راهنمایی برای خرید موبایل

سلام مسعود جان با هنذفری کار میکنه
آقا بابک دوربین جلوی M8 چه طوریاست عکس های سلفی خوبی میشه باهاش گرفت؟
الان بابام و دادشم ایفون 5S و 5 دارن لامصب اصلا روز و شب حالیش نمیشه باهاش میشه تو هر شرایطی عکس انداخت. حالا میخوام بببینم مال M8 که 5 مگاپیکسل هست چه طوریاست؟
آخه بین خرید 5S و M8 موندم.

الان بابام و دادشم ایفون 5S و 5 دارن لامصب اصلا روز و شب حالیش نمیشه باهاش میشه تو هر شرایطی عکس انداخت. حالا میخوام بببینم مال M8 که 5 مگاپیکسل هست چه طوریاست؟
محسن جان قول میدم ارضات کنه.تو انتخاب این دوتا شکن نکن ام 8

قول میدم ارضات کنه.بدون بروبرگرد ام 8 اصلا یک ررصدم به اس 5 شک نکن

قول میدم ارضات کنه.بدون بروبرگرد ام 8 اصلا یک ررصدم به اس 5 شک نکن
نه من منظورم ایفون 5S و M8 هست.
از طرفی ایفون برام ی چیز جدیده و چون بابام داره دوربینشو دیدم مطمئن هستم! البته من دوربین پشتی M8 رو دیدم به نظرم خوب بود ولی فقط میخوام چیزی که میخرم دوربین جلوی خوبی داشته باشه و کیفیت بدنه خوب

دوستان بین این گوشی ها کدوم مناسبتر هست:
S5 G3 Z2
برام دوربین /رون کارکردن /شیک بودن و مقاوم بودن /باطری و وبگردی مهمه .زیاد برا بازی های سنگین نمیخوام.(میخوام یه گوشی داشته باشم که حداقل 4 یا 5 سال برام کار کنه چون زیاد اهل تعویض زود به زود گوشی نیستم)
اگه گوشی دیگه توی این رنج قیمت ها هست که مناسبه هم معرفی کنید.
راستی این حسگر اثر انگشت سامسونگ فقط برا باز کردن قفل صفحه هست یا میشه برنامه ها و قسمت های دیگه رو هم باهاش قفل کرد.

دوستان بین این گوشی ها کدوم مناسبتر هست:
S5 G3 Z2
برام دوربین /رون کارکردن /شیک بودن و مقاوم بودن /باطری و وبگردی مهمه .زیاد برا بازی های سنگین نمیخوام.(میخوام یه گوشی داشته باشم که حداقل 4 یا 5 سال برام کار کنه چون زیاد اهل تعویض زود به زود گوشی نیستم)
اگه گوشی دیگه توی این رنج قیمت ها هست که مناسبه هم معرفی کنید.
راستی این حسگر اثر انگشت سامسونگ فقط برا باز کردن قفل صفحه هست یا میشه برنامه ها و قسمت های دیگه رو هم باهاش قفل کرد.
اگه میخوایید گوشی رو سه چهار سال داشته باشید به نظر من دور سامسونگ S5 رو خط بکشید چون رابط کاربریش اینقدر سنگین میشه که لگ توش میافته.
Z2: دوربین قوی داره البته اگه 20مگا رو رو حالت دستی بشینید تنظیم کنید، ضد آبه، صدا استریو خوبی داره، جنس بدنه بهتری داره(سونی از شیشه هست ولی الجی و سامسونگ پلاستیک)، رم 3 گیگ داره ولی S5 دو گیگ داره و جی3 مدل 32 گیگ 3 گیگ داره، صفحه نمایش خوبی داره ولی به جذابی S5 نیست، باطری عالی داره.
G3:دوربین قوی با فوکوس خیلی سریع تر،جنس بدنه خوبی داره،رابط کاربری باحال و با امکانات زیادی داره، صفحه نمایش عالی داره، باطری متوسط.
S5: بهترین دوربین بین سه تا، باطری خوب، جنس بدنه نه چندان خوب،پردازنده قوی، سنسور های مختلف و...
اگه جنس بدنه هم مهمه براتون M8 رو حتما ببینید.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or