دیوید جف : بیونتا راه را بر خدای جنگ ، تنگ کرده است !

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
file-22.bin.jpeg

David Jaffe خالق عنوان ابر محبوب خدای جنگ در اظهار نظری عجیب ، سطح اکشن بیونتا را بالا تر از خدای جنگ دانست ! و از آن بعنوان "بازی ای که میتواند عرصه را بر GOW تنگ کند" یاد کرد ...
" این روزها خدای جنگ خیلی ساده شده ، مکانیزم ساده ی آن باعث شده تا هر کس که Bayonetta , Ninja Gaiden و DMC را تجربه کند شاهد سیستم اکشن و کنترل به مراتب بهتری نسبت به GOW باشد . "
در ادامه میگوید :
" ما هرگز قصد رقابت با عنوانین مذکور را نداشته ایم . هر کسی می تواند ببیند سیستم مبارزات و اکشن ناب و حرفه ای Bayonetta , Devil May Cry و Ninja Gaiden عرصه را بر GOW تنگ نموده ! ولی در GOW هدف ما این بوده که بازیکن احساس کند به سادگی در یک ماجراجویی قرار دارد که سناریو ، پازل و البته مبارزه (اکشن) هم دارد ... "
ادامه میدهد :
"هدف ما هرگز ساخت یک شبیه ساز سیستم مبارزات نبوده است ! واکنش های شما به من نشان میدهد ، ممکن است شما GOW را دوست نداشته باشید ، اما به این فکر نمیکنین ( نمیتونین این رو انکار کنین ) که علایق متفاوتی نسبت به شما وجود ندارد ..."
"اگر فروش خدای جنگ را با این عناوین مقایسه کنید ، متوجه میشوید که حد اقل در رمینه فروش ما موفق تر عمل کرده ایم . "

=================================================================
منبع
منبع

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: VahiD_ST

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
یه دل سیر خندیدم.
همین مونده بود ابر بازیه gow به یه بازیه مسخره و لوسی مثل بایونتا مقایسه بشه.چیه بایونتا قابل قیاس با گاو هست؟؟؟موسیقی؟شخصیت پردازی؟داستان؟اکشن؟مبارزات فوق العاده حماسی؟واقعا چیش قابل مقایسه هست.
من با نظر صدرا کاملا موافقم-اگر کارگردان این نسخه هم خودش بود عمرا این چرت و پرتا رو نمیگفت.

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
چه چرت و پرتهایی!!!
ادم حالش به هم میخوره!!
دوید جف با اون همه دب دبه و کب کبه,بیاد این حرف رو بزنه!! اونم در برابر عنوانی که خیلی باهاش فاصله داره؟؟!!!!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
یه دل سیر خندیدم.
همین مونده بود ابر بازیه gow به یه بازیه مسخره و لوسی مثل بایونتا مقایسه بشه.چیه بایونتا قابل قیاس با گاو هست؟؟؟موسیقی؟شخصیت پردازی؟داستان؟اکشن؟مبارزات فوق العاده حماسی؟واقعا چیش قابل مقایسه هست.
من با نظر صدرا کاملا موافقم-اگر کارگردان این نسخه هم خودش بود عمرا این چرت و پرتا رو نمیگفت.
فکر نکنم بایونتا اینقد بازیه چرتی باشه.
حداقل نمراتش که بالا بود.
ولی حالا بایونتا از نظرت یه بازیه چرت، ولی DMC پی؟ Ninja Gaiden چی؟
این دوتا هم چرتن؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
چرا داره پسرم :D

خشونت گاو زمان خودش با اون گرافيک نسل قبلی در حد تيم ملی بود :D
تا جایی که ذهن یاری می کنه صدرا کریتوس خرخره ی سایکلوپس پاره نمی کرد :d نمی دونم احتمالاً علائم پیریمه :d
------------
دیوید جف : بیونتا راه را بر خدای جنگ ، تنگ کرده است !
در این جور مواقع کریتوس با راه باز کن خودش راه رو گشاد میکنه :d

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
فکر نکنم بایونتا اینقد بازیه چرتی باشه.
حداقل نمراتش که بالا بود.
ولی حالا بایونتا از نظرت یه بازیه چرت، ولی DMC پی؟ Ninja Gaiden چی؟
این دوتا هم چرتن؟
dmc هم در مقایسه با gow له میشه.حتی نینجا گایدن هم همینطور.اما برای خودشون و در سبک خودشون عالی هستن.ولی بایونتا در سبک خودش هم تعطیله.

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
dmc هم در مقایسه با gow له میشه.حتی نینجا گایدن هم همینطور.اما برای خودشون و در سبک خودشون عالی هستن.ولی بایونتا در سبک خودش هم تعطیله.

البته اينم بگم مقايسه NG و DMC با GOW فکر نکنم درست باشه چون GOW يه HnS کامل نيست و بيشتر تو دسته action adventure دسته بندی ميشه!

saeed89

کاربر سایت
Mar 21, 2008
199
نام
سعید
جالبه GOD3 کجا بیونتا کجا من وقتی بایونتارو بازی کردم اولش انقدر خر تو خر بود نفهمیدم چی به چیه بیونتا بچه بازیه .خدایی وقتی پایه گاد میشستم میخکوب میشدم خشونت یعنی کریتوس بیونتا برای دخترا خوبه . ولی در کل همه مثل من نیستن که بعضیا فانتزی دوست دارن .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
البته اينم بگم مقايسه NG و DMC با GOW فکر نکنم درست باشه چون GOW يه HnS کامل نيست و بيشتر تو دسته action adventure دسته بندی ميشه!
حرفت رو قبول دارم.
اصلا به نظر من gow یه ابر بازی هست که هیچ بازی ایی نباید باهاش مقایسه بشه.واقعا بازیه بی نظیری هست و بهترین بازی ایی که تو این نسل انجامش دادم.:x

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
حرفت رو قبول دارم.
اصلا به نظر من gow یه ابر بازی هست که هیچ بازی ایی نباید باهاش مقایسه بشه.واقعا بازیه بی نظیری هست و بهترین بازی ایی که تو این نسل انجامش دادم.:x
شرمنده، شما هم یه کم زیادی نسبت یه GOW دارید افراطی طرفداری میکنید.
من به جز GOW 1 که اون هم رو PS2 دوستم بازی کردم دیگه بازیش نکردم، بایونتا رو هم بازی نکردم ولی به هر حال نقدهای بازیهارو خوندم و میدونم بایونتا یه بازی خیلی جذابه.
البته در این باره با شما موافقم GOW یه شاهکاره و بازیهای دیگه به سختی بتونن باهاش رقابت کنن.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
من به جز GOW 1 که اون هم رو PS2 دوستم بازی کردم دیگه بازیش نکردم، بایونتا رو هم بازی نکردم ولی به هر حال نقدهای بازیهارو خوندم و میدونم بایونتا یه بازی خیلی جذابه.
البته در این باره با شما موافقم GOW یه شاهکاره و بازیهای دیگه به سختی بتونن باهاش رقابت کنن.
آره وحید جان.من به صورت خیلی افراطی عاشق این بازیم.:dچون واقعا شاهکاره.شما هرجور شده gow3 رو بازی کن.دیگه هیچ بازی ایی بهت حال نمیده.مخصوصا صحنه اول بازی که رو دوش گایا هستیم.موسیقی بازی هم که دیگه آدم رو دیوونه میکنه.

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
اسطوریزاسیون که شاخ و دم نداره ... اندکی ، فقط اندکی اشتباه باعث شد کسلوانیا به خوبی گاو نباشه ...
ایشالا شماره دوم ...
من چندتا سوال از تمام مخالفین میپرسم ...
1.من گفتم Bayonetta از GOW بهتره ؟
2.اگه آره کو ؟!
3.میشه یه بازی اکشن نام ببرین که سطح اکشنش به Bayonetta برسه ؟
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اکشن؟مبارزا ت فوق العاده حماسی؟
آره ایناش خیلی بهتر از گاوه ... خیلی ...
شما متوجه این نمیشی مشکل از من نیست ...
بازم جکی-چیزی تو آستین داری بگو.تعارف نکن.دور هم میخندیم.=))
7775d1215734467-animated-gif-thread-56k-warning-funny_pictures_animated_funny_baby.gif

آخرین ویرایش:

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
خشونت gow رو bayonetta میخواین نشون بدین لطف کنید انصافم رعایت کنید.چرا قسمتهایی که B تبدیل به انواع و اقسام موجودات میشه و چندبرابر boss مرحله میشه رو نشون نمیدین؟ یعنی خشن ترین صحنه زمانیه که با گیوتین کله میپرونه؟؟؟ اینقد این بازیو نکوبین. اینکه با gow فاصله داره اصلا شکی نیست.ولی دیگه لفظ متوسط و له و په فکر نمیکنم درست و منطقی باشه.

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
فـــــــــکر کنم اگر R3 + L3 رو فشار بدیم، کریتوس براحتی راه خودش رو باز میکنه. شوخی شوخی با کریتوس َ م شوخی؟

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
نمرات این بازی گویایه همه چیز است .
یک IP جدید ، ژاپنی و نه چندان همه پسند و ... تونست نمرات متوسط 89 و 90 بگیره . لابد تمامی منتقدین که این نمرات بالا رو دادن همشون پسره 15 ساله و هیز بودن ! نه ؟
هر چقدرم بکوبید تو سره بازی برای هیچ کس مهم نیست .
بیونتا یک بازی با کیفیت بود که توی سبکه خودش عالی عملکرد و مطمئنا یکی از بهترین H n' S های تاریخ بودش ...
مطمئنا نظر کسی خصوصا فن های بازی های دیگه چیزی رو عوض نمیکنه .
حقیقت تلخه ولی این بازی بسیار بازی خوبی بود . شما از بازی ژاپنی خوشتون نمیاد ، از جادوگری و عینک و قد بلند خوشتون نمیاد ، طرفدار بازی های دیگه هستید ، از سرعت گیم پلی خوشتون نمیاد و ... هیچ ربطی به بازی نداره . این بازی در سبک خودش یک بازی بسیار عالی به حساب میاد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر