خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
توضیح از خود های وب:
ر هر یک از سرویس های زیر سقف حجم ترافیک ماهیانه بر اساس سیاست رعایت مصرف منصفانه (FUP) اعلام شده است که نسبت مصرف ترافیک بین‌الملل به داخلی در آنها ۴ است؛ برای مثال در سرویس «سرعت ثابت 16Mbps» سقف حجم ترافیک ماهیانه (FUP) آن ۱۱۰۰ گیگ است که:
در صورتی که تمایل داشته باشید تماما از ترافیک بین‌المللی استفاده کنید، می توانید ۲۷۵ گیگ ترافیک بین‌الملل استفاده کنید،
یا
در صورتی که تمایل داشته باشید تماما از ترافیک داخلی (لیست سایتهای دارای ترافیک داخلی) استفاده کنید، می توانید ۱۱۰۰ گیگ ترافیک داخلی استفاده کنید،

یعنی اینکه برای داخلی تقسیم حجم به ضریب 4 وجود نداره
برای بین الملل هست

Sent from my iPhone using Tapatalk
ای خدا~X(
شما میگی:
داخلی: 100مگ=100مگ
بین الملل:100مگ=25مگ=))

من میگم:
داخلی:100مگ=25مگ
بین الملل=100مگ=100مگ
چرا متوجه نمیشید منظور های وب رو:D

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
ای خدا~X(
شما میگی:
داخلی: 100مگ=100مگ
بین الملل:100مگ=25مگ=))

من میگم:
داخلی:100مگ=25مگ
بین الملل=100مگ=100مگ
چرا متوجه نمیشید منظور های وب رو:D

[="mahan.

و:D[/QUOTE]

من همچین حرفی نزدم
گفتم که ترافیکی که دریافت میکنی تقسیم بر 4 میشه با فرض تمامن استفاده از بین الملل
این مثال هم های وب زده برای 16 مگ : ( بصورت ترکیبی از ترافیک داخلی و بین‌الملل استفاده کنید، به هر نسبت دلخواه؛ برای مثال ۲۰۰ گیگ ترافیک بین‌الملل به همراه ۳۰۰ گیگ ترافیک داخلی استفاده کنید.) یعنی هر گیگ بین الملل معادل 4 گیگ داخلی کم میکنه و اینکه شما نوشتید (بین الملل=100مگ=100مگ) درست نیست ، توی پنل ترافیک کل نوشته میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
رقابت در صدر جدول خیلی حساسه:D
jb45_d.jpg

• Like
Reactions: sajadpacc7

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
[="mahan.

و:D

من همچین حرفی نزدم
گفتم که ترافیکی که دریافت میکنی تقسیم بر 4 میشه با فرض تمامن استفاده از بین الملل
این مثال هم های وب زده برای 16 مگ : ( بصورت ترکیبی از ترافیک داخلی و بین‌الملل استفاده کنید، به هر نسبت دلخواه؛ برای مثال ۲۰۰ گیگ ترافیک بین‌الملل به همراه ۳۰۰ گیگ ترافیک داخلی استفاده کنید.) یعنی هر گیگ بین الملل معادل 4 گیگ داخلی کم میکنه و اینکه شما نوشتید (بین الملل=100مگ=100مگ) درست نیست ، توی پنل ترافیک کل نوشته میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]
ای بابا،شما هر چقدر استفاده کنی، همونقدر کم میشه(بین الملل)، مثلا 100 مگ مصرف کنی 100 مگ کم میکنه
از اون 500 تا سایت هم دانلود کنی، یک چهارم حساب میکنه:
1 گیگ داخلی=4گیگ بین الملل
الان من 2مگ گرفتم،40 گیگ حداکثر بین الملل بهم داده و تو پنلم زده 40گیگ،از چقدر که مصرف کنم هونقدر کم میشه ولی اگه از 500تا سایت منتخب(ترافیک داخلی) مثلا 100 مگ دانلود کنم 25 مگ کم میکنه!واقعا چیز سختی نیست!

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
ای بابا،شما هر چقدر استفاده کنی، همونقدر کم میشه(بین الملل)، مثلا 100 مگ مصرف کنی 100 مگ کم میکنه
از اون 500 تا سایت هم دانلود کنی، یک چهارم حساب میکنه:
1 گیگ داخلی=4گیگ بین الملل
الان من 2مگ گرفتم،40 گیگ حداکثر بین الملل بهم داده و تو پنلم زده 40گیگ،از چقدر که مصرف کنم هونقدر کم میشه ولی اگه از 500تا سایت منتخب(ترافیک داخلی) مثلا 100 مگ دانلود کنم 25 مگ کم میکنه!واقعا چیز سختی نیست!
من متنارو کامل نخوندم ولی حرف اون دوستمون اینه که های وب ترافیک داخلیو توی پنل میزنه بنابراین شما 1گیگ بین الملل مصرف کنی داخل پنل 4 گیگ کم میشه
یعنی منی که سرویس 8مگ های وبو گرفتم که 130 گیگ بین الملل داره تو پنلم زد 520 گیگ با مصرف هر گیگ بین الملل هم 4گیگ ازش کم میشد
اگه درست متوجه شده باشم نه شما اشتباه میگی نه اون دوستمون روش کاری سرویس دهنده هاتون فرق داره :D

_______________________________________________________________________________________________

سرویسای دیده بان به شدت وسوسه کنندس تو سرعت 16 با دوتا رقیب دیگش تفاوت زیادی نداره ولی تو سرویسای 3و4و8مگ حجم خیلی مناسبی میده + شبانش از 12 شروع میشه
عجیبه آسیاتک هنوز که هنوزه سرویساشو تغییر نداده تا الان مطمئنا عده زیادی از مشترکینشو از دست داده همینجا هم فکر کنم خیلیا از آسیاتک اومده باشن بیرون

• Like
Reactions: sajadpacc7

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
شما مثه اینکه از وضعیت جدید راضی هستید،50 تومن برای شما پول نیست ولی برای من پوله،شما بازیه 40 گیگی دانلود میکنی بعد برات نصفش حساب میشه خوشحال میشی؟ من دیگه حرفی ندارم،به غیر ایران همه جا نت نامحدوده،نامحدود هم نباشه ترافیک منصفانش خیلی زیاده،شما از محدودیت لذت ببر اخوی
تو با این وضعیتت پولت به اینترنت نامحدود هم نمی‌رسه، هیچ جای دنیا با ماهی ده تومن بهت اینترنت نامحدود با سرعت بالا نمیدن.
به جای اینکه بیای با فونت بزرگ بنویسی و واسه من لفظ بیای، برو کار کن که لنگ 50 تومن نباشی.

pedram.0914

کاربر سایت
Apr 14, 2011
18
تو با این وضعیتت پولت به اینترنت نامحدود هم نمی‌رسه، هیچ جای دنیا با ماهی ده تومن بهت اینترنت نامحدود با سرعت بالا نمیدن.
به جای اینکه بیای با فونت بزرگ بنویسی و واسه من لفظ بیای، برو کار کن که لنگ 50 تومن نباشی.

من اون همه مشکلات گفتم شما چسبیدی به ظاهر قضیه،من مشکلمو گفتم که شاید مسئولین شرکت های اینترنتی دیدن و یه چاره ای اندیشیدن،من از وضعیت جدید راضی نیستم،این نظر منه،میفهمی؟تو حق دخالت به نظر من نداری! چرا حرفو عوض میکنی؟،تبدیل به لفاظی می کنی؟من گفتم سرعت اومده پایین و سقف ترافیک هم کمه،نگفتم نت نامحدود با ده هزار بدن.
تو فضای مجازی شاخ شدن دیگه خز شده،به شما ربطی نداره من با فونت بزرگ می نویسم یا کوچیک،رییس بازی درنیار.اینجا صاحب داره.
با عرض معذرت از همه و استارتر محترم.
هرچی بنویسید از این به بعد جوابتون رو نمیدم،چون نمیخوام این تاپیک تبدیل به لفاظی بشه.ممنون

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,811
نام
malek
من اون همه مشکلات گفتم شما چسبیدی به ظاهر قضیه،من مشکلمو گفتم که شاید مسئولین شرکت های اینترنتی دیدن و یه چاره ای اندیشیدن،من از وضعیت جدید راضی نیستم،این نظر منه،میفهمی؟تو حق دخالت به نظر من نداری! چرا حرفو عوض میکنی؟،تبدیل به لفاظی می کنی؟من گفتم سرعت اومده پایین و سقف ترافیک هم کمه،نگفتم نت نامحدود با ده هزار بدن.
تو فضای مجازی شاخ شدن دیگه خز شده،به شما ربطی نداره من با فونت بزرگ می نویسم یا کوچیک،رییس بازی درنیار.اینجا صاحب داره.
با عرض معذرت از همه و استارتر محترم.
هرچی بنویسید از این به بعد جوابتون رو نمیدم،چون نمیخوام این تاپیک تبدیل به لفاظی بشه.ممنون
فونتت کشت ما رو :)
ولی شما میتونی اینترنت هیبریدی استفاده کنی :) منظورم اینه ماهی 14 تومن بدی نت همراه اول شبانه بگیری که میتونی با این 14 تومن حداقل 700 گیگ دانلود کنی و یه نت با کیفیت سرعت پایین بگیری که کارهای روزمره رو انجام بدی

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
بعد از تغییر نحوه ی محاسبه ی قیمت اینترنت، آسیاتک رو جمع آوری کردم، از شاتل سرویس گرفتم. 8 مگ / 160 گیگ بین الملل / شبانه رایگان
تا امروز نه مشکل داشته نه سرعت افت کرده. همینطوری بمونه خوبه.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
بسته های دیده بان نت یه مقدار عجیب غریب نیست ؟ هم از نظر حجم ماهانه هم از نظر دانلود شبانه خیلی از بقیه متمایزه !
سرویساش سرعتهای متوسط رو هدف قرار داده از 3 مگ تا 8 مگ
و گر نه 16 مگ الان 1 ترا و امحدود دارن میدن.
اما میگن پشتیبانیش ضعیفه
اینم لیست تعرفه های دیده بان برای کسانی که میخوان بدن
اینم در نظر بگیر یه شرکت تو این سطح نباید یه شماره مشترکین کشوری داشته باشه
هر کی میخواد باید زنگ بزنه تهران
پینگ اعلامی خودشون تو اینستا 140 هست حالا چند بیاد دستت خدا میدونه

http://uupload.ir/files/mn8e_2017-12-29_13-56-39.jpg
mn8e_2017-12-29_13-56-39.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: blue lion

kamivh1

کاربر سایت
Aug 29, 2010
198
16 مگ گرفتم این سرعت و میده اولش گفتن خط نویز داره بعد که کارشناس اومد نتونست کاری کنه چون سر خط هم همین بود راهی نداره حداقل 8 مگ بده سرعت؟ الان 500 کیوبایت دان میکنم.

اگه بجای 16 رو 8 مگ ببندن ممکنه خود 8 مگ سرعت بده یا ربطی نداره؟

Attachments

• Untitled52100036985.jpg
    Untitled52100036985.jpg
    145.1 KB · مشاهده: 41
آخرین ویرایش:

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
16 مگ گرفتم این سرعت و میده اولش گفتن خط نویز داره بعد که کارشناس اومد نتونست کاری کنه چون سر خط هم همین بود راهی نداره حداقل 8 مگ بده سرعت؟ الان 500 کیوبایت دان میکنم.

اگه بجای 16 رو 8 مگ ببندن ممکنه خود 8 مگ سرعت بده یا ربطی نداره؟
زنگ بزنید ispتون بگید رو 8 ببندش بعد که بستن بگید روی 8 نویز داره یا نه اگه داشت به ترتیب هی بیاید پاین تر 7،6،5

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر