راهنمایی برای خرید موبایل

تو این رنج قیمت چیزه بهتری پیدا میشه ؟
کلا میانرده ها بیشترشون از چیپ 400 کوالکام بهره میبرند و مشخصات داخلیشون یکسانه.
تو این رنج هم C3 سونی میتونه گزینه خوبی باشه.صفحه نمایشش خیلی بهتری داره و دوربینشم اندکی بهتر از گرند 2 هست.
از ال جی میتونی G3 Beat انتخاب کنی صفحه اونم IPS هست و طراحیش شبیه G3 .

اگه درست بگم بسته به گارانتی دار بودن و شرگت گارانتی کننده و ... بین 750 تا 850 هست (Grand 2)

اینها انتخابای دیگه هستن

Huawei Honor 3X G750
Sony Xperia C3 & T2

برتری که نسبت به اون گوشی دارن صفحه نمایششون هست که از نوع IPSـه

در رابطه با آپدیت به اندروید 5 هیچکدومشون هم اطلاع ندارم چون شرکتا اعلام نکردن

اما اندورید 5 برای مدل Galaxy Grand Prime احتمال بیشتری داره بیاد ، چون هم گوشیه جدیدتریه و هم اینکه پردازنده 64 بیت داره (البته اغلب میانرده ها از سوی شرکتا حمایت چندانی نمیشن)

نظرتون درباره p6 چیه ؟

خوب بچه ها سلام
ما هم بالاخره تصمیم رو گرفتیم رفتیم M8 خریدیم.:>:d
از آقا بابک هم تشکر میکنم بابت راهنمایی.
اما بریم سراغ بررسیش:
اول از همه من به خاطر خرید سامسونگ آلفا رفته بودم ولی بعدش وقتی که رفتم غرفه htc با M8 کار کردم اصلا یه چیز دیگه ایی بود، خلاصه رنگ خاکستری دوئل سیمش رو خریدم 1900 با گارانتی یاس.
حدود دو روزه گوشی رو گرفتم به قدری عاشق طراحی و کیفیت ساخت این گوشی شدم که همش هی از قابش درش میارم همین جوری از پشت نگاهش میکنم. (عاشق اون جمله کنارشم Made in Taiwan By HTC Company:d)
وقتی گوشی رو خریدم اولین کاری که کردم با دوربینش کار کردم. آقا بابک هم راست میگه دوربینش اصلا بد نیست فقط باید رو نقطه های کم نور فوکوس کنید. یعنی چی؟
مثلا وقتی که خریدم دوربین در حالت عادی برای اینکه تمامی جزیات روشن بیافته هرچی نور رو جذب میکنه! برای همین تصویر ثبت شده پر رنگه ولی کافیه شما یا سمت منبع نور یا سمت تاریک ترین مکان فوکوس کنید دوربین درست میشه عالی عکس میگیره(یکی از رفیقام نوت4 خریده حالا نسبت به اون عکس میگیرم برای مقایسه)
جالب بود برام دوربین این گوشی Slow Motion هم ضبط میکنه ولی نه ب خوبی ایفون چون فریم به فریم اسو ضبط میکنه ولی بازم خوبه که داره. حالت FHD 60 fps هم داره که خیلی کیفیت خوبی داشت ولی خیلی هم حجم میگیره.
کیفیت صفحه عالی داره زیر نور خورشید خوانا خوانا هست و رنگ های رو خیلی طبیعی نشون میشه.
اما میریم سراغ اسپیکر هاش:x جدای از حجم صداش که گوشی های الان جلوش زانو میزنن کیفیت عالی داره شرط میبندم با هندزفری خودش و با صدای آخرش شما نمیتونید یه آهنگ بیس دار رو تا آخر گوش کنید به قدری بیس قوی و کیفیت و بلندی زیادی داره سرتون درد میگیره.
دیگه همتون هم که سنس رو میشناسید خیلی مدرنه و شیکه بهتر از رابط های کارتونی الجی و سامسونگه و خیلی خیلی هم سریعه!
در آخر کسیکه به فکر یه گوشی لوکسه و برای موسیقی میخواد این عالیه! چون تا الان هرکی دستم دیده واقعا از طراحی و جنس این گوشی خوشش اومده.
من الان این قدر ازش خوشم اومده که میخوام مثل بابک جان اسممو عوض کنم بزارم M8:d

دوستان من یک Sony Xperia Z1 دارم و یک انسان خودی بمن پیشنهاد داد که یک اپل 4 بمن میده و گوشیمو میگیزه !
از لحاظ ساخت میدونم اپل قدیمیتر است ! همینطور دوربینش پایینتر میخواستم ببینم ارزش داره این کار و بکنم یا خیر ؟

دوستان من یک Sony Xperia Z1 دارم و یک انسان خودی بمن پیشنهاد داد که یک اپل 4 بمن میده و گوشیمو میگیزه !
از لحاظ ساخت میدونم اپل قدیمیتر است ! همینطور دوربینش پایینتر میخواستم ببینم ارزش داره این کار و بکنم یا خیر ؟

به هیچ عنوان !!! سوای از اینکه Z1 مسلما قویتر و بروزتر هست (از لحاظ کیفیت ساخت هم که کم نداره) به نظرم دیگه 4S هم ارزش خرید نداره چه برسه به 4

نظرت راجب p7 وe mat7 چیست :دی ؟

P7 باهاش کار کردم ، کیفیت ساخت و صفحه نمایش خیلی خوبی داره ، پردازندش نسبت به بقیه پرچمدارا ضعیفتره ولی از پس بیشتر بازیا بر میاد، نرم و روون بود و لگی ندیدم البته حداقل 20-100 بیشتر باید هزینه کنی (حدود 70-950 هست)

Mate 7 که خیلی خوبه فقط نمیدونم تو بازار ایران اومده یا نه اما اگر هم بیاد قیمت بالایی خواهد داشت

خوب بچه ها سلام
ما هم بالاخره تصمیم رو گرفتیم رفتیم M8 خریدیم.:>:d
از آقا بابک هم تشکر میکنم بابت راهنمایی.
اما بریم سراغ بررسیش:
اول از همه من به خاطر خرید سامسونگ آلفا رفته بودم ولی بعدش وقتی که رفتم غرفه htc با M8 کار کردم اصلا یه چیز دیگه ایی بود، خلاصه رنگ خاکستری دوئل سیمش رو خریدم 1900 با گارانتی یاس.
حدود دو روزه گوشی رو گرفتم به قدری عاشق طراحی و کیفیت ساخت این گوشی شدم که همش هی از قابش درش میارم همین جوری از پشت نگاهش میکنم. (عاشق اون جمله کنارشم Made in Taiwan By HTC Company:d)
وقتی گوشی رو خریدم اولین کاری که کردم با دوربینش کار کردم. آقا بابک هم راست میگه دوربینش اصلا بد نیست فقط باید رو نقطه های کم نور فوکوس کنید. یعنی چی؟
مثلا وقتی که خریدم دوربین در حالت عادی برای اینکه تمامی جزیات روشن بیافته هرچی نور رو جذب میکنه! برای همین تصویر ثبت شده پر رنگه ولی کافیه شما یا سمت منبع نور یا سمت تاریک ترین مکان فوکوس کنید دوربین درست میشه عالی عکس میگیره(یکی از رفیقام نوت4 خریده حالا نسبت به اون عکس میگیرم برای مقایسه)
جالب بود برام دوربین این گوشی Slow Motion هم ضبط میکنه ولی نه ب خوبی ایفون چون فریم به فریم اسو ضبط میکنه ولی بازم خوبه که داره. حالت FHD 60 fps هم داره که خیلی کیفیت خوبی داشت ولی خیلی هم حجم میگیره.
کیفیت صفحه عالی داره زیر نور خورشید خوانا خوانا هست و رنگ های رو خیلی طبیعی نشون میشه.
اما میریم سراغ اسپیکر هاش:x جدای از حجم صداش که گوشی های الان جلوش زانو میزنن کیفیت عالی داره شرط میبندم با هندزفری خودش و با صدای آخرش شما نمیتونید یه آهنگ بیس دار رو تا آخر گوش کنید به قدری بیس قوی و کیفیت و بلندی زیادی داره سرتون درد میگیره.
دیگه همتون هم که سنس رو میشناسید خیلی مدرنه و شیکه بهتر از رابط های کارتونی الجی و سامسونگه و خیلی خیلی هم سریعه!
در آخر کسیکه به فکر یه گوشی لوکسه و برای موسیقی میخواد این عالیه! چون تا الان هرکی دستم دیده واقعا از طراحی و جنس این گوشی خوشش اومده.
من الان این قدر ازش خوشم اومده که میخوام مثل بابک جان اسممو عوض کنم بزارم M8:d
خداروشکر بهترین انتخاب کردی.سنس حتی از ios هم سریع تر.مبارکت باشه محسن جان

بچه ها یه راهنمایی میکنید...؟ بین HTC One M8 و Sony Xperia Z3 به نظرتون کدوم رو انتخاب کنم؟
اگه لطف کنید و راهنمایی کامل بکنید خیلی ممنون میشم.
یکی از سخت ترین انتخاب ها.
البته z3 حدوده 450 تومن گرونتره.
ولی جز دوربین برتری خاصی به m8 نداره و اون برتری 1 گیگ رم هم به خاطر سبک بودن سنس محسوس نیست.
هر دو عالی هستند و بنظرم سلیقه و ظاهر میتونه تو انتخاب تاثیر گذار باشه.

