خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان من از شاتل سرویس 1024 با سرعت دانلود 1 مگ دارم
اگر بخوام تغییر سرویس بدم چه سرویسی رو باید انتخاب کنم که سرعتش همین 1 مگ باشه؟

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
دوستان من از شاتل سرویس 1024 با سرعت دانلود 1 مگ دارم
اگر بخوام تغییر سرویس بدم چه سرویسی رو باید انتخاب کنم که سرعتش همین 1 مگ باشه؟
شما ۵۱۲ هم میخریدین قبلا سرعت ۱ میداد چون سرعتا باز بودن ولی الان
باید ۸ مگ بگیرین

• Like
Reactions: db07

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
ممنون دوست عزیز
فقط از کجا بدونم خطم این سرعت رو میکشونه؟
خاهش دوست عزیز
از قسمت تنظیمات مودم میشه فهمید
و همین که قبلا ۱مگ دان بود سرعتتون نشون از همینه
بازم برای اطمینان تنظیمات چک شود

• Like
Reactions: db07

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
من قبل از تعرفه های جدید برای 8 مگ 20 گیگ ماهی 68 تومن میدادم + شبانه که خوب گرون بود ولی چاره ای نبود
با تعرفه های جدید برای 8 مگ 240 گیگ ( 80 گیگ بین الملل )+ شبانه مثل سابق 54 تومن الان پرداخت کردم...
واقعا برای من یکی که خیلی خوب شده...حداقل با طرح جدید جلوی گرون فروشی بعضی شرکت ها رو گرفتند.

s.j-rez

کاربر سایت
Aug 5, 2011
490
نام
ساجد
من قبل از تعرفه های جدید برای 8 مگ 20 گیگ ماهی 68 تومن میدادم + شبانه که خوب گرون بود ولی چاره ای نبود
با تعرفه های جدید برای 8 مگ 240 گیگ ( 80 گیگ بین الملل )+ شبانه مثل سابق 54 تومن الان پرداخت کردم...
واقعا برای من یکی که خیلی خوب شده...حداقل با طرح جدید جلوی گرون فروشی بعضی شرکت ها رو گرفتند.
ولی جلوب گرون فروشی این پارس آنلاین دزد گرفته نشد !
رو خط دیگه شاتل گرفتم منتظرم وصل بشه ! پینگش خوب باشه پارس آنلاین رو جمع مکنم ! بشینن 48 گیگ رو 50 تومن بفروشن صفا کنن

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
تعرفه ها جدید شاتل چرا اوضاع پینگشش اینقدر داغون شده؟
قبلا 150 بود الان شده 250 :|
ولی جدا از مسئله ی پینگ، به نظرم تعرفه های جدیید خیلیی بهتر از قبلییاس.
قبلا 8 مگ 6گیگ ترافیک+ شب رایگان میگرفتم 45 تومن الان 8مگ 80 گیگ + شب رایگان 65

srx190d

کاربر سایت
Jun 21, 2016
43
شاتل که فعلا خراب کرده
دقیقا سر شب اوضاع خراب میشه
به نظر وزیر محترم کسی که ماه ی ۵٠ تومان بر فرض بده آیا اجازه میده شبکه استراحت کن
یکسره رو دانلود دیگه

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
یک مسئله ی بد برای کاربران فعلی های وب اینه که دیگه برای سرویس های قدیمی باقی مونده امکان خرید فشفشه وجود نداره و این یه ضرر بسیار بزرگ هست فرض کنید یه بنده خدایی از سرویس یک ساله اش مثلن سه ماه مونده و فشفشه از قبل نداره ترافیکش که تموم بشه فقط یه راه داره خرید ترافیک معمولی که 10 گیگش هست 20 تومن! یعنی ضرر کامل، طرف رو مجبور می کنن که بیاد سرویس جدید بخره، خودم الآن بالای یک ماه مونده ولی بدون فشفشه که خیلی گرون برام تموم میشه، حالا فکرش رو بکنید اونایی یکساله خریده بودن و چندین ماه هنوز باقی مونده

Sent from my iPhone using Tapatalk

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,508
یک مسئله ی بد برای کاربران فعلی های وب اینه که دیگه برای سرویس های قدیمی باقی مونده امکان خرید فشفشه وجود نداره و این یه ضرر بسیار بزرگ هست فرض کنید یه بنده خدایی از سرویس یک ساله اش مثلن سه ماه مونده و فشفشه از قبل نداره ترافیکش که تموم بشه فقط یه راه داره خرید ترافیک معمولی که 10 گیگش هست 20 تومن! یعنی ضرر کامل، طرف رو مجبور می کنن که بیاد سرویس جدید بخره، خودم الآن بالای یک ماه مونده ولی بدون فشفشه که خیلی گرون برام تموم میشه، حالا فکرش رو بکنید اونایی یکساله خریده بودن و چندین ماه هنوز باقی مونده

میشه بگی وضعیت پینگ و سرعت دانلود های وب چطوره؟

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
امروز از 2 مگ به 16 مگ مخابرات تغییر سرویس دادم, سرعت رو 1.9 مگابایت ثابت هست و پینگش هم با سرویس قبلی فرقی نکرده.
خط تلفن هم فیبر هست.

6872562658.png

6872613581.png
مخابرات تهرانید شما؟ کدوم مرکز؟ بعد توی ناحیه کاربریتون تو خود سایت پشتیبانی مخابرات زیر سرویس پکیج توع طرح رو نوشته یا مثل واسه من خالیه؟ چون میترسم اینا کلا طرح رو واسه من فعال نکرده باشند.

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
میشه بگی وضعیت پینگ و سرعت دانلود های وب چطوره؟

سرعت دانلودش خوبه راضی کننده ست، حجم هایی هم که داده بد نیست جزو بهترین هاست از نظر میزان ترافیک -پیش از اینم که از بسته های قرمز استفاده میکردم
پینگ رو چون زیاد اهل آنلاین بازی کردن نیستم چک نکردم، ولی به گفته ی بیشتر کاربران های وب پینگ خوبی نداره

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
مخابرات تهرانید شما؟ کدوم مرکز؟ بعد توی ناحیه کاربریتون تو خود سایت پشتیبانی مخابرات زیر سرویس پکیج توع طرح رو نوشته یا مثل واسه من خالیه؟ چون میترسم اینا کلا طرح رو واسه من فعال نکرده باشند.
آره واسه منم خالیه. ما سمت سیدخندانیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر