درخواست نرم افزار هاي كاربردي

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
بچه ها سلام
دنبال یه نرم افزار میگردم بشه کارهای مسخره بازی فلش انجام داد مثلا عکس ها رو باهاش کرکت بدیم و یه چیز خیلی ساده مثلا عکسو دهنشو تکون بده و... البته ساده هم بشه باهاش کار کرد من تا به حال با نرم افزار متحرک ساز کار نکردم ولی هوشم خوبه زود یاد میگیرم مثلا فوتو شاپ و یولید رو خودم یاد گرفتم و الان کارهای سنگین کلیپ سازی انجام میدم
لطفا اگر برای دانلود هست بزارین نه که اسمشو بهم معرفی کنید

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
بچه ها سلام
دنبال یه نرم افزار میگردم بشه کارهای مسخره بازی فلش انجام داد مثلا عکس ها رو باهاش کرکت بدیم و یه چیز خیلی ساده مثلا عکسو دهنشو تکون بده و... البته ساده هم بشه باهاش کار کرد من تا به حال با نرم افزار متحرک ساز کار نکردم ولی هوشم خوبه زود یاد میگیرم مثلا فوتو شاپ و یولید رو خودم یاد گرفتم و الان کارهای سنگین کلیپ سازی انجام میدم
لطفا اگر برای دانلود هست بزارین نه که اسمشو بهم معرفی کنید
درود بر شما
دو تا برنامه در این زمینه بهتون معرفی میکنم که بعد از توضیحات هر کدوم به دلخواه میتونید از یکیشون استفاده کنید
AquaSoft ScreenShow
Easy Gif Maker

البته با خود فتوشاپ هم میشه تصاویر متحرک ساخت که آموزش این کار در نت موجود هست

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: پژمان

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوستان دنباله یه برنامه میگردم که بتونم باهاش صدای خودم رو ضبط کنم و مثلا شبیه صدای Jigsaw تو اره بکنمش..........صدای ترسسسسسناک دیگه.........اما صدای jigsaw رو خیلی دوست دارم.....

---------- نوشته در 12:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:01 PM ارسال شده بود ----------

این کد و :eygen های NOD32 رو از کجا گیر بیارم ؟

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
دوستان برنامه ای هست که عکس و تبدیل به نقاشی کنه بره :D من یه اسکاچ گرفتم که یه حوله که روی مبل بود و فقط خاکستری کرد کاملا واقعی بنظر میومد !!!! لطفا بهترین برنامه در این زمینه را برام بگذارید :x

با تشکر پیشاپیش

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان دنباله یه برنامه میگردم که بتونم باهاش صدای خودم رو ضبط کنم و مثلا شبیه صدای Jigsaw تو اره بکنمش..........صدای ترسسسسسناک دیگه.........اما صدای jigsaw رو خیلی دوست دارم.....

---------- نوشته در 12:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:01 PM ارسال شده بود ----------

این کد و :eygen های NOD32 رو از کجا گیر بیارم ؟
سلام دوست عزیز میتونین از
parandco.com
بگیرین سایت خیلی خیلی خوبیه موفق باشین .

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
دوستان برنامه ای هست که عکس و تبدیل به نقاشی کنه بره :D من یه اسکاچ گرفتم که یه حوله که روی مبل بود و فقط خاکستری کرد کاملا واقعی بنظر میومد !!!! لطفا بهترین برنامه در این زمینه را برام بگذارید :x

با تشکر پیشاپیش
خدمت شما
دو تا برنامه برای تبدیل عکس به نقاشی
FotoSketcher
AKVIS Sketch

این هم دو تا آموزش که بتونید با فتوشاپ این کار رو انجام بدید
آموزش 1
آموزش 2
شاد باشید

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
آقا یه سوال داشتم اگه بشه فوری جواب بدین ممنون می شم.این flash player 10 رو کامپیتورم نصب نمی شه نمی دونم چرا.یعنی از خود سایت adobe دان می کنم اون برنامه کم حجمش رو,بعد شروع به دانود که می کنه حدود 16 تا بیست و دو سه درصد که دانلود می شه خود برنامه ی اصلی,می گه download time out!چیکار کنم؟خلیلی گیرم یه ویدئو از یوتوب باید ببینم که نمی شه دید.....

http://www.filehippo.com/download_flashplayer/

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
دانیال جان من اون نرم افزار هارو دیدم ولی زیاد به دردم نخورد نمیدونم دکتر کپی رو میبینی یا بازی های فلشو . میخوام عکس ها را برش بدم و حرکتشون بدم وثلا لب رو ببرّم و حرف زدن رو با حرکت دو قسمت برش خورده در بیارم اخرم روش صدا بزارم که حالا صدا گذاشتنش کار خاصی نداره اصل اون برنامه اس
--------------------------------------------------------
در ضمن اگر سایتی بود که ایم کارو با ددن عکس انجام بده معرفی کنید نه سایتی مثل photofunia یه سایتی که حرکت بده

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
دانیال جان من اون نرم افزار هارو دیدم ولی زیاد به دردم نخورد نمیدونم دکتر کپی رو میبینی یا بازی های فلشو . میخوام عکس ها را برش بدم و حرکتشون بدم وثلا لب رو ببرّم و حرف زدن رو با حرکت دو قسمت برش خورده در بیارم اخرم روش صدا بزارم که حالا صدا گذاشتنش کار خاصی نداره اصل اون برنامه اس
--------------------------------------------------------
در ضمن اگر سایتی بود که ایم کارو با ددن عکس انجام بده معرفی کنید نه سایتی مثل photofunia یه سایتی که حرکت بده
درود بر شما
فکر میکنم دیگه این برنامه به کارتون بیاد ، اما چون حجمش بالاست زحمت تستش رو به عده خودتون میگذارم
crazytalk-animator-pro
اینم دو تا برنامه دیگه برای ساخت تصاویر متحرک با پسوند GIF
Animated GIF Producer
EximiousSoft GIF Creator
اینم برای ساخت فایل های فلش KoolMoves
-
همونطور که در پست قبل هم گفتم با خود فتوشاپ هم میشه این کار رو انجام داد
من یک آموزش در این زمینه براتون قرار میدم ، امیدوارم به دردتون بخوره .(البته آموزش کلی هست و فقط برای اینکه با مبحث آشنا بشید و ادامه راه رو به خودتون میسپارم)
آموزش

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر