خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
کپی رایت و دانلود زیاد چه ربطی دارن آخه ، اگه اینطور بود که مصرف کشورهای پیشرفته که کپی رایت هم دارن باید خیلی کم می بود! دانلود های حجیم لزومن به بحث عدم کپی رایت مربوط نمیشه! نمونه اش هم خیلی از ما که میریم با این قیمت ها بازی رو قانونی از استورها میخریم و 50-60 گیگ باید دانلود کنیم یا آپدیت حجیم بازی ها
تازه اون نبود کپی رایت هم که تقصیر کاربران نیست!
همه ی اینا رو بذارید در کنار بحث شیلترینگ غیر همسان!

Sent from my iPhone using Tapatalk
حرف شما 10 سال پیش درست بود، نه الان که PC Gamer ها همه بازی هاشون دیجیتالیه و کنسول گیمر ها هم اگه فیزیکی باشه 10-20 گیگ آپدیت رو می خوان حتما. اتفاقا مصرف ما خیییلی کمه چون نه یوتیوب می ریم، نه اسپاتیفای استفاده می کنیم و نه نتفلیکس:D
اولا نزنین.
ثانیا یه لحظه بخونید من چی گفتم
کپی رایت و دانلود زیاد ربطی به هم ندارن،اگه برای بازی لازم بود 60 دلار داد چند درصد از افراد حاضر بودن بازی رو بخرن که برسه به دانلود.
منطقی بگیم دیگه.
Black Mirror -
دانلود بازی Black Mirror IV-CODEX + GOG + FitGirl Repack برای کامپیوتر
بازی بلک میرور 3.800 تا فروخته رو استیم.
تو دانلودها 5 هزار تا بازدید داشته فقط 10 درصد بازدیدهاش به دانلود منجر شده باشه میشه 500 تا
10 تا هم فقط سایت دانلود معتبر در نظر بگیر برا ما ایرانیها،میشه 5 هزار تا
اگه میخوای بگی بازیش گمنامه،مصرف عجیب ما همینه .ما همه رو میزنیم برا دانلود چون پرداخت وجه بازی نداریم.ولی اونها خریدشون رو به طور میانگین به 20-30 بازی در سال محدود میکنن.
نکته آخر :میزان دانلود رو با بستر پایه و زیر ساختها هم قیاس کن

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
بنده کرج هستم و سرعت 16 آسیاتک رو گرفتم
سرعت که تغییری نکرده و همونطور متناوب هست هنوز و نهایتا با idm توی دانلود 1.200 MB /persecond بشه
الان هم که دارم بهتون پیغام میدم قطع شده نت و با گوشی دارم این مطلب رو پست می کنم
قبلا سه ماهه با 30 گیگ حجم و 2 تا 8 صبح رایگان استفاده می کردم که سرعت هم تو تایم شبانه افت نمی کرد ابدا
همین سرعت بود تمام دانلود هام رو هم انجام میدادم یا از آسیا دی ال رایگان می گرفتم
و اگر تموم هم میشد حجم 90 گیگ گیگباکس می گرفتم که باز هم روش دانلود رایگان شبانه بود
کنسول اکس باکس هم دارم و مدام آپدیت های حجیم دانلود می کنم
فیلم و موسیقی هم با کیفیت های بالا استفاده می کنم
و قبلا این سرویس کاملا جواب کار من رو میداد
تنها اتفاقی که الان افتاده اینه
من به شخصه ترجیح میدم 100 گیگ حجم 6 ماه برای سیم کارتم بگیرم و خودم تصمیم بگیرم چقدرشو مصرف کنم نه اینکه الان 90 تومن پول بدم برای یک ماه و برای اینکه پولم هدر نره مجبور باشم استفاده کنم تا حجم تموم بشه

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
پایه طرح مشکل نداره و کاملا به روزه:
1.تو دنیا هم سرعت میفروشن و نه حجم ،اما با این تفاوت که سرعتهای اونها بالاست
2.مصرف ما خیلی بالاست چون کپی رایت نداریم و فرت و فرت تو کار دانلودیم
را حل هم داری شما با همون قیمت که بری شاتل
ولی تو همین فروم هم کسایی داریم که راضی بودن
تو افرادی که پیش من میان میشه گفت 70 به 30 راضی بودن
چون افرادی که دانلودر شبانه هستن نسبت به کل جامعه خیلی رقم پایینیه
در طول زمان با جا افتادنش طرحهای متنوع هم عرضه میشه
الان جشنواره اومده و همه شرکتها میزنن و گر نه قدیم جشنواره ای نبود بعضا میشد برای یکسال تا 900 و حتی 1 میلیون پول دادم
این هم زمان بگذره بهتر میشه و با افزایش سرعت اینترنت و رو آوردن به vdsl و فیبر و تانوما و کاهش قیمتشون کم کم این طرح هم درست میشه
برای درست شدن یک اشتباه (که طرحهای قدیمی بود) باید جمعیتی قربانی بشن
مصرف ما خیلی بالاست؟شوخی می کنی دیگه؟ما نهایتا یه بازی دانلود می کنیم با یه فیلم،ملت تو خارج این کارا رو میکنن بعلاوه این که اون ها تو یوتیوب هم میرن و از سرویس های استریم انلاین مثل نت فلیکس یا PS NOW استفاده میکنن،بعد شما میگی مصرف ما بالاست؟:D:-j
پس چرا اسم سرویس ۲۵ گیگ بود وقتی خریدم؟!
سرعت دانلودم ۵۰-۶۴
پایه طرح مشکل نداره و کاملا به روزه:
1.تو دنیا هم سرعت میفروشن و نه حجم ،اما با این تفاوت که سرعتهای اونها بالاست
2.مصرف ما خیلی بالاست چون کپی رایت نداریم و فرت و فرت تو کار دانلودیم
را حل هم داری شما با همون قیمت که بری شاتل
ولی تو همین فروم هم کسایی داریم که راضی بودن
تو افرادی که پیش من میان میشه گفت 70 به 30 راضی بودن
چون افرادی که دانلودر شبانه هستن نسبت به کل جامعه خیلی رقم پایینیه
در طول زمان با جا افتادنش طرحهای متنوع هم عرضه میشه
الان جشنواره اومده و همه شرکتها میزنن و گر نه قدیم جشنواره ای نبود بعضا میشد برای یکسال تا 900 و حتی 1 میلیون پول دادم
این هم زمان بگذره بهتر میشه و با افزایش سرعت اینترنت و رو آوردن به vdsl و فیبر و تانوما و کاهش قیمتشون کم کم این طرح هم درست میشه
برای درست شدن یک اشتباه (که طرحهای قدیمی بود) باید جمعیتی قربانی بشن

پس چرا اسم سرویس ۲۵ گیگ بود وقتی خریدم؟!
سرعت دانلودم ۵۰-۶۴
شما با این سرعت چجوری میری تو نت؟اصلا بازی سنتر رو بالا میاره؟:|

• Like
Reactions: Ps42014

amooei

کاربر سایت
Nov 14, 2013
195
مصرف ما خیلی بالاست؟شوخی می کنی دیگه؟ما نهایتا یه بازی دانلود می کنیم با یه فیلم،ملت تو خارج این کارا رو میکنن بعلاوه این که اون ها تو یوتیوب هم میرن و از سرویس های استریم انلاین مثل نت فلیکس یا PS NOW استفاده میکنن،بعد شما میگی مصرف ما بالاست؟:D:-j

شما با این سرعت چجوری میری تو نت؟اصلا بازی سنتر رو بالا میاره؟:|
آنلاین راحت بازی میکنم. اما خب دانلود فقط با بسته همراه اول یا ایرانسل. مجبورم چون خطم بالاتر از این قطعی پیدا میکنه snr کم میشه

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
الان اگر ترافیک جداگانه خریداری کنیم هم نصف میشه؟؟؟~X( یعنی اگر تا قبل 10 آذر که این طرح ها اجرا شه با صد هزار تومن بهمون 50 گیگ میدادن الان با صد هزار تومن بهمون 25 گیگ میدن؟؟x-(x-(x-(
نه اون دیگه نصف نمیشه ترافیک اضافه خارجی محسوب میشه

• Like
Reactions: dargon9090 and ps34

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
الان اگر ترافیک جداگانه خریداری کنیم هم نصف میشه؟؟؟~X( یعنی اگر تا قبل 10 آذر که این طرح ها اجرا شه با صد هزار تومن بهمون 50 گیگ میدادن الان با صد هزار تومن بهمون 25 گیگ میدن؟؟x-(x-(x-(
نه اصلا اینطور نیست :)
ترافیک بین الملل 2000 تومان.
یعنی با 100تومت بهت 50 گیگ بین الملل میدن که اگه بخوای همش رو داخلی مصرف کنی، 100 گیگ میشه دیگه!
نصف هم نمیشه اصن! اینقدر جوش نزن مهدی جان:D

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
نه اصلا اینطور نیست :)
ترافیک بین الملل 2000 تومان.
یعنی با 100تومت بهت 50 گیگ بین الملل میدن که اگه بخوای همش رو داخلی مصرف کنی، 100 گیگ میشه دیگه!
نصف هم نمیشه اصن! اینقدر جوش نزن مهدی جان:D
پست بالایی منو خوندی؟:D

MaDMaN92

کاربر سایت
Nov 1, 2014
127
نام
Amir
تا ماه قبل 8 مگ عصر تلکام داشتم که سرعتش پایدار بود و خوب هم بود انصافا امروز که 16 مگ رو خریدم سرعت کمتر هم شده در حد نصف شده قیمت هم بجای 80 تومن 88 هزار تومن حساب شد

Attachments

• chrome_2017-12-10_21-24-05.png
    chrome_2017-12-10_21-24-05.png
    34.4 KB · مشاهده: 40

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
تا ماه قبل 8 مگ عصر تلکام داشتم که سرعتش پایدار بود و خوب هم بود انصافا امروز که 16 مگ رو خریدم سرعت کمتر هم شده در حد نصف شده قیمت هم بجای 80 تومن 88 هزار تومن حساب شد
:D
9% مالیات میخوره که میشه 88 دیگه
قبلا هم همین بود
سرعتتونم شاید از خططون باشه اکثر خطای ایران 16مگ کشش ندارن میتونید با پشتیبانی صحبت کنید دیگه مثل قدیم نیست که بگن 1 تا 16 الان هر سرعتی بخرید باید همونو بهتون بدن (مگر اینکه خط کشش نداشته باشه که با موافقت خودتون پایینتر میبندن)

MaDMaN92

کاربر سایت
Nov 1, 2014
127
نام
Amir
:D
9% مالیات میخوره که میشه 88 دیگه
قبلا هم همین بود
سرعتتونم شاید از خططون باشه اکثر خطای ایران 16مگ کشش ندارن میتونید با پشتیبانی صحبت کنید دیگه مثل قدیم نیست که بگن 1 تا 16 الان هر سرعتی بخرید باید همونو بهتون بدن (مگر اینکه خط کشش نداشته باشه که با موافقت خودتون پایینتر میبندن)
اگر خطم کشش نداشت سرعتم دیگه کمتر از سرویس قبلیم که 8 مگ بود نمیشد من با همین 8 مگ تا 6 تونسته بودم بگیرم الان تا 3 بیشتر نمیره

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
اگر خطم کشش نداشت سرعتم دیگه کمتر از سرویس قبلیم که 8 مگ بود نمیشد من با همین 8 مگ تا 6 تونسته بودم بگیرم الان تا 3 بیشتر نمیره
اتفاقا وقتی کشش نداشته باشه و بالاتر ببندید تا قطعی کامل هم پیش میره
بهرحال بد نیست با پشتیبانیتون یه صحبت کنید

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
آنلاین راحت بازی میکنم. اما خب دانلود فقط با بسته همراه اول یا ایرانسل. مجبورم چون خطم بالاتر از این قطعی پیدا میکنه snr کم میشه
کیفیت خطت رو اگه میتونی ببر بالا،از جعبه تقسیم مخابرات مستقیم سیم بکش به مودم!! از کنار کابل برق هم رد نکن

amooei

کاربر سایت
Nov 14, 2013
195
کیفیت خطت رو اگه میتونی ببر بالا،از جعبه تقسیم مخابرات مستقیم سیم بکش به مودم!! از کنار کابل برق هم رد نکن
مشکل از بستر مخابراته نه ساختمان قبلا اینارو حسابی تست کردم، بستر رو هم هیچکس نمیپذره پیگیری و درست کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر