خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    833

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,235
چندروزه این دوتا فکر داره مغز منو میخوره
دیگه انقد اذیت شدم و فکر کردم شبا همش این تو فکرمه
اینکه سیستم نگه دارم چرا؟چون یکی از مهمترین دلایل بازی های ارزونتر داره و نکات دیگه...البته خب هیچ علاقه ای به بازی های استراتژیک و...ندارم
دومی اینکه بفروشم و کنسول بگیرم(منظورم نسل بعد) الان ۴ دارم و یه تی وی خوب بخرم
از اونور بقیه پولی که سیستم رد میکنم میره نمیدونم چیکار کنم که تا نسل بعد اومد ارزشش به فنا نره
باز این فکر میاد تو ذهنم که قیمت های بازی های کنسول زیاده
باز از اونور این میاد تو فکرم که ظرفیتی داره
کلا مصادق بارزه عین خر تو گِل گیر کردنم

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
پیشنهاد من :
کامپیوتر رو نگه دار
PS4 رو بفروش پول روش بزار PS5 بخر
تلویزیون رو بی خیال شو

از کنسول هم نمیشه گذشت شما هیچ وقت انحصاری های PS5 رو نمیتونی جایی تجربه کنی مگر آدم چند سال جوان هست و وقته بازی داره که بخواد از همچین لذت بزرگی بگذره
بازی های انحصاری سونی هم قابل مقایسه با بازی های PC نیست

iman86z

کاربر سایت
Apr 3, 2012
212
نام
ایمان
@mohsen2019 سلام دوست عزیز شما اطلاع داری حالت Vivid تو hdr چه قدر اینپوت لگ افزایش میده؟ کلا چه تو فیلم چه بازی من حالت vivid میپسندم احساس میکنم وقتی گیم مود میشه رنگ ها بی روح میشن

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
1,030
@mohsen2019 سلام دوست عزیز شما اطلاع داری حالت Vivid تو hdr چه قدر اینپوت لگ افزایش میده؟ کلا چه تو فیلم چه بازی من حالت vivid میپسندم احساس میکنم وقتی گیم مود میشه رنگ ها بی روح میشن
مدل تلویزیونت چیه؟؟
شما متاسفانه چشمتان به تصاویر غیر طبیعی عادت کرده!!!!!پیشنهاد میکنم پروفایل سینما رو انتقال بدید به گیم مد وتا چند وقت تغییرش ندید..بعد چند وقت دیگه سراغ مدهای vivid و غیره نمیرید.بنده هم سالها قبل مثل شما بودم ولی رفته رفته به رنگهای ملایم و گرم عادت کردم.

iman86z

کاربر سایت
Apr 3, 2012
212
نام
ایمان
مدل تلویزیونت چیه؟؟
شما متاسفانه چشمتان به تصاویر غیر طبیعی عادت کرده!!!!!پیشنهاد میکنم پروفایل سینما رو انتقال بدید به گیم مد وتا چند وقت تغییرش ندید..بعد چند وقت دیگه سراغ مدهای vivid و غیره نمیرید.بنده هم سالها قبل مثل شما بودم ولی رفته رفته به رنگهای ملایم و گرم عادت کردم.
ممنون.مدل تلویزیون C9 هست
حتما همین طوره.. چشام عادت کرده ولی دیگه سلیقه ام اینطور شده..حالا هم اگر تو این مدل تلویزیون فرق زیادی نکنه اینپوت لگ ترجیح میدم تو یه حالتی بازی کنم و فیلم ببینم مثل همین vivid

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
4,280
نام
malek
ممنون.مدل تلویزیون C9 هست
حتما همین طوره.. چشام عادت کرده ولی دیگه سلیقه ام اینطور شده..حالا هم اگر تو این مدل تلویزیون فرق زیادی نکنه اینپوت لگ ترجیح میدم تو یه حالتی بازی کنم و فیلم ببینم مثل همین vivid
وقتی رو این مدل بزاری game mode دیگه بعد یه مدت بقیه ی مدها از چشت میفته.اینپوت لگ رو هم نادیده نگیر.من همون اول بتل رو بدون گیم مد رو c7 بازی میکردم ولی بعدش که گذاشتم رو گیم مد انگاری دوپینگ کرده بودم :) خیلی خیلی روونتر بازی میکردم

iman86z

کاربر سایت
Apr 3, 2012
212
نام
ایمان
وقتی رو این مدل بزاری game mode دیگه بعد یه مدت بقیه ی مدها از چشت میفته.اینپوت لگ رو هم نادیده نگیر.من همون اول بتل رو بدون گیم مد رو c7 بازی میکردم ولی بعدش که گذاشتم رو گیم مد انگاری دوپینگ کرده بودم :) خیلی خیلی روونتر بازی میکردم
از نظر روون بودن حتما حرفتون درسته..ولی الان وقتی میزنم تو vivid hdr مثلا همین TLOU2 فوق العاده میشه..ولی وقتی گیم مود انتخاب میکنم رنگ ها بی روح تر میشن و تاریک (dim)..البته تازه یک روز هم نشده گرفتم و هیچ تغییراتی تو تنظیمات ندادم همه چی همون دیفالت خودشه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,131
نام
مصطفی682سابق
از نظر روون بودن حتما حرفتون درسته..ولی الان وقتی میزنم تو vivid hdr مثلا همین TLOU2 فوق العاده میشه..ولی وقتی گیم مود انتخاب میکنم رنگ ها بی روح تر میشن و تاریک (dim)..البته تازه یک روز هم نشده گرفتم و هیچ تغییراتی تو تنظیمات ندادم همه چی همون دیفالت خودشه
آفلاین میزنی بذار روی سینما حالشو ببر آنلاین بذار روی گیم یا اگه تصویر بد میشه روی استاندارد بذار

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
851
نام
علی

سلام
اولا مبارکتون باشه
در ثانی من خودم تو تموم تی وی هام فقط و فقط حالت vivid با dynamic contrast بالا رو دوست دارم
طبق فرموده شما تو بقیه حالات تصاویر بی روح و رنگ و رو رفته هستن

• Like
Reactions: iman86z

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
4,280
نام
malek
البته روی oled های ال جی هر پورت hdmi یه تنظیم مجزا میتونن داشته باشن.مثلا پورتی که کنسول بهش وصله میتونی رو گیم مد بزاری و بقیه رو استاندارد یا vivid

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
سلام دوستان با بودجه ۱۱ ۱۲ ۱۳ تومن چه پیشنهادی میدید؟ ۵۵ اینچ

برای بازی و دیدن فیلم. خیلی مهمه که زیرنویس فارسی رو هم راحت ساپورت کنه.

آخرین ویرایش:

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
270
سلام دوستان با بودجه ۱۱ ۱۲ ۱۳ تومن چه پیشنهادی میدید؟

برای بازی و دیدن فیلم. خیلی مهمه که زیرنویس فارسی رو هم راحت ساپورت کنه.

سامسونگ سري ٧ اگه رنگ مشكي برات مهمه ، اگه دقت رنگ برات مهمه و مشكي مايل به خاكستري رو مخ ت نميره سوني هاي سري ٨، x8500f ٤٩ اينچ هم پيدا كني پنل va داره استثناً

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: MILAD 360

djarash

کاربر سایت
Aug 11, 2011
154
نام
آرش
بازی رو با game mode اجرا کن چون در غیر این صورت کند میشه و اینپوت لگ ایجاد میشه.فیلم با کیفیت 1080 بلوری و 4K رو با vivid ببین چون بهترین کیفیت رو بهت میده.مابقی کیفیت ها رو با حالت استاندارد ببین

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
سامسونگ سري ٧ اگه رنگ مشكي برات مهمه ، اگه دقت رنگ برات مهمه و مشكي مايل به خاكستري رو مخ ت نميره سوني هاي سري ٨، x8500f ٤٩ اينچ هم پيدا كني پنل va داره استثناً

Sent from my iPhone using Tapatalk
ممنون
۵۵ اینچ مد نظرمه

نظرتون راجب sm8100 ال جی چیه؟

نزدیکه ۱۷ تومنه

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
351
نام
بیژن لطفی
سلام یه مانیتور ایسوس قدیمی دارم از اون چاق ها نیست ولی حداقل 10 سال پیش گرفتمش تبدیل HDMI ب DVI گرفتم ولی نه ps4 بهش وصل شد نه رسیور ماهواره
برای اتاق گیمینگ ام لازمش داشتم
عکسش هم اینجاست
اولین پست صفحه اخر 👇👇
طراحی اتاق بازی Gaming Room design

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر