راهنمایی برای خرید موبایل

خب بعد از پیچوندن Asus (!) تصمیم گرفتم یه گوشی نهایتا 5 اینچ بگیرم :دی نظر خودم روی HTC هست، بودجه هم دیگه نهایتا 1300، کدوم مدلش رو بگیرم بهتره؟ اول از همه جنس بدنه خیلی مهمه واسم، بعدش هم کیفیت صفحه نمایش و بازی، البته نه بازی های سنگین و این چیزها. دوربین هم چندان مهم نیست واسم. با همین مشخصاتی که گفتم یه گوشی از سری Lumia هم معرفی کنید خوبه، شاید رفتم سراغ Windows Phone :دی
من خودم چند ماهه Lumia 930 دارم ، خیلی راضیم ویندوز واقعا روون و خوبه و همه ی لومیاها خوشگل ـن و همشون تقریبا به یه اندازه روونن
سعی کن لومیا اگه گرفتی رمش 512 و پایین تر نباشه ، و این که یه سری از برنامه ها تو استور ویندوز واقعا مشکل دارن و ناقصن و کلا اگه واسه بازی و برنامه میخوای حتما باید یه تبلت یا گوشی ios یا اندرویدی کنارش داشته باشی
به نظرم یا میتونی لومیا 830 بخری یا 925

خب بعد از پیچوندن Asus (!) تصمیم گرفتم یه گوشی نهایتا 5 اینچ بگیرم :دی نظر خودم روی HTC هست، بودجه هم دیگه نهایتا 1300، کدوم مدلش رو بگیرم بهتره؟ اول از همه جنس بدنه خیلی مهمه واسم، بعدش هم کیفیت صفحه نمایش و بازی، البته نه بازی های سنگین و این چیزها. دوربین هم چندان مهم نیست واسم. با همین مشخصاتی که گفتم یه گوشی از سری Lumia هم معرفی کنید خوبه، شاید رفتم سراغ Windows Phone :دی
با 1.290 میتونی e8 تک سیمشو بخری.
سنگین ترین بازیها رو هم از پسش بر میاد.

تا این رنج قیمت

Z2 , One m7 , One Max , One E8

اولویت اولت رو دارن

واسه وینفون یا یکم بزار رو بودجتُ 830 بگیر یا با هزینه کمتر 925 بگیری پردازندش 2 هسته ای هست اما وینفون رو 2 هسته ای ها هم خیلی خوب و روون اجرا میشه و مشکلی با انتظاراتت هم نداره ، فکر میکنم 730 و 735 هم تو همین رنج قیمت "1300" باشن (البته دقیق نمیدونم) اینها هم انتخابای خوبی هستن

--

پیشنهاد خودم Z2 ، کیفیت ساخت و بدنه خوبی داره و از سطح انتظاراتت هم خیلی خیلی بالاتره

بعد اون E8 ، درسته پلاستیکه اما باز هم کیفیت خوب و سخت افزار قدرتمندی داره

تا1300بهترین انتخاب زی2و ال جی جی2
برند چینی هم هواوی میت7 و انر6هم میتونی بگیری
میت7نقد های خیلی خوبی گرفته و یکی از بهترین گوشی های 2014
انر6هم رو کاغذ بی رقیبه با قیمت1میلیون در عمل نمیدونم:دی

- - -ویرایش - - -

عاقا چرا این ویندوز فون های نوکیا رو پیشنهاد میدین؟؟واقعا ارزش خرید داره؟؟
الان830قیمت یه اس5یا نوت3رو داره ولی در حد گرند2.

اگه فقط از برند htc میخواید به نظرم One 2013 از همه بهتره. مخصوصا رنگ طلایی

- - -ویرایش - - -

تا1300بهترین انتخاب زی2و ال جی جی2
برند چینی هم هواوی میت7 و انر6هم میتونی بگیری
میت7نقد های خیلی خوبی گرفته و یکی از بهترین گوشی های 2014
انر6هم رو کاغذ بی رقیبه با قیمت1میلیون در عمل نمیدونم:دی

- - -ویرایش - - -

عاقا چرا این ویندوز فون های نوکیا رو پیشنهاد میدین؟؟واقعا ارزش خرید داره؟؟
الان830قیمت یه اس5یا نوت3رو داره ولی در حد گرند2.
اول اینکه برند نوکیاست:d دوم اینکه برنامه های نوکیا خیلی بهترن(اختصاصی فقط مال لومیاست وینفون های دیگه ندارن) سوم ماکروسافت پشتشه از برند نوکیا بگیری انگار داری از خود ماکروسافت میگیری و در آخر کیفیت ساخت بعضی از مدل هاش بهتره و مدل های خیلی زیادی نسبت به برند های دیگه داره.

الان شما داری قیمت احمقانه830و730روتو ایران با اینا توجیه میکنی؟؟دورببن مخفیه؟؟:دی
قیمت830.نزدیک1500.مشخصاتش در حد یه میان رده 700تومنی اندروید.
میخوان از ماکروسافت هم اپل2بسازن تو ایران چند نفر مثل شما حاضر باشه انقد پول برا این گوشی بده دیگه حله:دی
قیمت احمقانه این گوشی هارو با هیچ نمیشه توجیه کرد.

الان شما داری قیمت احمقانه830و730روتو ایران با اینا توجیه میکنی؟؟دورببن مخفیه؟؟:دی
میخوان از ماکروسافت هم اپل2بسازن تو ایران چند نفر مثل شما حاضر باشه انقد پول برا این گوشی بده دیگه حله:دی
فکر کنم ایشون فکر کردن که گفتین چرا وین فون های HTC رو نمی گید:دی
ولی اصولا 830 باید 380-400 دلار باشه، که قیمتش از S5 و ... کمتره. توی ایران اینجوری شده.
پ.ن: سخت افزارش شاید زیاد گولاخ نباشه، ولی همین هم گولاخ های اندرویدی رو نابود میکنه;;):d

آقا بیا بزن مارو....:|
شما سوال کردی چرا فقط وینفون های نوکیارو پیشنهاد میدین منم براتون توضیح دادم. آخه چی گیر من میاد که از اینا براتون تعریف کنم وگرنه من خودم اهل وینفون نیستم اگرم بخوام روزی بخرم پول ی وینفون 1.400 یا اصلا 1.800 رو میدم ی اندروید پرچم دار یا ی ایفون میگیرم.
الان میگه که آخه چرا پول برای ایفون میدین ندین الکیه:d

تا حالا ویندوزفون دستت گرفتی که این طور در موردش قضاوت میکنی ؟
یا این که اصلا میدونی چرا اندروید نیاز به سخت افزار قوی تر نسبت IOS و ویندوزفون داره ؟

در مورد ویندوزفون بگم بزرگترین مشکلش اینه مثلا Line ، تایم لاین نداره .
و اینجور نقص ها . برنامه های کاربردیش خوبن اما بخوبی آندروید و ios نیست .
اما سیستم عامل روونی داره و قشنگه و کار کردن باش لذت بخش !
بنظر منم بهتره روی بودجت بزاری 930 بخری (1500) ، وگرنه تو این رنج سونی z2 گزینه بهتری هست ! نکسوس 5 هم میتونی در نظر بگیری .

عاقا قیمت این گوشی ها تو ایران احمقانست و اصلا ارزش خرید.نداره گفتم که اصلا مهم نیست ویندوز فون چقدر بهتر از اندروید سریعتر یا..مهم نیست قیمت انقد بالاست که نمیشه درموردش بحث کرد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or