درخواست نرم افزار هاي كاربردي

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
سلام دوستان.اخرین ورژن برنامه Internet Download Manager میخواستم.لطفا همراه با کرک باشه همچنین با فایرفوکس 9 هم هماهنگ باشه.ممنون.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
دوستان من یه فیلم دن لد کردم که اسپلیت شده! ته هر فایلش زده 001 و 002 و ...! با چه نرم افزاری میشه این فایل هارو جوین کرد؟

سلام ماکان جان
این فیلم با برنامه ی HJ Split ، اسپلیت شده ، و با همون نرم افزار هم میتونید فایل ها رو به هم Join کنید.
کار کردن باهاش هم خیلی سادست ، فایلی که پسوندش 001 هست رو Add میکنی و خودش باقی فایل ها رو به هم میچسبونه.
نرم افزارش هم خیلی کم حجمه ، توی گوگل سرچ کن سه سوته گیر میاد.

البته بعضی وقتها هم باید فایلی که پسوندش 001 هست رو با Win Rar اکسترکت کنی (Right click on file Name.001, choose Open with Winrar and extract) ، و خودش باقی فایل ها رو به هم میچسبونه . من یه بازی دونلود کرده بودم که اینجوری به هم جوین میشدن و یه فایل iso درست میشد.اینم یه تستی بکن اگه با HJ Split جواب نگرفتی.

آخرین ویرایش:

salamkaka

کاربر سایت
May 18, 2007
520
نام
MoHaMmAD
سلام!
DirectX نسخه ی 10.1 با 11 رو اگه لطف کنین...واسه لب تاپ میخوام
درایو انویدیا رو میخوام نصب کنم میگه با کارت گرافیک سازگار نیس!ورژن مخصوص میخواد؟
GT 540M مدل کارت گرافیک.
ممنون.

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
بفرما دوست عزیز

لینک 1

لینک 2

اینم تستش کن

DIRECTX

ولی دوست عزیز منم لپ تاپ دارم ، ولی برا من مثلا الان ATI هست الان نمیرم که یه داریکس بگیرم مخصوص ATI باشه که ، اصلا همچین چیزی نیست و نگردین. من هر دایریکسی بریزم جواب میده موندم برا شما چرا ارور میده من و دوستام همه همینارو نصب می کنیم اوکیم هست.

---------- نوشته در 12:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:52 PM ارسال شده بود ----------

بعد هرچی متنتونو میخونم گیج میشم منظورتونو میشه خوب بگین . انویدیا همون کارت گرافیکه دیگه عزیز .

salamkaka

کاربر سایت
May 18, 2007
520
نام
MoHaMmAD
مرسی ولی
با داریکس مشکل ندارم!
دریوار انویدیا رو کخ میخوام نصب کنم ارور میده که این نرم افزار با سخت افزار شما هماهنگی ندارد!
ورژن 285.62

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
مرسی ولی
با داریکس مشکل ندارم!
دریوار انویدیا رو کخ میخوام نصب کنم ارور میده که این نرم افزار با سخت افزار شما هماهنگی ندارد!
ورژن 285.62
درود بر شما
ممکنه نسخه ای که شما گرفتی مربوط به pc باشه که با لپتاپ سازگاری نداره
مطمئن هستید که این درایور دقیقا برای مدل گرافیک شماست و نسخه مخصوص لپ تاپ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر