احتمال این که این گوشی دوباره بیاد تو بازار تقریبا 0 اه

آخرین ویرایش:
راستش برای خواهرم میخوام بخرم که اونم فقط اندروید کار میکنه.
میخوام یه چیزی باشه خیلی به پر پر نیفته! الان هوآووی 630 فکر کنم داره بعد از ی سال گوشیه خوبی بود ولی چون ورژن اندروید پایینی داشت 4.1 بود فکر کنم الان به هنگ و لگ افتاده.

3C که 4.2.2 هست و نمیدونم آپدیت براش اومده یا بعدا قرار هست بیاد یا نه ، پس باید بری سراغ L90 که شرکتی 4.4 هست ، اگر هم گیر نیومد همونطور که دوستمون گقت یا G2 mini یا L Bello باید بگیری که تا 700 قیمت بالا میره

Honor 3c یه سرو گردن از گوشی های هم قیمت خودش بالاتره.
کیفیت نمایشگر.و سرعت گوشی خیلی بهتر از بقیه ست زیر 700تومن بهترین انتخابه
من این گوشی رو با اس3مقایسه کردم از هر نظر بهتر بود بجز دوربین و اینترفیس..ولی سرعت گوشی خیلی بهتر از اس3.نمایشگر خیلی بهتری هم داره

هیچ کدوم میرفتم Z2 میگرفتم
از گوشی های سونی خوشم نمیآد خیلی خوش دست نیستن! و از همه مهم تر برای من یکی هیچ کلاس خاصی نداره(منظورم اینکه اگه کسی دستم ببینه نمیفهمه این چیه دستم!! مثل گوشی های سامسونگ که همه عین همن از اونا هم خیلی خوشم نمیآد)

حالا اقا ی سوال دیگه.
به نظر شما بین ایفون 5 و HTC One کدوم بهتره؟ شما جای من بودین کدوم رو انتخاب میکردین لطفا با دلیل بگین.
من وان.
اگه روزی بخام اپل بگیرم فقط 6+ چون حتمن باید صفحه گوشیم رزولوشن فول اچ دی باشه.

از گوشی های سونی خوشم نمیآد خیلی خوش دست نیستن! و از همه مهم تر برای من یکی هیچ کلاس خاصی نداره(منظورم اینکه اگه کسی دستم ببینه نمیفهمه این چیه دستم!! مثل گوشی های سامسونگ که همه عین همن از اونا هم خیلی خوشم نمیآد)
عزیز شما Z3 بخر اگه پشیمون شدی،خودم میخرمش.
من خودم آیفون برگشتی هستم.
واقعاً Z3 عالیه.
SONY XPERIA Z3

عزیز شما Z3 بخر اگه پشیمون شدی،خودم میخرمش.
من خودم آیفون برگشتی هستم.
واقعاً Z3 عالیه.
SONY XPERIA Z3

عزیز اگه نکته رو گرفته باشی ایشن بیشتر دنبال کلاس هستند گوشی که دو ماه دیگه پرچمدار حساب نمیشه واقعا چه کلاسی میتونه داشته باشه :D کاری به امکانات ایناها ندارم

عزیز اگه نکته رو گرفته باشی ایشن بیشتر دنبال کلاس هستند گوشی که دو ماه دیگه پرچمدار حساب نمیشه واقعا چه کلاسی میتونه داشته باشه :D کاری به امکانات ایناها ندارم
واله این گوشی Z3 برای انجام دادن کارام هستش،دیگه کلاس گذاشتن چه صیغه‌ایه؟!
خخخخخخ
مگه با آیفون 5 که مال دو سال پیش هست کلاسم میشه گذاشت؟
SONY XPERIA Z3

واله این گوشی Z3 برای انجام دادن کارام هستش،دیگه کلاس گذاشتن چه صیغه‌ایه؟!
خخخخخخ
مگه با آیفون 5 که مال دو سال پیش هست کلاسم میشه گذاشت؟
SONY XPERIA Z3

َما با پدیده کلاس گذاشتن با موبایل اشنا نیستید پس :D برای خودش ماجراها داره این کلاس گذاشتن با گوشی با ایفون دو سال پیش هم کاره یکسری افراد راه می افته :))))

آقا من تا حد نهایت 400 چی میتونم بخرم؟
کارکرده چیزی میشه پیدا کرد با این هزینه؟!
و اینکه صفحه اش بزرگ باشه

- - -ویرایش - - -

سونی SP رو کارکردش 450 میارزه؟! گوشی خوبیه بنظرم
و اینکه سونی E1 ارزش داره بخرم؟

آقا من تا حد نهایت 400 چی میتونم بخرم؟
کارکرده چیزی میشه پیدا کرد با این هزینه؟!
و اینکه صفحه اش بزرگ باشه

تا این قیمت میتونی هواوی G525 با صفحه 4.5 بگیری فکر کنم قیمتش به 400 تومن رسیده ، یا میتونی 50 یا 70 بزاری رو بودجت که به ترتیب G610 با صفحه 5 اینچ یا G730 با صفحه 5.5 اینچ بگیری ، بین اینا G525 و G610 صفحه نمایش IPS دارن ، G730 از نوع TFT هست

کارکرده خب باید بگردی گوشیایی که حول و حوش 550 هستن رو میتونی حول و حوش 400-430 بگیری مثل HTC Desire 516 ، Honor 3C

تا این قیمت میتونی هواوی G525 با صفحه 4.5 بگیری فکر کنم قیمتش به 400 تومن رسیده ، یا میتونی 50 یا 70 بزاری رو بودجت که به ترتیب G610 با صفحه 5 اینچ یا G730 با صفحه 5.5 اینچ بگیری ، بین اینا G525 و G610 صفحه نمایش IPS دارن ، G730 از نوع TFT هست

کارکرده خب باید بگردی گوشیایی که حول و حوش 550 هستن رو میتونی حول و حوش 400-430 بگیری مثل HTC Desire 516 ، Honor 3C

ممنون
الان بنظرت SP ارزش نداره کارکرده 500 بخرم؟
سونی E1 خوب نيست؟

- - -ویرایش - - -

راستی، لومیا 525، بنظرتون 400 ارزش داره؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or