دیوید جف : بیونتا راه را بر خدای جنگ ، تنگ کرده است !

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
file-22.bin.jpeg

David Jaffe خالق عنوان ابر محبوب خدای جنگ در اظهار نظری عجیب ، سطح اکشن بیونتا را بالا تر از خدای جنگ دانست ! و از آن بعنوان "بازی ای که میتواند عرصه را بر GOW تنگ کند" یاد کرد ...
" این روزها خدای جنگ خیلی ساده شده ، مکانیزم ساده ی آن باعث شده تا هر کس که Bayonetta , Ninja Gaiden و DMC را تجربه کند شاهد سیستم اکشن و کنترل به مراتب بهتری نسبت به GOW باشد . "
در ادامه میگوید :
" ما هرگز قصد رقابت با عنوانین مذکور را نداشته ایم . هر کسی می تواند ببیند سیستم مبارزات و اکشن ناب و حرفه ای Bayonetta , Devil May Cry و Ninja Gaiden عرصه را بر GOW تنگ نموده ! ولی در GOW هدف ما این بوده که بازیکن احساس کند به سادگی در یک ماجراجویی قرار دارد که سناریو ، پازل و البته مبارزه (اکشن) هم دارد ... "
ادامه میدهد :
"هدف ما هرگز ساخت یک شبیه ساز سیستم مبارزات نبوده است ! واکنش های شما به من نشان میدهد ، ممکن است شما GOW را دوست نداشته باشید ، اما به این فکر نمیکنین ( نمیتونین این رو انکار کنین ) که علایق متفاوتی نسبت به شما وجود ندارد ..."
"اگر فروش خدای جنگ را با این عناوین مقایسه کنید ، متوجه میشوید که حد اقل در رمینه فروش ما موفق تر عمل کرده ایم . "

=================================================================
منبع
منبع

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: VahiD_ST

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
اینقد کامبو داشت که هیچ بازی توان رقابت باهاش تو این زمینه رو نداره.واقعا بازی فوق العاده ای بود.برعکس خیلی از دوستان که اصلا با این عنوان حال نکردن.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,244
نام
امیرحسین
شکی نیست . اگر سره این عنوان سهل انگاری نشه میتونه تبدیل به یکی از موندگار ترین IP ها بشه .

جون من این کارکترشو عوض کنن!
همه چی حله اگه این زنیکه رو بندازن بیرون :d
حال آدم به هم میخوره !

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
من که با این بازی های مزخرف ژاپنی که قط توش ** ملق میزنن خوشم نمیاد، اکشن و هیجان GOW III کجا و Bayonetta کجا!؟ در کل این بازی ژاپنیا اصلاً به من نمیچسبه، فقط با DMC حال میکنم، Ninja Gaiden هم به نظرم شعره...

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
بچه های گاو فن (!) الآن میان میگن داوود غلط کرده ! ما تشخیص میدیم که خدای جنگ بهترینه !
................................
سندش هم هست ! ، اون موقعی کی میگفتم سطح اکشن بیونتا نه از گاو ، بلکه از هراکشن سوم شخص دیگه ای بالاتره ، میگفتین این رو چرا فقط تو میبینی ؟!
خالق گاو هم میگه اینو ، دیگه جایی واسه حرف و حدیث فک نمیکنم باقی بمونه ... !:D
Bayonetta بهترین ، روونترین و حرفه ای ترین اکشن سوم شخص تاریخه ؛ Deal with it ...
Ninja Gaiden هم به نظرم شعره...
شما 95ـی هستی ، سنت قد نمیده به دیرینه ی این بازی ...
با هر چی شوخی میکنی ، با نینجا گایدن بلک و قبلیاش ... :|
اکشن و هیجان GOW III کجا و Bayonetta کجا!؟
نمردیم و معنی اکشن رو با کومبوی R1 + Square هم فهمیدیم ...
منی که گاو 1 و 2 و 3 رو روی هم 20 بار بیشتر بازی وتموم کردم میتونم بگم که اصلا" نمیشه اکشن این بازیو با Bayonetta مقایسه کرد ...
حالا من میگم :
این کجا و آن کجا ؟!

آخرین ویرایش:

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
اگه GOW III رو خوده دیوید جفی میساخت بازی به این سمت نمیرفت . دلم میخواد اگه قرار باشه یه GOW جدید برای PS3 ساخته بشه بازم هم خود دیوید جفی کارگردان کار باشه .

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
این دیوید جفی رو گوگل کنید میبینید یه پسر بچه زیر 15 سال خیلی تین ایج و خیلی جیزای دیگه بر این وزن هست که فقط جذب اندام بیونتا شده ! هیچی هم حالیش نیست جز عقده های روانی ...
LOL

LOL!
من نفهمیدم جدی گفتی؟
خودت جدی گفتی؟ :d

آخرین ویرایش:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
این دیوید جفی رو گوگل کنید میبینید یه پسر بچه زیر 15 سال خیلی تین ایج و خیلی جیزای دیگه بر این وزن هست که فقط جذب اندام بیونتا شده ! هیچی هم حالیش نیست جز عقده های روانی ...
LOL
LOL!
من نفهمیدم جدی گفتی؟با اینکه من خودم به خاطر فن شاهزاده بودنم به طور زاتی با این بشر مشکل دارم,ولی بهش احترام می زارم.یعنی الان منظورت این بود که سازنده ی بازی داره با پایین آوردن بازیه خودش عقده های روانیشو تخلیه می کنه؟

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
بیونتا در حد GOW نیست Boyonetta بیاد.................
جدیدا همه از رو شکم سیری حرف میزنند قضیه چیه ؟ :d
داره علنا میزنه تو سر بازی خودش !!!

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
:dOnly keivan
کیوان خداوکیل همه ژاپنیا مشکل بازی های مدل **** رو دارن :d چه بایونتا چه این چه اون و ... :d

octavius

کاربر سایت
Apr 29, 2006
286
اگه GOW III رو خوده دیوید جفی میساخت بازی به این سمت نمیرفت . دلم میخواد اگه قرار باشه یه GOW جدید برای PS3 ساخته بشه بازم هم خود دیوید جفی کارگردان کار باشه .

به کدوم سمت؟
بایونیتا رو بازی نکردم ولی هنوز مزه god of war III لای دندونم هست. یادم نرفته وقتی بازی اولاش اومده بود همه فول کیف بودن و از گرافیک فوق العاده و هر لحظه بازی تعریف میکردن. طوری که طرف میگفت یه کله نشستم پاشو هنوز جا داره دو سه بار دیگه رو درجه سختی های بالاتر بازی کنم.

حالا شما با اظهار نظر خالق بازی جوگیر نشید. چون بازی فوق العاده بود. و اگرم عیبی داشت فقط رو بخش داستانیش بود که اونم فدای نسخه دوم بازی شد.

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
نمردیم و معنی اکشن رو با کومبوی R1 + Square هم فهمیدیم ...
منی که گاو 1 و 2 و 3 رو روی هم 20 بار بیشتر بازی وتموم کردم میتونم بگم که اصلا" نمیشه اکشن این بازیو با Bayonetta مقایسه کرد ...
حالا من میگم :
این کجا و آن کجا ؟!
اولاً احترام خودت رو نگه دار، بنده خودم هم NG 1 و هم 2 اش رو کلی بازی کردم، بایونتا هم بازی کردم و تا وسطاش رفتم، اکشن صرفاً کومبو های بازی نیست، این مهمه که شما حس کنید وسط میدان جنگ هستین، صحنه های حماسی، هیجان هم به همین بر میگرده، سلیقه رو هم بزار کنارش، من کی به حرف تو توهین کردم و نظر خودم رو به تو تحمیل کردم که به خودت جرات میدی با من اینجوری صحبت کنی!؟ بنده نظر خودم رو گفتم و به کسی هم مربوط نیست.
من اصلا از طراحی مراحل و شخصیت، صدا گذاری، داستان و هیچی بایونتا خوشم نمیاد، خداییش اون دشمناش! اون آهنگ های مزخرفش که من بلندگو رو خاموش میکردم خیلی مسخرست؛ یک مشت اراجیف ژاپنی، خیلی ها هم از این بازی فقط بخاطر اون کرکتر زشت مسخرش خوششون اومده و بازی رو ادامه دادن؛ آره مشکل من هم اینه که سنم کمه! =)) شما که شعورت بالاست به من بی شعور کار نگیر، خوب!؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر