درخواست نرم افزار هاي كاربردي

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
حجم درایو C ( ویندوز ) زیاد هست و بیشترش خالی. می خوام یک مقدار از حجمش رو انتقال بدم روی یک درایو دیگه که پر شده ! از چند نرم افزار هم استفاده کردم ولی ارور میدن چون درایو ویندوز هست نمیشه . چاره چیه ؟؟ :-/

anybody ... ?? :-/

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
حجم درایو C ( ویندوز ) زیاد هست و بیشترش خالی. می خوام یک مقدار از حجمش رو انتقال بدم روی یک درایو دیگه که پر شده ! از چند نرم افزار هم استفاده کردم ولی ارور میدن چون درایو ویندوز هست نمیشه . چاره چیه ؟؟ :-/
shrink خود ویندوز رو هم امتحان کردی ؟
(لینک)

با برنامه Partition Assistant Pro یا Acronis Disk Director میتونی حجم درایو ها رو تغییر بدی.
اگر بازم نشد ، یه عکس از پیغامی که میده بذار

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان من جدیدا یه مشکلی با هارد اکسترنالم پیدا کردم !من دوتا پارتیشن یکی ntfs‏ و یکی هم fat32 دارم, بعد از نصب paragon partition ‎12 ,هارد رو که میزنم به PC, پارتیشن ntfs‏ رو نشون نمیده! در واقع Drive Letter‏ ش حذف میشه و هر سری مجبورم برم و با برنامه Paragon‏ بهش لیبل مثلا G‏ بدم تا پارتیشن رو نشون بده! هرچی سیو هم میزنم دفعه بعد باز نشون نمیده!! اینو چیکار کنم دیگه اینجوری نشه

dark shooter

کاربر سایت
Sep 6, 2011
56
نام
امیر
سلام . راستش من میخواستم ببینم نرم افزاری وجود داره که بشه باهاش در حین تماشای یک فیلم بین دو قسمت فیلم رو مشخص کنیم و cut کنیم و سیو کنیم .
اگه هست که ممنون میشم یک نفر بزارتش

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام . راستش من میخواستم ببینم نرم افزاری وجود داره که بشه باهاش در حین تماشای یک فیلم بین دو قسمت فیلم رو مشخص کنیم و cut کنیم و سیو کنیم .
اگه هست که ممنون میشم یک نفر بزارتش

من نمیدونم چرا میخوای در حین پخش فیلم جداش کنی ولی اگه دنبال نرم افزاری بودی که بتونی باهاش بعد یا قبل از دیدن فیلم Cut کنی, نرم افزار زیر هست :p

Boilsoft Video Splitter

البته با پخش کننده هایی مثل kmplayer یا potplayer هم میشه در حین پخش فیلم یه قسمتی رو capture کرد ولی مثل نرم افزار قبلی بدون کانورت این کار رو نمیکنه.

dark shooter

کاربر سایت
Sep 6, 2011
56
نام
امیر
من نمیدونم چرا میخوای در حین پخش فیلم جداش کنی ولی اگه دنبال نرم افزاری بودی که بتونی باهاش بعد یا قبل از دیدن فیلم Cut کنی, نرم افزار زیر هست :p

Boilsoft Video Splitter

البته با پخش کننده هایی مثل kmplayer یا potplayer هم میشه در حین پخش فیلم یه قسمتی رو capture کرد ولی مثل نرم افزار قبلی بدون کانورت این کار رو نمیکنه.

اخه فرض کن مثلا داری یه سریال نگاه میکنی یه تیکه ی خیلی خنده دار توش میبینی و میخوای جداش کنی و به صورت کلیپ داشته باشیش ولی با این نرم افزاری که شما گفتی باید از فیلم اومد بیرون یه نرمافزار دیگه رو اجرا کرد اون فیلم رو add کرد و اون تیکه رو پیدا کرد و جدا کرد . قبول کن کار سختیه .

من convert کردن برام مهم نیست میشه بگی چطور میشه با kmplayer یا pot player این کار رو کرد ؟

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
اخه فرض کن مثلا داری یه سریال نگاه میکنی یه تیکه ی خیلی خنده دار توش میبینی و میخوای جداش کنی و به صورت کلیپ داشته باشیش ولی با این نرم افزاری که شما گفتی باید از فیلم اومد بیرون یه نرمافزار دیگه رو اجرا کرد اون فیلم رو add کرد و اون تیکه رو پیدا کرد و جدا کرد . قبول کن کار سختیه .

من convert کردن برام مهم نیست میشه بگی چطور میشه با kmplayer یا pot player این کار رو کرد ؟

با potplayer کلید k رو بگیر و بعد هم video recorder . تو پنجره ی باز شده, محل ذخیره و نوع فرمت رو انتخاب میکنی و اون پایین هم start رو میزنی از هر جایی که میخوای ضبط کنی و هر جا خواستی تمومش کنی stop.

dark shooter

کاربر سایت
Sep 6, 2011
56
نام
امیر
با potplayer کلید k رو بگیر و بعد هم video recorder . تو پنجره ی باز شده, محل ذخیره و نوع فرمت رو انتخاب میکنی و اون پایین هم start رو میزنی از هر جایی که میخوای ضبط کنی و هر جا خواستی تمومش کنی stop.

دستت درد نکنه خیلی کارم رو راه انداختی:-bd>:d

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
خیلی وقته دنبال یه نرم افزارم که از نرم افزار های نصب شده روی ویندوز و ریجستری هاشون بک آپ بگیره که بعد که ویندوز عوض کردم راحت ریستورش کنم ...

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
خیلی وقته دنبال یه نرم افزارم که از نرم افزار های نصب شده روی ویندوز و ریجستری هاشون بک آپ بگیره که بعد که ویندوز عوض کردم راحت ریستورش کنم ...
قبلا خودم از Norton Ghost استفاده میکردم ولی نسخه های جدیدش رو کار نکردم
دوستانی که استفاده کردن و اطلاع دارن شاید بهتر بتونن راهنمایی کنن
من فقط لینک دانلود رو میذارم
Norton Ghost v15

این لینکی که میذارم رو هم بخون .گزینه 3 یا 4 فک میکنم به دردت بخوره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر