خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

djarash

کاربر سایت
Aug 11, 2011
333
نام
آرش
ممنون از راهنماییتون
اولا برای چسبوندن این ریسه ها باید از چسب نسبتا قوی استفاده بشه تا زود کنده نشه این یعنی خراب کردن قاب پشت تلویزیون
موقع نصب هم ممکنه به هر دلیل پنل تلویزیون ضربه یا آسیب ببینه
در مورد گرما هم دقیقا درست میفرمایید
و از همه مهمتر اگر بخوایید برقش رو از تلویزیون بگیرید به دلیل اینکه اینها جنس چینی و بی کیفیتی هستن ممکنه با یک اتصالی یا اتصال کوتاه ساده داخل آداپتورش بزنه کل مدار پاور تلویزیونتون رو خراب کنه

من تصمیم گرفتم ریسه RGB که ۵ متری هست بگیرم و با میخ های دو پایه روی دیوار نصب کنم و برقشم هم با آداپتور از برق شهری میگیره
مزایاش اینه که :
به تلویزیون هم کاری ندارم
برقش جداست و میشه به عنوان چراغ خواب هم ازش استفاده کرد
نورش بیشتره
هر وقت خواستم جدا میشه
طول عمرش هم بیشتره
قیمتش هم معقوله
فقط یکم نما ممکنه شیک نباشه که اونم میشه طوری نصب کرد که کلش پشت پنل تلویزیون مخفی شه
خوشحال میشم نظر شما دوستان رو بدونم
دقیقا درسته.اگر بنا دارید که حتما از بک لایت استفاده کنید بهترین راه حل که بدون ریسک هست همینه

منم همین تی وی رو دارم 65 اینج تو دبی هستم ولی این مشکل حرارت رو ندارم
بله منم مشکل حادی ندارم با این مسئله.من در خصوص نصب بک لایت این رو اشاره کردم.شما هم کافیه در زمان استفاده حد اقل بیش از نیم ساعت و در حالت روشن کف دستت رو به صفحه LED و یا به پشت TV نزدیک کنی تا گرما رو احساس کنی.

• Like
Reactions: dooste.man83

mojt9090

کاربر سایت
Sep 19, 2019
69
ممنون از راهنماییتون
اولا برای چسبوندن این ریسه ها باید از چسب نسبتا قوی استفاده بشه تا زود کنده نشه این یعنی خراب کردن قاب پشت تلویزیون
موقع نصب هم ممکنه به هر دلیل پنل تلویزیون ضربه یا آسیب ببینه
در مورد گرما هم دقیقا درست میفرمایید
و از همه مهمتر اگر بخوایید برقش رو از تلویزیون بگیرید به دلیل اینکه اینها جنس چینی و بی کیفیتی هستن ممکنه با یک اتصالی یا اتصال کوتاه ساده داخل آداپتورش بزنه کل مدار پاور تلویزیونتون رو خراب کنه

من تصمیم گرفتم ریسه RGB که ۵ متری هست بگیرم و با میخ های دو پایه روی دیوار نصب کنم و برقشم هم با آداپتور از برق شهری میگیره
مزایاش اینه که :
به تلویزیون هم کاری ندارم
برقش جداست و میشه به عنوان چراغ خواب هم ازش استفاده کرد
نورش بیشتره
هر وقت خواستم جدا میشه
طول عمرش هم بیشتره
قیمتش هم معقوله
فقط یکم نما ممکنه شیک نباشه که اونم میشه طوری نصب کرد که کلش پشت پنل تلویزیون مخفی شه
خوشحال میشم نظر شما دوستان رو بدونم

سلام

ولی هیچ چی RGB مختص تلویزیون نمیشه چون به صورت پویا هستش . چون از طریق HDMI وصل میشه به تلویزیون و همزمان با محتوای تلویزیون تغییر رنگ میدهد .

تلویزیون های فیلیپس این مورد رو دارند که واقعا غرق تصویر میشید !!

ولی چیزی که شما فرمودین ، رنگ ثابت داره و با تغییر محتوای تلویزیون فرقی نمیکنه .

51gZpifqCGL.jpg

-------------
چون در ایران نیست ! من پیشنهاده ساخت این محصول را به شرکت تسکو که بهترین تولید کننده لوازم الکترونیکی و لوازم کامپیوتره ایران هست دادم .

ارتباط با دفتر مرکزی

شما هم میتونید از طریق فرم بالا پیشنهاد بدید .

منظور من این مورد هست که با تغییر محتوای تلویزیون - رنگ RGB LED هم به این شکل میشه .

rBVaV11-LS-ACjOUAAKDLTY4YAU964.jpg

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
سلام

ولی هیچ چی RGB مختص تلویزیون نمیشه چون به صورت پویا هستش . چون از طریق HDMI وصل میشه به تلویزیون و همزمان با محتوای تلویزیون تغییر رنگ میدهد .

تلویزیون های فیلیپس این مورد رو دارند که واقعا غرق تصویر میشید !!

ولی چیزی که شما فرمودین ، رنگ ثابت داره و با تغییر محتوای تلویزیون فرقی نمیکنه .

51gZpifqCGL.jpg

-------------
چون در ایران نیست ! من پیشنهاده ساخت این محصول را به شرکت تسکو که بهترین تولید کننده لوازم الکترونیکی و لوازم کامپیوتره ایران هست دادم .

ارتباط با دفتر مرکزی

شما هم میتونید از طریق فرم بالا پیشنهاد بدید .

منظور من این مورد هست که با تغییر محتوای تلویزیون - رنگ RGB LED هم به این شکل میشه .

rBVaV11-LS-ACjOUAAKDLTY4YAU964.jpg
خدمت شما عرض کنم شرکت های ایرانی همچین تکنولوژی رو قطعا ندارن ارزش سرمایه گزاری هم براشون نداره در نتیجه میرن دنبال واردات جنس درجه سوم چینی
بفرض هم که بتونن این محصول رو وارد کنن بنظرتون کسی حاضر میشه همچین چیزی رو از طریق usb و HDMI به تلویزیون 20 میلیونیش وصل کنه !!!! کافیه کوچکترین مشکلی برای آداپتورش پیش بیاد تا تلویزیون مرخص بشه
تازه بحث قیمت اش هم که خیلی زیاد در میاد بماند و اینکه معمولا جنس های چینی درجه چندم نور ریسه هاشونم بعد 1 سال نصف میشه و بعد 2 سال باید قطعا تعویض اش کنید

اگر در خارج ایران هستید قطعا میتونید نمونه با کیفیتش رو بگیرید و لذت ببرید اما در ایران فقط نمونه ای رو تهیه کنید که کلا از تلویزیون جدا باشه و در نهایت فقط به پشت تلویزیون بچسبه ولی هیچ ارتباط دیگه ای نداشته باشه که این نمونه هام فقط رنگش با ریموت کنترلش عوض میشه و بیشتر جنبه تزئینی برای اتاق پذیرایی داره

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
نظرتون درباره مانیتور sceptre c275b-144ir چیه؟ میارزه؟
http://sceptr.ir/product/مانیتور-گیمینگ-خمیده-اسکپتر-مدل-275b-144ir/
مانیتور 144hz با این همه امکانات چه خاصیتی واسه کنسول داره؟ :D اگه واسه پی سی بخوای خوبه اما اینی که دادی قیمتش مشخصا آپدیت نیست چون الان با 5 تومن داغون ترین مانیتور 27 اینچ 1080 ـم نمیدن چه برسه این!

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
سلام دوستان، یه مانیتور مناسب برای ps5 باید چه خصوصیاتی داشته باشه؟ و اگر صرفا برای گیم بخواد استفاده بشه شما tv رو پیشنهاد میکنید یا مانیتور (البته گیم رو pc منظورم نیست)
و ۲۷ اینچ به نظرتون کافی هست؟ کلا بازی کردن روی تی وی ۵۵ اینچی لذت بخش تر هست یا یه مانیتور ۲۷ تا ۳۰ اینچی؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

Sent from my SM-A705YN using Tapatalk

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
سلام دوستان، یه مانیتور مناسب برای ps5 باید چه خصوصیاتی داشته باشه؟ و اگر صرفا برای گیم بخواد استفاده بشه شما tv رو پیشنهاد میکنید یا مانیتور (البته گیم رو pc منظورم نیست)
و ۲۷ اینچ به نظرتون کافی هست؟ کلا بازی کردن روی تی وی ۵۵ اینچی لذت بخش تر هست یا یه مانیتور ۲۷ تا ۳۰ اینچی؟

باید,4k و hdr داشته باشه و hdmi بالای ۲ رو ساپورت کنه ... سایزش هم بستگی به فاصله ای که از نمایشگر نگیرید داره ، اگه بالای دو متر که ۵۵ اگه نه و می‌چسبید به تلویزیون سایز های پایین تر بهتره

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
باید,4k و hdr داشته باشه و hdmi بالای ۲ رو ساپورت کنه ... سایزش هم بستگی به فاصله ای که از نمایشگر نگیرید داره ، اگه بالای دو متر که ۵۵ اگه نه و می‌چسبید به تلویزیون سایز های پایین تر بهتره
ممنون بابت پاسختون میشه در مورد HDMI 2 یه توضیح مختصری بدید که چه تفاوتی با قبلی داره و لزومش برا ps5 چی هست؟ ضمنا برای تی وی و یا مانیتور رفرش ریت و لیتنسی چقدر باید باشه، ممنون

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
616
دوستان کسی از برندهای ایرانی (اسنوا، اکس ویژن و ...) تجربه ای داشته؟؟ یه تلویزیون 43 - 50 اینچ با قیمت مناسب کسی میتونه پیشنهاد بده ؟؟ با توجه به افزایش وحشتناکه قیمت ها ترجیحا تو رنج 6-9 میلیون باشه :(

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
دوستان کسی از برندهای ایرانی (اسنوا، اکس ویژن و ...) تجربه ای داشته؟؟ یه تلویزیون 43 - 50 اینچ با قیمت مناسب کسی میتونه پیشنهاد بده ؟؟ با توجه به افزایش وحشتناکه قیمت ها ترجیحا تو رنج 6-9 میلیون باشه :(
دایی من هشت نه ماه پیش از برند TCL یه ۵۵ اینچ خرید ۶ خورده ای که اسم مدلشم یادم نیست
اما هم 4k بود هم HDR
تو خونشون بازی کردم باهاش کیفیتش خوب بود نه درحد برندهای معروف اما کار راه انداز بود
متریال و جنس خود تلویزیون هم در حد قیمتش خوب بود

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

• Like
Reactions: emaad.mir

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
616
دایی من هشت نه ماه پیش از برند TCL یه ۵۵ اینچ خرید ۶ خورده ای که اسم مدلشم یادم نیست
اما هم 4k بود هم HDR
تو خونشون بازی کردم باهاش کیفیتش خوب بود نه درحد برندهای معروف اما کار راه انداز بود
متریال و جنس خود تلویزیون هم در حد قیمتش خوب بود

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
ممنون اگه مدلش رو هم گیر آوردی بفرستی ممنون میشم
من چند مدل دیدم نوشته بود مجهز به HDR بر روی پورت USB ... یعنی فکر کنم روی اچ دی ام آی کار نمیکنه

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
616
البته اینپوت لگش معلوم نیست چند باشه آنلاین میزنی اگه بالا باشه حالتو جا میاره
اااااااا یعنی خیلی موثره ؟؟ من آنلاین در حد فیفا میزنم ... اینپوت لگ رو از کجا باید چک کنم ؟؟ رو چند باشه خوبه؟
پیشنهاد شما با یه قیمت مناسب چیه؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
ممنون اگه مدلش رو هم گیر آوردی بفرستی ممنون میشم
من چند مدل دیدم نوشته بود مجهز به HDR بر روی پورت USB ... یعنی فکر کنم روی اچ دی ام آی کار نمیکنه

کلن روی hdr مدل های پایین رده و میان رده حساب نکن حتی برندهای مطرح توجهت بیشتر رو مشخصات دیگه باشه

• Like
Reactions: emaad.mir

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اااااااا یعنی خیلی موثره ؟؟ من آنلاین در حد فیفا میزنم ... اینپوت لگ رو از کجا باید چک کنم ؟؟ رو چند باشه خوبه؟
پیشنهاد شما با یه قیمت مناسب چیه؟
اینپوت لگ ما نمیتونیم اندازه گیری کنیم و توی آنلاین خیلی مهمه. یه سامسونگ هست همه دارن اونو بگیر @Kirk-Hammedd حامد هم داره اسمش دقیق یادم نیست

بستگی داره بخوای آفلاین بزنی یا آنلاین، برای آنلاین سایز بزرگ مناسب نیست همچنین اینپوت لگ هم خیلی مهمه، ولی برای آفلاین زیاد نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر