راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

kiyani_behzad

کاربر سایت
Jul 27, 2008
135
نام
بهزاد
خواهششا یه نفر جواب بده کسی با مانیتور LG W226 با XBOX 360 بازی کرده آیا کیفیت خوبه چون من همیشه سامسونگ رو ترجیح میدادم اما توی سایت LG که رفتم و مشخصات رو مرور کردم مثل اینک مخصوص کنسول هست یعنی Full HD همراه با HDMI درسته
سوال من به صورت کلی دقیقا بر می گرده به کیفیت و شفافیت آیا راضی کننده هست :confused:
نکته : تو رو خدا این طور نشه چون خریدی بگی عالیه آخه فردا میخوام برم بگیرم تشکر...
دوست عزیز منظور شما W2261V هست؟
توی چند پست قبلی من توضیح دادم که چرا W2261V برای کنسول بهترین انتخاب هست فعلاً!
من هم خودم از طرفداران سامسونگ هستم حتی همین حالا هم میگم کیفیت ساخت مانیتور های سامسونگ خیلی از LG بهتره ولی LG هم خوبه این مدل هم یک مدل خاص هست توی محصولات LG فعلاً و مانیتور با این مشخصات و قیمت توی سامسونگ فعلاً نمیتونید پیدا کنید!

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
دوست عزیز منظور شما W2261V هست؟
توی چند پست قبلی من توضیح دادم که چرا W2261V برای کنسول بهترین انتخاب هست فعلاً!
من هم خودم از طرفداران سامسونگ هستم حتی همین حالا هم میگم کیفیت ساخت مانیتور های سامسونگ خیلی از LG بهتره ولی LG هم خوبه این مدل هم یک مدل خاص هست توی محصولات LG فعلاً و مانیتور با این مشخصات و قیمت توی سامسونگ فعلاً نمیتونید پیدا کنید!

آره همین مدل.برو بگیرش توپه
من خودم یکی ازش دارم

MOBHAM

کاربر سایت
Jun 21, 2007
208
نام
S.A.E.E.D
بچه ها بلاخره امروز یه LG W2261V خریدم واقعا ممنون میتونم در یک کلام بگم عالیه وقتی بازی Grid رو 1080p بازی میکردم تازه فهمیدم |1080p چه تاثیری توی بازی ها میذاره گرافیک بسیار بالا همین طور شفافیت مانیتور منو دیوونه کرد تازه GTA IV , FIFA 09 , H.A.W.X , FIFA STREET رو هم روی 1080p بازی کردم خیلی خوب بود.

LG خیلی پیشرفت کردی ها چی میگه:laughing:

از همه ممنون..

Ravage

کاربر سایت
Apr 25, 2009
3
سلام دوستان میخواستم بدونم refresh rate این مانیتورW2261V چشم رو اذیت نمیکنه؟ یه نفر تو سایت رایان صبا گفته بود refresh rate این مانیتور تو تمام رزولوشن ها از 60 تجاوز نمیکنه و چشم رو خسته میکنه:confused: برای این مانیتور یکم کم نیست؟

یا حق

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
سلام دوستان میخواستم بدونم refresh rate این مانیتورW2261V چشم رو اذیت نمیکنه؟ یه نفر تو سایت رایان صبا گفته بود refresh rate این مانیتور تو تمام رزولوشن ها از 60 تجاوز نمیکنه و چشم رو خسته میکنه:confused: برای این مانیتور یکم کم نیست؟

یا حق

نه عزیز وقتی رزولیشن رو بزاری رو 1080*1920 دیگه چشم رو اذیت نمیکنه و کیفیت میشه باقلوا:biggrin1:

MOBHAM

کاربر سایت
Jun 21, 2007
208
نام
S.A.E.E.D
سلام بچه ها من XBOX رو با کابل HDMI به مانیتور وصل میکنم اما اون تنظیمات مخصوص بازی توی منوی f-ENGINE نیست ولی با توجه به User Guide توی CD (پایین عکسش رو گذاشتم منظورم اون دو دایره قرمز هست) این مشخصات وجود داره به نظرتون مشکل چیه :confused:
2lcu5xx.jpg

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
میشه کسی که TV MONITOR داره بگه که با تلویزیون ایران همخوانه یا نه؟اگه نیست من دیگه منتظر M227WD نباشم.راستی دوتا فروشگاه مادیران نزدیک خونه س (اصفهان)یکی 2261 کره ای داره یکی اندونزی همچین چیزی امکان داره؟هردوشونم مادیرانند. کدومشون بخرم؟هر دو ساخت بدونه کابل HDMI هست؟

آخرین ویرایش:

z350

کاربر سایت
Apr 1, 2009
33
نام
سعید
بچه ها بلاخره امروز یه LG W2261V خریدم واقعا ممنون میتونم در یک کلام بگم عالیه وقتی بازی Grid رو 1080p بازی میکردم تازه فهمیدم |1080p چه تاثیری توی بازی ها میذاره گرافیک بسیار بالا همین طور شفافیت مانیتور منو دیوونه کرد تازه GTA IV , FIFA 09 , H.A.W.X , FIFA STREET رو هم روی 1080p بازی کردم خیلی خوب بود.

LG خیلی پیشرفت کردی ها چی میگه:laughing:

از همه ممنون..
منم دیروز گرفتم .فقط 2 ساعت داشتم کنتراستو نورو و... رو تنظیم میکردم.
واقعا بازی کردن باهاش آدمو دیونه میکنه.
باورت نمیشه اگه بگم که با تلویزیون 46 full HD سامسونگ نتونستم همچین کیفیتی رو داشته باشم !!!!!
الجی نگو بلا بگو !!!

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
بهترین رزولیشن تو این مانیتور 1280by960 هست

بهترین کیفیت تصویر برای lcd در نیتیو رزولوشن یعنی 1920x1080 برای این مانیتوره

کسی v22 AOC داره؟ واقعا مانیتور فوقالعده ای هستش با توجه به قیمتش
بک لایت LED خیلی تاثیر داره توی کیفیت مخصوصا اینکه کنتراست واقعیش هم خیلی بالاست حدود 12000:1 داینمیک هم که 100000:1

MOBHAM

کاربر سایت
Jun 21, 2007
208
نام
S.A.E.E.D
سلام بچه ها من XBOX رو با کابل HDMI به مانیتور وصل میکنم اما اون تنظیمات مخصوص بازی توی منوی f-ENGINE نیست ولی با توجه به User Guide توی CD (پایین عکسش رو گذاشتم منظورم اون دو دایره قرمز هست) این مشخصات وجود داره به نظرتون مشکل چیه :confused:
2lcu5xx.jpg
بابا کسی نبود جواب ما رو بده خیلی مهمه توی نقل قول

MOBHAM

کاربر سایت
Jun 21, 2007
208
نام
S.A.E.E.D
بچه ها تازه فهمیدم این Mode ها یعنی Sports و Game فقط توی حالت 720p به پایین فعال میشه یعنی برای 1080p یعنی Full HD صدق نمی کنه ولی میتونید از Mode User برای تنظیم دستی استفاده و سپس ذخیره کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر