خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
وقتی رو این مدل بزاری game mode دیگه بعد یه مدت بقیه ی مدها از چشت میفته.اینپوت لگ رو هم نادیده نگیر.من همون اول بتل رو بدون گیم مد رو c7 بازی میکردم ولی بعدش که گذاشتم رو گیم مد انگاری دوپینگ کرده بودم :) خیلی خیلی روونتر بازی میکردم
از نظر روون بودن حتما حرفتون درسته..ولی الان وقتی میزنم تو vivid hdr مثلا همین TLOU2 فوق العاده میشه..ولی وقتی گیم مود انتخاب میکنم رنگ ها بی روح تر میشن و تاریک (dim)..البته تازه یک روز هم نشده گرفتم و هیچ تغییراتی تو تنظیمات ندادم همه چی همون دیفالت خودشه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
از نظر روون بودن حتما حرفتون درسته..ولی الان وقتی میزنم تو vivid hdr مثلا همین TLOU2 فوق العاده میشه..ولی وقتی گیم مود انتخاب میکنم رنگ ها بی روح تر میشن و تاریک (dim)..البته تازه یک روز هم نشده گرفتم و هیچ تغییراتی تو تنظیمات ندادم همه چی همون دیفالت خودشه
آفلاین میزنی بذار روی سینما حالشو ببر آنلاین بذار روی گیم یا اگه تصویر بد میشه روی استاندارد بذار

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی

سلام
اولا مبارکتون باشه
در ثانی من خودم تو تموم تی وی هام فقط و فقط حالت vivid با dynamic contrast بالا رو دوست دارم
طبق فرموده شما تو بقیه حالات تصاویر بی روح و رنگ و رو رفته هستن

• Like
Reactions: James Sunderland

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
البته روی oled های ال جی هر پورت hdmi یه تنظیم مجزا میتونن داشته باشن.مثلا پورتی که کنسول بهش وصله میتونی رو گیم مد بزاری و بقیه رو استاندارد یا vivid

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
سلام دوستان با بودجه ۱۱ ۱۲ ۱۳ تومن چه پیشنهادی میدید؟ ۵۵ اینچ

برای بازی و دیدن فیلم. خیلی مهمه که زیرنویس فارسی رو هم راحت ساپورت کنه.

آخرین ویرایش:

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
349
سلام دوستان با بودجه ۱۱ ۱۲ ۱۳ تومن چه پیشنهادی میدید؟

برای بازی و دیدن فیلم. خیلی مهمه که زیرنویس فارسی رو هم راحت ساپورت کنه.

سامسونگ سري ٧ اگه رنگ مشكي برات مهمه ، اگه دقت رنگ برات مهمه و مشكي مايل به خاكستري رو مخ ت نميره سوني هاي سري ٨، x8500f ٤٩ اينچ هم پيدا كني پنل va داره استثناً

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: MILAD 360

djarash

کاربر سایت
Aug 11, 2011
333
نام
آرش
@mohsen2019 سلام دوست عزیز شما اطلاع داری حالت Vivid تو hdr چه قدر اینپوت لگ افزایش میده؟ کلا چه تو فیلم چه بازی من حالت vivid میپسندم احساس میکنم وقتی گیم مود میشه رنگ ها بی روح میشن
بازی رو با game mode اجرا کن چون در غیر این صورت کند میشه و اینپوت لگ ایجاد میشه.فیلم با کیفیت 1080 بلوری و 4K رو با vivid ببین چون بهترین کیفیت رو بهت میده.مابقی کیفیت ها رو با حالت استاندارد ببین

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
سامسونگ سري ٧ اگه رنگ مشكي برات مهمه ، اگه دقت رنگ برات مهمه و مشكي مايل به خاكستري رو مخ ت نميره سوني هاي سري ٨، x8500f ٤٩ اينچ هم پيدا كني پنل va داره استثناً

Sent from my iPhone using Tapatalk
ممنون
۵۵ اینچ مد نظرمه

نظرتون راجب sm8100 ال جی چیه؟

نزدیکه ۱۷ تومنه

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
سلام یه مانیتور ایسوس قدیمی دارم از اون چاق ها نیست ولی حداقل 10 سال پیش گرفتمش تبدیل HDMI ب DVI گرفتم ولی نه ps4 بهش وصل شد نه رسیور ماهواره
برای اتاق گیمینگ ام لازمش داشتم
عکسش هم اینجاست
اولین پست صفحه اخر ??
طراحی اتاق بازی Gaming Room design

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
یک تلویزیون احتیاج دارم حدود 5 میلیون می خوام هزینه کنم گفتم دسته دوم بگیرم شاید چیز بهتری گیرم بیاد
نظرتون راجب به خرید تلویزیون دست دوم از غریبه چیه ؟

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
486
توی rtings بهترین مانیتور 2019 برای گیم چیه؟ من تصمیممو گرفتم مانیتور میگیرم
اخه بودجه بگو
مثلا مانیتور میشناسم50 تومن Acer Predator X27 Review
تقریبا هیچ مانیتور فورکی درست حسابی تو بازار نیست باید از واسطه امازون سفارش بدی

آخرین ویرایش:

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
توی rtings بهترین مانیتور 2019 برای گیم چیه؟ من تصمیممو گرفتم مانیتور میگیرم
به غیر از اون مانیتور acer که بالا معرفی شده مانیتوری که بتونه برای محتوای hdr به اندازه کافی روشن بشه و قیمتش بالای 70 تومن نباشه نیست اکثر مانیتورایی که مینویسن hdr بیشتر تبلیغ تجارین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر