درخواست نرم افزار هاي كاربردي

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
نیازمند شدید به یک درایور و یا هر سافت ویر برای برقراری ارتباط پرینتر HP Laserjet 1300 با ویندوز سون هستم . واقعا ممنون میشم .

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان من این برنامه Windows Movie Maker رو دانلود کردم اما هر چی میخوام Import کنم ، هیچی اضافه نمیکنه واس ویرایش !!
ویندوز 8 هستم

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان خواهشا کمک کنید !!
دیگه اعصابم خرد شده !!
چرا من هرچی دانلود با IDM میزارم شبا دانلود کنه میام میبینم مثلا 300 مگ گرفته و سیستم خاموش شده !!
تو Power Option هم همه گزینه ها رو Never کردم !
جالب اینه روزا وقتی میزارم واس دانلود 5 تا رو میگیره و قاعدتا شب تا صبح هم باید 4 - 5 تا بگیره ! ولی همش خاموش میشه !
فقط یه بار سر دانلود GTA V خاموش نشد که اومدم دیدم 5 گیگ گرفته !

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام .
نرم افزار مدیریت وایرلس به طوری که هم بفهمم طرف کی وصل شده هم بتونم اتصالش رو قطع کنم موجوده ؟
Who Is On My Wifi

Wireless Network Watcher

نیازمند شدید به یک درایور و یا هر سافت ویر برای برقراری ارتباط پرینتر HP Laserjet 1300 با ویندوز سون هستم . واقعا ممنون میشم .
از لینک زیر بر اساس ویندوزت (32 یا 64 بیتی) دانلود کن
HP LaserJet 1300
دوستان من این برنامه Windows Movie Maker رو دانلود کردم اما هر چی میخوام Import کنم ، هیچی اضافه نمیکنه واس ویرایش !!
ویندوز 8 هستم
مطمئنید فرمت فایلهایی که میخواید وارد برنامه کنید رو ساپورت میکنه ؟ ممکنه مشکل از فرمت فایل ها باشه.
شما یه فایل AVI به برنامه Import کن. اگر بازم اضافه نشد معلوم میشه مشکل از برنامه ـست.
یه دیکشنری خیلی خوب ممکنه معرفی کنید برای دانلود؟
به نظر من Babylon یکی از بهترین دیکشنری هاست و تنها مشکلش اینه که گاهی کرک کردن برنامه راحت نیست و از کار میفته
از لینکی که میذارم میتونید دو نسخه آخر برنامه رو دانلود کنید
(خودم کرکش رو تست نکردم و نمیدونم مشکل داره یا نه؛ امیدوارم با توضیحاتی که تو بخش آموزش نصب داده بتونید برنامه رو نصب و فعال کنید و مشکلی نباشه)
Babylon
(v10.0.1 + v9.0.0
)

دوستان خواهشا کمک کنید !!
دیگه اعصابم خرد شده !!
چرا من هرچی دانلود با IDM میزارم شبا دانلود کنه میام میبینم مثلا 300 مگ گرفته و سیستم خاموش شده !!
تو Power Option هم همه گزینه ها رو Never کردم !
جالب اینه روزا وقتی میزارم واس دانلود 5 تا رو میگیره و قاعدتا شب تا صبح هم باید 4 - 5 تا بگیره ! ولی همش خاموش میشه !
فقط یه بار سر دانلود GTA V خاموش نشد که اومدم دیدم 5 گیگ گرفته !
ممکنه اون Plan که تنظیم کردید و همه رو Never کردید فعال نیست و دارید از یه حالت دیگه (power option) استفاده میکنید

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
ممکنه اون Plan که تنظیم کردید و همه رو Never کردید فعال نیست و دارید از یه حالت دیگه (power option) استفاده میکنید
نه اونو چک کردم !!
الان حدود 2 ساعت بود به PC دست نزدم اومدم دیدم در حال دانلوده !! :|
فقط شبا اینجوری میشه !

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
دوستان یه برنامه میخواستم برای ویرایش فیلم که بتونم چند لحظه از فیلم رو بردارم و حذف کنم و بقیه فیلم رو بهم بچسبونم!:D MKV رو هم ساپورت کنه! ممنون

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
سلام ..
دوستان دنبال برنامه ای هستم که بشه باهاش ساعتی رو برای خاموش شدن اتوماتیک کامپیوتر معین کرد و کامپیوتر سر اون ساعت خودش خاموش بشه ..
چی پیشنهاد میکنید ؟ .. ممنون ...

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
دوستان یه برنامه میخواستم برای ویرایش فیلم که بتونم چند لحظه از فیلم رو بردارم و حذف کنم و بقیه فیلم رو بهم بچسبونم!:D MKV رو هم ساپورت کنه! ممنون
سلام ..
دوستان دنبال برنامه ای هستم که بشه باهاش ساعتی رو برای خاموش شدن اتوماتیک کامپیوتر معین کرد و کامپیوتر سر اون ساعت خودش خاموش بشه ..
چی پیشنهاد میکنید ؟ .. ممنون ...
سلام
من خودم از Auto Power-on & Shut-down استفاده میکنم. ساده و خوبه.
Auto PowerOn & ShutDown

اگر بالایی به دردت نخورد، اینو تست کن
Intelligent Shutdown

LAMBERT

کاربر سایت
Apr 26, 2009
511
نام
آریو
دوستان برنامه ای هستش که فایل های فشرده ای که پسورد دارن رو بدون پسورد استخراج کنه؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

timemachine2029

کاربر سایت
May 18, 2008
543
نام
......................
دوستان برنامه ای هستش که فایل های فشرده ای که پسورد دارن رو بدون پسورد استخراج کنه؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4
بله بستگی به نوع فایل داره؟
اگر RAR باشه RAR Password Recovery Magic و RAR Password Unlocker
خوب هستن فقط اگر پسورد کوتاه باشه خوبه چون زمان زیادی میبره اگر خیلی طولانی باشه!

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام. دانیال جان ، اینا رو خودت امتحان کردی ؟! درست و واقعی کار میکنه ؟!
من who is on my wifi رو از قبل دارم ولی اصلا درک ـش نکردم !!
سلام
نه عزیز
من از هیچکدومش استفاده نکردم
بر اساس چیزی که خواستی،برنامه ها رو پیدا کردم و برات گذاشتم
برای همین هم دو تا گذاشتم که اگر یکی به دردت نخورد از اون یکی استفاده کنی

البته اونطور که من فهمیدم
دومی و خیلی از برنامه های دیگه، امکانی برای قطع دسترسی یوزری که داره از اینترنتت استفاده میکنه نداره
فقط میتونی ببینی که اگر کسی غیر مغاز تو شبکه ـت هست ، اینترنت رو قطع کنی و پسورد وایرلس رو عوض کنی

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
ویندوز 8 هستم

حتی عکس رو هم اضافه نمیکنه
دوستان واس ویندوز 8 ندارن این برنامه رو؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر