راهنمایی برای خرید موبایل

من چند صفحه پیش در مورد Asus Fonepad 6 سوال پرسیدم که یکی از دوستان جواب داد :دی حالا این آشنای ما زوری (!) یکی از اینا رو به من داده. اگه کسی باهاش کار کرده بگه گوشی رو بردارم یا اینکه بهش پس بدم. چون نوع پول گرفتنش خیلی خوبه (قراره 4 یا 5 ماه دیگه پولش رو بگیره) دارم وسوسه میشم :دی الان دقیقا تو بازار چقدر هست این گوشی؟

من چند صفحه پیش در مورد Asus Fonepad 6 سوال پرسیدم که یکی از دوستان جواب داد :دی حالا این آشنای ما زوری (!) یکی از اینا رو به من داده. اگه کسی باهاش کار کرده بگه گوشی رو بردارم یا اینکه بهش پس بدم. چون نوع پول گرفتنش خیلی خوبه (قراره 4 یا 5 ماه دیگه پولش رو بگیره) دارم وسوسه میشم :دی الان دقیقا تو بازار چقدر هست این گوشی؟
آقا این قیمتش باید حدود 950باشه. مشخصات خوبی داره مثلا صفحه بزرگف باطری 3300 میلی آمپر، دوربین 13، پردازنده دوهسته ایی اتم خوبیش اینکه تو کار های سنگین به چند هسته تقسیم میشه برای همین پردازشش تا مدتی میره بالا که این یه مزیت هست براش. فکر کنم مدل 16 و 32 گیگش 2گیگ رم پردازشی داره ولی 8 گیگش 1گیگ رم پردازشی.
دمتون گرم که جواب دادین چند تا سوال دیگه دارم :
1.این htc one وقتی مثلا باهاش gta san anders بازی کنی خیلی داغ میشه ؟ چون من گوشی htc sensetion xe داشتم خیلی گوشی خوبی بود با اینکه dual core و رمش 760 مگ بود باهاش need for speed most wanted میزدم :) (15 دقیقه) خیلی داغ میشد (که طبیعیه) میخواستم بدونم وان خیلی داغ میکنه؟
2.مثل اینکه 3 مدل داره کدومش بهتره ؟اگه خواستم بخرم ؟
3.باتری اچ تی سی وان با وای فای روشن چقدر میتونه روشن بمونه ؟کلا باتریش چطوریاس؟
4.کیفیت بدنه g2 از گوشی های سامسونگ بهتره ؟ اصلا جی 2 کیفیت بدنش خوبه ؟
5.جی2 رو من شنیدم 900 مگ رم آزاد داره این مقدار برای بازی هایی مثل modern combat مشکل ساز نمیشه ؟
ببخشید اینقدر سوال میکنم:d
1.خوب طبیعی هست که باید داغ کنه چون بدنه آلمینیومی داره وباعث میشه گرمارو بیشتر دف کنه البته برای سخت افزار هم خوبه این جوری باعث نمیشه اجزای داخلی تحت فشار گرما باشن.
2.الان ی مدلش هم هست که 4G رو ساپورت میکنه. شما بیشتر سعی کن مدل Made in Taiwan رو بگیری. و دوربین رو چک کن از یه محیط سیاه عکس بگیر توی این عکس سیاه نباید هیچ حاله بنفشی باشه اگه بود حتما همون جا عوضش کنید.
3.قدیم که باطریش نهایت ی روز بود ولی الان با اندروید کیتکت بهتر شده البته 13 دی هم اندروید 5 براش میاد دیگه فکر کنم باطریش خیلی بهینه بشه.
4.کیفیت بدنه جی2 هم نمیشه گفت از سامسونگ بهتره یا نه ولی خوب من خودم چون دارم بهتون میگنم که بدون قاب ژله ایی اصلا نمیشه از گوشی استفاده کرد چون خیلی سره! روی فرش، میز و توی دست سره باید مواظب بود ولی با ی قاب راحت میشه کار کرد.
5.من مودرن کمبت 4 رو باهاش بازی کردم مشکل خاصی نداشت فقط فکر کنم ی بار پرید بیرون اونم به خاطر مشکلات کرک بازی هست وگرنه تو بازی لگ نداشت.
در آخر هم توی رنگ های One من به شما رنگ Gold رو پیشنهاد میدم چون بسیار بسیار شیک و قشنگه.

همون موقع هم گفتم اگه با سایز گوشی مشکل نداری با تقریبا همین قیمت (فکر کنم 1 تا 1100 هست) میتونی Z Ultra برداری که بهتر هست ، حالا به جای اینکه الان بخری 5 ماه دیگه بخر که مثل همین شرایط بشه :d عکسش هم که گذاشتم تفاوت قسمت جلویی که خیلی بیشتر نیست و از عرض هم باریکتره و سخت افزار بهتری هم داره

این LG G3 داره
otg ؟
این کیفش چقدره؟اورج یا فرعی؟
بله داره
برو نمایندگی رسمی بخر شاید کاور رایگان هم بهت دادن
الان سایت معروفه دیدم هدست رایگان هم میده 1600 مدل 16 گیگ 4 رنگ هم موجود داره

در مورد پشتیبانی از فرمت ها هم پرسیدی ربطی به خود گوشی نداره ربط به کدک هایی داره که نصب شده ... mx player اکثر فرمت ها پشتیبانی میکنه

بله داره
برو نمایندگی رسمی بخر شاید کاور رایگان هم بهت دادن
الان سایت معروفه دیدم هدست رایگان هم میده 1600 مدل 16 گیگ 4 رنگ هم موجود داره

در مورد پشتیبانی از فرمت ها هم پرسیدی ربطی به خود گوشی نداره ربط به کدک هایی داره که نصب شده ... mx player اکثر فرمت ها پشتیبانی میکنه
یکی هست 1500 میفروشه 32 گیگ فقط سفید .فکر کنم قیمتش خوبه باشه
البته پک عادی یعنی بدون کاور وهدست بلوتوث و بدون گارانتی
اره میدونم گفتم بدون نسب کردن برنامه

یکی هست 1500 میفروشه 32 گیگ فقط سفید .فکر کنم قیمتش خوبه باشه
البته پک عادی یعنی بدون کاور وهدست بلوتوث و بدون گارانتی
اره میدونم گفتم بدون نسب کردن برنامه
اگر گارنتی برات مهم نیست همینو بگیر که قیمت خوبی میگه .. البته گارانتی در ایران یعنی پول بیشتر گرفتن از مشتری !

باتری nexus 5 چطوریه مصرفش ؟ آخه شنیدم خیلی داغونه باتریش.
البته مثل اینکه تو اندروید 5 بهتر شده
من به مدت 3ماه گوشی اصلیم بود کلا با استفاده مداوم 4 ساعت Screen on time می‌داد، روزی حداقل 2 بار شارژش می‌کردم،
بستگی به استفاده‌ات می‌تونه گوشی مناسبی باشه از نظر باتری

Sent from my iPhone 6 Plus

من یکم پرسو جو کردم دیدم گوشی one E8 هم قیمت ONE هست به نظرتون بهتره که یکم بودجه رو بیشتر کنم E8 بگیرم ؟
ساپورت E8 خوب هست ؟ به خاطر این میپرسم که پرچمدار نیست:)
این مثل one که مشکل بنفشی دوربین داره ، مشکلی داره که اگه خواستم بخرم قبلش یه چک کنم ببینم درسته یا نه ؟

من یکم پرسو جو کردم دیدم گوشی one E8 هم قیمت ONE هست به نظرتون بهتره که یکم بودجه رو بیشتر کنم E8 بگیرم ؟
ساپورت E8 خوب هست ؟ به خاطر این میپرسم که پرچمدار نیست:)
این مثل one که مشکل بنفشی دوربین داره ، مشکلی داره که اگه خواستم بخرم قبلش یه چک کنم ببینم درسته یا نه ؟
راجب وان فقط تولیدهای اولیه مشکل داشتن و بگردی مدل بدون مشکل بنفشی هم زیاده تو بازار.
e8 گوشی خوبیه و هم سخت افزاری هم صفحه نمایش و دوربین بهتره.
کارت حافظه هم یه دلیل برتری دیگشه و همین طور دوسیم بودنش.البته مدل تک سیمش هست.
اگه قصد خریدشو داشتی حتمن به فروشنده بگو من مدلی رو میخام که امکان اپدیت تو گزینه های گوشی باشه چون یسری وارد کردن مثل اینکه که این قابلیت تو گوشی نیست و باید از طریق کامپیوتر اپدیت بشه.
چون جز وان ها هم هست براش اپدیت میاد.
ولی تفاوت قیمتیش با وان حدوده 150 تومنه ها تو بی گارانتی ها.

سلام دوستان من میخوام یه گوشی بگیرم دیگه حداکثر تا 1200000
مهم اینه بازی های سنگین روش بیاد و برای وبگردی مناسب باشه
من خودم نظرم رو note3 neo هست
شما چی پیشنهاد میکنید ؟

بین سه تا گوشی موندم
z3-note 4-iphone 6 plus
خودم بیشتر تو فکر iphone هستم ولی میگن کیفیت تصویرش پایینه
شما میگین کدوم بهتره؟

ایفون یکی از با کبفیت ترین نمایشگر ها رو داره چرت میگن
نوت4بگیربهتره از اون دوتا بعد زی3
ایفون انتخاب اخرت باشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند