راهنمایی برای خرید موبایل

دوستان
من بین این G3 , z2 موندم به نظرتون کدوم خوبه؟
این Z2 هم پک عادی و وسایل اضافی داره؟ یا نه؟
پک عادی چه وسایلی باهاش داره؟
مثل اینکه پنل(صفحه) Aو B وجود داره ؟
بعد مدلd6503 4g داره ولی d6502 نداره؟
اینا چرا مثل ادم نمیان همه رو رو یه مدل بذارند .داستان داریم
معضلی شده این خرید کردن واسه کسی!
اگر مدل خوبی مد نظر دارید بگید
ممنون

آخرین ویرایش:
سلام دوستان من میخوام یه گوشی بگیرم دیگه حداکثر تا 1200000
مهم اینه بازی های سنگین روش بیاد و برای وبگردی مناسب باشه
من خودم نظرم رو note3 neo هست
شما چی پیشنهاد میکنید ؟
روی Z2 و g2 هم نظری داشته باش
راجب وان فقط تولیدهای اولیه مشکل داشتن
من 6 ماه قبل یکی از دوستام همین گوشی خرید و مشکل بنفشی دوربین داشت
امیدوارم این مشکل نداشته باشه ولی از الان دارم هشدار بهش میدم حواسش جمع کنه
دوستان
من بین این G3 , z2 موندم به نظرتون کدوم خوبه؟
این Z2 هم پک عادی و وسایل اضافی داره؟ یا نه؟
پک عادی چه وسایلی باهاش داره؟
مثل اینکه پنل(صفحه) Aو B وجود داره ؟
بعد مدلd6503 4g داره ولی d6502 نداره؟
اینا چرا مثل ادم نمیان همه رو رو یه مدل بذارند .داستان داریم
معضلی شده این خرید کردن واسه کسی!
اگر مدل خوبی مد نظر دارید بگید
ممنون
اگر دوست داری پولت نگه داری Z2
اگر مهم نیست g3
اون وسایل جانبی هم اگر میخوای روش باشه باید بری نمایندگی اصلی در غیر این صورت دنبالش نگرد چون مغازه دارها یا برش می دارند یا قیمت گوشی به بهونه داشتن وسایل جانبی گرون تر بهت میندازن
گوشی ها مدل های مختلف وجود داره چون برای کشورهای مختلف زده میشه .. شما بهتر هست نمایندگی اصلی بری ( نه این مغازه ها که همه خودشون نماینده معرفی میکنند ) و سوال بگری چه مدلی از گوشی g3 یا z2 وارد ایران شده مثلا زمان G pro که من گرفتم مدل جهانیش e985 بود اما برای ایران e988 اومد که کیفیت بهتری داشت .. فکر کنم توی سایت هم بتوین پیدا کنی
بین سه تا گوشی موندم
z3-note 4-iphone 6 plus
خودم بیشتر تو فکر iphone هستم ولی میگن کیفیت تصویرش پایینه
شما میگین کدوم بهتره؟
بهترین کیفیت صفحه نمایش در حال حاضر برای Note 4 هست و اگر مشکل مالی نداری در خریدش 1% هم شک نکن !

آخرین ویرایش:
گوشی one E8 دو نوع داره که یکی با پردازنده 2.3 هست و اون یکی با پردازنده 2.5 چه فرقی دارن ؟کدوم رو بگیرم بهتره؟
پردازنده 2.5 مدل دو سیم کارتشه و 2.3 تک سیم.
بنظرم همون تک سیم و 2.3 و ساخت تایوانشو بگیر.
نگاه به عدد باطری هم نکن باطریش عالی جواب میده.

سلام دوستان دارم فردا می رم با نوت4 کار کنم یه چند تا مغازه پیدا کردم که گوشی هارو برای استفاده عموم می زارند چون تو مشهد تا حالا این مدلی ندیده بودم بازار موبایل هم که تو تهران چند تا سوال داشتم
از دوستان کسی نمایندگی رسمی سامسونگ تو مشهد برای موبایل خریدن نمیشناسه
بعد به جز نوت4 کدو موبایل های همرده شو با هاشون کارکنم می خوام موقع خرید پشیمون نشم

سلام دوستان دارم فردا می رم با نوت4 کار کنم یه چند تا مغازه پیدا کردم که گوشی هارو برای استفاده عموم می زارند چون تو مشهد تا حالا این مدلی ندیده بودم بازار موبایل هم که تو تهران چند تا سوال داشتم
بعد به جز نوت4 کدو موبایل های همرده شو با هاشون کارکنم می خوام موقع خرید پشیمون نشم
الان بهترین گزینه همین هست

برو احمد آباد از هر چیزی بیشتر چشمت به نمایندگی های سامسونگ میخوره:|

برو احمد آباد از هر چیزی بیشتر چشمت به نمایندگی های سامسونگ میخوره:|
سلام ممنون امروز رفتم احمد اباد و تقی اباد و چند تا مغازه رفتم و بانوت4 و چند تا تبلت و البته ایفون فایو اس کار کردم و یه ویدیو هم در حد دو دقیقه با نوت4 دیدم می تونم بگم کیفیت صفحش عالیه دیگه بعد نوت4 می رفتم سمت هر گوشی حالم ازش بهم می خورد چون هیچ کدوم اون کیفیت نوت4 رو نداشتند

بچه ها من خودم خیلی جستجو کردم ولی میخوام از شماها هم ی کمکی بگیرم.
گوشی تا 600 یا نهایت 650 چی خوبه؟ برای کسی میخوام بگیرم میخوام که حداقل 1 سال کار کنه.
برند هم سامسونگ ،ال جی، هوآووی، حالا دیگه خیلی مهم نیست.

بچه ها من خودم خیلی جستجو کردم ولی میخوام از شماها هم ی کمکی بگیرم.
گوشی تا 600 یا نهایت 650 چی خوبه؟ برای کسی میخوام بگیرم میخوام که حداقل 1 سال کار کنه.
برند هم سامسونگ ،ال جی، هوآووی، حالا دیگه خیلی مهم نیست.

تا این قیمت از نظر من این 3 تا بهترین انتخاب ها هستن

Lumia 630
LG L90
Huawei Honor 3C

وینفونها تو این رنج خیلی خوبن، کارایی و سرعت خوبی دارن ، فقط از لحاظ گستردگی نرم افزار و راحتی استفاده (این یکی نظر خودمه) به اندروید نمیرسه

در کل من بهترین انتخاب رو Honor 3C میدونم ، درسته امکانات نرم افزاریش از L90 کمتره اما صفحه نمایش بهتر و رم بیشتر داره که همین دو تا تجربه استفاده رو خیلی بهتر میکنن

تا این قیمت از نظر من این 3 تا بهترین انتخاب ها هستن

Lumia 630
LG L90
Huawei Honor 3C

وینفونها تو این رنج خیلی خوبن، کارایی و سرعت خوبی دارن ، فقط از لحاظ گستردگی نرم افزار و راحتی استفاده (این یکی نظر خودمه) به اندروید نمیرسه

در کل من بهترین انتخاب رو Honor 3C میدونم ، درسته امکانات نرم افزاریش از L90 کمتره اما صفحه نمایش بهتر و رم بیشتر داره که همین دو تا تجربه استفاده رو خیلی بهتر میکنن
راستش برای خواهرم میخوام بخرم که اونم فقط اندروید کار میکنه.
میخوام یه چیزی باشه خیلی به پر پر نیفته! الان هوآووی 630 فکر کنم داره بعد از ی سال گوشیه خوبی بود ولی چون ورژن اندروید پایینی داشت 4.1 بود فکر کنم الان به هنگ و لگ افتاده.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or