سلام . با دیدن گوشی یکی از دوستانم که HTC 8x بود و به 8.1 اپدیت کرد دوباره دلم هوای win phone کرده :d . تصمیم گرفتم واسه یه مدت از عشقم blackberry خداحافظی کنم :d
البته خودم حدود 2 سال پیش گوشی win8 داشتم تجربه متفاوت و جالبی بود ولی خدایی win8 فاجعه بود فقط رابط کاربری متفاوت و مدرنی داشت ولی کارایی در حد صفر . تو این 2 سال اتفاق های خوبی افتاده واسه win phone مخصوصا اومدن instagram. البته هنوز تو نسخه beta هشت ماه پیش گیر کرده ولی باهاش کار کردم مشکلی ندیدم خدا رو شکر. امروز یه سر به بازار زدم یه قیمتی پرسیدم و یه نیم نگاهی به گوشی ها انداختم.نکته جالت اینجاست اکثر فروشنده ها تا فهمیدن میخوام بالای یک تومن واسه گوشی هزینه کنم به هیچ عنوان گوشی ویندوزی رو پیشنهاد نمیدادن و میگفتن اصلا طالب نداره و فلان هست . بعدش از اونور قیمت های بسیار تخیلی داشتن . اخه چه طور گوشی که اصلا طالب نداره انقدر قیمتش از قیمت واقعیش بالا تر هست ؟؟؟ مثلا گوشی Lumia 735 قیمتش رو زده بود 1.50 تومن ولی xperia z بود 900 تومن :d . فقط یه نگاه به مشخصات و قیمت جهانی این 2 تا گوشی بندازید همه چی دستتون میاد .
درکل دوستان بالای یک تومن گوشی winphone چی پیشنهاد میدن ؟؟ فقط از این بدنه فلت های چیپ مثل همین lumia 735 نباشه .

سلام . با دیدن گوشی یکی از دوستانم که HTC 8x بود و به 8.1 اپدیت کرد دوباره دلم هوای win phone کرده :d . تصمیم گرفتم واسه یه مدت از عشقم blackberry خداحافظی کنم :d
البته خودم حدود 2 سال پیش گوشی win8 داشتم تجربه متفاوت و جالبی بود ولی خدایی win8 فاجعه بود فقط رابط کاربری متفاوت و مدرنی داشت ولی کارایی در حد صفر . تو این 2 سال اتفاق های خوبی افتاده واسه win phone مخصوصا اومدن instagram. البته هنوز تو نسخه beta هشت ماه پیش گیر کرده ولی باهاش کار کردم مشکلی ندیدم خدا رو شکر. امروز یه سر به بازار زدم یه قیمتی پرسیدم و یه نیم نگاهی به گوشی ها انداختم.نکته جالت اینجاست اکثر فروشنده ها تا فهمیدن میخوام بالای یک تومن واسه گوشی هزینه کنم به هیچ عنوان گوشی ویندوزی رو پیشنهاد نمیدادن و میگفتن اصلا طالب نداره و فلان هست . بعدش از اونور قیمت های بسیار تخیلی داشتن . اخه چه طور گوشی که اصلا طالب نداره انقدر قیمتش از قیمت واقعیش بالا تر هست ؟؟؟ مثلا گوشی Lumia 735 قیمتش رو زده بود 1.50 تومن ولی xperia z بود 900 تومن :d . فقط یه نگاه به مشخصات و قیمت جهانی این 2 تا گوشی بندازید همه چی دستتون میاد .
درکل دوستان بالای یک تومن گوشی winphone چی پیشنهاد میدن ؟؟ فقط از این بدنه فلت های چیپ مثل همین lumia 735 نباشه .
One M8 for Windows این حرف نداره تاچش و سرعتش از پرچمدارهای لومیا بهتره.
سخت افزارشم حرف نداره.
البته امار قیمتشو ندارم.
یه سرچ بزن ببین چند شده.

یکی از سخت ترین انتخاب ها.
البته z3 حدوده 450 تومن گرونتره.
ولی جز دوربین برتری خاصی به m8 نداره و اون برتری 1 گیگ رم هم به خاطر سبک بودن سنس محسوس نیست.
هر دو عالی هستند و بنظرم سلیقه و ظاهر میتونه تو انتخاب تاثیر گذار باشه.

اول بگو چه چیزی برات مهم هست
ممنون از جواب هاتون...
راستش اولین چیزی که برام خیلی مهمه، طراحی و زیبایی گوشیه! تو این زمینه فکر کنم Z3 جلوتر باشه... البته کاملاً سلیقه ایه.
Optionـه بعدی سخت افزارشه که واقعاً برام مهمه. من تقریباً همه جور استفاده ای از گوششی میکنم و کُندی گوشی حسابی میره رو اعصابم. مخصوصاً برای اجرای روون Game و Apps این قضیه برام مهمتر هم میشه یا اجرای همزمان چند کار...
آخرین مسئله اینه که من گوشی قبلیم HTC بودش، Sensation XE. و باهاش خیلی راحت بودم... یه ذره از سوئیچ کردن روی Sony واهمه دارم...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or