خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
دوستان بنظرم باید در کل یک برند رو انتخاب کنید برای برتری نسبت به برند دیگه . به نظر من تلویزیون یا حالا Monitor برند Sony از همش بهتره . در کل شما برای مقایسه باید جدیدترین مدل تلوزیون هر برند رو بزارید و مقایسه کنید که خوب خود سایت های معتبر هم اینکار رو کردن و Sony از همش بهتر بوده. در آینده هم شک نکنید Sony از همه بهتر خواهد بود . در ضمن برای بازی تلویزیون خیلی از Monitor بهتره. هر چی نمایشگر بزرگتر باشه دقت و کیفیت هم بهتره و همچنین بازی هم لذت بخش تره .

sasan816

کاربر سایت
Jan 4, 2011
34
سلام دوستان برای خرید تلیویزیون نیاز به کمک دارم.
ابتدا تصمیم به خرید sony 42 w800b گرفتم بعد از مراجعه به فروشگاهی برای خرید دیدم که تصویرش کدر هست بعد از تحقیقاتی کوچک تصمیم به خرید SONY KDL-42W828B شد ولی دو به شک هستم چون چندجا دیدم motio flow 400 هستش آیا این تصویرش به اندازه sony w800a خوب میشه یا نه آیا مدل 828 رو بخرم یا نه چون کیفیت تصویرش رو جایی ندیدم لطفا راهنمایی بفرمایید.

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
ابتدا تصمیم به خرید sony 42 w800b گرفتم بعد از مراجعه به فروشگاهی برای خرید دیدم که تصویرش کدر هست بعد از تحقیقاتی کوچک تصمیم به خرید SONY KDL-42W828B شد ولی دو به شک هستم چون چندجا دیدم motio flow 400 هستش آیا این تصویرش به اندازه sony w800a خوب میشه یا نه آیا مدل 828 رو بخرم یا نه چون کیفیت تصویرش رو جایی ندیدم لطفا راهنمایی بفرمایید.
عزیزw828bوw800b فکرک نم جفتشون یکی هستم فقط برای منطقه های مختلفه و فرقشون اگه اشتباه نکنم فقط وجود ر س ی و ر داخلی هستش
400 هرتز برای مدال های 42 نیستش مدل های 50 اینچ به بالا

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,511
نام
امین
دوست خوبم تصویر کدر رو حالت پیش فرض اکثر تی وی هاست.
تصویر این مدل خیلی عالیه و اصلن کدر نیست.
ممکنه کسی دستکاری کرده باشه.
شما کافیه توی تنظیمات بری و تصویر رو اون طور که دوست دارید تنظیم کنی.
خیالت بابت تصویر راحت.
828 همون 800 تنها تفاوتش بودن ر..سیور توی تی ویه همین.

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
سلام.تا چند روز دیگه میخوام از بین این دو مدل یکی رو بگیرم:
1:تلویزیون W800B 50 inch sony
2.Samsung 46 inch F7770
تا دلتون بخواد مرددم که کدومو بخرم.سونی که امتحان خودشو پس داده.میترسم سامسونگ رو بگیرم ولی اون کیفیت مد نظرمو نداشته باشه.پول زیادیم هست.
خیلیا میگن سامسونگه از سونیه بهتره.ولی خودم که بدجوری بین دو راهی گیر کردم.اگه میشه یه نفر که واقعا سر رشته داره راهنماییم کنه.
در وهله اول تلویزیونو واسه بازی و بعدش واسه دیدن فیلم میخوام.
راستی از میهن مارکت بخرم فروشنده هاش معتبرن؟
میهن مارکت - قيمت فروش تلویزیون ال ای دی سه بعدی LED 3D - سونی SONY KDL-50W800B 50 Inch
میهن مارکت - قيمت فروش تلویزیون ال ای دی سه بعدی LED 3D - سامسونگ SAMSUNG 46F7770 46inch

mmf66

کاربر سایت
Jul 22, 2010
146
Samsung S24D395HP Plus 24inch PLS LED Monitor
این مدل چطوره برای گیم؟

مانیتور بسیار خوبی هست هم از نزدیک دیدم هم برای کسی خریدم هم این مدل هم 595
مدل 395 یک اچ دی ام ای داره ولی 595 دو تا
کیفیت تصویرشونم یکیه و ظاهرشون متفاوت هست
کنتراست تصویر یک به 1000 هست تقریبا شبیه ایسوس های هم رده پنل هم pls هست که باعث میشه زاویه دید عالی داشته باشین
زمان پاسخدهی هم 5 م ثانیه خاکستری و 13 م ثانیه واقعی که اگه وسواسی نباشین خوبه من خودم که فیلم و بازی باهاش تست کردم روون بود و عالی
حالت گیمر مود هم داره که یه جورایی رنگها رو بیشتر میکنه
خروجی 3.5 م صدا هم داره

از ایسوس هم vn247h خیلی خوبه
منتها گارانتی سام سرویس از ویستا بهتره

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,989
نام
Mohammad
2.Samsung 46 inch F7770
تا دلتون بخواد مرددم که کدومو بخرم.سونی که امتحان خودشو پس داده.میترسم سامسونگ رو بگیرم ولی اون کیفیت مد نظرمو نداشته باشه.پول زیادیم هست.
خیلیا میگن سامسونگه از سونیه بهتره.ولی خودم که بدجوری بین دو راهی گیر کردم.اگه میشه یه نفر که واقعا سر رشته داره راهنماییم کنه.
میهن مارکت - قيمت فروش تلویزیون ال ای دی سه بعدی LED 3D - سونی SONY KDL-50W800B 50 Inch
میهن مارکت - قيمت فروش تلویزیون ال ای دی سه بعدی LED 3D - سامسونگ SAMSUNG 46F7770 46inch

این سوال دقیقا سوال منم هست.دوست عزیزمون rznrz06 میفرمایند سونی رو بگیرم.ولی saied72 عزیزمیفرمایند سامسونگ رو بگیرم.منم که سر رشته ای ندارم. میترسم انتخاب خوبی نکنم.پدر گرامی هم اوکی رو داده الان فقط مونده من تصمیم بگیرم کدومو بیارم.

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
2.Samsung 46 inch F7770
دوست عزیز اگر برای گیم میخوای ک حتما سونی رو انتخاب کن. تلویزیونهای سامسونگ لگ بالایی دارن ک تو بازی اذیت میشی. بر عکس تلویزونهای سونی برا گیم بسیار عالی هستن

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,353
نام
محمدرضا
دوستان سامسونگ مدل 6390 دارم تو حرکت کاراکترها رنگ ها شدیدا سایه میندازه در صورتی که تو حالت game هست، بنظرتون چیکار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر