خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
من هنوز تصمیم قطعی برای خرید نگرفتم
باید یک دل بشم و سیستم رد کنم بره تا تی وی و نسل بعد کنسول بگیرم
اما این x950g سونی هم چیز غولیه انگار
این آب رنگ بودن تلویزیون های سامسونگ هم خودم تایید میکنم
گروه تلگرامی چیزی ندارید درمورد اینجور مسائل گپ بزنیم؟ :D

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896

از نظر تصویر که به پای OLED ها نمیرسه اما اگر نخوایم ریسک OLED رو بکنیم و با قیمتش هم مشکلی نداشته باشیم از نظر شخصی بنده انتخاب اول میشه
اگر اهل ریسک هستید قطعا برید سراغ OLED الجی و لذت کیفیت بهتر تصویر رو ببرید

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
از نظر تصویر که به پای OLED ها نمیرسه اما اگر نخوایم ریسک OLED رو بکنیم و با قیمتش هم مشکلی نداشته باشیم از نظر شخصی بنده انتخاب اول میشه
اگر اهل ریسک هستید قطعا برید سراغ OLED الجی و لذت کیفیت بهتر تصویر رو ببرید
اولد ها چه مشکلی دارن؟
نمیخوام ریسک کنم که مشکل دار باشه
هنوز یه سونی w670a دارم رنگاش طبیعی تر از LG uh750v هست

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
809
نام
رضا

بله چیز غولیه. کلا سری 9 سونی از بهترین هاست . خودم هم دارم. ولی الان سری 9 سونی که قیمتاش خیلی بالا رفته یعنی الکی بالا رفته. مثلا نسبت به تلویزیون هم رده خودش مثل کیولد های سامسونگ ( سری 7 و 8و 9 ) 4 تا 5 تومن اختلاف قیمت دارن. که خرید سامسونگ معقول تره. ولی این که فکر میکنید تلویزیون سامسونگ رنگهاش ابرنگ میمونه دیگه باید پس همون سونی رو بگیرید. البته ناگفته نماند از بستگان نزدیکم همین q70 r رو داره که نه مشکل موشن داره ( چون بعضی از دوستان تو همین فروم اشاره کردن). نه رنگ ها اونقدرها اشباع هست که مصنوعی باش. اتفاقا تو همون تیوی انیمیشن scooby doo جدید رو میدیدیم . رنگها بسیار زیبا بودن. ( یکی از خوش رنگ ترین انیمیشن های ممکنه با تنوع رنگ عالی به خاطر تنوع محیط حتما 4k ببینید ) مخصوصا رنگ سبز که فوق العاده بود . تو تیوی خودم اون انیمیشن رو هنوز نزدم ببینم از نظر رنگ چطوره. در کل به اون مدلا هم میتونی فکر کنی با توجه به 4 5 تومن ارزونتر بودن.(مثلا قیمت 55 950g به 55q70 r)

آخرین ویرایش:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
چندروزه این دوتا فکر داره مغز منو میخوره
دیگه انقد اذیت شدم و فکر کردم شبا همش این تو فکرمه
اینکه سیستم نگه دارم چرا؟چون یکی از مهمترین دلایل بازی های ارزونتر داره و نکات دیگه...البته خب هیچ علاقه ای به بازی های استراتژیک و...ندارم
دومی اینکه بفروشم و کنسول بگیرم(منظورم نسل بعد) الان ۴ دارم و یه تی وی خوب بخرم
از اونور بقیه پولی که سیستم رد میکنم میره نمیدونم چیکار کنم که تا نسل بعد اومد ارزشش به فنا نره
باز این فکر میاد تو ذهنم که قیمت های بازی های کنسول زیاده
باز از اونور این میاد تو فکرم که ظرفیتی داره
کلا مصادق بارزه عین خر تو گِل گیر کردنم

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
اینکه سیستم نگه دارم چرا؟چون یکی از مهمترین دلایل بازی های ارزونتر داره و نکات دیگه...البته خب هیچ علاقه ای به بازی های استراتژیک و...ندارم
از اونور بقیه پولی که سیستم رد میکنم میره نمیدونم چیکار کنم که تا نسل بعد اومد ارزشش به فنا نره

PS5 هم بیاد باید کم کم چندین ماه صبر کرد( حداقل 4 ماه ) بگذره بعد خرید..به خاطر 2 علت بزرگ..اولی قیمتش هست که بیاد تا چند ماه کاسبا با قیمت فضایی میخوان بفروشن..حالا ممکنه این وسط کاسبی هم پیدا بشه قیمت منصافنه و به روز دلار رو بخواد بده اما چون سری اول هست باید ببینین ایراد اینا نداشته باشه و این خودش چند ماه طول میکشه تا ببینین ایراد داره یا نه که مهمترین دلیل نخریدندش تو ماه های اول همین هست...پس شما هم به نظر من فعلا عجله برای خرید PS5 نداشته باش..اما برای خرید TV مشکلی نیست و از همین الان میتونی نقشش رو بکشی برای خرید.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312

شما اول بشین تکلیفتو با خودت مشخص کن که از چی لذت میبری. چون بنظر میاد از بازی کردن باهاشون لذت نمیبری و فقط دوست داری بخری بذاری خاک بخورن

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
شما اول بشین تکلیفتو با خودت مشخص کن که از چی لذت میبری. چون بنظر میاد از بازی کردن باهاشون لذت نمیبری و فقط دوست داری بخری بذاری خاک بخورن
همه چی از خرید مانیتور ۲۴۰ هرتز شروع شد وگرنه داشتم عین آدم رو کنسولم بازی میزدم
انقد ادامه دار شد تا رسید به این منجلاب

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
همه چی از خرید مانیتور ۲۴۰ هرتز شروع شد وگرنه داشتم عین آدم رو کنسولم بازی میزدم
انقد ادامه دار شد تا رسید به این منجلاب

کامپیوتر رو نفروش ، شما یک سیستم هیولایی داری، که برای 99 درصد مردم رویا هست، این سیستمت رو کاملا نسل 9 جواب گو هست، به حرف این و اون گوش نده، الان این رو بفروشی نسل بعد بعید بدونم بتونی همچین سیستم بخری، الان نسل بعدی سی پی یو های اینتل و کارت های انویدیا داره میاد، که اصلا اختلاف زیادی با نسل 9 و مخصوصا سیستم شما که جز بالارده ترین و قویترین نسل 9 هست نداره...
من یک سیستم نسل 3 داشتم تا همین یک ماه پیش داشتم بازی میکردم، یعنی نسل 4-5-6-7-8 -9 ارتقا نداده بودم
کامپیوتر مزیت های زیادی داره، و مثل یک ماشین هوشمند تمام عیار میمونه تا یک کنسول که همش باهاش میشه بازی کرد.
کامپیوترت رو نگه دار، نسل بعد هم کنسول بخر هم تی وی
من برای نسل جدید اول تی وی خریدم، البته اشتباه کردم که 1080 خریدم سامسونگ N5370 سری 5:|
بعدش سیستم رو ارتقا دادم
بعدا هم کنسول میخرم

شما الان باید تنها کاری کنی، یک شغل پیدا کنی:D تا هم پول از دست رفته رو در بیاری هم از فکر فروش سیستم در بیای. هم بعدا تی وی و کنسول بخری.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
کامپیوتر رو نفروش ، شما یک سیستم هیولایی داری، که برای 99 درصد مردم رویا هست، این سیستمت رو کاملا نسل 9 جواب گو هست، به حرف این و اون گوش نده، الان این رو بفروشی نسل بعد بعید بدونم بتونی همچین سیستم بخری، الان نسل بعدی سی پی یو های اینتل و کارت های انویدیا داره میاد، که اصلا اختلاف زیادی با نسل 9 و مخصوصا سیستم شما که جز بالارده ترین و قویترین نسل 9 هست نداره...
من یک سیستم نسل 3 داشتم تا همین یک ماه پیش داشتم بازی میکردم، یعنی نسل 4-5-6-7-8 -9 ارتقا نداده بودم
کامپیوتر مزیت های زیادی داره، و مثل یک ماشین هوشمند تمام عیار میمونه تا یک کنسول که همش باهاش میشه بازی کرد.
کامپیوترت رو نگه دار، نسل بعد هم کنسول بخر هم تی وی
من برای نسل جدید اول تی وی خریدم، البته اشتباه کردم که 1080 خریدم سامسونگ N5370 سری 5:|
بعدش سیستم رو ارتقا دادم
بعدا هم کنسول میخرم

شما الان باید تنها کاری کنی، یک شغل پیدا کنی:D تا هم پول از دست رفته رو در بیاری هم از فکر فروش سیستم در بیای. هم بعدا تی وی و کنسول بخری.
مرسی واقعا کمکم کردی
ببخشید بچه ها سرتونو بدرد آوردم فقط نیاز به همچین همراهی داشتم

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896

پیشنهاد من :
کامپیوتر رو نگه دار
PS4 رو بفروش پول روش بزار PS5 بخر
تلویزیون رو بی خیال شو

از کنسول هم نمیشه گذشت شما هیچ وقت انحصاری های PS5 رو نمیتونی جایی تجربه کنی مگر آدم چند سال جوان هست و وقته بازی داره که بخواد از همچین لذت بزرگی بگذره
بازی های انحصاری سونی هم قابل مقایسه با بازی های PC نیست

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
@mohsen2019 سلام دوست عزیز شما اطلاع داری حالت Vivid تو hdr چه قدر اینپوت لگ افزایش میده؟ کلا چه تو فیلم چه بازی من حالت vivid میپسندم احساس میکنم وقتی گیم مود میشه رنگ ها بی روح میشن

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
@mohsen2019 سلام دوست عزیز شما اطلاع داری حالت Vivid تو hdr چه قدر اینپوت لگ افزایش میده؟ کلا چه تو فیلم چه بازی من حالت vivid میپسندم احساس میکنم وقتی گیم مود میشه رنگ ها بی روح میشن
مدل تلویزیونت چیه؟؟
شما متاسفانه چشمتان به تصاویر غیر طبیعی عادت کرده!!!!!پیشنهاد میکنم پروفایل سینما رو انتقال بدید به گیم مد وتا چند وقت تغییرش ندید..بعد چند وقت دیگه سراغ مدهای vivid و غیره نمیرید.بنده هم سالها قبل مثل شما بودم ولی رفته رفته به رنگهای ملایم و گرم عادت کردم.

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
مدل تلویزیونت چیه؟؟
شما متاسفانه چشمتان به تصاویر غیر طبیعی عادت کرده!!!!!پیشنهاد میکنم پروفایل سینما رو انتقال بدید به گیم مد وتا چند وقت تغییرش ندید..بعد چند وقت دیگه سراغ مدهای vivid و غیره نمیرید.بنده هم سالها قبل مثل شما بودم ولی رفته رفته به رنگهای ملایم و گرم عادت کردم.
ممنون.مدل تلویزیون C9 هست
حتما همین طوره.. چشام عادت کرده ولی دیگه سلیقه ام اینطور شده..حالا هم اگر تو این مدل تلویزیون فرق زیادی نکنه اینپوت لگ ترجیح میدم تو یه حالتی بازی کنم و فیلم ببینم مثل همین vivid

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
ممنون.مدل تلویزیون C9 هست
حتما همین طوره.. چشام عادت کرده ولی دیگه سلیقه ام اینطور شده..حالا هم اگر تو این مدل تلویزیون فرق زیادی نکنه اینپوت لگ ترجیح میدم تو یه حالتی بازی کنم و فیلم ببینم مثل همین vivid
وقتی رو این مدل بزاری game mode دیگه بعد یه مدت بقیه ی مدها از چشت میفته.اینپوت لگ رو هم نادیده نگیر.من همون اول بتل رو بدون گیم مد رو c7 بازی میکردم ولی بعدش که گذاشتم رو گیم مد انگاری دوپینگ کرده بودم :) خیلی خیلی روونتر بازی میکردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر