خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
سلام
منم امروز سرعت 8 مگ 180 گیگ رو خریدم مخابرات 50 هزار با مالیات جدا
سرعت رو 3800 بستن ولی سرعت نسبت به 512 خوب پیجو باز نمیکنه :|
سرعت دانلود هم 400 کیلو
میشه یه اسکرین از پنلتون بذارید ببینیم چی به چیه چقد بهتون حجم دادن منم مخابرات دارم میخوام اقدام کنم مرسی.

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
رو یک مودم میندازم 4 مگ رو مکس میده ولی قطعیش زیاده
رو یک مودم 3 مگ میکشه ولی قطعی نداره
اینم پینگش
View attachment 82520
پس 3800 هم زیاده و همون 3 مگ باید تنظیم بشه تا نویز کم بشه و قطعی نداشته باشه

مخابرات این حجم هایی که نوشته به چه نسبتیه ؟ تو سایتشون چیزی ننوشته
مخابرات نسبت 2 به 1 هست . یعنی فقط بین المللی استفاده کنی باید اون حجم ها رو تقسیم بر 2 کنی

آخرین ویرایش:

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
دوستان اینجا کسی از فن آوا سرویس گرفته؟ وضعیت نتش چطوره؟ من برام پینگ مهم نیست چون فقط برای دانلود کردن میخوام استفاده کنم.سرعتش تو شبانه که رایگان گذاشته چطوره و افت سرعت داره یا خیر؟

سایتش بروزرسانی شده قبلا فقط سرویس یک ماهه میشد گرفت که به شک می انداخت کاربرو که نکنه از ماه بعد خدماتشون تغییر کنه.ولی الان مثل شرکتای دیگه تا یک سال هم قرارداد میبندن.

new-price-table-tarrif.png

اگر سرویس دهنده بهتری میشناسید که مناسب دانلود کردن باشه لطفا مارو هم در جریان بزارید.ممنون میشم

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
دوستان اینجا کسی از فن آوا سرویس گرفته؟ وضعیت نتش چطوره؟ من برام پینگ مهم نیست چون فقط برای دانلود کردن میخوام استفاده کنم.سرعتش تو شبانه که رایگان گذاشته چطوره و افت سرعت داره یا خیر؟

سایتش بروزرسانی شده قبلا فقط سرویس یک ماهه میشد گرفت که به شک می انداخت کاربرو که نکنه از ماه بعد خدماتشون تغییر کنه.ولی الان مثل شرکتای دیگه تا یک سال هم قرارداد میبندن.

new-price-table-tarrif.png

اگر سرویس دهنده بهتری میشناسید که مناسب دانلود کردن باشه لطفا مارو هم در جریان بزارید.ممنون میشم
های وب از اینم بیشتر داره ولی بجای شبانه بسته هایی به اسم فشفشه داره
خواستی بگو بیشتر واست توضیح میدم

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
دوستم تو سوئد وقتی خونه هستش شبکه های تلوزیونی رو 24 ساعته داره از طریق اینترنت اونم HD تماشا میکنه و لب تاپش برای خودش همین طوری روشنه و شما این موضوع رو گسترش بدین به کل کشور سوئد و بعد دوستان میان میگن استفاده دانلود و این چیزا تو ایران بالاست !!! :lol:

بابا ما این جا گیمر هستیم و یه چیزایی حالیمونه ! اکثریت مردم همون اینستا و تلگرام هستن و دارن ........... دید میزنن و حالا در کنارش چهار تا سایت هم باز کنن !

من باشگاهی که میرم ورزش از هر 10 نفر باور کنین شاید یک نفرشون اصلا میدونن سرعت دانلود و پینگ و این چیزا اصلا چیه :lol: شما دوستان خودتون رو نگاه نکنین که دانلود میکنین و از این چیزا ! به خصوص این که دیگه تو کشوری مثل ایران بازی های کنسولی نسل هشتمی برای قشر متوسط جامعه هم سخت شده ( هر چند که اگه اصلا قشر متوسطی تو ایران مونده باشه و الان یا قشر خر پول داریم و یا قشر بدبخت فلک زده بیچاره که صبح تا شب دنبال یه لقمه نون هستن که زن و بچشون شب گشنه نخوابن ! اون قشر متوسط گذشته دیگه الان رفتن چسبیدن به قشر فقیر و قشر متوسط تو ایران شاید اقلیت رو تشکیل بده )

اوضاعمون خراب تر ای حرفاست بابا !!! .......... مصرف زیادمون کجا بود آخه :| خانه از پایبست ویران است .

وقتی اقتصاد آزاد و بازار آزادی نباشه و شرکت های خصوصی ایرانی به معنای حقیقی و خالص نباشن ( تمامی این شرکت ها در ایران با نام های مختلفی که دارن همگیشون شبه دولتی هستن و هر کاری میکنن باید از بالا دستی ها اجازه بگیرن ) و همین طور شرکت های اینترنتی خارجی اجازه نداشته باشن بیان ایران آخرش داستان همینی میشه که میبینید !

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
سلام
آقا من 16 مگ 80 تومنی مخابرات رو گرفتم ولی سرعت دانلود رو 250 و پینگ 80ــه واسه بقیه هم اینقدر سرعت دانلود پایینه؟؟ سرعت من تو دانلود منیجر از 1.4 مگ شروع میشه ولی سریع میاد رو 250 فیکس میشه

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
دوستمون آمار درآورده یه حربه ای میزنن اون حجم نت بین الملل هم ضریب 2 حساب میشه !
مثلا نت میگیری 100 گیگ - 50 گیگش داخلیه - 50 تای بین الملیش هم ضریب 2 مصرف میشه ! یعنی 25 گیگ نت بین الملل !

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,248
سلام
آقا من 16 مگ 80 تومنی مخابرات رو گرفتم ولی سرعت دانلود رو 250 و پینگ 80ــه واسه بقیه هم اینقدر سرعت دانلود پایینه؟؟ سرعت من تو دانلود منیجر از 1.4 مگ شروع میشه ولی سریع میاد رو 250 فیکس میشه
یکسری از این ip های پینگ پایین, سرعتش مزخرفه. مودم رو خاموش روشن کن تا ip جدید بگیره.
در ضمن کیفیت خط رو هم از تو مودم چک کن.

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
سلام
بخاطر کیفیت خط میتونه باشه که باید از مودم چک کرد
باید با تناسب کیفیت خط سرویس بگیرین چون اینجوری پولی دادین که استفاده ای نداره براتون

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
یکسری از این ip های پینگ پایین, سرعتش مزخرفه. مودم رو خاموش روشن کن تا ip جدید بگیره.
در ضمن کیفیت خط رو هم از تو مودم چک کن.
خاموش روشن کردم فرقی نکرد این عکس مودمه چجوری باید بفهمم کیفیت خط رو؟

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,248
خاموش روشن کردم فرقی نکرد این عکس مودمه چجوری باید بفهمم کیفیت خط رو؟
خط شما تا 14.5 مگ کشش داره و الان با سرعت 12.6 مگ وصل شده. شما با idm و با حداقل 8 تا کانکشن دانلود کنید اگه سرعت از 1.5 مگابایت افت کرد, مودم رو چک کنید و ببینید که هنوز 12.6 مگ وصل مونده یا نه.

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
خط شما تا 14.5 مگ کشش داره و الان با سرعت 12.6 مگ وصل شده. شما با idm و با حداقل 8 تا کانکشن دانلود کنید اگه سرعت از 1.5 مگابایت افت کرد, مودم رو چک کنید و ببینید که هنوز 12.6 مگ وصل مونده یا نه.
بله حتی 14 هم میشه موقع دانلود ولی سرعت idm همون 250ــه

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,970
نام
احمد
بله حتی 14 هم میشه موقع دانلود ولی سرعت idm همون 250ــه
داداش هر چقدر فکر میکنم، میبینم تنها راهی میشه اینطوری کرد زیردست خودشونه! یعنی محدودت کردن!
دیگه کار بجایی رسوندن نمیشه به ارقام و شماره های داخل مودم هم اعتماد کرد:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر